Opinie o SESCOM S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SESCOM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SESCOM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SESCOM S.A. w Gdańsk

Xyz

Niestety ale mimo zapewnień o informacji zwrotnej dot. procesu rekrutacji nie otrzymałam w ogóle odpowiedzi. Jeżeli komuś przedstawia się ostateczny dzień co do przekazania wiadomości, to nawet jeśli coś się przedłuża to kultura wymaga aby w jakikolwiek sposób o tym poinformować. Nieciekawie świadczy to o pracodawcy oraz o przepływie informacji.

Natalia Iwaszko
@Xyz

Witam serdecznie, Odpowiadając na powyższą wiadomość, mogę jedynie zapewnić, że jako SESCOM dokonujemy wszelkich starań aby Kandydaci otrzymywali informację zwrotną. Każdy z Nich posiada numer telefonu i mail do Rekrutera dlatego w razie konieczności zachęcamy do skontaktowania się z Nami w celu zadania dodatkowych pytań, rozwiania wątpliwości po rozmowie. Jeśli jednak zdarzyła się sytuacja, że ktoś takiej informacji nie otrzymał to bardzo proszę o kontakt (natalia.iwaszko@sescom.eu) - chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

@Natalia Iwaszko

Pani Natalio dziękuję za odpowiedź, jednak może zamiast śledzić idealnie tutaj dyskusję to lepiej byłoby zwracać uwagę na wiadomości w skrzynce mailowej :-) Pozdrawiam

Belze
@Xyz

Odnoszę wrażenie , że kandydat Xyz zamiast czegoś się dowiedzieć jedzie tylko po pani z HR żeby uzewnętrznić swoje frustracje...ludzie! czasem proces rekrutacji trwa dłużej niż tylko tydzień, dwa i trzeba cierpliwie poczekać na odpowiedz - z tego co wiem każdy dział rekrutacji naprawdę rzetelnie pilnuje terminów i stara się potencj.kandydatów informować - przynajmniej takie ja mam doświadczenie.....a jak komuś się dłuży to szukać gdzie indziej....

@Belze

Tutaj nie ma żadnej frustracji tylko jest wyrażenie swojej opinii na podstawie doświadczenia. Nie mam podstaw "dogryzać" Pani z HR bo jej nie znam. Po prostu dla mnie naturalne jest to, a przynajmniej powinno być, tym bardziej dla firmy, która chce utrzymać dobrą renomę, że nawet jeśli coś się przedłuża , odwleka w czasie, nie idzie czasowo jak powinno, to zwyczajnie się na bieżąco o tym informuje :) a nie w momencie gdzie już mija tydzien-dwa po terminie. Pozdrawiam

Specjalista

Rozmowa rekrutacyjna odbywała się w bardzo nietypowy sposób, można byłoby to nazwać jako spotkanie koleżeńskie. Z ogłoszeń widać, że po kilku miesiącach zwalniają się nowe miejsca praca bo jednak budzi trochę niepokój dla nowych kandydatów. Oczywiście, jak zawsze było zapewnienie o wiadomości dotyczącej ich decyzji do dnia dzisiejszego brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Nie sądzę aby wysłanie wiadomości do wielu osób wymagałoby poświęcenia aż tyle czasu natomiast jeżeli ktoś obiecuje to warto byłoby dotrzymać słowa.

