Opinie o MIROLA Miszka Sp. J. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MIROLA Miszka Sp. J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MIROLA Miszka Sp. J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIROLA Miszka Sp. J. w Mikołów

ktośśotk

Polecam firme z calego serca, jest to najlepsze miejsce w ktorym pracował*m. Kierownictwo i szefostwo super, biuro super, pracownicy super. Nie kazdy daje sie lubić, ale jak to kiedys mowiono, kochac sie nie musimy ale wazne zebysmy sie szanowali. Pozdrawiam

Cosikk
@ktośśotk

A kiedy tam pracowałeś*aś że tak chwalisz? Bo niestety teraz jest bardzo odwrotnie;) dno i wodorosty banda (usunięte przez administratora) i złodziei, firma z blachy dykty i tektury, kierownik jeden co ma problemy nerwowo psychiczne bo rzucanie krzesłami, telefonem i kopanie po meblach w biurze to nie jest normalne zachowanie drugi co by tylko sprzątał

peop
@Cosikk

to sie zwolnij jak ci przeszkadza taka atmosfera w pracy. Zaloz sobie najlepiej wlasna firme, ale i tak ci to nic nie da, nie uciekniesz od toksycznosci innych ludzi... zobaczymy czy wtedy tez bedzie ci tak milo jak calemu kierownictwu i szefostwie, ktore to czyta.

Marian

Oni jak by mogli to by nawet w szatniach i toaletach kamery zamontowali. Nawet i w domach pracowników by chcieli mieć kamery nie polecam tej firmy

Zdziwiony

Dlaczego prezes wciąż opłaca dyrektora produkcji skoro nie ma produkcji? To tak jakby płacić podatek gruntowy nie mając gruntów…

Stefan
@Zdziwiony

Może ten dyrektor ma też inne obowiązki tylko tytuł mu się nie zmienił. A tak w ogóle to czemu zlikwidowali produkcje?

Ludia
@Stefan

Taaaa ograbek ma inne obowiązki kombinować gdzie by jeszcze kamera zamontować

Super mario

Dlaczego nie pracuje Wojciech Tyczyński pracuje lepiej od Jacka co wy zrobicie jak będzie więcej więcej roboty

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MIROLA Miszka Sp. J..
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Jowita

Oj Marianie Marianie co z tobą się stanie ,?

Edek

Bez jokera i Krzysztofki to juz nie to samo

Ludwik

Takich nierobów sprawiających dobre wrażenie tam jest dość

Ludwik

;tok skrzywdzona przez życie co to znaczy bo nie bardzo wiem ????? czy to zart

Abcdefgh

Ciekawe co ochrona środowiska w Katowicach powie na to że w miroli zakupuje się do ziemi za białym domkiem wióry i pyły na pewno się tym zainteresują

Etbshgik

Zgłośmy to niech te (usunięte przez administratora) co żądzą bujda z torbami!!!!!!

Dantos

Praca fajna gdyby nie dyrektor produkcji. Brak poparcia wśród kierowników jak i pracowników. Dopóki on tam ma wpływy nie polecam.

Pilarz z wyboru
@Dantos

Moim zdaniem, z racji tego iż ryba psuje się od głowy, zrobiłbym porządek z tym panem. Zbędny koszt. Efektem jego pracy jest spowolnienie produkcji oraz niebieskie uniformy.

Sylwia
@Pilarz z wyboru

Skoro tak twierdzisz to może wyjaśnisz konkretniej czym takie coś powoduje?

Pilarz z wyboru
@Sylwia

Pan Kowalski jest dyrektorem w wielkiej firmie na śląsku. Dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu szybko wspiął się na szczyt. Podczas upojnych wakacji poznał pewną kobietę z Sosnowca. Nie zastanawiając się długo szybko wzięli ślub. Miesiąc miodowy był cudowny, same komplementy oraz wspólne plany. Po jakimś czasie okazało się, że żona wcale nie jest mu wierna oraz marnotrawi majątek męża. Okłamuje go na każdym kroku. Lubuje się w markowych perfumach oraz skurzanych, błyszczących butach. Niemniej jednak za każdym razem, jak mąż wraca z pracy ma posprzątany dom, oraz upieczone ciasto, czym żona niezmiernie się chwali. Ciągle się czymś chwali, upieczone ciasto, umyta podłoga, wyprane koszule. Nie chwali się natomiast tym, że go zdradza, okłamuje i manipuluje. Całe osiedle już wie, on też coś podejrzewa, lecz syndrom sztokholmski ma to do siebie, że ciężko z tym skończyć.

Eereerrr
@Pilarz z wyboru

Popieram lecz to i tak zaraz z tąd poznika z resztą jak wszystkie komentarze które mówią prawde

Ktoś
@Sylwia

Czyżby Pan O zabrał głos podszywając się pod Sylwie?

Profas
@Dantos

Chciałbym żeby dyrektor Molo wrócił. Ten nowy jakiś taki nietaktowny.

Stasia O

GRATULACJE OGROMNE DLA PANOW,, dyrektorków,, rządzących za doprowadzenie firmy do upadku!!!! Szybko poszło

Czyscioszek

Zamknijcie wreszcie ta blaszabo buda i nie dreczcie pracownikow

Elvis

sami (usunięte przez administratora) tam żądzą poza Marianem szkoda mi go

Kobitki
@Elvis

Marian ogólnie jest w porządku no jest trochę nerwowy przez co musi co chwila telefon wymieniać ale to nic

Żart

Podszwanie sie pod pracownika

Piotruś

Współczuję dyspenzerą zlecenie na np 20 rolet kierownik dzieli to na wszystkich pracowników a ty przekopuj to żeby każdy dostał wyznaczone mu w komputerze pozycję

Olo
@Piotruś

Najlepiej jak zlecenie jest na 6 rolet i każdy ma do zrobienia po jednej ;))

To może zgłoście to gdzieś, po co od razu go zwalniac?

Sylwia

Miesiąc po opublikowaniu posta? A o kogo chodziło i dlaczego doszło do zwolnienia?

Były

Wy tam w tej miroli to zróbcie testy na narkotyki połowa ludzi by wyleciała dyscyplinarnie

@Były

Nie żartuj sobie, skąd wiesz, że takie coś się dzieje? Masz na to jakieś dowody?

Fotel

Janusz

Srała baba w garnek a w lesie szumiało przykrywała trawą żeby nie śmierdziało

Laska

Ta nowa sprzątaczka to więcej w telefon stuka niż sprząta

@Laska

To moze zwróć jej uwagę na to?

Zostaw merytoryczną opinię o MIROLA Miszka Sp. J. - Mikołów

• Jak się pracuje w MIROLA Miszka Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy MIROLA Miszka Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIROLA Miszka Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 12 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIROLA Miszka Sp. J.