Opinie o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

OperatorMaszyn

Osoby plujące na GGP pracujące obecnie w firmie powinne się zastanowić nad tym co i gdzie piszą. Tak Wam źle taki "syf" ?? Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę , pracownicy pracujący w firmie więcej niż 10 lat mogą powiedzieć jakie zmiany zaszły , jak poprawiono warunki , bezpieczeństwo pracy. Osoby piszące o braku socjalu i Ukrainskich pracownikach przepracowały w GGP może miesiąc. Piszecie o kamerach a powiedzcie w jakiej obecnie nowoczesnej firmie ich nie ma ?? Dla osób uczciwie pracujących , które poważnie traktują swoja prace obowiązujące normy oraz wymagania wobec pracownika są dostosowane do jego obecnych możliwości. Jestem pracownikiem GGP i mogę powiedzieć że nie żałuję tych lat.

kosmetyczka

Dzien dobry pani prokurent :) Nowy lakier do paznokci juz kupiony? XD

stary
@OperatorMaszyn

.......jak poprawiono warunki , bezpieczeństwo pracy..... Przejdo sie tera po hali i na bank na 3/4 maszynach bedo posciagane zabezpieczenia ida o zaklad ze tak bydzie

kupa
@OperatorMaszyn

Zbyszek daj spokoj! taki z ciebie operator jak ze mnie ksiadz, operatorem jestes ale pracujesz w biurowcu

Dominika

@Jacek, Czy mogę Cię poprosić o bardziej merytoryczny komentarz, na temat firmy Geo Globe Polska? Obecna twoja wypowiedz jest mało rozbudowana, proszę udziel dla nas dłuższej opinii. @placek, Mógłbyś dla nas napisać w jakiej obecnie kondycji jest firma Geo Globe Polska, a może wiesz jakie są obecne warunki zatrudnienia proponowane przez tą firmie? Każda twoja wiadomość w tym temacie, będzie dla nas bardzo pomocna.

Jacek

Taka cisza na forum to musi być dobra praca!!!

placek
@Jacek

I niepotrzebnie prowokujesz, trzeba przyznać że ostatnio sie poprawiło

qwerty

Robota w Geo Globe jest spoko na produkcji i pewnie będzie jeszcze lepsza... a komu nie nie podoba to do kabli na linie za 1900zł tam sie niczym nie zatrują .... Dominika love forever :D:D

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na stanowisko POSZUKIWANY Brygadzista (branża sanitarna) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
C3PO i R2D2

Te premie najbardziej bolą: - pracownik produkcyjny otrzyma na dwanaście miesięcy raz czy dwa premię "uznaniową" w wysolości łącznie między 100 a 200zł (na rok!) na rękę; - pracownik nieprodukcyjny otrzymuje ją miesiąc w miesiąc w znacznie większej ilości, 300-400zł na rękę (na miesiąc). Ciekawe czy każdy zdaje sobie z tego sprawę... pozdrawiam

@C3PO i R2D2

Bo wam nierobom nie nalezy sie!!! Do roboty gamonie!!!!

bert
@C3PO i R2D2

Już nie rób tam z siebie ofiary, bo premie i na produkcyjnych są! ale jak się robić nie chce to dostajesz 100 na rok.

@bert

Zapomniales tylko dodać ze pula premii na wszystkich ludzi z produkcji (70 osob) to jakies 2 - 3 tys brutto Wiec jak by kazdemu dac po równo to wychodzi jakies 30zl na osobe do wypaty. MOZNA SOBIE ZA TO ZYCIE NA NOWO ULOZYC :)

A mnie tam się dobrze pracuje. Jest dużo lepiej niż było!!! ( Produkcja ).

OperatorMaszyn
@ja

Domyślam się, Panie Dyrektorze :)

Takise

Geo-globe shore ????

Dominika

@Zadowolona rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach w firmie? Jak Ty oceniasz Geo Globe Polska jako pracodawcę? Chętnie zapoznam się zarówno z konkretnymi informacjami, jaki i Twoimi odczuciami odnośnie tej pracy. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do firmy?

Ja.
@Dominika

Właściciela firmy o to pytasz? To jedyna osoba która jest zadowolona.

Dominika

@Matirzeczywiście, na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwani są obecnie kandydaci na stanowisko Operator CNC, Operator Maszyn - Pracownik Produkcji oraz Specjalista ds. Zakupów. Ktoś z Was pracuje na którymś z tych stanowisk? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem CV? Każda dodatkowa informacja może być dla nich pomocna.

Mati

@adler robota ciężka w sensie, że fizycznie czy ciężka bo skomplikowana? ;) Tam jest taka rotacja pracowników? Bo widzę, że ogłoszenia są praktycznie nonstop

adler

robota ogólnie ciezka, w lecie 40 stopni, w zimie 5 , kamery wszedzie, w szatniach i kiblach syf , przyjety dostaje wiecej od pracownika,ktory robi w gg rok, ale ludzie ok

Ojej
@adler

Kamery w kiblach? Nagrywaja jak sadzisz "dwojeczke"? :D

Mati

Co tam robi się na samym początku? Czy praca jest ciężka, trudna? Da się radę bez doświadczenia?

Ż

Juz zaczynaja Ukraińców przyjmować dostają stawkę taka jak doświadczony pracownik z kilku letnim stażem zero szacunku nic tylko pitac z tej zasranej firmy jeden wielki układ zamknięty

V

Gej Globe Polska xD

Ja.

Kolejne kamery i na to są pieniądze a ludzie pracują w coraz gorszych warunkach szatnie w opłakanym stanie tylko biura sobie remontują . Porażka!!!!!

Leszek

A jak zarobki?

Zebedeusz

Powiydzcie mi jak się tam robi? Atmosfera fajna? Jak współpracownicy?

premiowany
@Zebedeusz

Ekipa konkretna!! Kierownicy tylko na kamerach także jest spokój :) Dawać więcej kamer!!!!!!!!

NormalnyNieBede

Kamery, kamery i jeszcze raz kamery ale my i tak robimy swoje, pozdrawiam nocnych marków haha

Zbulwersowany

Firma nastawiła się na kamery(choć to nie ta branża) montuje już je nie ze względów bezpieczeństwa ale po to żeby mieć pracownika na celowniku bo po co kamera zamontowana na automat z kawą nawet na chwile nie można zrobić krótkiej przerwy żeby nie być obserwowanym jest to żałosne może kierownictwo powinno zatrudnić się w zakładzie karnym a nie robić tego z tej firmy. Na premie dla pracowników nie ma a na takie bzdety pieniądze są wydawane. Omijać z daleka tą firmę !!!

premiowany
@Zbulwersowany

Na wszystko są pieniążki tylko nie na premie!!!! a kamerki sobie do biur zamontujcie!!!!

Wincyj kamer

Kamery, wincyj kamer!

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Dzieńdziela 30
    43-190 Mikołów

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.