Opinie o Soldream Polska Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Soldream Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Soldream Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soldream Polska Sp. z o.o. w Błonie

J.R.

Panie Prezesie, ratuj tonaca lodz!!

Kristofer

Firma świetna, można nic nie robić, oglądać cały dzień internety, a wyplata i tak przyplynie. I służbowe auta sa dla takich. Żyć nie umierać! A no i miejsce dla alkoholików jest, trzeźwieć nie trzeba, wystarczy sie dotoczyc. Gdzie wy ludzie znajdziecie takiego drugiego prezesa który tego nie widzi.

michal

Jesli masz chęci do pracy i troche oleju w glowie to omijaj szerokim łukiem. Brak podwyżek, najnizsza krajowa, zabierane premie, nawet firmy na ubrania robocze nie stać.. Jedyny plus ze można poudawac ze cos się robi a dyrektory i kierowniki i tak sie nie zorientują.

Dyzio
@michal

Nie jest aż tak źle jak ktoś chce to da radę zarobić nawet nieźle pieniądze, co do kierownictwa to rzeczywiście dyrektor mało kumaty , kierownik ok a zastępca alkoholik pozatym reszta ok.

luki

a zatrudniająbezpośrednio w ogóle? czy tylko przez agencje? wolę bezposrednio bo przynajmniej mam umowę

Rudy koń
@luki

Tak zatrudniają bezpośrednio , ale kokosów się nie spodziewaj , premia też marna kwartalna jedynie nadgodziny ratują wypłatę.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Soldream Polska Sp. z o.o. na stanowisko Operator CNC bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Tomasz

Chyba współpracują z agencją. Gdy zadzwoniłem i pytałem się o pracę to zapytano mnie z jakiej agencji dzwonie.

Markus

Soldream nie współpracuje z żadną agencja pracy przynosisz cv i albo się dogadasz albo nie

tadeo

a nie lepiej zatrudniać przez agencję pracy? same plusy z pozbywaniem sie niepotrzebnych ludzi

Ciekawski

Jak wygląda ten "KOSMIXS" ?? Jakim autem jeździ ?

staś

na magazynie nie ma nadgodzin

Druciaż

charakter firmy ogolnie OK, ALe Cham DYREKTOR ktory tylko chodzi i pogania nie majac pojecia co sie dzieje na maszynach i ich funkcjonowaniu .PODWYZKA w tej firmie? ZAPOMNIJ,Dyrekto na poczatku naobiecuje ze bedzie a pozniej no niestety firma slabo zarabia, jedynie mozna nadgodzinami nadrobic troche (jak są)

kuzyn

załogo to: wuj, siostrzeniec, ciotka,ciotki sąsiad, wuj sąsiada, sąsiad ciotki, siostrzeniec sąsiada, wuj sąsiada, wuj ciotki, siostrzeniec kuzyna ciotki,itd. Szary myszka tam nie dostanie pracy.

kuzyn

Jak dwadzieścia lat temu się poznali, to do dziś soldream budowali. Lata miały, szukali przebierali i tak ci sami w pracy zostawali. Szkoda im nowego pracownika,który przed petardą szybko znika.

tłumik

to już nie obiecują wyjazdu do usa?:-DDD

MysterTwyster

uwaga! wysoce inteligentny zarząd firmy poszukuje średnicówki 0-25mm jak zarówno i Świetego Graalla...prosimy o wsparcie bo rece z dupy opadaja

Rudy

Jaka znowu filia wielkiej firmy? Raczej mały prywatny folwark zarządzany przez niekompetentnych ludzi. Kolesiostwo, brak perspektyw, niskie zarobki oraz dyrektor, który nie ma pojęcia o zarządzaniu a pracowników traktuje jak chłopów pańszczyźnianych - wymusza nadgodziny i nie ma skrupułów żeby skłamać prosto w twarz, że da podwyżkę etc. Nie polecam nikomu kto ma poważne podejście do pracy i chciałby się rozwijać zawodowo.

soliwoda

jakie warunki dla frezerów tokarzy cnc, jakich programów cad/cam używają?

nick

to jerry dał mu zaproszenie i wizę? az strach pomyslec co robił by ją dostac....

obecny

tak, obecnie frezuje na Grenlandii lód i śnieg

były

cześć. foka to już wrócił usa?

Borys

Panie obserwator, jakbym lizał komuś 4 litery to byłbym dalej kierownikiem. Zajmij się lepiej pracą, bo widać czym się zajmujesz. A jakbyś też chciał sobie coś polizać, to się przenieść na tokarki.

Zostaw merytoryczną opinię o Soldream Polska Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Soldream Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soldream Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soldream Polska Sp. z o.o.?

Soldream Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Grodziska 15
    05-870 Błonie

Soldream Polska Sp. z o.o.