Natalia Iwaszko
@Specjalista

W nawiązaniu do powyższej wiadomości pragnę zwrócić uwagę, że w Naszej Firmie kierujemy się takimi wartościami jak otwartość i partnerstwo, stąd otwarta, przyjazna atmosfera podczas rekrutacji. Dokładamy także wszelkich starań aby kandydaci przez cały czas trwania procesu byli przez nas zaopiekowania. Z dużą uwagą dbamy o informację zwrotną, dlatego jeśli w Pani/Pana sytuacji było inaczej to bardzo proszę o kontakt – chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące projektu. Natalia Iwaszko natalia.iwaszko@sescom.eu

Rzetelność Opinii

Dzień dobry, Śledzę GoWork od jakiegoś czasu. To, co jest niepokojące, to znikanie negatywnych opinii. Z kolei pozytywne pojawiają się jedynie w odpowiedzi na negatywne, tak, jakby były sterowane przez amatora od PRu z firmy. Praktycznie nie ma pozytywnych opinii, które nie byłyby odpowiedzią na negatywne. Nie tylko tutaj. To jest bardzo widoczne. Jeśli już nawet cały serwis podlega moderacji, znacznie lepiej byłoby, gdyby pracodawca wypowiadał się oficjalnie w odpowiedzi na negatywne opinie (co się czasem zdarza) zamiast poprzez swoich przychylnych pracowników, aby napisali coś „od siebie” w formie przeciwwagi. To taki dziecinny sposób odpowiedzi na zarzuty. Ostatecznie wychodzi bardzo sztucznie, nie można wyciągnąć żadnych sensownych wniosków.

Disturbed
@Rzetelność Opinii

jak jest bez sensu i nie mozesz wyciagnac właściwych wnioskow to po co tu w ogole wchodzisz?? dla mnie bez sensu jest bajdurzenie i teoretyzowanie...chcesz zobaczyć co to za praca to po prostu zaryzykuj-idź tam ,gdzie chcesz i się sam przekonasz (i wtedy wrzuć opinię).. tyle...i mnie nie dziwi ,ze ktoś odpowiada komentarzem na opinię- to chyba normalna zasada na tym portalu...nie bronię ani pracodawcy ani pracownika-stwierdzam fakty..

Miss
@Rzetelność Opinii

Jako pracownikiem i mam prawo zareagowac i cos napisac jezeli widze jakas opinie krzywdzaca i moim zdaniem nieprawdziwa. Opinie jak widac ponizej sa negatywne i zarowno te pozytywne. Jezeli negatywne zostaly usuniete przez administratora to moze byly niezgodne z regulaminem badz prawem? Kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opini czy to negatywnej czy pozytywnej.Jezeli opinia taka nosi znamiona oszczerstwa to jest to niezgodne z prawem i powinna byc usunieta.Takie jest moje zdanie

Gosc

Barney 90 widzę że nie możesz się zdecydować raz piszesz o sobie w formie żeńskiej raz w męskiej.Zycie bywa ciezkie

sisisi

OK, każdy ma złe i dobre doświadczenia, wiadomo...Mnie dziwi to Twoje zaparcie w drążeniu tematu i oczernieniu wszystkich możliwych pracowników tej firmy..why?? ..Plusy zatem jakieś były czy nie ? Bo sporo osób jednak ich poleca i opisuje w superlatywach..

Gościówa
@Gosc

To przypadek tzw. "Gender Fluid" - taka nowa "płeć" dla tych co mają problemy z określeniem swojej tożsamości płciowej.

Weronika
@Gościówa

A coś na temat SESCOM? Opiszesz, jak Twoim zdaniem się tam pracuje? Szczególnie interesuje mnie stanowisko ds. administrowania i fakturowania. Będę wdzięczna.

Specjalista ds. Marketingu

Moim zdaniem rekrutacja przebiegła bardzo profesjonalnie. Składała się z kilku etapów. Na początku była klasyczna rozmowa kwalifikacyjna, po której poproszono mnie o wykonanie zadania rekrutacyjnego w domu. Treść polecenia wysłano mi mailowo jeszcze tego samego dnia. Na wykonanie zadania miałam kilka dni. Po weryfikacji zadania zostałam zaproszona na kolejną rozmowę, już z osobą, która miała być moim zwierzchnikiem. Po tej rozmowie również dostałam zadanie rekrutacyjne do wykonania i dopiero po jego weryfikacji nastąpiła decyzja o zatrudnieniu. W czasie rekrutacji osoby z działu HR były zawsze do dyspozycji, kiedy potrzebowałam na przykład doprecyzować pewne kwestie i chciałam zadać kilka pytań.

