Opinie o Export-Import Jacek Gietka w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Export-Import Jacek Gietka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Export-Import Jacek Gietka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Export-Import Jacek Gietka w Mikołów

internet

Witam. Bardzo miła obsługa w Mikołowie naprawde polecam szczególnie ten pan z brodą zawsze pozytywne nastawienie

krzysztof Nowy wpis
@internet

Pan Artur ! Bardzo szybko i sprawnie załatwił uznanie reklamacji

DS Nowy wpis

Wszyscy szanujący się ludzie, chcący pracować za fajne pieniądze - trzymajcie się z daleka! Najniższa krajowa, ciągle pretensje, stres i nic w zamian.

Jak się pracuje z ludźmi z Export-Import Jacek Gietka?

DS Nowy wpis

ludzie są w porządku, za to właścicielka i jej siostra tragedia Nie polecam! Praca za najniższa krajową, ciągle szukanie pieniędzy wszędzie, klienta mają gdzieś

Allegrowicz

Na Allegro sprzedają produkty, których nie mają na stanie. W dodatku, w odpowiedzi na mój rzetelny komentarz, opisują historyjkę wyssaną z palca, co z resztą jest zgodne z regulaminem serwisu.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Export-Import Jacek Gietka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage

Potwierdzam, wszechobecny (usunięte przez administratora) brak jakiegokolwiek komfortu pracy. Zatrudniają Cie jako sprzedawcę, tylko później okazuje się że do allegro, o czym dowiadujesz się po kilku dniach pracy. Słaba organizacja, starsi stazem pracownicy traktują nowego jak śmiecia. Generalnie nie polecam

Piotr.Kujawski

Czytam te wszystkie komentarze i śmiać mi się chce. Najzabawniejsze są te, w których osoby pracujące bardzo krótko lub tylko pojawiające się na rozmowie kwalifikacyjnej mają najwięcej do powiedzenia. Zwłaszcza kiedy na rok doświadczenia przypadają 3 różne miejsca pracy. Od lat kupuję tam części do swojego auta i nigdy nie słyszałem, żeby pracownicy się do siebie źle odnosili, szczególnie w obecności klientów. Miła, serdeczna obsługa, zwłaszcza pozdrawiam Panią Kasię! Żyjemy w wolnym kraju, każdy ma prawo wyboru :) Ale HEJT musi być, nie bylibyśmy sobą Pozdrawiam

Poldek

Może warto zacząć od siebie? Firma jak najbardziej ok., dobrze się pracuje ale trzeba się starać !

Manio

Wiecie czy firma potzrebuje teraz kogoś?

max92

Ja pracowałem w tej firmie i jak potrzebuję jakiś części do samochodu, to nadal tylko tam jeżdżę. Fajna atmosfera dlatego ludzie mają tam dosyć długie staże i dzięki temu świetnie znają się na swojej pracy. Co do szefa, to dziwię się złym opiniom, bo miałem kilku szefów i akurat tego uważam za jednego z lepszych. Totalnie neutralny i luźny człowiek. Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy moim zdaniem. Bo pracy na magazynie, czy jako kierowca jest o wiele mniej niż u każdej większej firmy motoryzacyjnej. Sprzedawcy mają dodatkowo prowizje od sprzedaży i chyba też wychodzą nieźle skoro tam siedzą już tyle lat. Mnie niestety zabijały dalekie dojazdy ale każdemu polecam pracę w tym miejscu.

Podstawa plus premia to najlepszy bodziec do mobilizacji w pracy!!

Drift2

Nie zgadzam się z poniższymi opiniami ponieważ pracowałem w tej firmie 6 lat. Te opinie pisali pracownicy bez ambicji którzy chyba w ogóle nie czuli tej pracy.Gdyby nie fakt ze musiałem się wyprowadzić z pewnością pracowałbym tam nadal! zreszta jak pozostali pracownicy którzy maja staż od kilku do kilkunastu lat zarabiając fajną kasę.....Spokojna praca bez wyścigu miła atmosfera i stabilność finansowa...

a
@Drift2

Dla Ciebie stabilna finansowo to 2100 netto? XD

>o
@a

Chyba 10 lat temu, bo teraz nie ma takich zarobków

Gruby
@>o

Oswiec mnie ile tam ludzie zarabiaja? Pewnie z 5k netto... Bo pracujac chyba tam jako kierowca albo magazynier to sie nie dorobisz kosow :)

ROB
@Drift2

O czym ty mówisz? Tam pracownicy ze stażem to wyłącznie rodzina, ich pewnie dotyczy ta stabilność. Fajna kasa - gdzie? kiedy? kto? ..stabilność finansowa owszem stabilnie możesz opłacić wynajmowany na Białołęce pokój i raz w tygodniu większe zakupy w biedronce... tam zarabia tylko właściciel. Zarobki sądzę że się nie zmieniły ok 2000.

