bis multi serwis

Krapkowice

Opinie o bis multi serwis

anonim 2011-04-03 18:11:58
witam ja tylko napisze ze nie tylko w norwegi jest tak źle ja tam pracowałem na wentylacji w dziale austria to napisze że na przełożonego Pana [usunięte przez moderatora] nie mogę złego słowa napisać ale prowadzoncyh to majom porombanych taki [usunięte przez moderatora] co pierw bżuch ma jak dynia guwno robi bo nie jest w stanie z otyłości ale dobrze ludzi pogania i wie gdzie sie ustawić a ludzie narobiom na niego ale dobrze slodzi i liże [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi i jest wieki prowadzoncy bo godziny wypisze i co tydzień jedzie do biura podpirdolić i taka jet moja i kolegów opinia o nim a [usunięte przez moderatora] to nie lepszy nie wiem po co oni go trzymajom też dobry jest prowadzoncy z ludzmi pije a na drugi dzień dzwoni do firmy na ludzi ze byli pijani a sam go widziałem jak podczas roboty był ożarty i spał w aucie z swojim kolegom od kieliszka ale to co on powie to jest świente a jak ktoś sie sprzeciwi to zaraz do buki startuje nawet w biuże siego bojom prawda jest taka ze ta firma jest do takich co kapójom i liżom [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ci dwa co ich opisałem i myśle ze jak otwożom granice to te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] padnom na zawsze
esteta 2012-03-29 20:28:11
Buraku!
Gdzie ty (piszę specjalnie z małej litery) chodziłeś do szkoły?
Wcale nie uczęszczałeś do szkoły?
Porażające jest to twoje pisanie-naucz się najpierw polskiego [usunięte przez moderatora] i nieuku dopiero zabieraj głos w dyskusji prostaku!
aaaa 2013-08-16 07:50:42
a co prawda boli czlowiek pisze prawde ,a tu juz czy chodzileszkoly
[usunięte przez moderatora] sa najgorsi i trzeba ich tepic ,taka jest moja opinia
adamski 2016-04-30 08:33:01
Wczesniejszych komentarzy nie ma co brać chyba pod uwagę,co? Teraz widziałąm, że firma ma nową stronę interenrtową ,zajmują się instalacjami przemysłowymi, ciekawe czy na produkcje czesto suzkani są pracownicy?
Zostaw swoją opinię o bis multi serwis - Krapkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bis multi serwis