Export-Import Jacek Gietka

Mikołów

Opinie o Export-Import Jacek Gietka

Damian

Dlugo zastanawialem sie czy cos tutaj napisac ale niech ludzie wiedza. Pracowalem 2 lata w Warszawie na magazynie za marna pensje 1400netto-1700 netto praca ciezka nie adekwatna do wyplaty i do tego jeszcze traktuja cie jak smiecia po Tobie zawsze przyjdzie ktos inny takie maja zdanie. Oszukiwanie kilentow ze mamy towar ktory znajduje sie w drugiej filii w Katowicach tak naprawde byl zamawiany z interteamu. Z urlopami zawsze problem bo pracownikow brakuje... Jak firma kurierska uszkodzi cos w przesylce oczywiscie pokrywasz to z wlasnej kieszeni :) Odradzam tej pseudo hurtownii tego rodzinego biznesu.

Radek

Warszawska centrala i jej wielki prezes pan jacek to kotwica tej firmy. Zarobki slabe w porownaniu do konkurencji. Duze wymagania. Trudne warunki pracy przez mobbing. Problemy z dostepnoscia czesci dla kilentow, no i jak wczesniej wspomniano traktowanie pracownika jak smiecia.

Abc

Wiecej rzadzacych i pracownikow ... zarobki masakra .... brak szacunku do pracownika .... jednym slowem dno ...

waszka

oddział w Warszawie tak samo, zero szacunku w stosunku do pracownika i wielkie wymagania które nijak pokrywają się z bardzo słabymi zarobkami do tego wszechobecny SYF i WYZYSK. STANOWCZO ODRADZAM PRACE W TYM MIEJSCU, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ PSEUDO-HURTOWNIE

W

Nie polecam w Warszawie to samo. Praca tylko na chwile

Anonim

jak kolega wyzej wykorzystywanie pracownika mysla ze jak ci zaplaca pensje to moga cie traktowac jak smiecia

Tomek

Bardzo slabe zarobki, wykorzystwanie pracownika w 100%. nie polecam pracy w tym miejscu.

grzegorz

ocena dst

Zostaw opinię o Export-Import Jacek Gietka - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Export-Import Jacek Gietka