Opinie o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. w Morgi

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. w Morgi

robol

W tym zakładzie tylko garstka ludzie wie po co pracuje. Reszta to tacy co donosza lub sa w bliskich relacjach z przelozonym,a pusto w glowie,bo z swoja praca ma tyle wspolnego co z madrascia. Czyli nic

KG

za mało ich pozatrudniali samochodód tyle, że siię na parkingu nie mieszczą a nas teraz będa zwalniać od siebie niech zaczną, nieroby

znowu

podobno będa zwalniać wszędzie gadają że jest coraz gorzej na kantynie pokazywali sobie ostatnio że są straty i będą zwalniać Waldek i spółka już wyznaczyli listę ludków do odstrzału

B.K.

Dlatego, że już sobie więcej nie dam na głowę wejść, nie dam sobą pomiatać, nie pozwolę się poniżać! Bo jestem człowiekiem a nie śmieciem! Bo zasługuję na dobre traktowanie, bo mam swoja godność, bo mam szacunek do siebie samej!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Key Account Specialist.
Leszno
kkk

Do miłości to jeszcze daleko. Na razie to swędzenie pewnych części ciała.

ja...

panie Tomaszu zabłysł pan brawo.

Hela

O co chodzi z Tomaszem napisze ktoś????

hhgde

Zwolnić to powinni tych co Arusiowi w d... wchodzą donoszą na innych i wprowadzają chorą atmosferę w pracy . Dla lepszego miejsca i akordu zrobią wszystko...

ktoś

czas mu utrzeć nosa za wysoko go nosi

kkk

Panie Tomaszu jeśli prezes jeszcze nie wie o Pana wybryku, to się dowie. A może i powinna dowiedzieć się o tym prokuratura.

...

I tych co w soboty do pracy wcale nie chodza

zwolnic to powinni tych co tak choruja i miejsca blokują,a do pracy chetnych jest dużo.

,,,

ZAPRASZAM DO PRACY DO GRUDZIADZA.DYWANIKI.

Wiadomości dotyczące wpisów, uzyskane w ww. sposób przez Usługodawcę zostaną bez zbędnej zwłoki poddane analizie.

,,,

GORZEJ TO CHYBA NIGDZIE NIE MA,PRACOWAC POŁOWA TAM NIE CHCE,PRACUJA BO NIE MAJA SZANS ZEBY SIE Z TAMTAD WYBIC,A JA SIE WYBIŁEM I MAM KUL ROBOTKE,JEST OK.

\\\

Zgadzam sie masz racje

zobacz....
@\\\

Słyszałem wielokrotnie, ze tutaj nikt nie zezwala na samodzielne myślenie, tu się robi co szef każe bez sprzeciwów... Ja się sprzeciwiałem jeśli uważałem, ze to wykorzystywanie, lub wtedy gdy mnie obrażano i poniżano. Te osoby, które z podkulonym ogonem usługiwały i pozwalały sobie na pomiatanie... wbrew pozorom lepiej sobie miały... takie zasady w ZM Nove. Cicho bądź chociaż serce boli od niesprawiedliwości. Smutne to.

taka prawda

Jak ktoś nie chce pracować to niech nie narzeka.. pomoże to? myślicie że kto uzbiera tu najwięcej postów dostanie podwyżkę? pracę trzeba szanować.. dopóki jest, ważne, że jest.. wiadomo, że prawie zawsze chciałoby się więcej zarabiać mniej pracować.. i do tego żeby każdy w pracy Nas szanował.. realia są takie, że to rzadkość.. praca to chleb.. więc ja który nie mam pracy zastanowił bym się na Waszym miejscu Ci którzy tam pracujecie a narzekacie.. wierzcie zawsze w życiu może być gorzej..

---

Wszedzie jest tak samo ale pracowac musimy jedni pracuja uczciwie a jedni stoja oparci o palety lub o paleciaki i to tez nazywa sie praca ale takie zycie szkoda gadac musimy to olac i pracowac dalej

hej

ZM NOVE - idziesz do pracy bo musisz żyć, nie dlatego, że jest tam dobrze, normalnie, ludzkie warunki czy coś IDZIESZ BO MUSISZ.

ignorant

w dywanikach nic lepiej, nie polecam

@ignorant

lachociag.na pewno kasa lepsza,mniej godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. - Morgi

• Jak się pracuje w ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.