Opinie o Franspol Meat w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Franspol Meat. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Franspol Meat o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franspol Meat w Toruń

iwa

Mój maż tez tam pracował , ale pensji za listopad i grudzie też nie wypłacili . Teraz zmienili adres podobno na śliwkową , ale nikt o nich nie słyszał . Jak można w tak trudnych czasach tak[usunięte przez moderatora]pracowników . Ludzie , którzy tak robią nie powinni przespać spokojnie jednej nocy. Ale na pocieszenie wiem ,że dobro powraca ,ale zło podobno wraca ze zdwojoną siłą, życzę więc prezesowi i pracownikom administracji koszmarów nocnych z widokiem waszych pracowników , którzy przez was ,,KLEPIĄ BIEDĘ\"

taaaaaaaaaaaaaak,moj tez sie zwolnil i zapomnij o kasie-PRZESTEPCY tak nie powinno sie dziac kiedys ktos sie tym zainteresuje he he

do anonim

i co odzyskałeś tą kasę? Mam ten sam problem

xyz

Nie jest ok. trzeci miesiąc czekam na kasę!!!!!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Franspol Meat? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowo - Inwestycyjny? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
mały

Hińczyk - 2011-06-20 12:08:14 A co powiecie o[usunięte przez moderatora] który jest brygadzista w franspolmeat? i jego zarozumiałym [usunięte przez moderatora]wspaniałym który juz od koksu i browarów całkiem mu sie we łbie poprzedstawiało to zwykli alkoholicy stosuja [usunięte przez moderatora] i wykorzystuja każa spac w nedznej norze w sosnowcu i cały dzien orac jak wół w zakładach jano w zabrzu banda wiesniaków!!!!Chłopaki uwaga na [usunięte przez moderatora] pracowałem w tej firmie prawie rok najlepsza jest tam pani[usunięte przez moderatora] reszta to [usunięte przez moderatora]kobieta złoto a[usunięte przez moderatora] to wieprz

Hińczyk

rzeznik

Tak firma jest ok.polecam.

ja mialem stycznosc z tym[usunięte przez moderatora] i zjechalem bo gnebil mnie.To [usunięte przez moderatora] ludzie dlaczego wy trzymacie takiego jelopa...

BIGOS NA WIEPRZOWINIE

DO PREZESOW FIRMY FRANSPOL MEAT.PROSZE ZAJAC SIE [usunięte przez moderatora]KTORY JEST ALKOHOLIKIEM ,STOSUJACYM [usunięte przez moderatora]W PRACY,PRZEZ CO PRACOWNICY NIE CHCA PRACOWAC I NIESTETY TO WPLYWA NEGATYWNIE NA WIZERUNEK FIRMY,GDYZ KAZDY KTO MIAL STYCZNOSC Z [usunięte przez moderatora] NIE POLECA INNYM POTENCJALNYM KANDYDATOM PRZYJAZDU DO PRACY.PROSZE O ZBADANIE SPRAWY,GDYZ[usunięte przez moderatora] JEST KARALNY I JESLI [usunięte przez moderatora] DALEJ BEDZIE FIKAC,SKIERUJE SPRAWE PRZECIWKO[usunięte przez moderatora]DO SADU.GENERALNIE MOGE PRACOWAC,BO KASA JEST DOBRA I DO FIRMY NIE MAM NIC,ALE JESLI NIE ZROBICIE CZEGOS Z TYM DEGENERATEM,TO NIESTETY,ALE ZAKONCZE U WAS PRACE.Z POWAZANIEM.

mirafiora

Uwazam,ze firma jest ok.wynagrodzenie odpowiednie od umiejetnosci pracownika.Ale,ale i niestety jest pewien pracownik,ktory skutecznie psuje i odstrasza pracownikow,a mianowicie[usunięte przez moderatora],osoba niezruwnowazona psychicznie,z problemem alkoholowym.Do tego nieuczciwa,przywlaszczal sobie pieniadze pracownikow,wyplacane za urlop.Do tego jest agresywny i pod wplywem alkoholu przychodzi do pracy ,grozac pracownikom.Prosze przyjzec sie tej sprawie,jesli Panstwu zalezy na jak najlepszej opinii o firmie.Pozdrawiam.

puki praccujesz jest ok ale spróbuj się zwolnić orżną cię na kasę bo umowe masz na 800 euro jak ciją wogóle wypłacą ja czekam już miesiąc i panie z biura z Krakowa mnie tylko zwodzą nie zabardzo polecam

zebra - 2010-11-08 19:38:16 Szczerze muwiąc muj mąż pracuje w tej firmie i jeżeli chodzi o prace za granica to wogule nie dbają o pracownika. wysyłają na jakieś zadupie gdzie nie ma internetu ani możliwości zgadania sie z kim kolwiek w sprawie załatwienia np internetu. koszty za telefon są przerażające poniewarz niema tam stacjonarnego ani nawet budki. zobaczymy jeszcze po wypłacie czy opłaca sie tam wogule pracować. witam mogę się dowiedzieć gdzie pracuje Pani mąż?, mój jest w Perlebergu

jas

Franspol Meat z krakowa to dawniej AKORD MEAT, firma w miarę, ludzie mieszkają w normalnych mieszkaniach, do pracy są dowożeni, godz zależne od zakładu do którego trafisz ale wypłacane za tyle ile robiłeś, wypłata w miarę na czas zdarzają się opóźnienia ale nie długie, stawka godz zależna od twoich umiejętności-na pewno wyższe niż w niektórych firmach nie używając ich nazw, fakt różnie bywa z komunikacją między rodziną, to też zależy od miejsca gdzie cię wyślą, majstrowie są normalni,

zebra

daro