Opinie o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Ojgen

Kamer tyle co w nowej edycji Big Brother. Wszystko widać, wszystko się nagrywa to pewna miła pani która miała urodziny niedawno stwierdziła że jej się wióry z zakładu tracą... Szanujmy się komu by się chciało wynosić wióry... Ludzie tną i wynoszą palety do palenia ale tego już pani nie widzi... Jedna paleta 15 zł...

Xddd

przez tą bramę to wszystko wyniesiesz bo portierzy są z innej firmy, im to wisi co kto wynosi. chyba że jest rudy donosiciel to wtedy strach się bać. a tak to reszta ma w (usunięte przez administratora) tak samo z piciem czemu każdy na wejściu i wyjściu nie dmucha w alkomat od razu by połowa ludzi wyleciała

Ochrona
@Xddd

Dajcie rudemu 10% udziałów w mafii wiórkowej i będzie siedział cicho :D

@Ochrona

Rudemu to by trza było micha wyklepac do przykładu

Łoś geo

Jo bych przypomniol panu prezesowi pora rzeczy jak przrjol miplast z ewka jak mnie wkurzycie to mogą więcej napisać panie (usunięte przez administratora)przez małe (usunięte przez administratora) .kaj było i kiedy

Dominika

@Ja. nie mam możliwości stwierdzenia, kto kryje się pod jakim nickiem. Dopytuję, bo zależy mi na poznaniu tego jak wygląda aktualna sytuacja i warunki pracy w firmie. A co według Ciebie warto wiedzieć o Geo Globe Polska jako pracodawcy?

Niezadowolona
@Dominika

Pracodawca daremny. Kiepskie zarobki + wszechobecny mobbing w najgorszej postaci ze strony wlaściciela firmy. Nie polecam

gruby
@Niezadowolona

Potwierdzam Gnebienie i ponizanie pracownika to chleb powszedni w tej firemce Na hali zarobki 15 zl brutto za godzine - smiech na sali. Premia raz do roku jakies grosze typu 100zl Wlasciciel juz calkowicie odlecial - stracil kontakt z rzeczywistoscia. Mysli ze dalej sa lata 90-te Dyrektorzy tylko czekaja od wyplaty do wyplaty i nic nie robia tylko sciemniaja przed wlascicielem Trzeba innej roboty szukac

kula

Kogoś zaczyna boleć albo już boli że dyrektor robi porządki na firmie?

@kula

Boli mnie to ze dyrektor zarabia 25 tys na miesiac a pracownik na hali 2000. Tylko tyle mnie boli

kaktus
@Zadowolony

Cześć Zadowolony, ktoś ciebie źle poinformował. Błędna informacja.

@kaktus

Skończ pier___ić bo premie se dajecie po 2-3 tys i to są fakty powinien w końcu prezes się przyjrzeć tym waszym (usunięte przez administratora)

@kaktus

Znaczy że podwyzke dostales? Tylko sie cieszyc

alonso

temp na hali to 10 -12 st, czysta wypłata, premii oficjalnie nie ma ale lizodupy z maszyn termo dostaja, pracy w soboty prawie nie ma, jak sie trafi to dla kilku osob. omijac firme z daleka

Jack Sparow
@alonso

w soboty i niedziele trza pip przyslac zeby skontrolowali czasy pracy pracowników i jak ciulają na kasie za weekendy :)

Er est
@alonso

(usunięte przez administratora) z ciebie

Er est
@Jack Sparow

Niewiesz co piszesz nogi z (usunięte przez administratora) bym ci powyrywał jak jesteś leń nierub to poszukaj się pracy na ulicy (usunięte przez administratora) nastawić

Jack Sparow
@Er est

uwazaj bo ci żyłka pęknie internetowy napinaczu hahahahahaha a kontrole to powinny byc regularnie wtedy może byloby normalnie

Erwinek
@Jack Sparow

Jak się siedzi na l4 cały czos to się nie dziw że cię nie chcą w sobotę do roboty!!!!!!

erwin-korwin
@Erwinek

Jack Sparrow to podobno grał w następujących filmach Piraci z GeoGlobe: Klątwa urlopu na żądanie Piraci z GeoGlobe: L4 umarlaka Piraci z GeoGlobe: Na krańcu listy płac Piraci z GeoGlobe: Na nieznanej hali Piraci z GeoGlobe: Zemsta Adamskiego

J&C
@erwin-korwin

Chyba raczej w tych -Klątwa Marnych Zarobków -Premie Umarlaka -Na Krańcu Nie Wentylowanej Hali -Na Nie Sprawnych Maszynach -Zemsta Co Wypłate

erwin-darwin
@J&C

A ty w czym zagrałeś? Biedni i wściekli: Paleciok Drift? XDXD

Mycha
@Jack Sparow

Jeżeli pracujesz obecnie w GGP to ujawnij się kim jesteś. Bo (usunięte przez administratora) napinać się na forum to każdy może !! A w robocie to(usunięte przez administratora)Pewnie byście (usunięte przez administratora) się nic nie odezwali .

