Opinie o Axxiome Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Axxiome Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Axxiome Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axxiome Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Czy w Axxiome Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

KaKa

wszystko wciąż super :)

Maria
@KaKa

Kiedy w ostatnim czasie ktoś dołączył do firmy?

. Nowy wpis
@Maria

W tym miesiącu :)

Maria Nowy wpis
@.

O proszę, to gratuluję. ;) Ale to znaczy, że w najbliższym czasie miejsc brak?

. Nowy wpis
@Maria

Absolutnie, wciąż trwają poszukiwania

Dexter Nowy wpis

Rekrutowalem do firmy ale niestety nie udało mi się przejść etapu technicznego. Nie mniej jednak rekrutacja przeszła szybko i sprawnie, praktycznie wszystko na temat firmy wiem to co na tym etapie powinieniem Pewnie jeszcze kiedyś sobie o tej firmie przypomne bo wydaje się dobrym miejscem na rozwój i prace

Beata

Czy ktoś obecnie pracuje w tej firmie i może powiedzieć jak atmosfera, wynagrodzenia, benefity? Interesują mnie stanowiska z językiem niemieckim.

aa
@Beata

Atmosfera jest bardzo dobra nie można narzekać też na benefity, wszystko jest szeroko opisane, zrozumiałe i konkretne. Jeśli chodzi o wynagrodzenia to zależy czy idzie się na developera czy raczej administracja, ale pole do negocjacji zawsze jest podczas rozmów z przełożonymi

Czy firma Axxiome Polska Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

xxx

Tak :)

@xxx

Czyli np. studenci też są mile widziani? Można pracować na pół etatu?

Iwona
@xxx

A możesz rozwinąć? Z jakim wyprzedzeniem trzeba podać dyspozycyjność? No i czy nie ma problemu by dogadać się o wolne w sytuacjach nieprzewidzianych?

Czy rekrutacja na stanowisko Senior Manager of Digital Consulting & Solutions w firmie Axxiome Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Axxiome Polska Sp. z o.o.?

Klara

Ogólnie na pierwszej telefonicznej raczej klasyczne, motywacja, zmiana pracy, oczekiwania finansowe, dostępnośc, znajomość języka angielskiego i podstawowych technologii - później na rozmowie technicznej już więcej o samych projektach, technologiach, szczegółowo.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Axxiome Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

aa

Tak, wystarczy napisać do nich maila. W lato zawsze są studenci, niektórzy później zostają na dłużej.

Tom

Firma ma bardzo pokombinowany system wynagrodzeń na UOP (a B2B, to chyba tylko wybrańcy mogą dostać) - także, jak ktoś lubi się co miesiąc zastanawiać, ile dostanie tym razem na rękę w zależności od godzin projektowych (na których liczbę nie ma wpływu) i mieć odciągane co miesiąc 5% ze swojej stawki brutto na tzw. "premię" (super premia na koniec roku, zebrana z tego co w innej firmie, po prostu dostajesz co miesiąc w ramach wypłaty), to polecam.

Beata
@Tom

Napisałeś, że system przyznawania wynagrodzeń w Axxiome jest bardzo skomplikowany. I to do tego stopnia, że pracownicy nie wiedzą, ile zarobią w danym miesiącu. Czy to wynika z tego, że wynagrodzenie jest prowizyjne czy jednak macie jakąś podstawę? Wspominasz też, że premia jest odciągania z pensji pracowników i szczerze mówiąc, pierwsze słyszę o takim rozwiązaniu.

Dawid

Generalnie firma ma bardzo dobrą opinię, wypracowała odpowiednie standardy więc wymaga od pracowników ale polecam bo warto tu pracować.

Natan

Czy macie jakiś powód, że przestaliście tu zaglądać?

Austin
@Natan

Myślę, że jedyną rozsądną odpowiedzią na Twoje pytanie jest stwierdzenie że w firmie nic ciekawego (z punktu widzenia Pracownika i jego kwalifikacji) się nie dzieje. Rok 2019 nie był dla firmy udany - ogromne zwolnienia i powrót do "core'owego" biznesu czyli SAPa. Więc jeśli jesteś z tego obszaru plus znasz język niemiecki - aplikuj! O ile firma zdoła przetrwać na rynku... bo o nowych technologiach i ciekawych projektach to można zapomnieć. Pomimo obietnic na rozmowie kwalifikacyjnej nie za długo w niej popracowałem. Firma jest bardzo zależna od decyzji "zagranicznych podmiotów" ją kontrolujących. W polskim oddziale atmosfera zwłaszcza po ubiegłorocznych wydarzeniach nie jest za wesoła. Firma pretendowała do miana Super Pracodawcy jeszcze 2-3 lata teamu. Teraz tylko wielki negatyw.

Joachim

Generalnie firma z bardzo dobrymi opiniami pod wieloma względami,polecam.

Obecny pracownik

Firma dobra dla osób, które są zmęczone pracą w korporacji i szukają zmiany na bardziej kameralne środowisko. Jeżeli chcesz pracować z nowymi technologiami, przy tworzeniu własnych produktów, z obszaru Digital albo Banking, i mieć na nie realny wpływ to znajdziesz tu coś dla siebie.

Lidia

Nie chcecie się dzielić swoimi doświadczeniami, a ja wpadłam na stronie na wrażenia pracowników Axxiome Polska, którzy nadal tam pracują i to od dłuższego czasu. Gdyby ktoś chciał poznać perspektywę pracownika to zachęcam do zapoznania się http://www.kariera.axxiome.pl/kariera/moja-kariera-axxiome/ A swoją ścieżkę kariery możecie zaobserwować na tych schematach: http://www.kariera.axxiome.pl/kariera/sciezki-kariery/

Lidia

Axxiome Polska Sp. z o.o. prowadzi dużą rekrutację na wiele stanowisk http://www.kariera.axxiome.pl/oferty-pracy/. Czy ktoś z Was będzie próbował swoich sił? Podzielicie się potem wrażeniami?

lonms

@45rt nic dziwnego, że na takim stanowisku wymagają wyższego wykształcenia informatycznego i do tego jeszcze doświadczenia. Wymagania nie są duże, a pracownik dostaje kartę multisport i fajne benefity.

admin

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Axxiome Polska Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Axxiome Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Axxiome Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Axxiome Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Axxiome Polska Sp. z o.o.
  • Powstańców śląskich 7A
    53-332 Wrocław

Axxiome Polska Sp. z o.o.