Opinie o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Edek

A czy miałeś okazję już dla Nich pracować ? Jak wygląda proces rekrutacji ? Słyszałem dużo opinii, większość dobrych, wysłałem CV ale puki co brak odpowiedzi, zastanawiam sie jak długo czekać czy może wprost zadzwonić i zapytać czy już kogoś mają ?

Złe warunki pracy i niskie wynagrodzenia do tego jeszcze wszędzie te kamery aż niedobrze się robi.

Co rozumiesz przez stwierdzenie "niskie wynagrodzenia "

zestresowany

Tam sie nikt nie wypowie bo nikt nie nasra na tak dojną krowe :) szkoda że tych fizycznych traktuje sie tak a nie inaczej bo calkiem sympatycznie sie tam pracowało. Może potrzeba kolejnego kierownika? chętnie wróce :)

Mam wrażenie, że większość osób które wypowiadają się na tym forum to pracownicy produkcyjni, czy może wypowiedzieć się ktoś z biura / działu handlowego. Chodzi mi o stawiane wymagania, zakres obowiązków no i oczywiście wynagrodzenie: jakaś podstawa plus premia, czy może stale wynagrodzenie niezależne od wyników ?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na stanowisko POSZUKIWANY Brygadzista (branża sanitarna) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
bambusze

W tej firmie mając status UKRAINCA już na wstępie masz lepiej :P

ezsobmab

Wow! Gdzie te benefity drogie bambosze? Bo w tym miesiącu to chyba jałmużna zamiast wypłaty była. Ludzie zaczynają się zastanawiać czy nie załatwić sobie syryjskiego obywatelstwa i statusu uchodźcy na terenie Niemiec, bo tam za nic nie robienie socjal jest większy.

kali

Ściągnij różowe okulary, ewentualnie wyjdź z biura i poobserwuj. Zaczynam sie domyślać kim jesteś i komu zależy na dobrej opinii :)

aiaio

Kolega ci mówił, powiadasz? Mnie kolega kolegi szwagra kuzynki jednej z pracownic też opowiadał że jest dobra atmosfera i nawet jednorożce po hali popierdzielają rozhasane...

kali

Jakbyś zarabiał tyle co oni to też byś sie nie odzywał a pracownika tylko 'klepał po plecach'

BeerGrylz

@ogórkowa - no właśnie że nie zależy. W tej firmie starych, doświadczonych pracowników nie szanuje się bardziej niż tych którzy dopiero co się przyjęli i się nie starają. Jeszcze kilka lat temu było tutaj całkiem znośnie, ale z roku na rok robi się coraz gorzej. Kupuje się niepotrzebne maszyny które stoją i łapią kurz a po pytaniach o podwyżki lub premie (ani jednych ani drugich nie było już od trzech lat) zbywa się pracowników mówiąc że "w firmie nie ma pieniędzy".

@BeerGrylz

Dodaj że są to stare maszyny które Niemcy powinni utylizować

Erni

Ludzie omijajcie tę firmę z daleka!!!! Zero szacunku dla zwykłego pracownika!!!

kania

Taka jest to 'rodzinna' firma ze najlepiej udupić szarego pracownika, a premie i podwyżki dawać tym co najmniej robią i potrafią dobrze pocisnąć bajere :)

nick

Najgorsza firma w okolicy zero szacunku dla pracownika zero dodatkow premi wczasow nic nie ma pozabierali wszystko a w biurach sobie podwyzki dali. Kamery sa wszedzie NIE POLECAM OMIJAC Z DALEKA Jeden wielki syf sie zrobil z tej firmy

zg

Ludzie przestają milczeć :) Walczcie o swoje!!

y

...teraz to nawet ukraińcy od 6 do 22 tam robią ;P

Fusi

Nie polecam tej firmy obiecuja złote góry a pożniej okazuje sie co innego stawki ponizej przecietnej to juz w yazaki(cablleletra) jest duzo lepiej tu nie ma nic zero socjalu wczasów pod grusza nie ma bonów porazka goła stawka firma ładnie wyglada na obrazku tylko zwolnilem sie stamtad bo szkoda czasu tam tracic podwyzek tam nie bylo juz od 5 lat ODRADZAM SIE TAM PRZYJMOWAĆ

q

informacja

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Dzieńdziela 30
    43-190 Mikołów

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.