@Mycha

Następny bohater 1 wojny światowej idz synku popracuj trochę może premię dostaniesz jak się postarasz i morda w kubeł xD

J&C
@erwin-darwin

Chętnie zagrałbym na twoim ryju xD ale znając życie to jesteś tak zwany "kozak w necie(usunięte przez administratora) w świecie" a wracając do tematu to tam nawet nie ma porządnych paleciaków , a co dopiero o reszcie gadać haahahahaaha

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na stanowisko POSZUKIWANY Brygadzista (branża sanitarna) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
lolo

w jakiej innej firmie jest mniejwięcej 60 pracowników biurowych, a 40 pracowników fizycznych?? co jeden to mądrzejszy... skoro twierdzą, że się da zrobić więcej to niech to udowodnią fizycznie, a nie tylko przeliczać ile czasu zajmuje jeden takt i ile tych taktów wychodzi na godzinę... szkoda doświadczonych pracowników, którzy pracują tam dobrych kilka, kilkanaście lat, wielki szacunek do nich bo ogarniają te STARE! maszyny. cała kadra kierownicza trzęsie portkami przed prezesem, nie chcą walczyć w imie dobrych pracowników... bo lubią swoją ciepłą posadkę

@lolo

Jo bych więcej folii aluminiowej kupił żeby dobrze te maszyny grzoly hahaha Zbyszek mógł zostawić tyj foli co została z cararo

kali

"Poza tym atmosfera u nich jest dobra a to na plus" Może od razu napisz kim jesteś, bo ja tam ani cienia dobrej atmosfery nigdy nie widziałem. Jeden na drugiego za plecami, co jeden to mądrzejszy, każdy tylko czeka żeby znaleźć tzw. haka. Po zmianie firmy człowiek dopiero widzi co to jest dobra atmosfera, socjal, premia, wycieczki firmowe, piwo po pracy ze współpracownikami... co w ggp już chyba zapadło w niepamięć, szkoda.

@kali

Te piwa po robocie były z tego najlepsze

Witosz

Ja ze swojej strony bym doradził aby w ogóle nie wysyłać CV jeśli chce się mieć spokojną i bezstresową karierę. Chyba najlepiej o tej firmie świadczy fakt że zaczyna się zatrudniać ukrainców bo żaden Polak już nie chce tam przyjść. Pozdrawiam

Zadowolona
@Witosz

Czytam to i szlag mnie trafia. Jeśli jest tu Wszystkim tak bardzo źle, to czemu nie poszukać sobie lepszej pracy? I byłoby uprzejmie podawać fakty, lub wyraźnie pisać w przypadku braku faktów, że są to subiektywne odczucia (do których naturalnie każdy ma prawo). Firma zatrudnia obecnie dwóch pracowników z Ukrainy na 130 osób zatrudnionych.

@Zadowolona

Ewka, nie denerwuj się tak :)

Zadowolona

To nie Ewa, pozdrawiam serdecznie :)

@Zadowolona

No 80 na krzesłach siedzi razem z tobą ewcia

Był i go nie ma

Najlepszy jest ten dupo Liz z kj co go niedawno przyjęli Rafałek zaraz Dareczkowi pewnie co pod biurkiem zrobi. Rafalku do czasu .... (usunięte przez administratora) cię

Sloñik
@Był i go nie ma

Panie by£j go nima ciekawe kaj ty klęczysz i przed kim w biurze

weee

Jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku operatora maszyn ? Pozdrawiam.

@weee

Idź i się przekonasz jak bydziesz tony przesypywać kiblem do maszyny hahhah

Robol
@Geo ziga

Zapomniałeś dodać że za marne grosze ziga XD

@Robol

O tym już nie wspomna

Łoś geo

Ciekawe czy wos stary dalij klepie po plecach jak wos potrzebuje w weekend a w poniedziałek zje........ Jak zwykle tak właśnie dzialo prezes Z.K pozdrowienia dla pana prezesa i całych służby (usunięte przez administratora)

robol

Nie rozumiem tych sprzeczności we wpisach. Jest tak źle i tragicznie, ale są pracownicy z "długoletnim stażem". Chyba nowy narybek coś słaby. Taki mamy klimat, że w zimę jest zimno a w lato ciepło, z Waszymi (niezadowoleni) wybitnymi umiejętnościami, chęcią do pracy i super wykształceniem na pewno znajdziecie pracę marzeń w klimatyzowanych pomieszczeniach, powodzenia. Skoro jest tak fatalnie, to zachęcam do rozwoju swojej kariery i opuszczenia grona tych ponad 100 zadowolonych pracowników. Żałosne jest wylewanie swoich żali na forum, zróbcie coś z waszą egzystencją i szukajcie szczęścia w innej "lepszej" firmie, tylko nie wracajcie z podkulonym ogonem i nie błagajcie o ponowne przyjęcie!

