Opinie o PSS „SPOŁEM” w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PSS „SPOŁEM”. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PSS „SPOŁEM” o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS „SPOŁEM” w Szczecin

Zuzanna

@Niewdzięcznicy na forum nie można nikogo obrażać. Przed przystąpieniem do wystawienia komentarza zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/ @Renata czy na rozmowie nie było mowy o godzinach pracy i wolnych dniach? Czy rozmawiałaś z pracodawcą chociaż o zamontowaniu monitoringu? Pracownicy nie powinni płacić za ludzi, którzy kradną ze sklepu.

Ts
@Zuzanna

Inaczej się o nich nie da mówić. I tak to było łagodne.

Niewdzięcznicy

ODRADZAM WSZYSTKIM, OMIJAJCIE TĄ MAFIĘ SZEROKIM ŁUKIEM. Pracowałam dwa lata, skończyło się płaczem i zgrzytaniem zębami, z resztą jak i w trakcie pracy. Wypłata jak dla psa, z nadgodzinami, dwoma wolnymi dniami w miesiącu wynosi 1600-1800zł. Firma nie ma zamiaru montować kamer w sklepach, monitoringiem jest sprzedawca, musi pilnować, czy nikt nie kradnie, niekiedy szarpać się, by wyrwać coś złodziejowi z rąk, bo przecież ochrona z drugiego końca miasta jedzie GODZINĘ, nie spieszą się. Ogólnie ma się w nosie pracownika, jak ktoś tylko napomknie, że chce iść na przerwę coś zjeść, wtedy się patrzy na niego jak na bandytę i ostatniego zwyrodnialca. Wyzysk, niewdzięczność. Ostatecznie kończysz z długiem u nich, (średnio około 1000zł) bo inwentaryzacje wychodzą koszmarnie przez nierozgarniętych, niewyuczonych kierowników, którzy dostali stołek po znajomości. TYLE W TEMACIE O TYCH ZŁODZIEJACH.

Renata
@Niewdzięcznicy

Zdgadzam sie z ta opinia powyzej ,dziwne zasady ,praca po 8 dni pod rząd i upragnione wolne ,trzeba płacić za złodziei a monitoringu I ochrony brak ,

Normalna

Czytając Pana Weterana Społem znalazłam się w krainie czarów ,choc nie posiadam na imię Alicja i słów pisanych nie wyjmuje z kapelusza jak wyżej wymieniony fantasta.Realia są takie ,że praca jest ciężka i mało opłacana.Sposób widzenia zależne jest od miejsca siedzenia,wiec jak wcześniej Pan wspomniał perspektywa z jakiej podejmuje temat wynagrodzeń jest daleka od rzeczywistości i nie powinien Pan podejmowac na forum takich absurdalnych wypocin wyssanych z palca bo urąga to Pana godności jako weterana .Słowo Weteran uchodzi ogólnie za podporządkowane do wysokiej rangi żołnierzy i zasłużonych wojskowych i używanie go do pisania na forum jest nie stosowne chyba że pod biurkiem ma pan podłożony ładunek wybuchowy.Powodzenia w fantazjowaniu i rozwijaniu swojej kariery w Społem mimo młodego wieku Panie weteranie :)

xxxx
@Normalna

Droga Pani Normalna. W pełni zgadzam się z Pani opinia my 3000zl to zart,1000 zl premii kolejny zart a ten Pan weteran to faktycznie zyje w czasach PRL. Dobrze wiemy ze traktowane jesteśmy jak roboty kuchenne które robia wszystko a za które placi się raz. My i nasze rodziny-nie ważne-tak jesteśmy traktowane,malo tego musimy sprzatac caly sklep bo Pani od sprzątania jak zawsze ma problem a czy ktoś nam za to zapłaci? Gdzie sprawiedliwość i gdzie te pseudo 3000 my brutto nie mamy 3 z przodu.

chętna do pracy
@xxxx

czy w społem odpowiada się za kradzieże, manka??

xxx
@Normalna

droga Pani Normalna jak widac nikt tego nie czyta maja gdzies pracownikow oddanych wola pracowniow z ukrainy oni sa kochani bo firma na nich zarabia oczywiscie naszym kosztem ale mam nadzieje ze na to nie pozwolimy najwyzsza pora pojsc wyzej pojdzie Pani za mna?

