Opinie o Dialog Sp. z o.o. Sante-Dialog w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dialog Sp. z o.o. Sante-Dialog. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dialog Sp. z o.o. Sante-Dialog o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dialog Sp. z o.o. Sante-Dialog w Mikołów

Pracę w tej firmie polecam osobom, które lubią być wykorzystywane. Niby nic takiego wykorzystują nas wszędzie przecież to praca - ale... Zawsze będzie jakieś ale bo czy to źle być ze wszystkimi po imieniu nawet z samym wielkim prezesem [usunięte przez moderatora], czy to źle czuć tą przyjazną atmosferę (oczywiście dopóki stoisz do kogoś przodem - bo jak się odwrócisz wbiją Ci nóż w plecy), nie martw się oczywiście o sposób w jaki Cię po trzech miesiącach zwolnią z pracy - zrobią to bardzo delikatnie najpierw poinformują wszystkich innych licząc na to że ktoś ich wyręczy. Po tym jak Cię zwolnią to oczywiście na wszelkiego rodzaju premie, dodatki czy zaległe prowizje możesz liczyć ... ale w nowej firmie jak sobie znajdziesz pracę. Teraz trochę o produktach rozprowadzanych przez firmę dialog : najpierw filtry do wody - ani to dobre, ani tanie, a kosztować będzię Cię długo po zakupie (oczywiście wszystko w pięknej formie i oprawie), a co do robota roomba - myśl niby amerykańska a wytwór chiński. Można się spierać że tam tania siła robocza ale jaki mamy stosunek do chńskich rzeczy nie muszę mówić. Za 4500 zł można kupić odkurzacz piorący z wieloma dodatkowymi funkcjami - zaraz ktoś pewnie napisze że roomba sama sprząta, oczywiście ale nie za tą cenę. Dla tych co kupili roombę to na początek padnie wam akumulator, którego gwarancja podobno nie obejmuje ( śmiech na sali) kosz ok 400 zł a to dopiero pierwsze pół roku urzytkowania, później zaczną wypadać szczotki główne ( tego gwarancja też nie obejmuje - podobno zła eksploatacja) koszt ok 700 zł, miną dwa lata skończy się gwarancja i oczywiście zepsuje się moduł sterujący, a to już koszt 1500 zł, itd. Rzeczywisty koszt tego urządzenia to jakieś 1000 zł ( dla jasności 250 euro ) - mniej więcej tak wygląda jego cena w niemczech czy francji, a u nas 4500 i prezent w postaci naczyń - stal szlachetna, medyczna czy jak ją tam nazwać badziewie nie wiadomo skąd i przez kogo wyprodukowane, nie no pisze na nich pięknie kohersen duńska firma mówią sprzedawane w całej europie lepsze od zeptera :-) , ludzie takie same sprzedają w centrum chińskim pod warszawą za 200 zł - ta sama stal ta sama waga ten sam sposób wykonania. A tym którzy podejmą tam pracę - powodzenia w czasie gry w łosie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Dialog Sp. z o.o. Sante-Dialog - Mikołów

Dialog Sp. z o.o. Sante-Dialog