P.P.H KELMES

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o P.P.H KELMES

Spec 2010-02-15 13:54:17
Słowa kojarzące się z KELMES (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w KELMES:
Najbardziej nie podobało mi się w KELMES:
Anonimka 2010-02-15 19:07:06
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako:
- Chyba żart jaki rozwój i jakie szkolenia hehe to nie w firmie kelmes!
Atmosfera i ludzie tam pracujący są:
- Atmosfera lipna a ludzie, każdy to konfident i donosiciel!
Od jakiej stawki można negocjować pensję:
- Stawki wahają się od 1100 do około 1600zł na rękę i to pewnie pierw na czarno! bez rejestracji!
Najbardziej podobało mi się w kelmes:
- nic no tylko to że czasem można podwędzić szynkę :) hihi
Najbardziej nie podobało mi się w kelmes:
- KIEROWNICTWO!!!!
Karolina 2010-02-27 10:42:43
Witam,
Podobno szukają tam przedstawiciela?
jakie są zarobki i jakie auta dają?
boss 2010-02-27 13:12:54
Dziewczęta chciałby żądać wszystkiego, co im się podoba, jak najmniej dając.
Jak chcesz auto to musisz przejść przez moje wyrko.Jak nie to czeka na Ciebie trabant
wesoly 2011-12-06 13:33:00
no skoro mozliwosc kradziezy jest dla ciebie priorytetem to widac co z ciebie za pracownik - [usunięte przez moderatora] :)
kolo 2012-07-10 00:57:07
A czy wolno spożywać piwko w pracy jak nikt nie widzi,bo z tego co słyszałem to nikomu w tej firmie to nie przeszkadza
ph zawodowy 2014-08-14 15:00:45
Próbowałem tam zostać ph ale po drugim spotkaniu lipa, właściciele chyba szukają
cudaka za 1500zyla , fatalne podejście do doświadczonego ph.
Brak w ogóle jakiś rozsądnych pytań w kółko to samo daj cztery litery a my ciebie i tak kopniemy.... Nie polecam jest to szukanie świętego grala na głodniaka.
robocik 2015-10-23 20:38:35
ludzie omijajcie tą firma jak NAJSZERSZYM łukiem nie warto marnować czasu i nerwów szkoda zdrowia
Robert 2015-10-23 21:14:00
Żeby podjąć pracę w tej wspaniałej firmie trzeba być strasznie zdesperowanym lub niespełna rozumu wynagrodzenie tragedia godziny pracy następna tragedia żadnych premii ani możliwości rozwoju po prostu zwykły wyzysk
isia 2016-05-07 11:42:23
a co z tą nową hurtownią nabiałową od nich? czy już finalnie jest otwarta działająca i można już szukać w niej zatrudnienia? w sumie jak produkują dla bakoma i danone to powazny pracodawca moim zdaniem
Zostaw swoją opinię o P.P.H KELMES - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H KELMES