Opinie o Kuehne+Nagel w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kuehne+Nagel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kuehne+Nagel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuehne+Nagel w Chorzów

Info

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani tak źle, to dlaczego Pani dalej pracuje? Na rynku pracy jest tyle ofert, że na pewno by sobie Pani coś znalazła. Co do pracy, to nie jest praca dla ludzie którzy chcą zarobić, a się nie narobić. Praca jak każda inna w akordzie, trzeba szybko wykonywać swoje obowiązki. Co do ludzie, to jak w każdej innej pracy są grupki, ale mimo wszystko są zgranie, z poczuciem humoru, jeżeli to komuś nie pasuje to trudno. Kolejna sprawa tyczy się sanepidu który wcale nie jest przekupiony. Niema Pani nic do roboty, to zamiast wypisywać bzdury, to mogłaby Pani poczytać coś na ten temat, bo widzę, że wiedza w tym kierunku jest marna. Tu ma Pani troszkę do przeczytania na temat wizyt kontrolnych "Kontrola sanepidu powinna być zapowiedziana, jednak w wyjątkowych sytuacjach, kiedy istnieje bezpośrednie zagrożenie życia, zdrowia lub środowiska, wizyta inspektora sanepidu może być niezapowiedziana.". Aaaa i jeszcze jedno ciekawa jestem o jaką Pani chodzi zmianę, bo z chęcią bym się dowiedziała. ☺️ PS. Co do nagrania, to może Pani powinna zostać tajnym agentem ????

ha ha

Jest tyle chętnych że głowa boli ha ha ha to coś z wami nie tak że przez cały rok oferty pracy na OLX dajecie a ludzi w pracy nie widać nic dziwnego bo jak zapytają się o jaką firmę chodzi i słyszą Kuehne nagel to dziękują i tak przez cały rok a to zasługa wasza biurokratów bo nie interesujecie się skargami ani pracownikami taka prawda niestety a co do sanepidu to niech przyjadą nie zapowiedzianie to będziecie w biurach pod siebie robić tak jak w ubikacjach pracowniczych syf a stoły produkcyjne nie powinny mieć miejsca oblepianiu gumami do żucia bo to praca przy żywności więc cieszę się że nagranie które posiadam z paru miesięcy wstecz wysłałam do odpowiednich instytucji mam tylko nadzieję że wyciągną odpowiednie wnioski i zareagują

ha ha

a ha i proszę w biurze przekazać że mają nie szukać pracowników na herbatki bo przecież osoba stowarzyszenie napisała odpowiedz o co wam chodzi przez nowych zarobicie 20/30 zł chyba osoba przepisów o finansach się nie zna to przypomnę od 2017 roku obejmuje 13 zł brutto /h może osoba wypowiadająca sie o 20 zł może pracowała jeżeli zawodu z lenistwa nie chciała ukończyć , oraz że nawet na otwieranie herbatek się nie na dawają bo mylą smaki a jesteście odpowiedzialne a na inne stanowisko również nie dopuścicie bo spowolnią akord więc poco są te przyjęcia na herbatki oferty co dziennie i zmienianie nazwy agencji jeżeli po pierwsze ludzi nie chcecie bo nic nie umieją a szkolić też się nie chce i nie podoba się , oraz poco ciągłe oferty jeżeli ludzie do tej firmy nie chcą przychodzić a jak przyjdą to i tak wylecą bo zwami nie da się pracować więc jebejcie sami soboty , święta i pokażcie co potraficie oprócz syfienia , i co 5 minut palenia śmierdzących popków wstyd na mężczyzn narzekanie że łysi , w dresach , piwskiem , papierosem ale wy kobiety jeszcze gorsze kobiety z cygrym w ryju jak z ciulikiem i piwska publicznie po prostu kobiety łatwe do towarzystwa

