Opinie o Euroverlux w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Euroverlux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euroverlux o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroverlux w Gniezno

hi hi

Ale to jest dobre to jest najlepsze jedna osoba panoszy się po zakładzie nic nie robi bo nie musi jak to opowiada bo jest dziewczyną brygadzisty

gosc

Żenada!Wizyta dyrektora w firmie a kierownik wrecza 1 koszulke jadnemu pracownikowi,przeciez musi jakos wygladac!Ale p[o co prac jak mozna uzywac i wyrzucic!!

booss

Donosicielstwo było i bedzie!Nigdy nie traktowano wszystkich równo!

wy

A moze lepiej przypilnowac o której sie wychodzi z pracy!!!

Pracownik Produkcji

Ok. CV rozbudowane o pracę tez na czarno spokojna rozmowa

Lubią ludzi z doświadczeniem różnym nawet nie udokumentowanym. Ludzi spostrzegawczych .

gość

NO to jedziemy z koksem wiara pisać prawdę przecież tam osoby są nastawiane przez kierowników żeby zniszczyć osoby które są nie odpowiednie dostosowane do dyrekcji tam się nie liczy człowiek który robi takiego człowieka mają w (usunięte przez administratora) tam się liczy pracownik który chodzi do pracy jak mu się zachce lub dobrze umie donosić ale kierownik nie umie wysłuchać 2 stron

on

Nas to pilnuja a moze nalezaloby skierowac kamery na biuro kierownikow!Tych na linii to chca zajechac a w biurze uprzywilejowane osoby siedza i LUZIK!

gość

Racja w tym zakładzie kierownik nie ma własnego zdania tam tylko się liczy to co mu ludzie donoszą i tak jest na pewnym dziale

gość

ja też miałam okazje pracować i tak samo sądzę a do tego żadnej reakcji z strony przełożonego a co do kierownictwa to bardzo śmieszne żeby nie mieli swojego zdania tylko słuchali pierdół

.....

Śmiechu warte to sa wymiany na przerwy w tym zakladzie!Miałam tam okazje pracowac i wymiana to czysty smiech!Żadnego szacunku dla kobiet!!!

sirrah

A co Twoim zdaniem powinni robić kierownicy?

gość

prawda atmosfera jest bardzo nie ciekawa plotki to mało powiedziane a jeszcze kierownicy nic nie robią

wy

A Ty jestes taki/a odwazna ze nawet nika nie masz!!To moze napisz swoje imie!!!

....

a tak naprawdę ci którzy tu piszą we firmie też się obgadują ...bo to co tu piszecie też jest obgadywanie...dlaczego jak macie żal ukrywacie się pod tymi idiotycznymi nikami?? ta sama banda co tworzy polty w zakładzie pisze i na forum :-)

k

szerokie plecy tzn rodzina z dyrektorem G.

G

Albo trzeba mieć szerokie plecy

pomyśl

Agresja? Może i agresja, ale jeżeli ktoś jest fair wobec innych to inni wobec tej osoby też będą fair. Jak to sie mówi: nie sra sie do własnego gniazda. Wiele rzeczy sie słyszy na różne tematy, na tematy o innych osobach. Jakby każdy miał tak donosić to nikt by sie do nikogo nie odzywał. A tak na marginesie, bardzo dobrym trzeba być w tym co sie robi, że po takim czymś jeszcze sie tu pracuje.

###

donosiciele maja lepiej. i co z tego ze ploty sieje, rozmowy z przełożonym maja , jak i tak dalej to samo robia. obowiazkowe badanie u psychologa powinne byc,

my

Co tu pisac kazdy wie jak jest!

Obserwatorka
@my

Czyli jak?

on

Z ogólnych obserwacji wynika ze w jednej z brygad rodzi sie agresja!!!

luby
@on

Fizyczny powinien trzymać z fizycznym lepiej opiszcie jednego przełożonego któremu psyche siada

###

Kiedyś w tej firmie było kilka fajnych osób, ale takie się tutaj zwalnia, szczególnie jak się czymś wyróżniają i próbują coś zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Euroverlux - Gniezno

• Jak się pracuje w Euroverlux?

Zobacz opinie na temat firmy Euroverlux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroverlux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroverlux?

Kandydaci do pracy w Euroverlux napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroverlux
2.7/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Gdańska 129
    62-200 Gniezno