Opinie o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EXTRAL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EXTRAL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXTRAL Sp. z o.o. w Żory

Jak łatwo oceniać

Mietek Do: ;) 25.10.2017 06:50 "W firmie zaczynają przyjmować Ukraińców. Ale to duży plus ponieważ Ukraińcy są bardzo robotni i mogą zastąpić nie jednego młodego Polaka" Po za 1 ukraincem pozostali mają wyj...ne na to by uczyć się j.polskiego. Gdy polak jedzie za granice nie znając języka to po mimo to przebywając tam, stara się to nadrabiać, a ci to mają w gdzieś, przez co osoby z nimi robiące w sprawach technicznych mają przekichane. A jeszcze gorzej jak trafisz na tego który jest niewychowany. Co do "robotności" to zapewne obraziłeś nie jednego, a zdrugiej strony nie wiem co masz na myśli, bo wszystko zalezy jakie profile dostajesz. Jedni dostają same łatwiejsze i cięższe profile, a inni muszą się męczyć z papierem + zabawa w wysilanie jak wytłumaczyć ukraincowi co i jak. Możesz się męczyć przez pół szychty z profilem który ma papier na fale, jest drobny i lekki. przez co tonaż masz mniejszy. Szczerze? To polakowi nawet ten co mniej kuma to o wiele łatwiej już się z takim dogadasz niż z ukraicem. A skoro twierdzisz że są robotni to czemu nie zostało z początkowym zamysłem jaki było danie ich na inne działy? no bo bunt że ciężko by mieli się dogadać, ale za to pakowania może się męczyć? Oni powinni być raczej od przygotowania do pakowania(zbijania koszy czy przygotowanie desek na zamk), sprzątania, rosy. Niestety nikt nie pyta osób z nimi pracujących jak się mają, no ale cóż łatwiej mówić a trudniej zrozumieć. :) Każdy powinien na zmianę pracować z ukraicem a nie ciągle ta sama.

Iwona

@Spejson myślę, że powinieneś przeczytać swój wpis jeszcze raz i zobaczyć te pejoratywne wyrażenia, które są obrażające. Jest wolność słowa, ale są też zasady, które tutaj obowiązują i każdy musi ich przestrzegać.

zainteresowana

Wiem już, że praca w Exstral jest w porządku w sumie właśnie takiej roboty szukam, w której czułabym się po prostu jak człowiek a nie robot . Chciałabym móc pracować w przyjaznej atmosferze w takim tempie, w jakim daję radę, żeby nikt z dnia na dzień nie dodawał mi obowiązków i 8 godzin. Chciałabym się zapytać na jaki zarobek można liczyć na początek na pakowni, czterobrygadówka? Czy jest może na produkcji jakaś praca dla kobiet w normalnym systemie weekendy wolne, bo coś mi się obiło o uszy no i czy w normalnym systemie zarabia się mniej?

Spejson

Siemanko tu spejson .tak podoba mi sie praca i o ile wiem nikogo tu nie obrazilem poza tym jest wolnosc slowa i do tego nie trzeba miec studiow zeby to zrozumiec .czy padlo w moim tekscie dzis czy wcześniej jakies imie .nazwisko kogos kogo obrazilem chyba nie wiec prosze interpretowac ze zrozumieniem co sie czyta wiecej opini nie wystawie gdyz jesli ooinia ma polegac na wyimaginowanym jezyku i koloryzowania to po co te opinie odrazu napiszny jest super przydalo by sie robic po 12h bez urlopu i bez wyplat chyba ze ma sie studia elo.i czy skasujecie te opinie czy nie juz mnie to nie szczypie po co komu opinie ktore sa kasowane jak sa niewygodne

@Spejson

piszesz że na śląsku lepszej firmy nie ma a w sosnowcu????????

