Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

Margaret

Jak wygląda praca w dziale zakupów? Czy są przyjęcia? Bo słyszałam, że można się nieźle obłowić.

Sale
@Margaret

Dział zakupów wypełnia swoją misję w 100%!!!!! WYkupują dosłownie wszystko.

książe_Marek

A w Markach padł blady strach na PH. Wylatują w zawrotnym tempie. ...

Remember

Fuks tzn. kogo eliminują ?? W tej firmie dobrze już nie będzie toczy się na dno w zawrotnym tempie przy pomocy takich rządzących . plany kosmiczne, sklepy się zamykają, umów konkretnych z sieciami sklepów nawet nie mamy ...Generalnie szkoda prądu...

fukcs

A jak z socjalem - można na coś liczyć?

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMONTER
Racibórz
Pgnig Termika Energetyka Przemysłowa S.A.
Fuks

Zaczęło się eliminują starych zakochanych w hortexie.

misia

pracowałam tam kiedyś, nie polecam :)

Piotrek

Jezu to niezmała najnizsza krajowa, ale dziekuje za odpowiedz uswiadomiło mnie to, aby sobie odpuścić Ren i jazde ciezarówka za takie pieniadze. Liczyłem, że 2000 netto na poczatek placa.

@Piotrek

Tak na prawdę to dostajemy więcej niż 2000 (i mówię o wartości netto) lecz skończył się sezon lodowy więc nie wiadomo co teraz będzie z kasą. Ale jeśli możesz to sobie odpuść karierę w tej firmie

Piotrek

Tak posiadam doswiadczenie w dystrybucji towaru. Zastanawiam sie czy warto na zime tam isc zobaczyc jak wygląda to od kuchni. Piszesz Dawid, że jak wszedzie. Ciekawe czy stala pensja albo godzinówka.

@Piotrek

2000 brutto + premia zależna od.... nie wiadomo czego

Piotrek

Witam jak sprawa wygląda jako kierowca C w Radomiu. Jakich zarobków można sie spodziewać na tym stanowisku? Czy ktoś, może mi to naświetlic jak wyglada tam praca.

reniferek

W Siedlcach 3 osoby jednego dnia.Jedna osoba zbiora I dwoch ph.A miesiac wczesniej logistyk.To w sumie 4 osoby.A zapewne to jeszcze nie koniec.Dzieje sie.Po prostu panowie idzie zima tniemy koszty.A na sezon znowu zatrudniaja.To jest polityka firmy brawo WY.

mag
@reniferek

a kto z biura?

Grzmot

Proste wymieniamy starych na nowych i ich poprostu formujemy jak plastelinę . Pozdrawiam wszystkich R.

Grzmot

reniferek

Dziadostwo.Uwaga zaczol sie sezon na zwolnienia.Uwaga na kuriera ktory dowozi te wspaniale informacje.Pozdro.

Janek
@reniferek

A kto poleciał tym razem?

mag

Witam,wie ktoś co tam się dzieje w lublinie po połączeniu? Czy to prawda że odeszło wiele osób i panuje straszny nieład?

kierowca

2 000- 2500 zł na rękę

Z boku lepiej widać

Piszesz "stary wyga" A ja pytam od czego? Odpowiedź sobie szczerze na parę pytań: 1. Czy miałeś wypłatę na czas? 2. Na jaką kwotę byłeś zgłoszony do ZUS? 3. Czy zawsze miałeś czym handlować? 4. Czy zawsze miałeś konkursy? 5. Kto co najmniej od 2013 roku obniżał zarobki? (Bunt kierowców był co roku) Nie pamiętacie????????? Ojej łatwiej uwierzyć w gruszki na fokusowej wierzbie. Czas pokaże.... a sąd osądzi...... Buuuuuuhahahahahah

Były z...
@Z boku lepiej widać

@z boku lepiej widac. Moze i tak nie bylo kolorowo ale to czasami czlowiek sie moze pomylic w podejmowaniu decyzji. Ale co najwazniejsze to nie bylo takiego kur..... ze za kase czy "awans" mozesz wskoczyc na czyjes miejsce. Poprostu wszyscy z wszystkimi sie dym... i "rodzina" sie szerzy. To nie jest do przyjecia co to wyprawiaja. I to sie poglebia. Wiec czas bylo spadac bo to gorsze niz burd..

Z boku lepiej widać
@Były z...

Synku a kto ci takie bzdety wciska? Skoro jesteś były to nic nie wiesz jak jest teraz. Ale rozumiem Cię. W psychologii to nazywa się racjonalizowanie. Sam siebie upewniasz, wmawiasz sobie, że jest w REN tak bardzo źle. Bo zapewnie podświadomie nie jesteś pewien słuszności wcześniejszych decyzji. Żyj sobie w przekonaniu że tu tak jest. Może będzie ci lepiej. A zainteresowanych pracą zapraszamy. Sami sprawdźcie.

Jebaćpyłkowychzłodziei.

Robienie porządku po pyłkowym syfie wielu ludzi bardzo boli. Nazywają to "Rozwalaniem firmy". Choć nikt bardziej nie rozwalił tej firmy jak sam pyłka.

mirus

bo nikt niechce pracowac z kierowcow zostaja same dziadki mlodzi uciekaja bo gdy zostajesz jestes wydymany do cna

Nie moge sie doczekać. Mam nadzieję ze pyłka to odzyska i skończy się to rozwalanie firmy.

Były z...

Teraz to potrzebuja bo klijeci uciekaja a i po to tez zeby wydy..c starych z ren. To wszystko jest jedna kredka pisane! Zarzad w rodzinie to nikt nie zginie.!!! Kurpisz co Ty nie czytasz, nie widzisz, to Twoja kasa???!!! Co to wszystko Znaczy??? komu dales taka moc!!!! Jeszcze chwila i Ren bedzie na dnie!!! Ha!!! Juz wiem! Pylka jak odzyska firme to ona bedzie ku dna, tak.??? Ale to co teraz jest to nie dorasta Pylce do Piėt. I tak sie odbije!!!! Bo to stary wyga

Jko

Jeśli masz uczciwe intencje to Twoje pytanie jest nie na miejscu. Wszyscy zatrudnieni są w pełnym wymiarze i na umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN