Opinie o Soldream Polska Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Soldream Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Soldream Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soldream Polska Sp. z o.o. w Błonie

jest praca, polecam

@Danka

Starzy muszą doglądać i szkolić nowych. Inaczej bardzo ciężko byłoby im ogarnąć. Atmosfera między samymi pracownikami produkcji nie jest najgorsza. Paradoksalnie.

Widziałem po wpisach teraz, że kazali omijać frezarki, jeśli już to co polecacie w takim razie? tylko patrzę po ofertach, bo widzę właśnie, że dwie są wystawione na produkcje i właśnie cnc. A generalnie przy czymś jeszcze da się tu robić? Na cos jeszcze będą szukać? Nie mam doświadczenia..

Marian
@Obiektywny

Tak za najniższą krajową wykorzystywać ludzi i się z nich śmiać później żenada bo nic jako firma sobą nie reprezentujecie nawet na ubrania robocze was nie stać o premii można zapomnieć. Więc sam sobie obsługuj piłe cechę itp ????????????

Zauważyłem, że szukają teraz dokładnie 3 osób na stanowisko operatora CNC. Czym to jest wywołane, to rotacja? Dawno komentarzy nie było po prostu i sam nie wiem… w każdym razie jak teraz została wpisana umowa o pracę oraz ta na zlecenie, to na próbnym jest ten drugi wariant czy można jednak samemu wybrać?

Maciek

Nie masz doświadczenia? To daj sobie spokój z tą firmą. Dadzą Ci najniższa krajową i będą się z tego śmiać, że wgl do pracy przychodzisz

Obiektywny

Witaj. Operator tokarki cnc. Pilarz, cechowanie, pakowanie gotowych produktów, obsługa maszyny do cięcia skoncentrowany strumieniem wody i piasku. Więc jeżeli Pan będzie chciał podjąć pracę. Proszę dogadywać się odnośnie konkretnego stanowiska.

Marian

Aneta

A co potem z rozwojem? Widziałam te opinie o tym, że na start dadzą osobie bez doświadczenia minimalna, lecz co później? Mój chłopak komercyjnego jeszcze nie ma patrzymy właśnie na te ofertę na CNC, która została wystawiona. Po jakim czasie mógłby ubiegać się o podwyżkę?

Obiektywny Nowy wpis
@Aneta

Witaj. Jeżeli chodzi o operatora cnc wygląda to następująco. 1. Nauka obsługi maszyn w co wchodzą czynności takie jak: montowanie detali na maszynie, nadzór nad obróbką mechaniczną, ściąganie z maszyn oraz pomiar zgodnie z kartą technologiczną, wypełnianie kart kontrolnych. 2. Nauka przestawień maszyn tzn. Uzbrojenie głowic, magazynów na5rzedziowych pod konkretny detal. Przy realizacji pkt2 można podjąć dyskusję odnośnie potencjalnej podwyżki. Sam operator bez umiejętności ustawiania kokosów raczej nie zarobi. Podejście do nowych pracowników jest raczej dobre. Nikt z batem lub stoperem nad głową nie stoi, można spokojnie pracować i podnosić poziom wiedzy.

Obiektywny Nowy wpis

Szanowny Panie. Za szkolenie nowych pracowników w firmie odnośnie maszyn Cnc odpowiedzialni są konkretni ludzie . I właśnie w.w osoby mają wpisane szkolenia w zakres swoich obowiązków. Polecam relanium na ostudzenie emocji. Inwektywami nie zastąpi Pan rzetelnej konstruktywnej dyskusji.

Marian Nowy wpis
@Obiektywny

Tak mają wpisane dobre Brednie i ściemy z waszej strony nie dość że płacicie grosze to nawet na ubrania robocze was nie stać na obiecujecie złotych gór a prawda jest taka że na niczym się nie znacie i łykacie kity wciskane przez pracowników jak pelikany banda idiotów w tym waszym zarządzie ????????????

Niektórzy widzę, że wcześniej polecali robotę a natknąłem się właśnie na ofertę na CNC, z tego co jest napisane to trzech osób szukają i właśnie to mnie zastanawia. Co jest przyczyną takiego zapotrzebowania? Mam jeszcze dwa tygodnie by się zdecydować, co radzicie? Na pewno chce gdzieś przezimować, potem zobaczę. Są nadgodziny?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Soldream Polska Sp. z o.o. na stanowisko Operator CNC bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

jest praca, polecam

Justyna
@pracownik

Jest? W sensie teraz jakieś oferty mają? Jeśli tak, to bardzo bym chciała wiedzieć, kogo szukają. Nie widzę tutaj żadnych ofert w sumie.

@Justyna

Rekrutacja jest ukryta, przez agencje zewnętrzne. Wszystko po to aby pracownicy ze stażem nie dowiedzieli się: że nowi niedoświadczeni i kompletnie niekompetentni na starcie zarabiają więcej od nich....

Danka
@pracownik

No i jak ten cel wychodzi? Piszesz o tym tak otwarcie, wiec jeśli to prawda to nie jest żadną tajemnicą? Jaka panuje wobec tego atmosfera? I co z samą efektywnością w pracy, czy można porównać wyniki nowych ze starszymi pracownikami? Są robione analizy?

