intelisoft

Opinie o intelisoft

pytający 2010-11-26 19:52:15
Czy ktoś, coś wie o tej firmie? Jaka jest atmosfera, jak płacą. Znajomy gdzieś w necie znalazł ofertę pracy i mi ją przesłał, więc się zastanawiam....
x 2011-04-09 07:19:38
( usunięte przez administratora ) ? Poważnie, to firma jest malutka i co najmniej trzy razy zmieniała swoją lokalizację i osobowość prawną. W zasadzie to pracuje tam na etacie 2- słownie: dwóch pracowników!!! No, chyba że policzymy prezesa i 2 członków zarządu!!!! W każdym bądź razie wystarczy jedna dłoń, żeby wszystkich policzyć. Generalnie firma jest podwykonawcą zleceń, które dostaje ( usunięte przez administratora ) - ich główny udziałowiec. Jeżeli chodzi o atmosfera pracy to jest ok. O ile cenicie sobie tracenie czasu. Presji nie ma bo zleceń, jak na lekarstwo. Szansy na rozwój nie ma żadnej. Płaca jak na tę branżę słabiutka. Kiedyś tam pracowałam, ale z tego co wiem od znajomego, który tam od czasu do czasu współpracuje, to nic się nie zmieniło. I raczej nie zatrudniają, no bo po co? Ja nie chciałam stać w miejscu i odeszłam, ale jak ktoś chce traci czas to jego wybór.
engros 2016-05-20 21:02:02
szukają obecnie asystentki biura. Na ich stronie jest taka informacja @rufus :) Oczekują głównie doświadczenia w pracy na stanowisku asystentki biura i znajomości podstawowych zagadnień księgowych (wystawianie faktur sprzedaży i faktur korygujących, umów o dzieło, zaliczek)
Zostaw swoją opinię o intelisoft - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie intelisoft