Opinie o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Xxx

Już dawno odpowiednie instytucje powinny zająć się tą geo śiadka. Pseudo bhp ino przechodzi i się nie zainteresuje ile trzeba dźwigać przez pół hali samemu. Już niedługo...

Prawnik

Może w końcu czeba zgłosić odpowiednim służbom o pracujących sobotach i niedzielach .firma zarabia miliony pracownik dostaje grosze

Gdzie sa te obiecane premie dla kadego za miniony rok? Powinni dac kazdemy pracownikowi rekompensate 300zl za klamstwa w zywe oczy.

Mumie

Praca spoko, ludzie obejda ALE JAK MOŻNA NA ŚWIETA DAĆ 400ZL ... LUDZIE PRACOWALI PO 4 DNI W TYG.. NARAŻALI RODZINE I BLISKICH NA WIRUSA .. CHODZILI DO ROBOTY ... TAK SZEF TRAKTUJE PRACOWNIKÓW .. WSTYD. PS INNE FIRMY PO MIN 1000ZŁ DAJĄ A TU ZAŚ KATASTROFA .. ZYSKI PRAWIE PODOBNY JAK W TAMTYM ROKU NO ALE SUPRA JEST ? JEST

Lizodup
@Mumie

To sie nie zmieni jo robia w malej firmie 6 osob i dostolech 1000 idzie idzie .byle loni se daja na koniec roku dobre prymie banda i tyla

Maciek
@Mumie

A tu dalej narzekanie... Poszukajcie sobie innej roboty i zobaczycie jak jest wszędzie kolorowo. Nic nie robicie, na nockach się śpi, siedzicie pochowani po biurach i magazynach a do narzekania pierwsi

Antoni
@Maciek

Uważasz, że wpis Mumie nie odnosi się do rzeczywistości w Geo Globe Polska? W takim razie jak Ty oceniasz firmę i co możesz powiedzieć na temat poziomu wynagrodzeń w tym miejscu? Czekam na Twoją opinię.

Psyde
@Lizodup

banda na czele której stoi ekscelencja mr. adams ( celowo z małej litery ) był tu taki wpis że " tylko Ci co włażą kierownikowi (byłemu) do dupy i jego psiapsie mają się dobrze " nic dodać nic ująć widać że teraz mają się jeszcze lepiej :)

Sycho
@Antoni

Mumie ma racje, zobacz na inne odpowiedzi i wyciagnij wnioski

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na stanowisko POSZUKIWANY Brygadzista (branża sanitarna) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Sraka

Jak sie tam mo dyrektor sraczka wysrol juz wszystko po swietaach

CHUDINIO

Chopoki nie narzekać nie narzekać.Jak tam ekipa M.Waldy,torcida,zajc?

Frela

Czy sa przyjecia?

Lizodup
@Frela

Jo bych tam nie poszedl po (usunięte przez administratora)

Poyeb

Te dyrektor z knurowa tys jest jebniety osle nie pamietosz jak zes zapierdalol na magazynie i zes norma z bylym mezem prezeski podwyrzszol barani lbie a teraz udajesz dupnego fachowca a benek za ciebie odpierdalol calo robota ty gamoniu

Łewap

Witajcie, widzę, że typowy GOWORK-owy bul (usunięte przez administratora) mają wszyscy. Norma. Może przypadkiem jednak trafię na kontakt z osobami, które poza minusami widza plusy pracy w tej firmie. Dział Jakości - na jakiej zasadzie działa i gdzie realizowana jest kontrola produktu ? czy reklamacje są na porządku dzienny, czy proces jest stabilny ? Pozdro!

xolx

Korona czy jak ktoś woli covid już jest wśród pracowników i co? I nic, jak widac firma pracuje bo przecież firma ma za nic zdrowie swoich pracowników i ich rodzin tylko pieniądze i pieniądze.

paolo

jesli szukasz roboty gdzie przelozeni cie lekcewaza (traktuja jak ostatniego matola) i nie szanuja (tu najlepszy jest kierownik), lubisz lizac tylki i usmiechac sie do wladz, nawet jak ci pluja w gebe , lubisz pracowac w lecie w 30-40 st, w zimie w 10 (na hali) , do tego podoba ci sie robota w szkodliwych warunkach (z masą rakotwórczych, szkodliwych substancji) - TO ROBOTA DLA CIEBIE. ale przynajmniej pieniadze dobre (ze 100 zł wiecej od najnizszej krajowaj), no chyba ze jestes brygadzista, spotykasz sie po robocie z mistrzami czy planistami to premie bedziesz mial jak 1/3 wyplaty a i robote dadza ci zawsze lzejsza

Brian

Tutaj już mamy powoli absurd na absurdzie w tych - pożal się Wisznu - komentarzach. Infantylne "chyba ty" na poziomie gimnazjum przeciwstawiane pełnemu metafor bełkotowi i vice versa. Przerzucanie się epitetami i wylewanie żalów przeciw bzdurnym wynurzeniom ludzi niedorosłych do funkcjonowania w społeczeństwie. A na pytania zadawane przez osoby zainteresowane pracą w GGP odpowiadać w sposób rzetelny nie ma komu. Ktoś szukający na GoWork wartościowych opinii na temat pracy w danym zakładzie jest skazany na niepowodzenie; bo to tak jakby szukać obiektywnej prawdy w Wiadomościach na TVP i TVN lub wartościowych porad medycznych u J. Zięby. Tragedia. Komedia. Tragikomedia. Dramat. Science-fiction. Horror. Dokumentów brak. Chyba że paradokumentów ze słabym aktorstwem i podszywaniem się jeden pod drugiego. Możecie sobie z mojej osoby urządzić target practice dla swoich frustracji albo mnie ukrzyżować. Zaraz dam Wam kilka gwoździ, może się i jakieś deski znajdą. Lecimy? Lećmy. Cześć z Was, drodzy komentujący, wrzuca tutaj wpisy dla czystej "beki" i to nawet jestem w stanie zrozumieć. O takich osobach nic nie będzie. Bo nie. Bo "dał nam przykład Kononowicz jak zwyciężać mamy". Część z Was pisze tutaj, choć już dawno w GGP nie pracuje. Jasne, macie prawo wyrażać własne zdanie. Ale czy to zdanie opiera się na tym, jak faktycznie praca wygląda obecnie? Czy może na Waszych zamglonych wspomnieniach na które rzutuje, pielęgnowany z pietyzmem wartym lepszej sprawy, żal o coś? Jeśli już musicie w przypływie melancholii piać tutaj o pracy w GGP, postarajcie się upewnić najpierw czy jesteście trzeźwi, OK? Proszę, oto pierwszy hufnal. Część z Was pracuje w GGP nadal i pisze jaki, według Was, jest tutaj (usunięte przez administratora) i gnój. Po co? Po co tu nadal pracujecie? Nikt Was do kaloryfera obok wykrojnika nie przykuł. Nikt Wam nóg nie połamał żebyście za bramę wypełznąć nie potrafili. Nikt Wam rodzin jako zakładników nie przetrzymuje pod groźbą ich śmierci w razie opuszczenia GGP. Jest wiele rzeczy które denerwują, które przeszkadzają, które sprawiają że czasami się odechciewa. Ale żeby aż tyle, aby powodowały one uczucia porównywalne do frustracji daltonisty próbującego ułożyć kostkę Rubika? Serio? Może czas zrobić rachunek sumienia i zastanowić się co Was tu nadal trzyma. Może uważacie że nie ma zbyt dużych perspektyw na rynku pracy? Ale czy to rynek pracy kuleje, czy może Wasze umiejętności, Wasze doświadczenie albo poziom zaangażowania jaki jesteście w stanie z siebie wykrzesać w pracy? Może macie świadomość że nigdzie nie znajdziecie innej pracy w której da się normalnie pracować zamiast zapiehdalać; w której przełożeni czasem pojęczą, ponarzekają (od święta się uniosą) zamiast jechać po Was jak po burych sukach; w której nie dostaniecie urlopu tylko w wyjątkowych sytuacjach zamiast grozić zwolnieniem za każdym razem jak walniecie urlopem na żądanie? Cześć z Was już ma pianę na ustach, myśląc o mnie w kategoriach "co za ciool" i o tym wpisie w sposób "zara mu doyebe". Weźcie drugi gwóźdź, oto on. Jest dla Was. Ale najpierw weźcie kilka głębokich wdechów i zastanówcie się nad tym co napisałem, próbując zrozumieć sens mojej wypowiedzi. Czasem pomaga też melisa. Ostatnia kategoria komentujących to osoby które czują się w GGP całkiem nieźle ale boją się do tego przyznać nawet przed sobą; są świadome tego jak wygląda praca tutaj a jak w innych okolicznych zakładach, z których część byłaby nieodróżnialna od niemieckich obozów koncentracyjnych gdyby nad bramami przyspawać sentencję "(usunięte przez administratora)". Ale z niezrozumiałego dla mnie powodu lubicie radośnie defekować do własnego gniazda, pisząc bzdury które szkodzą innym a także Wam samym. Pracujecie rzetelnie, staracie się a gadacie i piszecie że firma Was wykorzystuje. Że niby firma Was ciśnie a Wy jej i tak pomagacie. Tak trochę rozdwojenie jaźni doprawione syndromem sztokholmskim (postrzeganie się jako ofiara firmy, przy jednoczesnym rzetelnym wykonywaniu powierzonych zadań a nawet staraniu się ponad normę dla dobra tejże). Oto i deski. A oto i koniec. Fin. The End. Czekajcie na sequel, może się pojawi. Ale na remake nie macie co liczyć. "Life´s a piece of shit when you look at it Life´s a laugh and death´s a joke - it´s true You´ll see it all a show, keep on laughing as you go Just remember that the last laugh is on you And always look on the bright side of life... Always look on the bright side of life..."