Pytania były raczej standardowe, o przebieg poprzedniego zatrudnienia, znajomość oprogramowania, zgodność z przyszłymi obowiązkami. Ważnym dopełnieniem moim zdaniem było to, w jaki sposób zostało wykonane zadanie rekrutacyjne. Na moje pytania odpowiedziano wyczerpująco.

Leszno

Magda

Uważam ze twoja opinia jest niesprawiedliwa .Krytykujesz wszystkich po kolei ubliżając i oczerniając duże grono pracowników. Większość zarzutów nijak ma się do prawdy.Zastanawia mnie skąd tyle frustracji w tobie?Jeżeli przez ten ponad rok czasu zauważyłaś rzeczy o których piszesz a które są niezgodne z prawem trzeba było to zgłosić odpowiednim ludziom a nie wypisywać takie bzdury na internecie.Szkoda ze ten czas który spędziłaś w firmie wykorzystałaś na zbieranie plotek (które teraz wylewasz publicznie)a nie na zaangażowanie się i zglebienie wizji i celów firmy.Ja pracuje tutaj od 3 lat i nie mogę narzekać ,fakt pracy jest dużo ale jest to wynikiem dynamicznego rozwoju.Mam możliwość pracy z naprawdę fajnymi i wartościowymi ludźmi.I nie ,nie uważam iż mój przełożony nie grzeszy inteligencja a już tym bardziej ze każdy się z niego śmieje(jeżeli już to fakt jest wesoły i śmiejemy się ale razem z nim)Miałaś okazje w ogóle poznać prezesa?Jeżeli tak to chyba miałabyś świadomość ze nie reprezentuje on poziomu na którym ktoś wyraża się o swoim przełożonym cyt. (usunięte przez administratora) Mogłabym jeszcze wypisać tutaj tysiąc argumentów na to dlaczego uważam twoja opinie za nieprawdziwa i krzywdząca ale szczerze? Wole iść napić się kawy w towarzystwie tych wszystkich: cwaniaków, biurowych gwiazd i plotkarek, szarych myszek,aspołecznego kolesia z BT, znerwicowanych dziewczyn z księgowości, kierownikiem koordynacji, kierownikiem biura technicznego i ich szefem w kuluarach nazywanych „Pucybutem”,sympatycznym dyrektorem który nie grzeszy inteligencją czy ogładą. Będziemy mogli wszyscy razem pochylić się nad głupota ludzka i stwierdzić ze nie pracują z nami więcej ludzie twojego pokroju (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Szara Myszka Biurowa
@Magda

@Magda Dzięki za Twoje słowa - podspiuje się w 100% a jestem w firmie niespełna dwa lata. Lecę na tę kawę do Was ;)

Kosiarka
@Szara Myszka Biurowa

Jako wieloletni pracownik tez się podpisuje pod słowami Magdy - uwielbiam ludzi pracujących tu (z małymi wyjątkami ;), ich zaangażowanie inwencję, kreatywność, wsparcie.. będę stała murem za stwierdzeniem, ze robią kawał dobrej roboty. Słowa krytyki, które wrzuciłaś zdecydowanie za ostre, niepotrzebnie tak personalne i teraz już za późno by wyrzygiwać to wszystko...układy i układziki sa wszędzie, ale skala o jakie piszesz to chyba jednak przesada. Ja tez życzę ci powodzenia na innych niwach...mimo wszystko..Tymczasem wolę zostać w sescomowej (niekoniecznie szarej i niekoniecznie nudnej) rzeczywistości :) Mnie się tu po prostu podoba!

Trafna ocena. Dobrze ujęte, gratuluję odwagi. Mam podobne odczucia.

