Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

Paweł H.

Pracowałem w WSB ponad dwa lata, które dzięki ludziom z Wydziału wspominam z sentymentem i uśmiechem na twarzy. Czasami zdarzały się trudniejsze okresy jak np. inauguracja, czy koniec roku akademickiego, gdzie tej pracy rzeczywiście były zbyt dużo, ale było warto. Zdobyłem spore doświadczenie i nowe skilsy, rozwinąłem się. Kwestie zarobków pozostawię bez komentarza, ponieważ to kwestia indywidualna, nie mi oceniać. Jedyny minus za brak benefitów/ dodatków socjalnych np. wczasy "/pod gruszą", paczki świąteczne. Generalnie 8/10

Anetka
@Paweł H.

Jak jest więcej tej pracy np. na koniec orku, to są też nadgodziny? Czy trzeba wyrobić się w standardowych godzinach pracy?? No i jak są, to firma płaci za ten czas, czy wymaga odebrania kiedyś w przyszłości?

MiMi
@Anetka

Na koniec roku nie ma wcale więcej pracy, nie trzeba brać nadgodzin.

Kif

W pracy spotkałem się z życzliwością i pomocą przy wdrażaniu w obowiązki. Atmosfera jest przyjazna. Grafik elastyczny. Jak dla mnie w porządku

AjWi

Jestem pracownikiem tej firmy od wielu lat i nie uważam, żeby było tak, jak wiele osób tu wypisuje. Przede wszystkim nigdzie nie znalazłam miejsca, gdzie byłoby idealnie i tutaj też nie jest, ale uważam, że trzeba docenić fakt, że mogę mieć stałą spokojną pracę w czystym biurze. Wiadomo, że jeżeli komuś nie odpowiada, to najlepiej przenieść się po prostu w inne miejsce. Dla mnie na pewno miejsce na plus i nie zamierzam się stąd zwalniać. Pozdrawiam :)

Roman

Pracując w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa, doświadczyłem wielu pozytywnych aspektów, które znacznie wpłynęły na moje zadowolenie z pracy i rozwój zawodowy. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa może poszczycić się wyjątkowo kompetentnym i doświadczonym zespołem nauczycieli i pracowników administracyjnych. Ich wiedza i umiejętności są wysokiej klasy, co sprawia, że nauczanie odbywa się na wysokim poziomie. Pracodawca stawia duży nacisk na rozwijanie umiejętności i wiedzy pracowników. Są organizowane szkolenia, warsztaty oraz możliwości awansu i awansu wewnętrznego, co przekłada się na pozytywny wpływ na karierę zawodową. Pracownicy są otwarci na współpracę, a szacunek i zrozumienie są częścią codziennego środowiska pracy. Pracodawca zapewnia odpowiednie warunki pracy, co wpływa na wydajność i satysfakcję z wykonywanych obowiązków. Podsumowując, praca w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa jest satysfakcjonująca i daje wiele możliwości rozwoju zawodowego. Pracodawca stawia na jakość nauczania, dbałość o pracowników oraz rozwój studentów. To miejsce, w którym można rozwijać swoje pasje i umiejętności, a jednocześnie czuć się wsparciem ze strony zespołu i współpracowników.

Uczeń
@Roman

Całość dalece mija się z prawdą. Widać, że wpis ma ratować (usunięte przez administratora) uczelni...ale za dużo tu już prawdziwych negatywów, żeby coś to dało. Poziom nauczania....poniżej normy. Panie, które zawodowo zajmują się administracją, przekazują "wiedzę" bez wiedzy...czyli nie mając zielonego pojęcia o przedmiocie, przekazują na wykładach kolosalne błędy, które jest w stanie wychwycić żółtodziób. Strasznie żałuję wydanych pieniędzy i poświęconego czasu :( Dobrzy nauczyciele odchodzą po semestrze/dwóch..widząc ten bajzel i psie wynagrodzenie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Irena

Czemu na stronie nadal wiszą oferty z 2019? Myślałam, że trafiłam akurat na rekrutację na opiekuna w świetlicy, a potem patrzę na datę. Chyba że powtarza się i akurat potrzebują znowu? Byłabym bardziej niż chętna. Tylko te godziny podane były inne niż się dotychczas spotykałam, nadal praca 10-18? A nadgodziny doszły jakieś?

Jakie wartości są cenione w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Ania B.

Jestem zadowolona z pracy w WSB. Ropoczęłam tutaj również studia podyplomowe korzystając z bonifikaty. Pracuje tutaj dużo młodych ludzi a środowisko pracy jest dla mnie bardzo ważne.