Srak

Konkretno odpowiedź. Takie chca tu czytac. Napiszesz cos jeszcze czy ie dosz rady, bo ci presa z raifena za duzo razy w łeb dupła?

@Brian

Skończ już pierd olic prawda w oczy kole firma daremno i tyla w temacie i takie zje bane wpisy tego nie zmienią jak twój bełkot.

Vlad
@Brian

Te brian albo raczej brianowa pociag z boku albo lepiej z jajami bo pie rdolisz choćby cie sztrom za suty zlapol i nikogo nie zniechęcisz do pisania prawdy nikt na tym forum nic nie wymysla to są fakty nie podwarzalne i prawdziwe :) dalszy komentarz jest zbędny:)

Kaka

Geo (usunięte przez administratora)polska (usunięte przez administratora)powinien dostać nagroda Nobla w dziedzinie "jak coś szybko zdupic i jak narazic firma na dupne straty" bo w tym jest najlepszy, reszty już nie byda komentowol :)

Kjkl

Przybywają laski ale same stare ech

@Kjkl

A co oprócz tego że pijesz na nockach piwsko i jarosz blanty to ci jeszcze lasek brakuje buhhahaha nieźle nieźle:-)

Cdn..

Twoja mowa od szeptanych plotek do źarliwych dyskusji jest żywiołem numer jeden. Jest krwioobiegiem gdzie tlenem stają się plotki i życie innych to rodzaj niepochamowanego instynktu..Twoja wścibskość jest jak fala tsunami nie zna objętości ani granic Twoim największym talentem jest kręcenie i manipulowanie innymi ludźmi twoja druga natura to fałsz .Knucie intryg w zakładzie to twoja pasja. .Gdy słucham co mówisz wiem kim Jesteś. ..."prawdę mówiąc. .."

Toja
@Cdn..

Proponuje iść z chopcami z produkcji i kj na blanta w miejscu w którym nie sięga oko saurona i kontrola zanika

Etc...
@Cdn..