Drodzy czytelnicy powiem dwie rzeczy: 1. Żałosne jest wylewanie fali hejtu w sposób anonimowy w internecie (choć pamiętajcie ze z ta anonimowością różnie bywa) i oczernianie ludzi bez należytych dowodów. Podstawa każdej relacji jest szacunek a tu go niestety zabrakło 2. Jako obecny, zadowolony i długoletni (a wiec można pracować w Sescomie nie tylko świeżo po studiach) pracownik Sescomu Działu Operacyjnego który się tak oczernia, oczekuje aby Zarząd wydał oficjalny komunikat, w którym poinformuje, ze łamanie prawa takie jak korupcja, łapówkarstwo oraz mobbing!!! nie występuje i nie występowało u nas w firmie i nigdy nie będzie tolerowane. Bez względu na zajmowane stanowisko. Oraz żeby owy komunikat podpisał nie tylko nasz Pan Prezes ale każdy z wymienionych osób w tamtym obrzydliwym komentarzu. Pracownicy czekają na reakcje, do dzieła Sescom.

Przecież taki komunikat już się pojawił

Nie mylmy komunikatu w Intranecie wydanego przez marketing o postępowaniu karnym z ustosunkowaniem się Zarządu oraz osób oskarżanych o łamanie prawa, oficjalnie wydanym oświadczeniem, zaprzeczeniem i podpisaniem się pod tym... ludzie, tu mowa o przestępstwach, a nie o jęczeniu o braku benefitów czy nawet spozionym pare godzin wynagrodzeniu... PRZESTĘPSTWACH. Ale tak sprawa załatwiona bo w Intranecie marketing napisał ładna wiadomość ...

Pracowniku..

mówimy o anonimowych pomówieniach kogoś bardzo sfrustrowanego

Hard

W zyciu nie widzialem takiego czegos.Odnosnie pracy we Wroclawiu.Brak jakiegokolwiek socjalu pracowniczego,brak jakichkolwiek procedur pracy,podejscie do czlowieka typowo przedmiotowe,oklamywanie pracownikow na porzadku dziennym(temat premii)nie polecam

Reptilianin
@Hard

Faktycznie - muszę potwierdzić tę opinię. Od kiedy Sescom przejął wrocławski dział it podlegający CUBE,zaczęły się dziać niesamowite rzeczy.Dziwni ludzie z dziwnymi pomysłami, głupie spotkania, dużo klakierów wielbiących pana prezesa. Słowem dużo szumu, mało efektów. Brawo.

Zenada

Funkcjonowanie tej firmy to jakaś zenada. Jeden wielki Chaos. Brak wyplat na czas i wciskanie kitu ludziom ze przelewy poszly na czas. Moze chociaż powiedzieć ludziom prawdę? A co z ludźmi który maja kredyt? Odsetki rosną..Nikogo to nie obchodzi, umywanie rak, brak premi mimo obietnic i zrealizowania celów premiowych, nikogo to nieobchodzi bo góra ma pieniądze i to najważniejsze, brak dodatkow za 14 dni nieprzerywanego urlopu, brak dodatków świątecznych, na urodzenie dziecka kompletne zero. Może osoba w firmie odpowiedzialna za wynagrodzenia jest zbyt młoda jak na to stanowisko i nie daje rady, do zarządzania pieniędzmi trzeba się nadawać, a nie zatrudniać ludzi do kadr którzy się na tym nie znają, nie nadają. zarząd ucieka od odpowiedzialności i ukraca wszystkie pieniądze jakie się da. Niczyja wina, to pracownicy roszczeniowi ze chcą swoich pieniędzy za swoją prace. Jedyne co w firmie trzyma to ludzie i atmosfera w dziale... jest naprawde rodzinnie. jednak tym nikt nie zapłaci za kredyt czy jedzenie. Zenada. Nie polecam, chyba ze masz odłożone mnóstwo kasy na koncie żeby spokojnie się utrzymać :-)