Kama

Ja pracuję od miesiąca. Póki co wszystko jest zgodne z ustaleniami i umową, ale zobaczymy co będzie dalej. Nie bardzo rozumiem też pociski w stronę pana, który przeprowadza rozmowę rekrutacyjną. Ja się stresowałam, ponieważ nie mam wielkiego doświadczenia zawodowego, ale rozmowa była naprawdę na poziomie. Zobaczymy oczywiście co będzie dalej, życie pokaże.

Pani
@Kama

Szkoda, że nie napisałaś, o jakie chodzi stanowisko w ogóle. Ja też nie mam zbyt dużego doświadczenia, do tego rozmowy o pracę bardzo mnie stresują. Można wiedzieć, o co pytali? Czy są jakieś testy czy tylko rozmowa? Bardzo dziękuję.

Nik

Praca w wsb to piekło na ziemi. Odradzam! Minimalna krajowa, praca w wekendy, plotkarskie towarzystwo. Ciągle dokładanie obowiązków. Wszystkie pozytywne opinie tutaj, piszą na polecenie Rektora pracownicy działu promocji.

Praca w WSB jest bardzo fajna jako młoda osoba cenie sobie rozwój osobisty jaki mogę zdobyć w WSB, pracujące weekendy są fajne można wybrać sobie je w tygodniu co daje elastyczny grafik. Jeżeli koś ma wyższe wykształcenie w kierunku, które są realizowane w WSB chce rozpocząć karierę naukową czy też dydaktyczną mogę szczerze polecić pracę w WSB.

Eldorado

Pracowałem tutaj niecałe 6 mc. Zdobyłem sporo doświadczenia. Polecam :)

@Eldorado

To nie chciałeś dlużej tu pracować skoro tak? Na jakim polu to doświadczenie zdobyłeś jeśli mogę wiedzieć? W ogóle to płacą tu ok?

Judyta

Uczelnia godna polecenia. Panie w dziekanacie bardzo uprzejmie i pomocne. Jest rotacja pracowników to fakt, ale nie miałam problemu z załatwieniem żadnej sprawy przez cały okres studiowania. Większość kadry dydaktycznej z dużym doświadczeniem i pasją, moim zdaniem dobry poziom nauczania.

Martyna

Miałam przyjemność pracować w WSB przez niecałe dwa lata. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Możliwość pracy z fajnymi, młodymi i ambitnymi ludźmi była bardzo mobilizująca. Z racji przeprowadzki musiałam zrezygnować zmienić pracę, ale kontakty nadal pozostały ;) Moje stanowisko wiązało się z pracą techniczną m.in. na stronie internetowej, dzięki czemu mogłam się rozwinąć. Zdarzały się oczywiście dyżury weekendowe, ale dzięki temu można było w tygodniu odebrać wolny dzień (samodzielnie wybrany).

qwerty

Trafiłam na taką ofertę, jakiej szukam, czyli zdalną pracę. Jest oferta na Asystentkę ds. marketingu, pytanie czy to 100% zdalnie od pierwszego dnia czy po jakimś okresie wdrożeniowym? Jest takowy?

Aneta

Natrafiłam na ich stronę i mają tam takie ogłoszenie Asystentka ds. marketingu do pracy zdalnej. Co jeśli nie mam statusu studenta, nie przyjmą? I co jeśli mam grupę niepełnosprawności, czy to się jakoś wyklucza?

@Aneta

Dzień dobry, Pani Aneto, najlepiej zadzwonić na podany w ogłoszeniu numer telefonu, aby w razie wątpliwości dopytać o warunki rekrutacji. Nie trzeba mieć statusu studenta, aby pracować w WSB, chyba że akurat w danym ogłoszeniu jest taki wymóg. Ponadto jesteśmy otwarci na pracowników ze stopniem niepełnosprawności. Pozdrawiam serdecznie.

Iwona

Praca zdalna zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz. Jeżeli charakter pracy jest taki, że obowiązki służbowe nie wymagają pracy np. z dokumentami na miejscu, to wtedy możesz pracować zdalnie. Są tez pracownicy, którzy pracują częściowo zdalnie, np. 1-2 dni w tygodniu. Ale są też tacy, którzy pracują tylko stacjonarnie. Pozdrawiam serdecznie

Wanda
@Iwona

O taką pracę zdalną to trzeba pisać jakiś wniosek do kierownika? Jak to w praktyce wygląda? Możesz napisać też na jak długo zawierana jest pierwsza umowa?

@Wanda

Oczywiście, trzeba napisać odpowiedni wniosek. Nie pamiętam już na jaki okres czasu jest zawierana pierwsza umowa - na pewno jest to umowa na czas określony, a kolejna już na nieokreślony.