Halo
@Spejson

Widzę że spejson ma jakiś kompleks na punkcie braku wykształcenia.studia są dla wszystkich, polecam spróbować.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
spejson

sosnowiec to nie slask gosciu a moze dziewczynko poza tym to opinie anonimowe a ty sprzedajesz ze zaglebiak to spejson przyjdz powiedz w twarz a nie sie sra.....

Iwona

@Spejson to, że podoba Ci się praca w firmie EXTRAL i, że jesteś z niej zadowolony to nie usprawiedliwia Twojego języku. Jak mam nadzieję wiesz na forum jest regulamin i on jasno mówi, że obrażanie na forum jest nie do przyjęcia. Możesz nie tolerować zachowania tych osób, ale tutaj ich nie obrażaj, bo admin usunie Twój komentarz.

Ala

Jak Wy tam wytrzymujecie 15 dni pod rząd w pracy?? A kiedy czas dla rodziny i na życie?

zainteresowany

Ilu macie Ukraińców ? Na jakich działach maszyny, pakownia czy biura ?

no i jak co roku to znowu P.B się nie popisał wraz z Prezesem,premia roczna jak kot napłakał, a wymagania od góry coraz większe,szkoda że tylko prasa jest doceniana premiowaniem comiesięcznym i rocznym za wysiłek całego zakładu,bo taka premia jak na innych działach ( nie licząc biur,bo tam na czyimś garbie się dorabiają samochodów służbowych, zawyżając statystyki i ukrywając błędy przed Prezesem ), wcale nie motywuje do większego wkładu pracowników w rozwój firmy,no ale cóż na niektórych kontach PLN się zgadza a reszta niech tyra :) jakby Prezes częściej zawitał na hale to zobaczyłby gdzie tak naprawdę odwala się największą robotę,,,

Ewa_92
@anonymous

@anonymous Widziałem, że na stronie internetowej firmy Extral jest ogłoszenie - szukają człowieka do biura. Proponuję, żebyś wysłał im CV. Tym sposobem polepszysz swój status. W każdej firmie występują dysproporcje więc nie wiem w czym rzecz.

Iwona

@anonymous uważasz, że są dysproporcje między biurem a halą tak? Rozumiem Twoje rozżalenie, ale to są inne działy i inne stawki. W biurach pracują ludzie po studiach, którzy też mają swoje wymagania. Skoro uważacie, że jest to niesprawiedliwe to chyba jedynym wyjściem jest jakieś grupowe spotkanie z prezesem firmy EXTRAL i wyjaśnienie mu swoich sugestii i spostrzeżeń.

Iwona

@fizol , @Mietek widzę, że pakiet benefitów w firmie jest szeroki. Czy imprezy, o których wspominasz często się odbywają? W ogłoszeniach o pracę firma EXTRAL wspomina o piknikach rodzinnych. Czy w porze letniej często się odbywają? Co się dzieje na takim pikniku? Skoro firma się rozwija to myślisz, że macie szanse na podwyżki?

Najgorzej opierać się na opinii innych. Nigdy nie pracowałem u koreanców, ale tu jest dobrze. Pracujesz uczciwie to masz kasę i szacnek jako pracownik.

07 Zgłoś Się

Co według Ciebie znaczy zarobić kasę? 2000 ? 3000? A może 12000 ? Podaj konkretną sumę.

Endriu

Witam jak wyglada praca w UR. Jak wygladaja zarobki i klimat na dziale

;)

Wygląda to tak że pracujesz 15dni pod rząd a później masz 5dni wolnego. Robisz 5dni na rano 5na druga i 5 na nockę. W firmie zaczynają przyjmować Ukraińców. Ale to duży plus ponieważ Ukraińcy są bardzo robotni i mogą zastąpić nie jednego młodego Polaka który by chciał siedzieć na (usunięte przez administratora) i dostawać wyplaty z kosmosu.

Gosc

Czy to prawda że pracuje się 14 dni pod rząd a potem tydzień wolnego? Jak wygląda czterobrygadówka na pakowaniu?