costa_brava
@Zenada

Ostra opinia i sporo gorzkich słów. Czy kasa powinna być na czas - TAK, Czy system premiowy powinien być jasny - TAK, I zgoda. Ale nie oceniaj pracy ludzi jeśli nie wiesz dokładnie, na czym ona polega. Osób odpowiedzialnych za terminowe wynagrodzenia jest wiele - wręcz cały łańcuszek. A na końcu są jeszcze połączenia pomiędzy systemami informatycznymi. Nie wiem, co zawiodło, ale publiczne wylewanie pomyj na "młodą osobę odpowiedzialną za wynagrodzenia" jest nieuczciwe. Bo akurat ta młoda osoba jest w środku łańcuszka i wg. mojej wiedzy zawsze robi wszystko tak, aby nasze wynagrodzenia zostały wypłacone w terminie. Jak najbardziej masz prawo do tego, aby otrzymywać kasę na czas, ale w takich nietypowych momentach punktuj procesy ich słabe miejsca a nie oczerniaj ludzi. Pozdrawiam.

JKM
@Zenada

Z tymi benefitami to ktoś nieźle popłynął. Pachnie (a właściwie śmierdzi) socjalizmem, a tfu, tfu. Wszystkim się niby wszystko należy; jakie to poniżające liczyć cały czas na kogoś, a nie na siebie samego.

Zenada?
@Zenada

jak można stawiać swoją wypłacalność na szali jednego dnia wypłaty w prawo czy w lewo? jak można myśleć, że jedna osoba w kadrach ma wpływ na terminy przelewów w całej spółce? negatywnie oceniać tę osobę bo jest młoda? to chyba zazdrość. generalnie ton tej wypowiedzi jest całkowicie nieuzasadniony - wręcz wskazuje, że to autor ma ze sobą problem a nie pracodawca.

Nicked
@Zenada

Pracuję w firmie ponad 5 lat. Pierwszy raz w tym czasie o jeden dzień później dokonano przelewu. Opis sytuacji przesadzony, nieadekwatny do sytuacji. Przykre, że z takiego powodu atakuje się od razu konkretne osoby.

tomaszek

aż tak źle? możesz napisać cos więcej?

Zainteresowana

Czy można jeszcze aplikować na stanowisko Głównej Księgowej?

@Zainteresowana

Rekrutacja nie jest aktualnie dostępna na naszej stronie ale jeśli jest Pani zainteresowana - bardzo proszę o przesłanie aplikacji na rekrutacja@sescom.eu

HR

Dziękujemy za opinie. Zapewniamy, że każdy z naszych pracowników otrzymuje informację zwrotną na każde zapytanie. Zasady zarówno systemu premiowego jak i systemu benefitów są uregulowane odrębnymi regulaminami, które są przestrzegane. Zapewniamy, że wszyscy nasi pracownicy dopełniają swoich obowiązków z największą starannością zgodnie ze swoim zakresem stanowiskowym, a ocena ich pracy i kompetencji leży w gestii przełożonych.

ona28

Dzień dobry, czy możliwa jest u Państwa praca w trybie home office? Oczywiście nie chodzi mi o cały miesiąc tylko o możliwość takiej pracy przez parę dni w miesiącu. Dodatkowo czy szukają Państwo osób ze znajomością komunikatywnego języka hiszpańskiego? Jak długi trwa u Państwa okres próbny? Dziękuję za wszelkie udzielone mi odpowiedzi, Pozdrawiam.