@Danka

Gabriela

Tutaj ludzie piszą o utraconych honorze, wow, to nieźle się dzieje. Teraz widziałam ciekawe ogłoszenie na Frezera CNC. Wymagają dobrej znajomości czytania rysunków technicznych. Wiecie czy podczas rekrutacji wgl jest to sprawdzane czy testowane, czy faktycznie kandydat to umie?

Niezadowolony

O ludziach którzy łamią dane słowo nie można wypowiadać się dobrze. Szczera wyrazy współczucia dla kadry "zarządzającej".... (usunięte przez administratora)ludzi to dla Was norma co? Po kilku latach pracy mam już dość tej firmy... I nie chodzi tutaj o wypalenie zawodowe. Tylko raczej o stosunek człowieka do człowieka. Słów i zobowiazań należy dotrzymywać. Honor traci się tylko raz....

Śwancyk
@Niezadowolony

Jak tak wszystko źle i nie dobrze do zmieniać prace

Tadek

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem dyrektor zaklamany pajac. Co nic nie potrafi główny kierownik wiecznie po spożyciu % jest też dwóch zmianowych na frezarkach uważajcie na grubego opasa co chodzi i (usunięte przez administratora) na każdym kroku i aby siedzi na tłustej (usunięte przez administratora) przy swoim biurku i gra w karty kasa fatalna nie polecam!!!!

Nicki

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie atmosfera czy płacą na czas

ślusarz
@Nicki

Nie polecam . Chciałem dostać urlop a zostałem zwolniony z tego powodu.

Jakiego multisportu? Jakby mogli to zabraliby Ci prawo do życia. Większość ludzi w firmie nie wie na czym polega robota. Bałagan straszny, kierownik chodzi pijany i jedynym miejscem, w którym go znajdziesz jest palarnia. Dyrektor (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Brygadzista siedzi przy swoim biurku jak mucharadża i nie jest w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi na pytanie odnoszące się do obróbki produktu. Jeśli jesteś szanującym się człowiekiem unikaj pracy w tej firmie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Jastrząb

Zatrudnienie. Na najniższą krajową gbur dyrektor na obiecuje złotych gór a później pali głupa że nic nie wie jeżeli macie trochę oleju w głowie omijajcie tą firmę szerokim łukiem

Czy Soldream Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jastrząb

Jedyne co zapewniają to że będzie premia której i tak puźniej nie ma

Jak wygląda atmosfera w firmie? Zależy mi żeby było w porządku między pracownikami i kierownictwem, jest dobrze?

@Andrzej

Zapomnij stary kierownictwo się wywyższa szczególnie dwuch zmianowych wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają

Joanna
@Jastrząb

A czy pracodawca dba lub reaguje w jakiś sposób o to by poprawiać atmosferę pracy? Chodzi mi o jakieś spotkania czy wyjazdy integracyjne lub eventy podczas, których można się lepiej poznać i ewentualne problemy zażegnać.

Czy pracownicy Soldream Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Czarodziej

Tak jest integracja Polski-Ukraińska

Franek

Firma ma ponad 20 letnie doświadczenie w branży. Profesjonaliści w każdym calu, do tego firma jest dobrym pracodawcą, polecam.

Ślusarz

Firma jaka jest taka jest kasę dają (usunięte przez administratora) wymagają nie wiadomo czego zatrudniają mnóstwo Ukraińców jak nie najebiesz nadgodzin to nie zarobisz główny kierownik chodzi pijany i każdy ma to w (usunięte przez administratora)

Konrad

Zawsze można znaleźć coś do poprawienia ale ogólnie polecam robotę.

Joanna
@Konrad

@Konrad Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Soldream Polska Sp. z o.o.. Biorąc pod uwagę to, że Twój post jest z kilku miesięcy wstecz. Chciałabym się dowiedzieć,czy dalej podtrzymujesz swoją wypowiedź? Jakie wynagrodzenie oferuje ten pracodawca?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w soldream polska? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Atmosfera do najlepszych nie należy. Za duży jest bałagan i nikt z tzw. "góry" nie jest owym faktem zainteresowany. Troszeczkę swojego rodzaju folwark n się zrobił. Potrzeba dużych zmian.

Obecny pracownik

Jak niektóre osoby chciałyby rozstawiać wszystko w firmie. Niech każdy zajmie sie swoją robotą!

@Obecny pracownik

A możesz jaśniej o kogo chodzi ?

karoL

W calej firmie jest tylko pare kompetentnych osob ktorym mozna dac kazda robote i wiadomo ze jej nie spier*** z wlasnej winy bo przy stanie tych frezarek to nie ma mozliwosci zeby to dlugo pociagnelo. Kierownictwo jako ludzie okej ale nic poza tym bo jesli chodzi o zarzadzanie i jakikolwiek plan produkcji to jest jeden wielki chaos wrzucaja na maszyne co akurat potrzeba. Wniosek jest jeden zeby cos sie zmienilo to cala gora jest do wyjeba***

Zostaw merytoryczną opinię o Soldream Polska Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Soldream Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soldream Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soldream Polska Sp. z o.o.?

Soldream Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Grodziska 15
    05-870 Błonie

Soldream Polska Sp. z o.o.