Opinie o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ab Bechcicki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ab Bechcicki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Handel

P. Grzegorzu nie będziemy płakać

Koledzy

Czemu jedni mają wykształcenie wyższe a inni po podstawówce a może 5 lat zawodówki jak Grzesiu z Wrocławia z ul. Boya i ma wyższą pensje niż pozostali - za nic ? Nikt nie kontroluje papierów czy tu Dyrekcja chroni za grzanie fotela ? Czy centrala nadzoruje to ? Trzeba czasem skontrolować u niektórych trze4źwość ??? Proszę o informację.

Kolega z Wrocławia
@Koledzy

Inny Grzegorz ma wyższe wykształcenie ale to w żaden sposób nie świadczy że jest lepszy. Jest dyrektorem emocjonalnym słabeuszem i odreagowuje swoje porażki na nas

Jeden

Chodzi o sprawiedliwość.

ala
@Koledzy

hahaha od kiedy to się wynagrodzenie po wykształceniu dzieli? nieroby zawsze szukają swojego mocnego punktu i z tegoż punktu próbują świat oglądać ;) poza wyżebranym wykształceniem - innych zalet brak, a kasę by się chciało ;) Do roboty! a nie komuś w portfel zaglądać..

Pracodawcy

Gresiowi i Beacie D. zc dyrektora dziękujemy . Nie przyjmiemy do pracy . Zabieranie Klientów i bazy to nie moralne i ie etyczne lojalnie możecie się sami przyznać do kadzierzy danych. Jednak inne firmy dziękują za udział w rekrutacji. w tym W3.

Paulina

@chlopaczek, jakie warunki należy spełnić aby otrzymać wspomnianą przez Ciebie premie w ab bechcicki? Czy pracujące soboty są dodatkowo płatne? A może pracodawca zapewnia Wam pozapłacowe benefity? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania. Będzie to cenna wskazówka dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mimi

Zdecydowanie NIE POLECAM pracy w tej firmie. Atmosfera bardzo korporacyjna, większość osób które się uśmiechają, za plecami zachowują się paskudnie. Trzeba uważać na każde powiedziane słowo. Wynagrodzenie jest na mocno średnim poziomie, ponieważ 2000 tysiące dla dla handlowca (stacjonarnego) to śmiech na sali. W teorii istnieje jeszcze premia, ale w praktyce zakładane obroty są zazwyczaj niewykonalne. Zdarza się również, że premia nie jest wypłacana, mimo wyrobienia jej (np. za zalegający towar). Zdarza się, że pracodawca oczekuje, abh się pojawić w pracy w sobotę za którą nie ma dnia do odbioru, ani wypłaty. Nie wspomnę już o nadgodzinach. Dyrektorzy zamiast motywować swoich pracowników, zazwyczaj ich zastraszają. Brak szkoleń. Ostatnie szkolenie wyjazdowe (3 dni) odbyło się 2 lata temu. Info dodatkowe: Na magazynie brak posiłków w okresie zimowym. Za inwentaryzacje są oddawane dni (mimo wyraźnego "buntu"), zamiast zapłaty. Brak kawy/herbaty/mleka. Trzeba mieć własne, zdarza się, ze również dla klientów. Stary sprzęt który już się psuje. Handlowcy stacjonarni są wyróżniani wg. widzi-mi-się, ponieważ niektórzy dostają telefony służbowe, inni nie. Myślę, że osoba która pracuje min. 1 rok, powinna mieć swój telefon, klienci też raczej są zadowoleni z takiego rozwiązania. Stare samochody służbowe. "Starzy" pracownicy jeżdżą starymi samochodami i nie mają laptopów, nowi dostają wszystko w miarę świeże bez problemu. Brak tabletów/systemu w telefonie, przez co PH muszą dyktować zamówienia przez telefon (a w starych samochodach nie ma zestawu głośnomówiącego, co za tym idzie - PH sami sobie muszą płacić mandaty). "Premia świąteczna" to śmiech na sali - 200 zł. Pozytywy? Rozszerzone kontakty w branży. Większa wiedza asortymentowa.

Jarek

Ten AS z Boya G.O. to zawsze rano Dyrektorce fotel wysiedzi oj lizus.

Halina
@Jarek

Wy tam zazdrośni jesteście czy ona taka piękna??? Nudne to już jest - jedno i to samo. Zamiast napisać coś sensownego to jakieś plotki nikomu do życie nie potrzebne... żenada

Paulina

Czy może ktoś posiada aktualne informacje z firmy? Czy prowadzone są obecnie jakieś rekrutacje? Na jakie stanowiska ab bechcicki potrzebuje pracowników? W jaki sposób można złożyć swoją ewentualną kandydaturę? Zachęcam do aktywności na forum osoby zatrudnione w firmie do aktywności na forum.