Ha ha
@ha ha

(usunięte przez administratora) to można potem ha ha xD my pracujemy. Widac kultura osobista od pani na wysokim poziomie sądze że zbyt wysoka żeby marnować sie na magazynie. Lepiej swoje Cv wysyłać do biura z taka kultura na starcie PANIA przyjmą... PS WIELE JEST KANDYDATÓW CHĘTNYCH NA PANI STANOWISKO ... I ludzi którzy szanują swoją pracę

ha ha ha

po pierwsze nikt nowym pracownikom nie da wykonywać innej pracy ponieważ tak jak pisałam boicie się o akord po drugie są śmieciami pracują jak kierowca autobusu na jednej lini a wy starsze kobiecinki jak ciężarówki po międzynarodówce więc jak mają się nauczyć i zdobyć doświadczenie na innych urządzeniach i wrobieniu się w akord jeżeli nie mają tej możliwości ile ludzi od lat z firmy herbatek ucieka i z jakich powodów nie tak jak osoba pisząca wyżej pewnie to heksa że nie chce się pracować bo przyszli właśnie pracować od tego są okresy próbne by zobaczyli praca i stwierdzili czy się na dawają ale odchodzą właśnie z innego powodu i nie jeden wyraznie powiedział odchodząc że jest gardzony i wyzywany ponieważ nie nadąża lub że gówno robią nowi a to czyja wina tego gada co ustawia i jak co praca jedne i te same osoby na tych samych stanowiskach a kultura do dziś nie zmieniła się czyste bydła śmierdzące co nie które osoby w domu wody nie mają , a rodzice kultur nie nauczyły , ja życzę tym nie wychowanym ludziom niech w domu flustracje pokażą i podpaski wyrzucają przed dziećmi na podłogi kole kosza bo sie nie chce pracusiom schylić otworzyć kosza a raczej to też świadczy że osoby są brudasami w własnych domowiskach jak nie szanują czyjejś pracy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kuehne+Nagel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Stowarzyszenie

Proszę bardzo zapraszam nowe osoby do pakowania zobaczymy ile wtedy zarobimy 20 zł 30? Każdy jest mocny w internecie dlaczego nie przyjdziesz i nie powiesz co ci leży na sercu. Jak widziałaś jakie są opinie to po co w ogóle przychodziłaś do tej firmy, i po co dalej tam pracujesz?

Ha ha

Ha ha ha apropo osob otwierajacych herbaty czasami mam wrażenie ze przychodza tylko otwierac folie nie myslac co robia a rzucacie sie o pakowanie prosze bardzo zapraszamy do pakowania wtedy bedzie mowic jak fajnie maja sie osoby otwierajace herbaty, tak w ogole mozna sie odezwac o zamiane nikt nikogo nie trzyma na smyczy . Sa sytuacje w ktorych osoby otwierajace herbaty myla smaki , układają byle jak byle bylo 12 paletek mimo ze to inne smaki. Wejdziesz do pakowania miej oczy otwarte bo to na ciebie spoczywa czy dobrze spakujesz

Pipi

Jestem pracownica na herbatka i powiem Tak ze ludzie są wredni dla nowych osób z agencji wzywają od najgorszych,poniżaja że nic nie umieją sa po prostu wredne i to są małe grupki ludzi obgadujace.jak ktoś nie ma wsparcia to jest ponizany przez te osoby.ludzie są dla siebie wzajemnie wredne,i nie kulturalni.A osoby z biur to tylko przyjdą popatrza i nic nie robią z tym.wszędzie brudno aż czlowiekowi przechodzi ochota na jedzenie.tylko jak sanepid czy pip przychodzi to wielkie sprzątanie.jedzenie na hali ,rozmowy przez telefony ..życie gum .co to w ogóle jest.

Odowiedzpipi
@Pipi

Dużo jest ofert pracy wiec nie wiem dlaczego jej nie zmienisz skoro ci tak zle... Również jestem pracownikiem na herbatach jezeli chodzi o prace wymaga tylko chceci do pracy,jezeli ktoś przyszedl sobie posiedzieć to wiadomo ze sie zwroci mu uwage. Ludzie ktorzy pracują na herbatach dziela sie na kilka grupek jak w kazdej innej pracy, niestety ale nie przypominam sobie pracy w ktorej wszyscy sa zgrani i jedna rodzina. JEDNAK zaznacze ze potrafimy sie dogadać i fajnie zarobic. Wiadomo trzeba sie troszke wysilic jak ktos jest nuczony pracy fizycznej to powie ze nie ma zle...

Odowiedzpipi
@Pipi

Iwona

@informator - czyli firma nie zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz tak negatywną opinię o Kuehne+Nagel? Konkretne informacje będą najbardziej cenne.

