Opinie o MIROLA Miszka Sp. J. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MIROLA Miszka Sp. J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MIROLA Miszka Sp. J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIROLA Miszka Sp. J. w Mikołów

Widzę, że poszukiwano tutaj kogoś na stanowisko doradcy techniczno-handlowego. Niestety, jest to ogłoszenie sprzed 2 lat. ;x Chętnie bym zaaplikował na to stanowisko, będzie nowa rekrutacja? Czytam, że firma oczekuje od kandydata dyspozycyjności. Na jakiej zasadzie miałaby ona wyglądać? No i że możliwe są wyjazdy służbowe. Jak często mają one miejsce i ile trwają?

Pancernik Nowy wpis

Czy ktoś wie jakie wynagrodzenie ma sprzątaczka na firmie mirola? Bo chyba sporo, skoro sprzątaczka przez 8h pracy potrafi znaleźć czas na wypalenie 2 paczek papierosów.

Barbara

Straszne kółko plotkarskie się tu zawiązało. Może dacie znać jak się wam pracuje? Interesuje mnie czy są nadgodziny i czy da się dorobić w ten sposób do wypłaty?

Obajtek
@Barbara

Narazie na nadgodziny nie ma szans, wprowadzono czterodniowy system pracy.

Przemo Nowy wpis
@Obajtek

Hej. Jak się sprawdza ten czterodniowy system pracy? Przy takim systemie pensje zostały takie same, czy jakoś ucinali je nieco? A no i w ogóle to, co było głównym powodem wprowadzenia takiego systemu?

Jak dużo osób pracuje w MIROLA Miszka Sp. J.?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MIROLA Miszka Sp. J..
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
Barbara

Czy na każdym stanowisku obowiązuje czterodniowy system pracy, o którym wspominano niżej w komentarzach? I który dzień w tygodniu w takim razie jest wolny? Poniedziałek czy piątek? A może jeszcze inny

OgraStaMol

Firma ta jest cudownym miejscem gdzie przepisy bhp są przestrzegane każdej sekundy, pali się w piecach tylko najwyższej jakości opałem i pracownicy nie muszą uciekać w popłochu na hale by złapać oddech. Zarobki pozwalają na regularne oplaty mieszkania i wyżywienia. Darmowa woda do picia dla pracowników z regularnie co 180 dni oczyszczanych dystrybutorów. Polecam

Justyna
@OgraStaMol

Oj... A te zarobki to w jakiej kwocie, że nawet jak na Mikołów nie dają rady pokryć mieszkania i życia?

Robol

2023 nowe motto tej firmy to robić tak by się w 4dni narobić i (usunięte przez administratora) zarobić...

Piotr Krzysztofka

Czy jest możliwość wrócić do pracy do miroli?

Dyrektor
@Piotr Krzysztofka

Tak bardzo proszę złożyć swoje cv

Jachu

Dieta Krystek

Cezary

No co chopina składał pilną roletę do (usunięte przez administratora) nie było czasu więc popuścił

Ruch Chorzów

Od Danki też często wonio

BOLO
@Ruch Chorzów

U nich ręce (usunięte przez administratora) człowieku wypuścić buldoga głowy przepiera !!! Naiwnym nie winnym tylko naiwnym !!!! Spokojnie …..

Kryspin

H

Blazej

Jak można z imienia i na,Wisła pisać takie zeczy a po tobie w kiblu bzem pachnie !!!!!

Ludwik

Oczywiście firma godna polecenia jeśli ktoś lubi kamery

Lucyna
@Ludwik

Ok to że złoże tam swoje CV bo chciała bym występować przed kamerami:)))))):pp

Łucja
@Ludwik

Naprawdę ludzie są kamerowani w pracy? Co szef mów jeżeli komuś to nie odpowiada? Podpisujecie na początku pracy jakąś zgodę na monitoring?

Jaciebietez
@Łucja

Że to dla waszego bezpieczeństwa

Endelololepede

Szkoda że Marian przegrał w postaw na milion

Jadzia

I znowu wlozłach do haźla po Krysi i było tak narąbane że nie szło szczymać

Błażej

Dzieci w przedszkolu za dobre zachowanie to jeszcze uśmiechnięte buzie na mundurki dostają a DYPLOM to na koniec roku nagroda

Riki

Z tym się nie zgadzam, Staszek też jest w porządku. Jest tylko jedna osoba szczebel wyżej od której aż odpycha. Nawet jak jest wszystko idealnie to stanie na palcach i znajdzie zdechłą muchę na parapecie???? tylko po to aby się do czegoś przyczepić????

Mikołaj św

Marian chamski ??? Nie wydaje mi się! On jest po prostu silnie znerwicowany i nie panuje nad tym chwilami

Donatan

A ludzie wyśmiewają się z kierownictwa

Od Mariana to on może jedynie ciosa w zęby dostać

Bogdan

Po co się zwalniać skoro nierobom też placom

Kryspin L.

Z całego serca polecam tą firmę. Nie każdy pracownik jest taki miły na jakiego wygląda, ale dzięki takim ludziom jest nawet dobra atmosfera. Kierownictwo jest przecudowne, szef bardzo miły. Firma odwala kawał dobrej roboty, szkoda że teraz w tym ciężkim okresie musi znosić ogromny ciężar w postaci niskiej ilości zamówień. Pozdrawiam serdecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o MIROLA Miszka Sp. J. - Mikołów

• Jak się pracuje w MIROLA Miszka Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy MIROLA Miszka Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIROLA Miszka Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 12 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIROLA Miszka Sp. J.