Czyzby szlo o Lidie "bo jo bych chciala zeby sie nikt ze sobom nie wadził" B.? Najbardzij zakłamano i falszywo baba w tyj firmie, co siedzi 4 godziny na szatni i nic nie robi ino knuje, fandzoli pierdoly i nastawio dziołchy przeciw sobie. Moze by jasniepaniom sprzatare wyslac na pynzyjo, toby sie atmosfera trochu rozluźniła?

@Etc...

Mosz recht

Glonojad

Pokora i delikatność nie są cechami słabych lecz mocnych którzy nie potrzebują źle mówić o innych aby czuć się waznymi. .

Jak długo czekaliście na odzew z Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.? Oddzwaniają zawsze?

Foka

Na Twoim miejscu bym się cieszył że nie dzwonią, bo w tej firemce raczej kariery nie zrobisz, czy w biurze czy na hali jeden (usunięte przez administratora) Jak chcesz mieć spokojną kariere to omijaj ten (usunięte przez administratora) z daleka taka mała rada z mojej strony pozdrawiam.

@Foka

Dobrze ci foka prawi jak najdalij od kruka nie spie..... se zycio zawodowego

Tak

Praca ok, jeszcze przy dobrych warunkach pogodowych grilla sobie zrobisz, a jak wuszt przestanie smakować to zaczniesz narzekać o podwyżka żeby się zymloka kupić

InoRuch

A no tak zapomnialem. . Praca cudna. Moim zdaniem za taka prace powinni zmniejszyc stawki :)

Abcde

Witam, jak wygląda sytuacja na magazynie? Widzę, że pojawiło się ogłoszenie i zastanawiam się czy cv wysłać. Jakie zarobki? Atmosfera? Warto?

Efgh
@Abcde

OFERUJEMY: interesującą , odpowiedzialną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie szkolenia i możliwość rozwoju atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników pracy 50% dodatek do pracy wykonywanej w godzinach nocnych Także warto.

Nie warto
@Efgh

"Także warto" (usunięte przez administratora)

Wujek
@Nie warto

Czy stanowisko nadal wolne? Jaka atmosfera magazynie ?

Poeta
@Wujek

"Filiżanka czarnej kawy z ukrytym na dnie cierniem, na lenistwo dla zabawy, filiżanka codziennie i częściej." Z naciskiem na częściej. Pan się dlatego nauczy czym jest espresso czy cappuccino aby nie być w szoku.

Bruce Lee
@Poeta

Po tym bełkocie wnoszę, że to jakaś AKTORKA musiała pisać :)

ja ja
@Efgh

losz (usunięte przez administratora)

Reżyser
@Bruce Lee

Aktorka to z niej byla kiepska raczej się lepiej sprawdzała w cpaniu, o czym było głośno swego czasu a teraz w firmie chce żądzić mega słabe

Leszcze
@Reżyser

Nie czytam a żądze hahahahaha zaraz przeczytam

Hanys

Capol atmosfera to tam jest zanieczyszczona na hali smrodem i oparami z tworzyw sztucznych, a o pieniądzach to szkoda się nawet rozpisywać :)

Tusk

Jakaś cisza zapanowała, czyżby na grudzień rzucili jak psom kiełbasę po tysiącu i wykupili chwilę spokoju (usunięte przez administratora). Nie martwcie sie,od stycznia będzie 75netto.premii hahahah

InoRuch

juz to widze jak jakis placzek cos zglasza :)

Mistrz

Co raz więcej ludzi odchodzi, smutne to że są to ludzie pracowici, z pomysłem, ambicjami. Niedługo nie zostanie tam nikt normalny a zrobi się z zakładu obozik dla ludzi ze wschodu...

@Mistrz

Knur mo ambicje zeby tyn zakladl podl i tyla niech zamowi wiecyj ponp do raifena i zakladl bydzie brol przezbdebila pozyczki knur bydzie knurym pozdrawiom p.Adams.....

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Dzieńdziela 30
    43-190 Mikołów

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.