Zuzanna

Pracujesz w PSS „SPOŁEM”? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

XXXXX
@Zuzanna

zadala Pani jak pracuje się w firmie a mianowicie pracuje się tak: bez wolnego bo nie ma obsady,jak dziecko zachoruje to jest problem bo nasze dzieci nie mogą chorować,za dzień opieki prawnie przyznany premia 100zl mniej,podpisywane listy z wolnymi których nie było. nie można niczego zaplanować bo nie ma grafiku nie mowie ze tak jest wszędzie . Ukrainki zarabiają więcej praktycznie nie robiąc nic i sa bardziej szanowane przez kierownictwo niż stali pracownicy. wcale się nie dziwie ze brak chętnych a może pora pomyslec o o wymianie starej kadry która już dawno zapomniala ze wychowuje się dzieci na n owa która to rozumie wiec mam nadzieje ze Pani trafi lepiej powodzenia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PSS „SPOŁEM”? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Szczerze to dziwię się niektórym, że w ogóle pracę gdziekolwiek dostali...Boże widzisz i nie grzmisz. Nie wiem czy te błędy ortograficzne to prowokacja, ale skoro już tę pracę dostałeś to trzymaj się rękoma i nogami, bo wątpię, że drugi raz Ci się tak poszczęści.

lubin

Niektore dziewczyny powinny troche sie ogarnac ,narzekaja narzekaja jak im zle .ale zawsze jest rozwiaznie zwolnij i zmien prace Na LEPSZA!!!

lubin

tak

Hej, ale wiecie jakich zarobków można się spodziewać, wiecie może?

weteran społem urodzony w 1972 roku

Płaca zasadnicza wynosi 1030 zł plus dodatki funkcyjny np kasjerski 10 %, premia nawet 1000 zł, stażowy za każdy udokumentowany rok 1% ja mam prawie 30% nieraz nadgodziny nie mało 150 zł brutto za sobotę więc pensja sprzedawcy brutto może dojść nawet do 3000 tys zł ale praca nie jest lekka bo klientów w naszych sklepach sporo i wymogi wysokie. Atmosfera fajna a urlopy zawsze część latem. Mamy sporo sklepów i każdy indywidualnie jest rozliczany więc na pensje sami mamy wpływ im większe obroty tym większe zarobki żeby zarobić trzeba się w handlu narobić za dobre chęci nikt nie płaci pozdrawiam

Aga
@weteran społem urodzony w 1972 roku

Ja pracuje w społem 12 lat, żadnego dodatku dla kasjerek nie ma.Zarabiamy najniższą krajową,czyli na rękę 1400,czasami 1500 zł.Cały czas nagodziny ,za które nikt nie płaci,a w dodatku oszukują ludzi z grupa inwalidzka którzy mają 7 godzinny tryb zatrudniania a pracuja po 11 godz.Zastanawiam się skąd takie bajki piszesz o tych dodatkach ,o zarobkach.

xxx
@weteran społem urodzony w 1972 roku

3000 tysiące brutto zart kto daje tyle premii chyba ze kierownik zastępcy haha oni odpowiednio się dziela my zapieprzamy a oni biora do tego jak cos schrzania to zwalają na nas i po premii takie zycie w spolem, gdybym nie miała dzieci na utrzymaniu to dawno to (usunięte przez administratora) bym rzucila

pracownica pss

Aniu faktycznie firma kokosów nie płaci ale weź pod uwagę że są firmy co jest gorzej. Moja kuzynka pracuje w jednym z marketów jest zatrudniona przez agencje pracy i ma o wiele gorzej. Nam społem oferuję umowy o pracę. A Moja kuzynka ma umowę zlecenie.

