Opinie o P.P.H KELMES w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.P.H KELMES. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.P.H KELMES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H KELMES w Tomaszów Mazowiecki

Sonia Nowy wpis

Co oznacza „atrakcyjne wynagrodzenie” z opisu oferty dla magazynierów? Zastanawiam się po prostu co składa się na jego całość. Będzie to sama wyższa podstawa czy raczej uzupełniają ją o jakieś premie?

xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Widziałem że szukają kierowcy, polecacie pracę na tym stanowisku czy odradzacie ?

Po sześciu latach warunki pracy w samym biurze mogły się zmienić? Oferty jako takiej nie widziałam, więc pytam się tutaj wprost po przeczytaniu tego opisu sprzed lat. te godziny pracy mnie zmartwiły, jak to możliwe, żeby pracować od 14 do 3…? Teraz jest już nieco inny zakres obowiązków albo pracuje więcej osób?

Jak szefostwo w P.P.H KELMES traktuje ludzi?

Pracownik Nowy wpis

W skrócie szefowa, człowieka ma za nic, nie ten to inny, ludzie nie są doceniani, lepiej idź tam i rób jak najmniej jak Cię wyrzucą przynajmniej nie będziesz żałowała, że zmarnowałaś czas...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.P.H KELMES.
Klientka

Polecam

To-nie-bajka

Nie polecam. Pracowałem jako pracownik biurowy. A więc: -nadgodziny to norma - nie masz prawa wyjść, dopóki wszystko nie będzie zrobione - normą jest praca od 14 do 3 w nocy (mimo, że obowiązują zmiany 8h) - biuro zostaje dłużej niż magazyn. - Zakres obowiązków bardzo duży, nieadekwatny do wynagrodzenia (to co kiedyś robily 2 osoby, robi obecnie jedna - ale nie wiąże się to ze zwiększeniem wynagrodzenia) - Jeśli pracujesz jako pracownik biurowy zapomnij o normalnej przerwie. - Telefony, telefony i jeszcze raz telefony - dzwonią na okrągło ludzie z zamówieniami i masz obowiązek odbierać -oznacza to, że często przez 2-3 h nie możesz nic innego zrobić, wiąże się to z tym, że kosztem przyjmowania zamówień, nie wykonujesz innych swoich obowiązków (mimo, że jest zatrudniona telemarketerka od zamówień) - Często pracuje się w godzinach nocnych (kierowcy i magazyn przychodzą przed 6), ale nie oczekujcie, że będziecie je mieć jakoś dodatkowo wynagrodzone. - Wysokość wypłaty zależy od widzimisię szefowej - Jeśli umiesz poprawnie rozliczać swoje nadgodziny, możesz się zdziwić jak Ci się wypłata nie zgodzi. - Ludzie tam pracujący nie znają swoich praw i zgadzają się na wszystko, co nakaże ktoś z góry, a jeśli się wyłamiesz będziesz czarną owcą i będą na Tobie wieszać psy. - Jest kilka osób tzw. d..powłazów i podpier..laczy. Trzeba mocno uważać na to co się mówi, nawet jeśli wydaje się Wam, że nikt nie słyszy. Na pewno ktoś podkabluje. - Przychodzenie jednego dnia na 14 i przychodzenie następnego dnia na 6 rano jest na porządku dziennym, tak samo jak ściąganie ludzi z urlopu a nawet z L4... Jeśli nie jesteście zdesperowani i macie inne propozycje to nawet się nad Kelmesem nie zastanawiajcie.

prawda
@To-nie-bajka

Potwierdzam, cała wypowiedź zgadza się z rzeczywistością. Praktyki stosowane w tej firmie są niezgodne z jakimikolwiek obowiązującymi normami.

@To-nie-bajka

W takim razie powiedz proszę jak płatne są nadgodziny, jaka stawka? Ciekawi mnie również, czy ktoś z osób które znasz otrzymał w tej firmie propozycje awansu? Mogłabyś zdradzić jaki okres czasu przepracowałaś w Kelmes, i jakie było Twoje wynagrodzenie?

@prawda

@prawda, czy w dalszym ciągu jesteś pracownikiem firmy? Bardzo ciekawi mnie jak wygląda obecna sytuacja w Kelmes? Jakieś szczegóły? Jakiej wypłaty mogę się spodziewać? Czy stawki wzrosły?