@ona28

Dzień dobry, generalnie praca w Sescom jest pracą stacjonarną dla osób na stanowiskach biurowych, ale jesteśmy raczej elastyczni jeśli chodzi o indywidualne ustalenia w wyjątkowych sytuacjach. Mamy zespół, który pracuje na rynkach zagranicznych (również hiszpańskim), mimo, że aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do tego zespołu, zachęcam do odwiedzenia naszej strony i zakładki "Kariera" https://sescom.eu/kariera/ i pozostawienie swojego CV. Nie mamy "okresu próbnego" (w definicji KP) a pierwsza umowa u nas trwa 6 miesięcy, gdyż uważamy ten okres lepiej weryfikuje dopasowanie pracownika do stanowiska i stanowiska do pracownika. Mam nadzieję, ze pomogłam :)

ona28
@HR

OK, super, bardzo dziękuję za odpowiedź. :)

Dandrs

Aplikuje do dzialu administracji ktos coś powie?

@Dandrs

Dynamiczne stanowisko, jak to "front offiice" :) Praca to połączenie sekretariatu, administracji i recepcji ale zespół trzyosobowy, więc jest to fajnie podzielone. Zachęcam do aplikowania!

Potencjalnie zainteresowany

Będę wdzięczny za udzielenie informacji jak wyglada praca w dziale HR, na jakie wynagrodzenie mozna liczyc, czy są premie i możliwość awansowania w strukturze firmy. Z góry dziękuje za pomoc

Dział HR
@Potencjalnie zainteresowany

Dzień dobry, bardzo nas cieszy zainteresowanie pracą w naszym dziale HR. Kwestia zarobków jest uzależniona od kompetencji kandydata, ale należy je nazwać rynkowymi. W skład działu HR wchodzą osoby o rożnych kompetencjach i zakresach zadań (HRBP, rekrutacje, szkolenia, rozwój i projekty HR oraz Kadry), dział się rozwija, więc daje to możliwości rozwoju pracowników wraz z rozwojem spółki, specjalizacją i profesjonalizacją działów wspierających biznes. Istnieje system premiowy oparty o realizację celów.

Mag

Firmę tworzą ludzie. Ile osób tyle opini. Czy jesteś pokoleniem y czy starszy, wszyscy pracują pod jednym dachem. Dużo dobrych i złych opini, zależy od wieku, staży, stanowiska i psychiki pracownika. Ja wiem jedo: Sescom to możliwość. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz i masz zapał do pracy to będziesz zadowolony z firmy, jeśli nie to z nudów znajdziesz sporo błędów i negatywnych rzeczy o firmie. Co mi się podoba? Że mogę tu zrealizować moje marzenia. A co mi się nie podoba? Że są dorosłe dzieciaki, którym Sescom daje szansę, ale je nie potrafią wykorzystać i piszą na goworku jacy oni są pokrzywdzeni ...

Cruello

Luźna atmosfera ? zdecydowanie nie :) to atmosfera rodzinna!!! największy atut tej firmy to wlasnie kontakt z fantastycznymi, kreatywnymi, dowcipnymi ludźmi w każdym wieku... Pracy mega dużo, ale z takimi ludźmi jakich ja mam wokół siebie można góry przenosić..pracuje tu trochę, więc moja opinia śmiem twierdzić jest bardzo wiarygodna..:)

Sławomir
@Cruello

Praca w przyjaznej atmosferze jest bardzo ważna, więc fajnie, że w firmie panują takie relacje. Czy pracownicy integrują się także po pracy i firma w ramach benefitów oferuje imprezy firmowe?

Cruello
@Sławomir

a i owszem, mamy swoje cykliczne i spontanizne tez spotkania ;) zazwyczaj raz do roku jest wieksza imprezę firmowa lato/jesien i spotkania świąteczne działowe...wszystko zależy od naszego czasu, organizacji, potrzeb w danym okresie...ostatnio mieliśmy Oktoberfest w Gdansku- bomba ;)

Jakub
@Sławomir

I premie też są! Oh, wait...

Margaret

Drogi Dziale HR, Chciałabym zapytac czy zatrudniacie osoby z niepełnosprawnością?