Panie rudobrodato-łysy weź się w końcu za rzetelną pracę a nie dopiero jak się miesiąc kończy to sobie przypominasz o nas i robisz to jak wystraszona ale z władzą panienka

Roni
@Nowy

Ten Pan to pomyłka. Szkoda że Pan Adam tego nie widzi.

Wiktor
@Nowy

Panie Adamie może w końcu trzeba otworzyć oczy

- Udana inwentaryzacja też powinna nieść za sobą profity dla magazynierów, a takich nie ma. - karta multi sport, cena jest za wysoka Zróbcie coś z tym. Pzdr

W AB Bechcicki przepracowałem jako magazynier blisko trzy lata. Co mogę powiedzieć? - podstawa wynagrodzenia mierna - premii nie ma dla magazyniera ( w sezonie podobno 150zł netto) - kwartalnej premii nie ma - posiłków regeneracyjnych od października do kwietnia nie ma - inwentaryzacja dla pracownika oddziału jest liczona jako dni do odebrania tzw wolne dni czyli pieniędzy dla pracownika nie ma Ciężka praca. Nie warto. Chyba, że dla pożytecznych idiotów.

Paulina

Zachęcam osoby aktywne na forum do przestrzegania regulaminu i nieobrażania innych. Regulamin akceptuje się przed dodaniem komentarza, ale dla przypomnienia wstawiam link: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z obecnych na forum chciałby wyrazić merytoryczną opinie na temat tego pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia oferuje ab bechcicki?

Paulina

@znajomek, Twoja opinia nie wnosi absolutnie żadnej merytorycznej wartości do dyskusji. Oparta jest na haśle i brakuje jej argumentów. Polecam Ci również zapoznać się z regulaminem forum GoWork.pl Na forum nie rozmawiamy o prywatnych sprawach pracowników. Jeżeli Twoja opinia o firmie ab bechcicki jest negatywna, wyraź ją proszę w merytoryczny sposób!

inteligent
@Paulina

blondiii idż do kosmetyczki i sprawdż czy Ciebie tam nie ma haha

znajomek

znałem kiedyś waszą główną artystkę od hr, szczerze współczuję firmie takiej kadry

Ariel

A Ty się chłopcze nie boisz , że ktoś CI namierzy to Twoje IP i za te dane osobowe co je tu podałeś narobisz sobie kłopotów ?

samo sedno
@Ariel

pewnie zapodaje z serwera na bora bora haha

Ale

Napisać prawdę o naszym dyrektorze handlowym bez używania mocnych słów jest trudne. W takim razie napisze tylko tyle- wracaj do Tadmaru i tam dokończ swoje dzieło zniszczenia jako niekompetentny zarządzający.

ciekawski
@Ale

rozdupcył tadmar do reszty chłopina?

Paulina

Przypominam osobom udzielającym się w wątku o firmie ab bechcicki o regulaminie forum GoWork.pl. Można się z nim zapoznać w tym miejscu https://www.gowork.pl/regulamin Podawanie danych osobowych pracowników oraz wulgarne wypowiedzi obrażające innych pracowników, są niezgodne z regulaminem forum. Takie wpisy będą zgłaszane do administratora. Proszę Was o konstruktywne wypowiedzi, które pomogą potencjalnym kandydatom w lepszym poznaniu firmy ab bechcicki.

...

A jak wyglada praca w Lublinie na stanowisku magazyniera? Ktos moze polecic czy raczej lepiej omijac ta firme? Zastanawiam sie czy warto aplikowac, bo czytajac te opinie mam watpliwosci.

lubelak
@...

Nie wahaj się.!!! Przemiła atmosfera. Wysokie zarobki. Pełen socjal. Troska o pracownika. Możliwość szybkiego rozwoju. To wszystko sprawia że z ogromną dumą w poczuciu wielkiej siły patrzymy w przyszłość...

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

znam temat

taaa firma to zawsze była pełna patologia, ale teraz widzę, że jest jeszcze gorzej haha

Sławomir

Ten AS to z oddziału Boya , chwali się że ma układy u Dyrekcji i w Centrali. Jednak nic nie trwa wiecznie i to się kiedyś skończy. Większość pracuje uczciwie.

Mały
@Sławomir

AS jest nie do ruszenia mimo tego że nie mamy od niego żadnego wsparcia tylko potrafi nas demotywawac poprzez straszenie

Maanamnieda

To nie jest dyrektor handlowy bo ten ma wykształcenie ale nie ma charakteru

Lukier
@Maanamnieda

I mimo ponad 3 lat pracy cały czas nie czuje tej branży ale nadrabia to arogancja i prymitywną manipulacją.

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Bechcicki Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ab Bechcicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Ab Bechcicki Sp. z o.o.