logo Roto-Tech Sp. z o. o.

Roto-Tech Sp. z o. o.

Opinie o Roto-Tech Sp. z o. o.

eX 2010-06-08 23:50:58
OK, ale konkretniej też możesz pisać co i jak, bo inaczej to puste słowa
?:) 2010-12-30 18:20:32
Super, tylko że te obrazki oglądałam w listopadzie... 2009 roku :)
marcin m 2011-01-18 13:08:22
no musze was zmartwic pracowałem pare lat w tej firmie i dobrze ja wspominam moze dlatego ze firma zaczynała sie dopiero rozwijac ,co do włascicieli to moze troche za duzu obiecuja ale generalnie troche im zawdzieczam .co do socjalu to zgadzam sie w 100 % .(ususnięte przez administratora)
anonim 2011-02-11 19:13:39
zamierzam podjąć prace w tej firmie ,czy warto ?jak sadzicie?
nick 2011-02-12 12:53:14
a o jakim stanowisku myślisz ?
jjjjj 2011-02-12 18:26:25
obojętnie,liczy się kasa.Najlepjej operator wózka widłowego
Nick 2011-02-13 10:35:59
Praca nie pewna, wystarczy przeczytać powyższe komentarze. Ostatnio może socjal się polepszył, ale nie ma co wiązać z firmą bujnej przyszłości. Wymagania co do produktów idą w górę a firma nie jest na tyle zaawansowana aby temu podołać. Wszystko można kupić ale biorąc pod uwagę wtopę w postaci ( usunięte przez administratora )przyszłość wygląda raczej w szarych kolorach. Powodzenia !
eksca 2012-03-06 20:44:14
Ktos wie, czy juz fabryka nowa działa?
Nick 2012-03-24 16:48:19
fabryka już działa i jest zupełnie ok
operator 2012-07-27 02:15:24
pracowalem tam 5 lat piatek swiatek i niedziele nie powiem dobrze placili jak trzeba bylo (ususnięte przez administratora) i szkolic nowych ludzi to chodzili i klepali po ramieniu a na koniec kierowca przywiozl wymowienia potraktowali nas jak smieci nikt (ususnięte przez administratora) nawet nie podziekowal za tyle lat pracy tylko(ususnięte przez administratora) sie zachowal ok znaczy wice prezes
???? 2012-08-20 18:32:50
Czy to znaczy, że zamykają zakład ???
Bajor 2013-02-14 22:32:50
Witam
Jak obecnie wyglada praca na stanowisku przetawiciela? Jest lepiej niż kiedyś? (Poprzednie wpisy)
2013-09-14 15:38:04
tak daja umowy i jako nie liczni na tyle ile sie zarabia nie wiem kto teraz rzadzi na produkcji ale kiedys atmosfera byla ok szefowa nie pozwoli zeby ktos pracowal bez jakielkowiek umowy ja pracowalem w wawie u nich wiec nie wiem jaki jest socjal w nowym miejscu 2 lata temu operator mial 15.20 brutto plus premia do 15 procent no i nad godziny bylo dobrze
zainteresowany 2014-06-18 19:08:12
To może ktoś powiedzieć konkretnie ile się zarobi na produkcji ?
gerkom 2015-01-31 15:09:30
no niesteyy ja też nidzie nie wiedziałem żadnych aktualnych ofert pracy, o ile o jakieś dawne i przestarzałe się obiłem to o nowe nie. Tylko może wiecie z czego to wynika? czy Roto-tech zmienił może system rektutacji i teraz szukają bardziej po znajomych? czy to może tylko chwilowy przestój i zaraz coś się ruszy? mam nadzieje że to drugie
pralinka 2015-04-02 12:30:03
no to ciekawe w takim razie gdzie mogę znaleźć ich bieżące aktualnre oferty pracy bo jednak nie chciałabym polegać tylko nas wiedzy która otrzymuję z tzw. trzeciej ręki. natomiast firma jest tak duża, że nie wierzę że nie publikują często gdzieś jakichś ofert pracy, przy tej dynamice rozwoju nieunikniona jest rotacja
aaaa 2015-07-10 17:51:04
Pracowałem w Firmie Roto-Tech i powiem szczerze że jak ktoś lubi być traktowany jak nic nie warty osobnik to jest to firma w sam raz dla takich ludzi. Sam prezes jak i jego Syn mają ludzi za nic. Praca w spartańskich warunkach i co tygodniowe czyszczenie pieca z tworzywa które się wylało z nieszczelnej formy w temperaturze 120 stopni w ubraniu w takim w jakim się przyszło do pracy. Polecam przygodę w firmie Roto-Tech dla ludzi o mocnych nerwach i dużej wytrzymałości fizycznej jak i psychicznej.
Były więzień 2015-11-24 21:39:10
Warunki w pracy są masakryczne, szczególnie w lato, gorąco śmierdzi, ogólny syf. Kierownik na dziale produkcji nie ma pojęcia o kierowaniu zespołem, pracownik podsuwa mu pomysły jak rozwiązać jakiś problem... Nie wszystkich traktują równo, jeden musi zapieprzać, gdy inni sobie siedzą, szczęgólnie rano, lub na drugiej zmianie... Pensje wyssane z palca, pani prezes zakleja wynagrodzenia pracowników na kartce podczas wypłaty, żeby nie można było zobaczyć ile inni zarabiają... Kołchoz a nie praca.. nie polecam
Bartx 2015-11-24 21:45:21
Kierownik produkcji i lider z wydawania towarów mają tzw, swoich ludzi, którzy nic nierobią często tylko siędzą i gadają, a inni muszą zapieprzać. Każą coś zrobić a nie ma czym, sprzęty poniszczone, poklejone taśmą, tak samo porzedłużacze... praca niebezpieczna, nowych pracowników nie szkolą tylko każą robić sami (uczyć się) gdy wszystko idzie po ich myśli to jest dobrze, natomiast jak coś jest nie tak od razu zwalniają. Pracownicy, którzy mają umowę po raz 3 na czas określony, gdy powinni dostać 4 umowę na czas nie określony są przenoszeni do firmy starego prezesa, i ponownie do ROTO TECH, tylko po to aby nie dawać umowy na stałe... a najlepsza sprzątaczka, pracuje godzinę dziennie, potem siedzi, a zarabia tyle samo co my pracujący ciężko za grosze...
rako 2016-05-15 09:40:13
moze teraz beda poszukiwali Fiib' zawsze tak jest ze na wakacje sytuacja sie wieksozci firm poprawnia i maja wiele zlecen a jeszcze w budolwance to tym bardziej.
Zostaw swoją opinię o Roto-Tech Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roto-Tech Sp. z o. o.