borol
@robol

Amen. Jak sie robić nie chce, bo sie skonczylo szkołe robienia hałasu to zawsze możecie zostac jutuberami XD

Zadowolony pracownik

Jestem zadowolony, że w tej firmie można legalnie walić wódę. W poprzedniej nie miałem takiej możliwości. Bardzo sobie cenię za to firme Geo Globe, bo nie ukrywam, że ćwiartka z rana to dla mnie być albo nie być.

Rajnaziemi

Ogólnie ludzie sporzo, no przynajmniej na mojej zmianie, zarobki jakieś 17/h na początku Lubię atmosferę w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. za: Ludzie

Lolek

Odradzam pracy w tej firmie. Warunki beznadziejne, strasznie cieplo w lato, żadnej wentylacji. W zimę zimno. Praca przy rakotwórczych chlorkach... Zatrudniają teraz Ukraińców bo nikt tam nie chce pracować. Beznadziejna lokalizacja.

Helmut
@Lolek

Tak piszą tylko tzw. "Lebry". Jak ktoś umie i chce pracować to jest to firma, gdzie można zarobić

Leber
@Helmut

Lebry? Ktoś po prostu napisał prawdę. Śmieszą mnie takie opinie "przodownikow pracy". Można zarobić w dużo lepszych warunkach i dużo więcej.

polker
@Helmut

szczegolnie teraz mozna zarobic jak nie ma premii, gola wyplata, a na swieta dali po 200 zl bonow, buahahahahahha ale za to na hali mróz

Firma w której wazeliniarze mają sie dobrze!!!!!

Murzyn

Już niedługo uchodźców z Afryki będą brać do roboty !!! Przynajmniej z biurowca hotel zrobicie a będziecie pracować z nami w tym smrodzie ! Pozdrawiam su*a blyat

Kobieta

Hej. Będę składać tam papiery bo widzę że są przyjęcia na produkcję. Napiszcie mi proszę jak jest z rozmową o pracę, jakie pytania zadają i jak się najlepiej zaprezentowac? Tylko nie piszcie mi że nie warto bo i tak złożę. Pozdrawiam.

Justa

A ja mam pytanie dla narzekających. Dlaczego się nie zwolnicie? teraz pracy na produkcji jest sporo.

BHP

A my dalej sie tu trujemy chlorkiem metylenu i chlorowodorem. Ciekawe kiedy rak nas wpier...li na tej smierdzacej hali.

@BHP

Odpowiednie zawiadomienie juz wyslane. Teraz tylko czekac na kontrole :)

kontroler
@Zadowolony

I znowu cały dzień sprzątania...

OperatorMaszyn
@kontroler

Dbaj o porządek na bieżąco to nie będzie potrzebne sprzątanie :)

dpo
@OperatorMaszyn

jaki porzadek?!? pracuje sie w oparach podgrzewanych tworzyw sztucznych, na obrobce rakotworcze plyny, a maski z filtrami chyba w bhp, bo nie na hali. zadnej wentylacji, ani ogrzewania

OperatorMaszyn

Osoby plujące na GGP pracujące obecnie w firmie powinne się zastanowić nad tym co i gdzie piszą. Tak Wam źle taki "syf" ?? Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę , pracownicy pracujący w firmie więcej niż 10 lat mogą powiedzieć jakie zmiany zaszły , jak poprawiono warunki , bezpieczeństwo pracy. Osoby piszące o braku socjalu i Ukrainskich pracownikach przepracowały w GGP może miesiąc. Piszecie o kamerach a powiedzcie w jakiej obecnie nowoczesnej firmie ich nie ma ?? Dla osób uczciwie pracujących , które poważnie traktują swoja prace obowiązujące normy oraz wymagania wobec pracownika są dostosowane do jego obecnych możliwości. Jestem pracownikiem GGP i mogę powiedzieć że nie żałuję tych lat.

kosmetyczka

Dzien dobry pani prokurent :) Nowy lakier do paznokci juz kupiony? XD

stary
@OperatorMaszyn

.......jak poprawiono warunki , bezpieczeństwo pracy..... Przejdo sie tera po hali i na bank na 3/4 maszynach bedo posciagane zabezpieczenia ida o zaklad ze tak bydzie

kupa
@OperatorMaszyn

Zbyszek daj spokoj! taki z ciebie operator jak ze mnie ksiadz, operatorem jestes ale pracujesz w biurowcu

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Dzieńdziela 30
    43-190 Mikołów

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.