Opinie o Multikino w Rybnik Bolesława Chrobrego 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Multikino. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multikino o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multikino w Rybnik Bolesława Chrobrego 1

Kazik Nowy wpis

Syn z znajomymi poszedł na maraton filmowy miał kanapkę, wodę, przy wejściu do ki a ochroniarz go zrewidował i zabrał kanapkę i wodę ikazali im kupić w sklepie przy kinie gdzie mala woda kosztuje 6.90ta sama woda w sklepie kosztuje 1.50 Multikino stosuje praktyki monopolistyczne . PAŃSTWO W PAŃSTWIE

Iza

To znaczy, że ludzie nie odchodzą z firmy. Pewnie warto wysłać CV. Jaką macie atmosferę w pracy?

Falkon Nowy wpis
@Iza

Obecnie to powiem tak. Żenada. Atmosfera w pracy do kitu, coraz więcej od nas wymagają a my nic z tego nie mamy. Księżniczki siedzą w biurze a jak przyjdziesz i o coś zapytasz to wieczny problem, traktowanie jak śmiecia. Ogolnie to beznadzieja

coprobo Nowy wpis
@Falkon

no i nic się nie zmieniło, beton jest tutaj najmądrzejszy - im mniej wiesz, tym lepiej pracujesz - złota zasada tego miejsca pracy.

Majka Nowy wpis

Czy firma już ruszyła po przymusowym zamknięciu? Są teraz jakieś szanse na pracę wiecie coś?

ffr

Może się ktoś wypowiedzieć o aktualnej sytuacji w Rybniku? Przyjmują kogoś czy tylko z poleceń?

mlr
@ffr

Nie przyjmuje się pracowników z poleceń. Rekrutacja może będzie, więc warto co jakiś czas wysłać CV przez Multikino.pl. Jeśli jest zapotrzebowanie na pracowników to zawsze jest szansa, że do kogoś się odezwią.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Multikino? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Urszula

Czy możecie pochwalić się co słychać w firmie? Mają dobrą opinię .

allele

No głównie studentów zatrudniają do siebie, a im umowa zlecenie nie przeszkadza przecież @zen. Szukają teraz specjalisty ds. rezerwacji grupowych. Taka osoba zajmuje się przygotowywaniem i opracowywaniem ofert dla grup zorganizowanych.

upi

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku dyrektora kompleksu kinowego?

ardric

Wydaję mi się, że stawka zależy od konkretnego kina. U nas wychodziło ponad 6 zł/h na rękę - nie pamiętam ile już dokładnie. Ja w Gdańsku przepracowałem około 3 lata (z przerwami). Jeśli chodzi o atmosferę, to w czasie kiedy zaczynałem było fajnie - pracy dużo, ale świetna ekipa. Niestety z każdym rokiem ruch w kinach maleje, stąd wszechobecne podwyżki, zwalnianie pracowników wcześniej do domu. Później często było cięcie godzin i ilości osób na stanowiskach, także jak przychodził prime-time albo niezapowiedziane lawiny klientów często trzeba było spinać 4 litery i pracować za kilka osób. Centrala z każdym rokiem też przebija samą siebie wymyślając coraz to durniejsze standardy obsługi lub minimalne progi sprzedażowe. Realne zarobki to raczej coś w granicy 700-1000 zł, sam może kilka razy przekroczyłem 1300 jak akurat udało się i kino dostawało pieniądze na premie dla pracowników. O pracy w Multikinie mógłbym napisać co najmniej elaborat, ale krótko podsumowując - mimo wszystko miło ją wspominam, fajna opcja dla osób studiujących dziennie. Pozwala na pewno poznać wartość pieniądza a zarazem poznać mnóstwo ciekawych osób.

kate

Popłakałam się ze śmiechu jak przeczytałam wasze komentarze. Faktycznie, ciekawam w jakim mieście tak się dzieje. Ja pracuję tam od 1 grudnia 2013 rok. Bardzo sobie cenię pracę! Wcześniej pracowałam w konkurencji, Cinema City. Tam była praca do późnych godzin nocnych! Film puszczany o godzinie 22:40 w weekend, 22:55 było dopiero sprzątanie trwające godzinę! W multikinie wychodzi się max o 22:30-40, jeśli seans jest o 22. Bo jak wiemy kasy są otwarte jeszcze 15 min. po ostatnim seansie po czym kierownik odbiera zetkę. Późno kończy kierownictwo i jeden pracownik - asystent usheringu, który pracuje po 8h i jest to zazwyczaj chłopak :) Atmosfera jest także dobra, jesteśmy bardzo zgrani. A kierownictwo nam zawsze służy pomocą. A za godzinę jest 6 zł a nie 5 :) Przerwa jest 30 minutowa, możesz ją sobie podzielić, ale musisz pracować min. 6h. A 2 z przodu.. raczej nie, bo to praca dorywcza, dla studentów. Tyle ode mnie. Ja polecam, jestem zadowolona :)

Tutejszy

Nie wiem co to za malkontenci. Fakt, wynagrodzenie nie jest wygórowane, ale powiedzcie mi w której sieciówce o takim charakterze jest? Atmosfera w pracy jest w porządku, można poznać wiele fajnych osób, te znajomości zostają na długo. A Ci co wywnętrzają się w komentarzach powyżej to pewnie jacyś nieudacznicy, których zwolniono lub sami się zwolnili bo nie nadawali się do pracy :D

anonimowo

Jeżeli chcesz być nikim za nędzne 5zł to polecam prace w multikinie. Zapomnij o zgranym zespole (kierownictwo i niektórzy fałszywi pracownicy) i elastycznym grafiku jeśli ci coś nagle wypadnie.

widzi sie upadek ..tego fajnego niegdyś wieczoru .. dlaczego tak musi być ! to ze jeszcze jest całe kino ..to się cieszcie ...wiecznie tak nie będzie..każdy chyba tak jakoś liczy,że się cos zmieni,poprawi ale jakoś tak z m-ca na m-ąc gorzej ... ludzie będą odchodzić ! co wtedy zrobicie ?! postaracie się dopiero wtedy żeby ludzi ściągnąć zamiast utrzymać tych co macie ..i im coś fajnego zaproponować !

o kinie na obcasach 08.11.2011

Mam prośbę aby wiekszą dbałość przykładać do przygotowania i tego co się ma odbyć /ciekawych ofert, jakiś prezentacji / podczas wieczoru dla pań .. grono przychodzi zacne ..skoro tak się to cieszy popytem to może nie warto "spadać" z powodu braku jakości tego co się dzieje danego wieczoru wczorajszy wieczór 08.11.2011 nie należał do atrakcyjnych z wielu powodów ... jakkolwiek dlaczego kiedyś były czasopisma filmowe teraz tego nie ma kiedyś bardziej to tętniło atrakcjami ..pytaniami za które wejściówki,pokaz mody może w grudniu jakiejś sylwestrowej?.. poczęstunek ..a już żalosny był jego brak dla wielu jeszcze kobiet .. Oby to ktoś przeczytał z osób decyzyjnych w multikinie i wziął sobie do serca i postarał się o lepsze przygotowanie tego dnia ..

lusia

zgadzam się na 100%, ostatnie tygodnie jeszcze gorsze. nieudolne przełożone, nic nie wiedzą.

michael cleyton

Praca do późnych godzin nocnych, w weekendy i święta, umowa zlecenie, kiepskie zarobki, jak nie ma klientów to idziesz do domu, atmosfera do kitu i ciągasz palety załadowane popcornem. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Multikino - Rybnik

Multikino