Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multiserwis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Danuta

Osoby zainteresowane wyłącznie pracą w sezonie letnim, mogą zainteresować się ofertą bis multi serwis i aplikować na stanowisko w dziale rozwoju personalnego. Może już na to forum zaglądają osoby, które złożyły swoje CV już na to stanowisko? Jeżeli tak, to proszę je o podzielenie się wrażeniami z ewentualnie odbytego procesu rekrutacyjnego w tej firmie.

Gall

Witam pytanie moje brzmi czemu nie zaopatrujecie tych biednych pracownikow ktorzy nazywaja sie prowadzacymi na budowach w papier A4 i tusze do d

Gall
@Gall

Drukarek aby wypelniali jak sie nalezy karty drogowe i przejazdowe oszczedzaja nawet na takich rzeczach bo twierdza ze to kosztuje a robia to na swoim sprzecie swoi

adamski

Wczesniejszych komentarzy nie ma co brać chyba pod uwagę,co? Teraz widziałąm, że firma ma nową stronę interenrtową ,zajmują się instalacjami przemysłowymi, ciekawe czy na produkcje czesto suzkani są pracownicy?

aaaa

a co prawda boli czlowiek pisze prawde ,a tu juz czy chodzileszkoly [usunięte przez moderatora] sa najgorsi i trzeba ich tepic ,taka jest moja opinia

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Multiserwis Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
esteta

Buraku! Gdzie ty (piszę specjalnie z małej litery) chodziłeś do szkoły? Wcale nie uczęszczałeś do szkoły? Porażające jest to twoje pisanie-naucz się najpierw polskiego [usunięte przez moderatora] i nieuku dopiero zabieraj głos w dyskusji prostaku!

witam ja tylko napisze ze nie tylko w norwegi jest tak źle ja tam pracowałem na wentylacji w dziale austria to napisze że na przełożonego Pana [usunięte przez moderatora] nie mogę złego słowa napisać ale prowadzoncyh to majom porombanych taki [usunięte przez moderatora] co pierw bżuch ma jak dynia guwno robi bo nie jest w stanie z otyłości ale dobrze ludzi pogania i wie gdzie sie ustawić a ludzie narobiom na niego ale dobrze slodzi i liże (usunięte przez administratora) kierownikowi i jest wieki prowadzoncy bo godziny wypisze i co tydzień jedzie do biura podpirdolić i taka jet moja i kolegów opinia o nim a [usunięte przez moderatora] to nie lepszy nie wiem po co oni go trzymajom też dobry jest prowadzoncy z ludzmi pije a na drugi dzień dzwoni do firmy na ludzi ze byli pijani a sam go widziałem jak podczas roboty był ożarty i spał w aucie z swojim kolegom od kieliszka ale to co on powie to jest świente a jak ktoś sie sprzeciwi to zaraz do buki startuje nawet w biuże siego bojom prawda jest taka ze ta firma jest do takich co kapójom i liżom (usunięte przez administratora) jak ci dwa co ich opisałem i myśle ze jak otwożom granice to te (usunięte przez administratora) padnom na zawsze

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Multiserwis Sp. z o.o.