Termoizolacja S.A.

Tarnów

Opinie o Termoizolacja S.A.

Zawacki 2011-05-19 11:38:37
Witam zapraszam do pracy w Iso-Perfekt dobra firmaa.NIE POLECAM BOHLE PRACOWAŁEM TO MINA FINANSOWA ,NIEBAWEM PAN [usunięte przez moderatora] ZNISZCZY JĄ .GÓRA JEST ISO-PERFEKT
nestii 2012-01-13 22:45:58
hej ofermo!twoj [usunięte przez moderatora] to jest gora,ale od okradania ludzi,bo w swojej firmie zrobil [usunięte przez moderatora].bylem widziałem.a co do bohle to jak kazda firma polska kroi...idt_ALE JESTES U NICH NIE NA BEZPŁATNYM W NIEMCZECH,JESLI RZECZYWIŚCIE PRACUJESZ-TAK JAK U WAS "W ELDORADO ZWANYM ISO-PERFEKT,CZŁOWIEK ROBI JAK WÓŁ A W KRAJU JESTES NA BEZPŁATNYM,WOBEC CZEGO TEZ ULAKU NIE PŁACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-i nie chańbij się sprzedawczyku,poganiaczu bez kszty jakiegokolwiek poziomu,[usunięte przez moderatora]:)
BUMEK8 2012-01-21 10:48:54
WITAM ZGADZAM SIE ZE ISO MATEJKOWE JEST [usunięte przez moderatora] FIRMA PRACOWALEM U NICH W TAMTYM ROKU I NIGDY WIECEJ WOLE NIE OPOWIADAC CO TAM SIE DZIEJE CI CI TAM MAJA DOBRZE TO RODZINA KIEROWNIKOW ALBO POCIOTKI I [usunięte przez moderatora] PRZERDEWSSZYSTKIM KIEROWNIK [usunięte przez moderatora] MYSLI ZE JEST TAM BOGIEM
tako 2015-10-06 23:05:52
Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. Teraz chętnie bym do niej wrócił , bo sprawiała mi dużo satysfakcji, a mam na to szanse w tej firmie. zapewne firma termoizolacjami zajmuje się fachowo. Ciekawi mnie jednak jeszcze jedna rzecz , mianowicie jak duże zakresy robią
Zostaw swoją opinię o Termoizolacja S.A. - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termoizolacja S.A.