@Margaret

Droga Margaret, oczywiście, że tak :) Dla nas kluczowe są kompetencje osoby oraz jej dopasowanie do naszej Sescomowej kultury organizacyjnej a czy osoba jest z niepełnosprawnością czy nie, nie ma znaczenia. Nasze biura są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, więc serdecznie zapraszamy do aplikowania(usunięte przez administratora) Pozdrawiamy, Zespół HR

Margaret
@HR

W pytaniu chodziło mi o to czy korzystacie z dofinansowań za zatrudnianie osob z niepełnosprawnością. Zatrudniając osobę z epilepsja, ktora to jest " zaleczona lekami", możecie uzyskać bardzo wysokie dofinansowania. Osoby te pracują równie dobrze i efektywnie jak osoby zdrowe, nie moga jedynie byc poddawane wysokiemu stresowi.

@Margaret

Margaret, dziękuję za doprecyzowanie pytania. Zachęcam abyśmy przeniosły tę dyskusję poza portal. Napisz proszę na hr@sescom.eu Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HR

Pracuję w Sescomie od dłuższego czasu i muszę powiedzieć, że największą zaletą są ludzie na których pomoc zawsze można liczyć i luźna atmosfera oraz bardzo rozwijająca, dającą dużo satysfakcji praca. Minusem są zarobki, które nie są jakoś szczególnie niskie, ale też pod tym względem mogło by być trochę lepiej biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy w innych firmach. Brakuje również ścieżki rozwoju swojej kariery w firmie a podwyżkę ciężko jest wywalczyć, ludzie pracują po kilka lat bez podwyżek i awansu na tym samym stanowisku, stąd spora rotacja pracowników. Podsumowując sam klimat w pracy i to jakie daje możliwości rozwoju, nadrabia wszelkie minusy.

Sławomir

Pisząc o wynagrodzeniu nie dodałeś czy można starać się o premie lub inne dodatki, które mogłyby podwyższyć jego wysokość. Chętnie dowiem się, czy jest taka możliwość.

Annonimek

Pierwszy etap rekrutacji w zamyśle przeprowadzającej jchyba miał być swobodny i luźny, niestety efekt był nieprofesjonalny i dający wrażenie totalnego nieprzygotowania. Po 10 minutach chciałam tylko jak najszybciej zakończyć rozmowę i nie marnować więcej czasu na pogaduszki z rekruterką. Brak informacji zwrotnej w umówionym terminie tylko upewniło mnie w poziomie profesjonalizmu całego procesu rekrutacji.

Suli
@Annonimek

Bardzo podobne odczucia. Mimo przypominania się i prób kontaktu z mojej strony po ustalonym terminie, zero reakcji. To po prostu negatywnie świadczy o dziale HR, który powinien własnie firmę jak najlepiej reprezentować. Brak profesjonalizmu.

@Annonimek

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Staramy się aby nasze rozmowy nie były dodatkowo stresujące dla kandydatów, stąd zachowujemy przyjazną, mniej formalną atmosferę. Zapewniamy, że do każdej rozmowy przygotowujemy się z taką samą starannością z szacunku dla kandydatów i mając na uwadze poświęcany nam czas. Zawsze staramy się przekazać zadeklarowany feedback we wskazanym terminie. Jeśli jednak tak się nie stało tym razem przepraszamy i prosimy o kontakt mailowy pod adresem hr@sescom.eu w celu bezpośredniego wyjaśnienia sytuacji.

Czy w SESCOM S.A. panuje luźna atmosfera?

Pewnie dla każdego "luźna atmosfera" to co innego, ale generalnie uważam, że zdecydowanie tak (a pracowałam w kliku innych firmach, wiec mam porównanie).

Alicja

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie? Jak atmosfera, szefowie, warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o SESCOM S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w SESCOM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SESCOM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SESCOM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SESCOM S.A.?

Kandydaci do pracy w SESCOM S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SESCOM S.A.
2.3/5 Na podstawie 250 ocen.
  • Grunwaldzka 82
    80-244 Gdańsk