Euro-Truck Sp. z o.o.

Mroków

Opinie o Euro-Truck Sp. z o.o.

marek 2012-04-12 19:31
Witam,
Wszystkich poszukujących pracy przestrzegam przed tą firmą!!! wyłudnicy, chcą by pracować prawie darmo i bez umowy.
2013-10-01 12:03
Dobre wrażenie i obiecywanie złotych gór tylko na rozmowie kwalifikacyjnej, potem naga prawda i konfrontacja z rzeczywistością. Przestrzegam przed nimi.!!! Omijajcie ich dużym łukiem. Należy jeszcze do tego dodać poniżanie pracowników.
olo 2014-06-17 00:54
to co się dzieje na rozmowach kwalifikacyjnych to jest po prostu SZOK.
od samego początku jesteś traktowany jak śmieć .....
nikt nawet 5 minut wcześniej na zapoznał się z moim CV.
a to że się nie przychodzą na czas i czekasz na Państwa jak Palant.

ODRADZAM STANOWCZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta firma działa również pod nazwą RTC...
Więc dobrze sprawdzać
kamil 2015-04-22 23:19
Pracowałem przez 3 lata, zarobki niegorsze niz w innych autoryzowanych serwisach. Musiałem zrezygnować na skutek przeprowadzki, a szkoda bo tu przynajmniej miałem szkolenia. Nie rozumiem więc trochę pozostałych opinii a o pracy na czarno w tej firmie szczerze mówiąc nie słyszałem.
shock 2015-08-12 08:50
omijajcie ich z daleka, nigdzie nie spotkacie sie z takim ponizaniem ludzi,bez klasy a ludzie bardzo majętni, bez kultury i stylu, nie liczac stylu z gazet dla celebrytów, tacy cebryci by mroków
kryst 2016-06-08 18:14
Ile wpisów tyle opinii. Ja pracowałem też parę lat i o pracy na czarno nie było mowy, kasa na czas i całkiem przyzwoita. szukają teraz ludzi do serwisu bo się mocno rozwija słyszałem i do sprzedaży samochodów tez. polecam a znam ludzi którzy pracują tam po kilkanaście lat a jak na prywaciarza to rzadkość.
KJ 2016-09-26 09:19
Najgorsza firma Euro Trak nie płacą a niby dają słowo a potem tagzwana ich Pani Prezes kłamie w żywe oczy i Oszuści i tyle
kryst 2016-10-18 12:51
Mam wrażenie ze KJ sam kłamie, za moich czasów zawsze była kasa na czas, myślicie, że byliby 30 lat na rynku gdyby byli oszustami?
Zostaw swoją opinię o Euro-Truck Sp. z o.o. - Mroków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Truck Sp. z o.o.