Opinie o Euroverlux w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Euroverlux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euroverlux o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroverlux w Gniezno

XXX

Za kiepskie pieniądze ma się kiepskich fachowców. Pan WG niestety nie jest fachowcem w tym co robi wiec przyjmuje swoich znajomych i rodzinkę żeby chociaż kogoś mieć za sobą.

Asa

Następna memeja przyjęta na magazyn panie DS niech się PAN obudzi bo za chwilę z fachowcōw zostanie tylko pan

Leon

Duże pieniądze .zdesperowany WG wsadzi maszynę na dach.już się wypalił.czas odejść przestać szkodzić

Pluto

Słyszałem że macie super pomieszczenie do stampingu

Pracownik Produkcji

Ok. CV rozbudowane o pracę tez na czarno spokojna rozmowa

Lubią ludzi z doświadczeniem różnym nawet nie udokumentowanym. Ludzi spostrzegawczych .

bbb

ile na poczatek mozna tam zarobic na reke z dodatkami?

ha

mowa o Pani T ze wzorcowni pewnie

Pluto

PAN WG zatrudnia swoich tempych znajomych pani z koszykiem totalne dno zero wiedzy zbierała butelki super awans

wy

Szkoda ze nie jest w ogłoszeniu napisane ze osoby tymczasowe moga isc do pray pare razy w miesiacu!

mala

ludzie, ogarnijcie sie. jak tak strasznie kazdemu droga wolna. nikt nikogo za leb nie trzyma.jestem przez biznes partner i po wczesniejszych przygodach w gadkach 100razy wole tu. jak ktos chce porownac niech se idzie.

CCDa

Wlasnie szukaja, jest ogloszenie na Olx

Karla

Jasne ,że nie mam na imię Karla tak jak ty nie masz na imię on .Tutaj wszystkim brakuje odwagi ,żeby podpisywać się nazwiskami szczególnie jak obrabiają tyłki innym ,ale cóż się dziwić nic innego nie potraficie . Pozdrawiam

on

A ja mam wrazenie ze nie jestes ta osoba za która sie podajesz!!!

Karla

Pierdu pierdu Mam nieodparte wrażenie ,że Ci wszyscy co tam "pracowali" to nadal tam pracują i to mnóstwo lat tak dobrze znają historię firmy .A skoro Wam tam tak źle to co tam ludzie robicie siła Was trzymają .Pracę chcielibyście traktować jak klub wzajemnej adoracji gdzie każdy się do każdego uśmiecha ,a po pracy chodzą na piwko.Normalni ludzie chodzą do pracy ,żeby zarabiać . A kierownik to nie mamusia ,która będzie nadstawiać za was zada to nie przedszkole. Jestem pracownikiem tymczasowym i błagam zwolnijcie mi miejsce chcę pracować!!!!!!!

yyy

A co Wy chcecie!Przeciez kierownik po zawodówce nie moze sie odezwac w Waszym imieniu bo poleci!Nie ma wyboru!

gosc

Niewiem czy tak jest w innych zakładach pracy,ale w Euroverluxie jest program pisania Kajzen-inaczej ulepszen w miejscu pracy.Ostrzegam!!!Po napisaniu i przyznaniu pieniedzy i wdrozeniu pieniadze widza tylko wybrani(warsztat)brygadzista z krótkim stażem(dupowłaz)!

xxx

Zgadzam sie!Pracowałam w tej firmie.Zero szacunku dla pracownika,zarówno od kierowników jak i BIURA!Kierownicy chroniąc swoje d..y ponizaja pracowników!Chcecie wiecej piszczie!!

mała

Odradzam pracę w Euroverluxie! Długo tam nie da się wytrzymać, przez atmosferę jaka tam panuje. Jest straszna chamstwo, bezczelność, poniżanie.. Szczegölnie jedna osoba jest przewredna i nie miła dla wszystkich, nie ma szacunku do nikogo.. Ogólnie nie polecam tam pracy

Godzio

Witam wszystkich,pracowałam w Euroverlux ,przez 18 lat ,budowała ta firmę od początku,z wieloma wspaniałymi osobami ,niektóre jeszcze tam pracują ,jednak została ich garstka.Z nimi praca była na wysokim poziomie ,żal że to już nie wróci .Pozdrawiam

Leon

Pozbył się fachowców bo myślał że wszystko wie i się wysrał

Pluto

Kiedyś się doigra dosyć poniżania

Zostaw merytoryczną opinię o Euroverlux - Gniezno

• Jak się pracuje w Euroverlux?

Zobacz opinie na temat firmy Euroverlux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroverlux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroverlux?

Kandydaci do pracy w Euroverlux napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroverlux
2.7/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Gdańska 129
    62-200 Gniezno