To-nie-bajka
@Renata

Za każdą godzinę była taka sama stawka. Niezależnie czy była to zwykła godzina pracy czy już nadgodziny. Jeśli np stawka godzinowa wychodzila 11 zł to za każdą godzinę dostawało się 11 zł. Szefowa czasami coś dorzuciła do wypłaty, ale ciężko było się doliczyć, bo kwoty odbiegały od wyliczeń raz w jedną raz w drugą stronę. Pracowałem tam około 2 lat.

zainteresowana89

widziałam, że szukają fakturzystki. Czy ktoś pracował na tym bądź podobnym stanowisku?

@zainteresowana89

Hej @zainteresowana89, dostałaś tą pracę? Byłaś może na rozmowie rekrutacyjnej? Opowiesz coś więcej?

Marlena

Firma jest nic nie warta. Brak szacunku do uczciwej sumiennej osoby. Szanuje się tak tylko dupowłazów nic wiecej. Spóźnienia z wyplatami ,a wynagrodzenie jest śmieszne jak na te czasy, wymagają niewiadomo czego nic z siebie nie daja. Łamią zasady kodeksu pracy. Brak szkolen nawet tych podstawowych. Atmosfera w pracy tam to porażka każdy na każdego gada.

inna

W 100%prawda

KASIA

Popieram

@Marlena

@Marlena, a jak długo tam pracowałaś? Z tego co rozumiem, część personelu była zadowolona z pracy? Czy jest tam duża rotacja pracowników?

Renata

Wyprowadzam się do Tomaszowa Mazowieckiego. Czy wysyłać CV do Kelmes? Warto? Głównymi czynnikami, które są dla mnie ważne w pracy są: podejście kierownictwa do pracowników oraz nadgodziny, czy są płatne? I czy sami decydujemy o ich realizacji, czy są nam narzucane? Pozdrawiam

Gosia

@misiek na pewno nie jest tak źle. A ty na jakim stanowisku pracujesz i czym się zajmujesz dokładnie? Powiedz lepiej coś o warunkach zatrudnienia.

misiek

firma nie powiem zapowiada się nieźle ale zarząd co to jest chyba żart żaden dyrektor nie ma pojecia co sie dzieje w firmie tym bardziej szefostwo żenada zesrać się tam nie warto

Rafał
@misiek

Rozwiniesz myśl i powiesz, jak to możliwe, że zarząd nie wie co się dzieje w firmie i jak to się przekłada na życie pracowników?

KASIA
@misiek

Popieram

Paulina

@Robert, a co możesz powiedzieć o plusach pracy?

isia

a co z tą nową hurtownią nabiałową od nich? czy już finalnie jest otwarta działająca i można już szukać w niej zatrudnienia? w sumie jak produkują dla bakoma i danone to powazny pracodawca moim zdaniem

Robert

Żeby podjąć pracę w tej wspaniałej firmie trzeba być strasznie zdesperowanym lub niespełna rozumu wynagrodzenie tragedia godziny pracy następna tragedia żadnych premii ani możliwości rozwoju po prostu zwykły wyzysk

robocik

ludzie omijajcie tą firma jak NAJSZERSZYM łukiem nie warto marnować czasu i nerwów szkoda zdrowia

ph zawodowy

Próbowałem tam zostać ph ale po drugim spotkaniu lipa, właściciele chyba szukają cudaka za 1500zyla , fatalne podejście do doświadczonego ph. Brak w ogóle jakiś rozsądnych pytań w kółko to samo daj cztery litery a my ciebie i tak kopniemy.... Nie polecam jest to szukanie świętego grala na głodniaka.

kolo

A czy wolno spożywać piwko w pracy jak nikt nie widzi,bo z tego co słyszałem to nikomu w tej firmie to nie przeszkadza

wesoly

no skoro mozliwosc kradziezy jest dla ciebie priorytetem to widac co z ciebie za pracownik - [usunięte przez moderatora] :)

boss

Dziewczęta chciałby żądać wszystkiego, co im się podoba, jak najmniej dając. Jak chcesz auto to musisz przejść przez moje wyrko.Jak nie to czeka na Ciebie trabant

Witam, Podobno szukają tam przedstawiciela? jakie są zarobki i jakie auta dają?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H KELMES - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w P.P.H KELMES?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H KELMES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H KELMES?

P.P.H KELMES
1.1/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Włókiennicza 20/22
    Tomaszów Mazowiecki