@Iwona

jeśli się czyta z zrozumieniem to wszystko widać jasno opisane a biurokraci wiedzą doskonale o czym mowa tylko udawają niewiniątka ile razy pracowniki zgłaszali co się dzieje w firmie na hali ile razy pisali pisma i nie tylko o nagraniach występujących podczas pracy na produkcji jak się wyrażają i obrażają dlaczego ludzie są traktowani jak śmiecie na wszytko żałujecie maszyny sprowadzane używane które ciągle się psują są dorabiane sanepid przekupiony ponieważ wszystko wiecie kiedy będzie kontrola to wielce za sprzątanie się zabieracie gdyby do tych gum oblepionych , brak czepków , i stoliki brudne zobaczyli firma by już nie istniała żałuje że osobą która posiadała nagranie nie jest na forum ponieważ nagranie mogło być udostępnione dla wszystkich

@informator

co do tych umów to tak nie są zatrudniani bez pośrednio do firmy kuehne nagel tylko przez te dziwne agencje pracy tymczasowe a dla czego ? wiadomo ponieważ można ludzmi się bawić i zwalniać bez konsekwencji ponieważ umowa zawarta jest przez agencja , następna sprawa to to że ludzie zatrudnieni nie są szkoleni ponieważ są stawiane na jedno stanowisko banalne obieranie herbatek dlaczego ? również prosta odpowiedz ponieważ na innym stanowisku spowolni akord, ludzie w starszym wieku szantażują i gnoją innych a najbardziej tych z agencji powód ? taki że z agencji nie mają obowiąsku chodzić w weekend ponieważ zawarta umową z agencją jest podpisana od pn-pt więc nie ma z musu a to waszym ludziom przeszkadza wyzwiska nie na miejscu w tej pracy ,obgadywanie ludzi itd z biura jak przychodzą na hale po patrzeć i pracownik zwraca uwagę że maszyny sie psują czy podpowiedzą jak mogła by być lepiej taśma podkręcona czy inne rzeczy to uciekacie więc jak w tej firmie sprawy załatwiać z wyższymi jeżeli nie chcecie i nie potraficie z ludzmi rozmawiać ja polecam proste rozwiązanie a z pewnością opinie i chęci do pracy się zmienią ( nie tolerować przezwisk i rządzenia , każdy powinien wykonywać pracę na każdym stanowisku nie zależnie czy nowy czy nie , i zakaz telofonów na hali i taka rozmowa powinna być przekazana przez wyższą osobę dla wszystkich oraz na każdej rozmowie kwalifikacyjnej a ci którzy się nie wywiązują zwolnieni z dyscyplinarką nie zależnie czy z agencji czy z kuehne nagel oraz częste kontrolowanie warunków panujących w tym chaosie a firma miała by plusy.

Peja

Teraz nie opłacalne są prace w dużych firmach zatrudnienia przez agencje pracy by móc w każdej chwili z ciebie zrezygnować tym bardziej gdy masz rodzinę lub przepracowane lata pracy , uciekajcie jeśli oferują prace agencjalne i duże zakłady lepiej za 200 zł mniej miesięcznie a w małych firmach na umowę o pracę .Słyszałem nie jedna bajeczki jak agencja oferuje pracę z przejściem pod firma po 3-6 miesiącach lecz to kłamstwo tym bardziej w tej firmie lecz pamiętaj że ludzie uciekają po tygodniu pracy lub zwalniani gdy nie ma zapotrzebowania KOWALEM LOSU JESTEŚ TY SAM..

informator

Nie polecam czyste chamstwo podczas pracy akordowej na hali panuje zoo można zwiedzić za darmo bo i tak dłużej niż jeden dzień nie wytrwacie to praca dla chamskich bez kultury ludzi ( wyzywają po przezwiskach znajdują bardzo szybko takie jakie twoje uszy nie słyszały , brygadziści do bani nie reagują to spisek , początkujący pracę jest na obieraniu kartoników banalna praca lecz to tylko czasowe ponieważ nikt z starych ludzi nie dopuści cie do przyuczenia ponieważ boją się o akord że nie wyrobią a gdy kogoś nie będzie w pracy bo po wypłacie zapił to ty młody człowieku będziesz na stanowisku gdzie jeszcze nie byłeś i wtedy zacznie się prawdziwy chór zoo od zwalania win na ciebie skargi są wysyłane anonimowo do biur lecz oni to gdzieś mają ty masz normy dla nich robić i być śmieciem zatrudnienia są dla śmieci gdy potrzebują zapotrzebowanie wakacyjne lub czasem po ponieważ studenci odchodzą do szkół rąk do prac brakuje a to tylko na sezon zapotrzebowania potem po prostu umowy nie zostaniesz i tyle nawet nie podziękują za wytrwałość biurokraci szantażują pracowników od zwolnień , zachęcają że pięćdziesiątki dadzą za soboty lecz gdy jest wypłata 50 plus niema powód kierownik się nie zgodził ale miesiąc w który chodziłeś było wszystko pewne taka to firma podziwiam ludzi którzy mają chęci tam iść na tydzień pracy i być wyzywanych poniżanym powodzenia

