PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.

Tarnów

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.

XX 2012-08-17 18:34:35
Firma jest mała zatrudnia około 20 ludzi mówić wprost pracujesz 10 godzin płacą 8 premia nadganiaja a premia to grosze. samochody firmowe to masakra wypłata to 1700 zł i to nie zawsze stawka 8 zł ( niby dla tych po szkole) a każdy taka ma każdy NOWY pracownik ogólnie odradzam firmy.
xyz 2014-02-23 12:53:14
Nie polecam tej firmy,zarobki kiepskie,praca w delegacjach po 10 godzin (usunięte przez administratora)
monter 2014-05-21 22:26:55
zarobki to masakra 7 zl na godz to wszystko
Anonim 2016-04-06 09:23:03
Jak każda mala firma patrza tylko za co odbic z wyplaty. Jest sie rusztowaniowcem, maciarzem i blacharzem w jednym. Zarobki na delegacji nieco ponad 2tys... (nawet pracownicy z kilkuletnim stażem) Chyba ze jest sie nierobem i lubi sie podpierniczyc to wiecej. Kwitki kombinowane, nadgodziny nie sa wyplacane, jedynie kiedy jest bardzo duzo pracy, dostaje sie pieniadze "na lewo" do ręki, ale zalezy to tylko od dobrej woli brygadzisty. Ogólnie firma dobra na chwilę by złapać doświadczenie lub popracowac kiedy nie ma się nic innego, bo wiele dorobić się nie da.
Lolek 2016-05-10 20:33:04
Henry - ładna reklama firmy :) zapewne tej opini nie napisal żaden z "szeregowych" pracowników. I owszem plusem jest że płacą na czas lecz sa to marne pieniądze...
Izoler 2016-06-28 22:18:22
Zarobki słabe, nie wypłacają nadgodzin. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o. - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "TARIZOLACJA" Sp. z o.o.