Opinie o Euroverlux w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Euroverlux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euroverlux o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroverlux w Gniezno

Wrrr

Gorzej niż dzieci.jedna na drugą.a może trzeba powiedzieć prosto w twarz jak coś masz do kogoś?

xxx

No własnie widze ze nie wiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj!Niech ona zacznie od siebie bo wszystkich krytykuje a ona co robi!!

ZZZ

A wy juz nie macie o czym pisać.patrzcie na siebie!

yyy

Ja słyszałam ze jest na produkcji pani która oglada sie za młodymi manewrowymi!!Co maz nie daje rady!!???

Pracownik Produkcji

Ok. CV rozbudowane o pracę tez na czarno spokojna rozmowa

Lubią ludzi z doświadczeniem różnym nawet nie udokumentowanym. Ludzi spostrzegawczych .

XXX

ale ta pani co sie szkoli na lakierni na operatora to jak sie przebierala w szatni juz do wyjcia z pracy, gdzie powinna byc jeszcze 20 min , to powiedziala ze lakiernia tak moze wczesniej wychodzic, a maja placone za pełna godzine.... a co tam.... Dyrektor G. to rodzinka

faro

Lepiej byc specjalista w czyms niz nic nie potrafic!!

Kriss

A może po co się męczyć.skoro jest tak źle.może jedna pani z drugą panią zmienia otoczenie i się zwolnią..chyba że lubią narzekać na wszystko i na wszystkich.donosić.a w tym są specjaliskami.!!!

Karlo

O ile sie orientuje to jest tam wieczny problem z wymiana na przerwe!Albo idzie sie jesc bardzo wczesnie albo bardzo pózno!Ale panowie musza isc jesc o swoich wyznaczonych godzinach!Moze najlepiej zniez przerwe!

Margaret

Za nic nie robienie dają podwyżki?O,to super.

pani

Uwaga podwyżki w zakładzie!Wielkie oczekiwanie i co?Podwyzki dostaja ci ktorzy nic nie robia i maja prosto mówiac wy.....e!!1Jak zwykle ci ,którzy pracuja na wyjsciu nie dostali NIC!To sie nazywa mobilizacja do pracy!!I tu sie cisnie na ysta pytanie PRACOWAC SZCZERZE CZY TEZ MIEC WY.....E jak inni?

rafal

Napisze tak źle nie było powiemy 7 lat temu wtedy dopiero kamery zamontowanie byłem operatorem ale zgadzam się kierownik du..a brygady kierownik tez ludzie lepsi jak nie zrobisz 20 tys czy 25 produkcji to lipa tak było i płacą mała za całe tygodnie pracy dodam wszystkie soboty i niedziele

gosc

Niestety tak to jest ze sie ludzi nie docenia!A takich co maja wyjebane to sie woła do pracy!!!

ona

Bezstronni to mało powiedziane nawet nie mają przeszkód jak pewna pani przychodzi do pracy na dobrym gaziku i jeszcze jest wzywana do pracy

no..

Bezstronni kierownicy to nie w tym zakladzie!!!!

Lucy

Kierownik powinien byc bezstronny i nie powinien pozwolić sobą manipulować

wy

Niektóry to pupilki kierowników i wszystko moga!

on

NO własnie a reszta sie póżniej z nimi meczy!!

ona

NO i takie osoby co nic nie potrafią to dostają umowy

on

Zdarzaja sie tam tez osoby które udaja ze wszystko umieja a jak dochodzi co do czego to okazuje sie ze nawet podstaw nie znaja!

tam

no własnie trzeba miec plecy!

Zostaw merytoryczną opinię o Euroverlux - Gniezno

• Jak się pracuje w Euroverlux?

Zobacz opinie na temat firmy Euroverlux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroverlux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroverlux?

Kandydaci do pracy w Euroverlux napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroverlux
2.7/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Gdańska 129
    62-200 Gniezno