Iwona

@były (na szczęście) pracownik - czy osoba "mobbigująca" była Twoim bezpośrednim przełożonym? Czy ta sytuacja została przez Ciebie zgłoszona prezesowi firmy? Często osoby na najwyższym szczeblu zatrudnienia nie mają pojęcia o tego typu sytuacjach. Jak ta sprawa została ostatecznie wyjaśniona?

dellfia

"Szkoliłam" się trzy dni .Zrywać opakowania foliowe z herbaty.( brak instrukcji co do obowiązków, brak nożyka ) drugiego dnia spytałam czy jest możliwość zmiany stanowiska bo palce mam tak poranione, że ból sprawia brak siły w palcach (Na logikę jak coś boli to samo zwalnia bo mięśnie stawiają opór ). przeszłam na kominy (fajna robota) . Następnego dnia usłyszałam ,że nie potrzebują ludzi którym nie chce się pracować i proszą o przeniesienie na inne stanowisko . Dla mnie żenada. Z całej ekipy może cztery sympatyczne kobitki ale tylko jedna wzbudziła mój szacunek tempo składania kartonów rewelacja , ona 3 kartoniki reszta starych pracownic 1 może 1,5.

Iwona

@były (na szczęście) pracownik Co masz na myśli mówiąc, że w firmie panuje mobbing? Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie? Piszesz o pracy z domu po nocach, pracy w weekendach. Na jakim stanowisku pracowałeś?

były (na szczęście) pracownik
@Iwona

Przez mobbing mam na myśli dokładnie to co napisałaś, czyli ciągłe wywieranie presji psychicznej, poniżanie, podważanie kompetencji, obrażanie itp. W moim przypadku była to praca w strukturach finansowo-księgowych.

były (na szczęście) pracownik

To jest jakaś sekta a nie firma! Mobbing, nadgodziny nierejestrowane i niepłatne. Śmieszne wynagrodzenie, praca z domu po nocach i w weekendy bo szef czegoś potrzebuje. Ta pierd...na firma zniszczyła mi rodzinę!

Iwona

@Matrica co takiego wydarzyło się podczas Twojego procesu rekrutacji?

Matrica

Ta firma odstrasza już na rekrutacji. Nie polecam

Iwona

@Olka wspominasz tak jak i kilku innych użytkowników wątku, że praca w dziale herbat wymaga dużej szybkości pracy i może przez to być dla niektórych nieodpowiednia. Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy na tym, jak i innych działów firmy. Piszesz, że byłaś zatrudniona na umowę zlecenie. Czy jest to norma w Kuehne+Nagel? Po jakim czasie można liczyć na przejście na umowę o pracę?

Pracowałam na herbatach(tzn.jeden dzień herbat )potem kosmetyki były nie polecam tej firmy pracownikow traktują jak roboty człowiek nie ma siły A oni gonią szybciej szybciej .człowiek pracuje 6dni w tygodniu .nawet święta każą przyjść .jakaś masakra .ludzie przychodzą i odchodzą bo to jaki (usunięte przez administratora) nie firma.zastanówcie się zanim tam zaczniecie prace.

Życzliwa

Mam pytanie ile można zarobić miesięcznie na rękę pozdrawiam

Olka

Cześć Wszystkim, Na herbacie pracowałam w zeszłe lato, można nieźle wyciągnąć. Ale tak, jak pisze JO- trzeba pracować. Ale chyba nikt nie przychodzi do roboty, żeby leżeć. Brygadziści są różni, ale da się dogadać. Zrezygnowałam- bo znalazłam pracę od razu na umowę. Tutaj- tylko zlecenie. Ogólnie- polecam, jeśli ktoś nie boi sie pracy fizycznej. To nie robota dla Damulki z tipsami po sufit.

Pracus

Nie polecam omijać szerokim łukiem .

Zostaw merytoryczną opinię o Kuehne+Nagel - Chorzów

• Jak się pracuje w Kuehne+Nagel?

Zobacz opinie na temat firmy Kuehne+Nagel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuehne+Nagel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kuehne+Nagel