Natalia
@ROB

Czy możecie podzielić się z nami sprawdzonymi informacjami na temat warunków pracy w firmie? Jak rzeczywiście wygląda kwestia wynagrodzenia w firmie Export-Import? Czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

@Natalia

Pracowałem tam ponad rok. Zarobki to 2500 netto max, po roku wiecej nie było szans wyciągnąć chyba że miałeś swoich klientów na palety towaru to i % dla Ciebie. Ale fakt godnie zarabia tam tylko rodzinka. Magazynierzy z tego co mowili to 1700-2000

Miodek

Nie dziwię się tym opiniom. Szef firmy chyba ma na co zasłużył. Zatrudnia osoby nie patrząc ile pracowały i jak długo w poszczególnych firmach. Efekt jest taki, że osoby te po podjęciu zatrudnienia nie są zainteresowane pracą czy przystosowaniem do nowego miejsca pracy. Siedzą w telefonach cały czas albo chorują od pierwszych tygodni po zatrudnieniu - szczególnie w okresie wakacyjnym. Oczywiście chciałyby dostać premię, podwyżkę lub przedłużenie umowy, a gdy się to nie spełni, piszą, to co piszą. Chciałbym, aby szef doceniał bardziej pracowników, którzy pracują kilkanaście lat i muszą wykonywać (szczególnie w okresie wakacyjnym) dodatkowe zastępstwa za stałych pracowników i za tych, z którymi są tylko problemy i dodatkowe koszty, które mógłby spożytkować na nas.

EMM

Nie polecam nikomu, kto ceni sobie komfort pracy. Rodzinne kłotnie, trzaskanie drzwiami, przekleństwa. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Między pracownikami różnie bywa wiadomo, ktoś kogoś mniej lubi drugiego bardziej, ale nie rozumiem jak pracodawca może być tak dwulicowy i udawać, że wszystko jest w porzadku, a za plecami obgadywać swoich pracowników. KOSZMAR

Natalia

@Iss warto napisać coś więcej, mówisz tylko o negatywnych aspektach pracy, może jednak były też jakieś plusy? Dobrze byłoby opisać pracodawcę rzetelnie uwzględniając wszelkie plusy i minusy pracy w tym miejscu, takie szczere opinie są bardzo pomocne dla przyszłych pracowników.

Iss

Nie polecam pracy. Mobbing przez właściciela. Niekontrolowane wybuchy, krzyki, przekleństwa i wyżywanie się na pracownikach.

Damian

Dlugo zastanawialem sie czy cos tutaj napisac ale niech ludzie wiedza. Pracowalem 2 lata w Warszawie na magazynie za marna pensje 1400netto-1700 netto praca ciezka nie adekwatna do wyplaty i do tego jeszcze traktuja cie jak smiecia po Tobie zawsze przyjdzie ktos inny takie maja zdanie. Oszukiwanie kilentow ze mamy towar ktory znajduje sie w drugiej filii w Katowicach tak naprawde byl zamawiany z interteamu. Z urlopami zawsze problem bo pracownikow brakuje... Jak firma kurierska uszkodzi cos w przesylce oczywiscie pokrywasz to z wlasnej kieszeni :) Odradzam tej pseudo hurtownii tego rodzinego biznesu.

Radek

Warszawska centrala i jej wielki prezes pan jacek to kotwica tej firmy. Zarobki slabe w porownaniu do konkurencji. Duze wymagania. Trudne warunki pracy przez mobbing. Problemy z dostepnoscia czesci dla kilentow, no i jak wczesniej wspomniano traktowanie pracownika jak smiecia.

Abc

Wiecej rzadzacych i pracownikow ... zarobki masakra .... brak szacunku do pracownika .... jednym slowem dno ...

waszka

oddział w Warszawie tak samo, zero szacunku w stosunku do pracownika i wielkie wymagania które nijak pokrywają się z bardzo słabymi zarobkami do tego wszechobecny SYF i WYZYSK. STANOWCZO ODRADZAM PRACE W TYM MIEJSCU, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ PSEUDO-HURTOWNIE

W

Nie polecam w Warszawie to samo. Praca tylko na chwile

Zostaw merytoryczną opinię o Export-Import Jacek Gietka - Mikołów

• Jak się pracuje w Export-Import Jacek Gietka?

Zobacz opinie na temat firmy Export-Import Jacek Gietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Export-Import Jacek Gietka