Mietek

Źle nie jest, ale mogło by być lepiej. Ogólnie w Żorach (jak i ogólnie na Śląsku - nieistotne) panuje wyzysk, albo musisz robić dużo, albo umieć wiele, itd. Chwile chcesz stanąć to cię gonią, albo panuje nerwówka. Tak więc z klimatem pracy bywa różnie. Obecnie z braku ludzi (bo wielu liczy na kokosy na wstępie) sprowadzają ludzi z zagranicy. No szkoda tylko że no Polish, no English. Paczki są ładne, imprezy też, ale tak jak się widziało co poniektórych, to jakby pierwszy raz widzieli alkohol. Mówię tu o tych co kompletnie się zachować z kulturą nie potrafili/fią - wstyd, a tym bardziej po dziewczynach... Pomijając tych ludzi, to impreza spoko, 2 razy w roku styka. Przynajmniej się ludzie też między sobą nieco integrują co jest na +, spotkają i pogadają, kiedy to w większości wielu po pracy nie ma czasu. O ilości zarobku dokładnie nie dowiecie się. Źle nie jest, ale mogło by być lepiej (choćby na pozostałych działach), a przez to kiedyś mieli więcej ludzi... i tym sobie w tedy spartolili. Mamy nadzieję że coś trochę ich to nauczyło. Niestety to nie wymysł każdego z nas "chce więcej, bo chce" tylko niestety przetrwanie tyle kosztuje (to nie odkrycie, ale gdyby ktoś posłuchał grupy ludzi, którzy z marnej wypłaty żyli na kredytach to by ludzi mieli nadal pod dostatkiem). Na szczęście firma się rozrasta, mimo że jest niewielu ludzi, to każdy się stara na swój sposób jak może (a na pewno większość - może to kiedyś docenią bardziej). Klientów nie brakuje, więc źle z pracą nie ma (nie brakuje), a mam/y nadzieję że za rok się troszkę te szaleństwo uspokoi. Życzymy dalszych sukcesów i rozwoju firmy.

MALY
@Mietek

KSIĄŻKA LEPIJ NAPISZ-POWINNI ZROBIĆ ANKIETA JAK KIEDYŻ INO ANONIMOWO-MYŻLA ŻE FIRMA NIE WYSZŁA BY ZLE A CI CO NAJWIYNCYJ NARZEKAJĄ TO DUPOWŁAZY FAŁSZYWE -ICH SIE TRZEBA OBAWIAĆ .

EFWHBVBV

Witam serdecznie. Czy na dziale cnc jest czterobrygadówka ?

patryk

czy są wczasy pod gruszą w naszej firmie

wyga
@patryk

ni ma gruszy na posesji

fizol
@patryk

Patryk, wczasów pod gruszą nie ma, ale jest szereg innych ciekawych benefitów (paczki na święta, na mikołaja dla dzieci, są fajne imprezy). Na razie nie zamierzam zmieniać pracy :)

Iwona

@....2017-07-04 08:32 to ważna informacja, że w EXTRAL docenia się wysiłek pracowników. Na co mogą oni liczyć? Piszesz, że w firmie takie osoby mają dobrze. A na co oprócz wynagrodzenia, mogą liczyć pracownicy?

....

Na poczatek jest najnizsza krajowa ale jak kto sie nadaje do pracy i wykazuje cos ponad to co ma do zrobienia to bd mial w firmie dobrze. Kierwonik decenia i zauwaza takich ludzi. Najlepsi sa tacy co na stronie marudza a kazda wolna chwile pracy spedzaja przed telefonem lub szukuja tylko chwili aby sciemniac. Tacy pracownicy niestety jak pewnie w kazdej firmie nie sa doceniani. Jak dla mnie praca na pakowni nie jest ciezka pracuja tam rowniez kobiety i polecam ta prace. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o EXTRAL Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w EXTRAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXTRAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXTRAL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 16 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EXTRAL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EXTRAL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EXTRAL Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 226 ocen.

EXTRAL Sp. z o.o.