Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Morda

Ludzie na produkcji z dłuższym stażem tyle wyciągają ;). Gdyby tu była mowa o 4 tysiącach to nie było by takiej akcji, rozmawiamy o kwocie dwa razy większej i tobie nikt do kapsy nie patrzy więc czyimiś zarobkami też mógłbyś się nie interesować :)

Pko

Nie, i podobno niewiadomo czy będzie. Oficjalnie na piśmie nic nie ma. Na ten moment cisza. Lepiej się przygotować że jednak nie będzie...

Bieda

Premii nie będzie. Podobno we wtorek ma być rada w tej sprawie. Człowiek się zajeżdża fizycznie żeby godnie żyć. A tu takie cyrki. Po wszystkich wydatkach ludzie z rodzinami dziećmi i kredytami po miesięcznej harówie zostaną z dwoma tysiącami na życie przy dobrych wiatrach. Ludzi brakuje na produkcję ciekawe kto się teraz zatrudni przy takim czymś. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Jaka płaca taka praca. Sezon na L4 i szukania innej roboty właśnie się zaczął.

Premia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Ktoś dostał premię? W ogóle do kiedy mają być wypłacone?

Zwykła merytoryczna rozmowa, na każde pytanie została udzielona odpowiedź.

Z strony pracodawcy, brak szczegółowych pytań.

Heh

Nie będzie premi

Roleciarz

Zapomnij na roletach dyrektor to ani nie wie co tam robi a co dopiero by miał dać info o premiach kiedy czy wgl

Akord

Nikt nic nie widział cały dział nic nie wie o żekomych mailach nawet kierownicy nic jak sie ich pyta

Kocham Pana Boga

Mail był po to żeby pół zakładu nie poszło na l4. Gdyby premia miała być to już by była.

Ten w czerwonym

Ja tam swoje zarobiłem, poucinam librom co się da, tym co nosza dary dam jakiś procencik. Reszta na akord pasować, bo jak nie to w potylice i za drzwi

Rudy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Proponuję spowolnić pracę na wszystkich działach ponieważ pracowaliśmy tak naprawdę na AKORD … zbieranie punktów za złożone stojaki , norma na produkcji to wszystko było po to aby jak najwięcej zrobić i zarobić ! Teraz gdy zabrali nam premię , ganianie jeden drugiego i patrzenie na ręce niema żadnego sensu! Praca za ponad 4000 zł ? Ok ale ta praca będzie adekwatna do zarobków bo chyba każdy wie ile jest w tych czasach warte te 4 tys zł ! Nie walczcie z kierownictwem! Oni już nie będą mieli wpływu na to czy coś robicie szybko czy powoli … teraz już to jest obojętne! Moim skromnym zdaniem zabieranie premii z dnia na dzień to szczyt chamstwa ! Sprzedajecie okna po zawyżonych cenach i nikt do was nie ma pretensji… ! To chyba początek końca eko okien .

Nie ma

Nie będzie żadnej premii ludzie

Sabina

Człowieku !! Obudź się w końcu , żadnych premii już nie będzie …

Erotoman
@Nie ma

Na Razie mydlą gały że 16 się dowiemy... Żenada tej firmy w każdym calu. Straszenie ludzi ze jak pójdą na L4 to nie mają powrotu to już w ogóle absurd. Niech to upadnie będzie święty spokój i motywacja do szukania czegoś lepszego

Malwina

Widze tu dyskusję o premiach, o tym czy były, czy nie były. Ale ja jestem ciekawa pracy, konkretnie to firma szuka teraz informatyka w dziale utrzymania ruchu. I jak mowa o dodatkach od firmy, to widziałam, że dają pracowniczy plan emerytalny. Czy wiecie na jakich zasadach odkłada się tam pieniądze, i co, jak ktoś się zwolni z firmy? Zabiera tę kasę ze sobą?

eyw
@Malwina

Dołączyć do PPE możesz dopiero po dwóch latach pracy w firmie. PPE w eko obsługuje goldman sachs

Pewniak

Jutro będzie premia PKO o 13 a reszta o 17. Dziękuję pozdrawiam

Świadomy

Dlaczego nikt nas nie informuje że premia będzie później

Kierownik

Premi nie będzie weźcie się za pracę bo Prezes waz rozpuścił a wy zero szacunku.

Egon

Z kim rozmawiać żeby rozwiązać umowę bez okresu wypowiedzenia ?

Dawid

Dzień dobry, czy firma Eko - Okna, @Pracodawca zatrudnia kierowców bez doświadczenia. O charakterze tej pracy wiem itp. tak więc mili państwo bez zbędnych komentarzy.

Artekfartek
@Dawid

Dla kierowcy prosto po kursie to nie prosta robota , jazda po osiedlach , centrach miast, ja kilka lat jeździłem po Europie, a w Eko oknach się poddałem, bo nie lubię jeździć wozkiem , szanuje kierowców z eko , bo takim długim zestawem wjeżdżać w takie bazoły to trzeba mieć (usunięte przez administratora)... , ja uważam że lepiej odpuścić niż co napochąć, a ogólnie firma dobra jak na polskie warunki to (usunięte przez administratora) ale to trzeba poczuć, na początek znajdź coś prostszego

K

Z tego co słyszałem to nikt tam ciężko mie pracuje ale oni przynajmniej nie płaczą na forum

F3lon

Robisz Ty wogule na akord pisząc taką bzdurę ? Czy przychodzisz i i byle 8 h zleciało ktoś kto robi na akord ma premię od wyrobienia jest norma za którą masz ekstra płacone

Hali więcej...

Ja bym poszedł jednak w więcej hali gdzieś tam w stronę Wisły, Cieszyna bądź Katowic no tak żeby były wszędzie a wtedy będzie git i premie będą i wszystko supcio.

Cały miesiąc (usunięte przez administratora) a na koniec jesteś bez premii Panie prezes nikt u Pana za 4 tys robić nie będzie jeszcze raz takie coś i papa. Ludzie płacą kredyty, jedni alimenty itp. itd. i jeszcze te brak jakiej kolwiek informacji będzie nie będzie no poprostu makabra

Ekus

Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchając też tego, co mówią inni: nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść. Jeżeli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie. Trzymajcie się Ekoludki

Bomba

W punkt ! Eko okna to firma dla ciemnogrodu który myśli że nie istnieje już żadna firma na rynku która płaci normalne pieniądze! Teraz premie zabiorą ale będą dalej gadać , róbcie a dostaniecie bo firma to Wy:) większej głupoty nie słyszałem . Tam pracują tacy ludzie gdzie już ich nikt nie chce .

Mechanik

Pracuję na UR. Podwyżek nie dostaliśmy. Już to jest któraś z rzędu co nas ominęła. Mimo że praca jest nie zła, trzeba się żegnać z firmą. Sentymenty mi rodziny nie utrzymają.

Wypłaty były z dodatkiem stażowym czy bez? I czy z dodatkiem za godziny nocne?

Szefo

Przecież możesz sobie sprawdzić na pasku, to chyba łatwiejsze niż napisanie na goworku

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1486, z czego 231 to opinie pozytywne, 353 to opinie negatywne, a 902 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.