Kaj53a
@pracownica pss

A co z emeryturą przy takim składanym wynagrodzeniu.Rozumiem,że składka od wyjściowej do Zus

Tej firmy nie polecam nikomu ponieważ płaca zasadnicza wynosi 1000 zł plus dodatki nieraz brakuje do najniższej krajowej co zakład wyrównuje.Zmuszanie do nadgodzin grafiki robione z dnia na dzień.Na sklepach mobing urlopo jest ciężko zaplanować ponieważ wciąż brakuje pracowników.Srednia wieku pracowników to około 50 lat bo jaki młody przyjdzie za te grosze pracować.brak słów

Negatywna

To najgorsze bagno a zwlasza jedene delikatesy tam sa czasy komuny nigdy tam nie wejde juz

Klient
@Negatywna

Przecież nikt Ci nie każe tam kupować.

?!

Tu Jest post Społem Szczecin a nie Lubin

Olo
@?!

Dokładnie miedzy Szczecin a Lubinem jest ok 300 km różnicy.

k

ja też jestem weteranem pracy w PSS Społem ok 30 lat mam bardzo dobre zdanie na temat firmy.pracowałam jako powiedzmy,, biurwa,, teraz pracuje w sklepie i naprawdę jestem zadowolona. Wiadomo ciężko się przestawić ale dałam rade i mogę powiedzieć że w obecnym sklepie jest spoko ,należy jednak pamiętać że wszędzie trzeba pracować i nie ma miejsca na bumelki.

do Paweł

Być może nikt się nie nadaje na to stanowisko, czasem jest lepiej dla firmy jak przyjdzie ktoś z zewnątrz.

@cukra prawda jest taka że od stanowiska Prezesa do stanowiska sprzedawcy osoba musi mieć odpowiednie umiejętności, bo w przeciwnym razie ucierpi firma a taki pracownik się męczy.

Mieszkaniec Szczecina

Dokładnie przecież firma istnieje już 70 lat. Firma która zatrudnia przeszło 700 osób. W wielu miastach sklepy społem albo upadły bądź zostały przejęte. A w Szczecinie firma ma się dobrze, choćby dlatego że modernizuje czy otwiera nowe obiekty handlowe.

weteran społem urodzony w 1972 roku

Pracuję w Społem 28 lat obecnie jestem kierownikiem (wcześniej praktykantka, sprzedawca, zastępca kierownika), ze mną pracuje 12 osób ponad połowa wiele lat. Trzy etaty dobieram przez trzy lata Panie które przychodzą znajdują lepszą prace lub nie nadają się do pracy w tym sklepie duży ruch trzeba dobrze wykonywać swoją prace.Nie będę się rozpisywać na temat personelu wiem jedno że jeżeli ktoś nie lubi Ludzi to nie powinien pracować w handlu bo bardzo się męczy i nie może być zadowolony. Ja nie żałuję że jestem pracownikiem Społem mam stabilną prace, uczciwego Pracodawce fajne koleżanki życzę każdemu żeby znalazł swoje miejsce.Pozdrawiam

!!!
@weteran społem urodzony w 1972 roku

Właśnie 28 lat w Społem, a nie jak w innych sieciach handlowych co parę lat inna nazwa.

pracownik.

Gosia ....może to ty masz jakiś problem z praca lub z przełożonymi.Jakoś ja pracuję i wiele innych dziewczyn,one pracują po kilkanaście lat. I po co te głupie opinie.Dla mnie i wielu innych osób naczelna kierowniczka wcale nie jest taka jak piszesz...więc zachowaj to dla siebie...i też radze zajrzeć do słownika ortograficznego...

goska

Ja terz pracowalam na oh 10 kierowniczka naczelna podla jedza jest fauszywa strasznie obgaduie pracownikuw i doprowadza do tego rze ludzie pracuiom po kilka dni i uciekaiom do puki kierowniczki nie wywalom to natym sklepie bedzie brak personelu nie polecam tego sklepu

Zostaw merytoryczną opinię o PSS „SPOŁEM” - Szczecin

• Jak się pracuje w PSS „SPOŁEM”?

Zobacz opinie na temat firmy PSS „SPOŁEM” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS „SPOŁEM”?

PSS „SPOŁEM”