Sylwia
@Iwona

Jest jakaś różnica wynagrodzenia między tym na pierwszej umowie a tym na kolejnej? O pracę zdalną trzeba pisać wniosek - a czy nie ma takich typowo zdalnych stanowisk, gdzie już w ogłoszeniu jest zaznaczane, że jest to praca zdalna?

@Sylwia

Tak jak wspominałam we wcześniejszych odpowiedziach - na ten moment są stanowiska zdalne, stacjonarne oraz hybrydowe. Jeżeli chodzi o umowę to jest to trudne pytanie z tego względu, że nie mogę pisać w imieniu wszystkich pracowników, ponieważ na pewno takie kwestie są rozpatrywane w sposób indywidualny. Mogę odpowiedzieć tylko za siebie - w moim przypadku różnica była na korzyść kolejnej umowy.

Izabela
@Iwona

Jakie to są stanowiska z pracą zdalną? Od dawna szukam takiej i dużo albo dla specjalistów albo dla osób z orzeczeniem. A dla zwykłej osoby ze średnim tu coś by było?

@Izabela

Nie wiem jak wygląda praca zdalna, długo już nie pracuję. Ale ze średnim nie masz tam czego szukać, każdy pracownik musi prowadzić zajęcia i wykłady, w ramach oszczędności.

@Izabela

Nie jest prawdą, że każdy pracownik prowadzi zajęcia i wykłady. Natomiast rzeczywiście wyższe wykształcenie jest atutem jeżeli chodzi o pracę w WSB. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z kadrami lub po prostu wysłać CV.

Czy firma Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dzień dobry, prosimy o skierowanie zapytania na email: info@wsb.net.pl Pozdrawiamy.

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bonów edukacyjnych, dzięki którym można w znaczący sposób obniżyć czesne za studia!

Regulamin bonifikat
niedoszły student

chciałem studiować ale niestety nie da się dodzwonić na żadne z podanych numerów. To jakieś żarty. Pisałem też maile i zero odpowiedzi i żeby nie było ze to może trafiłem na jakiś wolny dzień. Od miesiąca nie daje się tam dodzwonić i cokolwiek dowiedzieć.

londzn
@niedoszły student

a wpisowe zapłaciłeś, napisałeś podanie o przyjęciu na studia? jakbym ja dzwonił i pisał maila też bym nigdy nie studiował. Studia skończyłem naście lat temu. smiech na sali dzwonić i maile pisać....ale żeby ne było nie znam wsb:) tylko tak sobie do kawy czytam

Devil my cry
@londzn

Zapewne zapłacił. Tylko ta szkoła już ma taką specyfikę, że tylko jest nastawiona na zarabianie pieniędzy. Kierunek psychologia studia trzy plus dwa w ogóle nie powinny być rozpoczęte (chyba, że ktoś chce po nich rozpocząć pracę w tej szkole), bo w zawodzie psychologa nie może się realizować. Wszelkie informacje na ten temat są dostępne w odpowiednim ministerstwie. BA! Dodatkowo można napisać e-mail do Departamentu Kontroli i Audytu bacznie przyjrzą się każdej sprawie. A do kawki proponuje SENEKE

Były pracowniki
@Devil my cry

To dlaczego nie napiszesz? Szkoła regularnie na każdym wydziale przechodzi obowiązkowe kontrole z ministerstwa, bo takie są przepisy. Gdyby którejś z nich nie przeszła, to wydziały byłyby pozamykane. Poza tym znam absolwentów, którzy pracują po wsb w zawodzie zgodnie ze swoimi kierunkami studiów. Pozdrawiam, była pracownica administracji

@Były pracowniki

Pracownicy wiedzą dużo wcześniej z jakiego zakresu będzie kontrola, wszystkie dokumenty są wówczas poprawiane i kompletowane. Studenci są dokładnie instruowani, co należy mówić komisji. Niewiele to ma wspólnego z przepisami. Gdyby kontrola wpadła niezapowiedziana, albo gdyby pracownicy czy studenci mówili prawdę, już dawno placówka byłaby zamknięta. Rektor to dobry menadżer, niestety egoistyczny i otaczający się pacynkami szef i człowiek.

Grzegorz

To były powody, dla których jesteś już byłym pracownikiem? Możesz opisać innym, którzy chcieliby tu być może pracować, jakie były / są warunki zatrudnienia. Z czym trzeba byłoby się mierzyć w pracy?

Aktualność
Zapraszamy na VI Międzynarodową Konferencję Naukową, która odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2023 roku w Galinach. Szczegóły konferencji pod linkiem:

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Poznań

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 53 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa