Opinie o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ab Bechcicki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ab Bechcicki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Marcin K

Nie ma komu pracować, pensje jak z początku XXI, więcej dyrektorów niż pracowników! Tragedia, kto mądry(usunięte przez administratora)

Titu

AB Warszawa nie będę brać towaru do momentu gdy rządzi tu ta chora baba płytka jak wieczko od słoika

Cieszę się, że zanim wysłałem CV zajrzałem najpierw tutaj. Nie chce mi się dalej tego czytać, ale oddział w Warszawie to chyba jakieś nieporozumienie. Swoją drogą dziwne jest to, że ludzie odchodzą zamiast zgłaszać takie sytuacje odpowiednim instytucjom. Może zbiorowy pozew o mobbing uleczyłby sytuację w firmie/oddziale?

Witam Słyszałem że szukają ludzi do pracy w AB Bechcicki oddział Warszawa. Zrobiłem rozpoznanie (moja znajoma jest handlowcem w firmie która im dostarcza towar i jako osoba z branży sporo wie co tam się dzieje, zna ludzi też z innych firm(świat jest mały)). Chodzą po mieście bardzo nieciekawe opinie. Ubrania robocze - podobno nie ma, pracownicy muszą przynosić swoje z domu bo dyrektor zabiera je sobie do domu. Oficjalnie żąda profitów od przedstawicieli fabryk gdzie zamawia towar, które od razu pakuje sobie do auta lub kieszeni. Towar lub gadżety które w promocjach powinny być dawane klientom jako dodatek do zamówień też podobno lądują w bagażniku Pani dyrektor. Klienci albo są nieświadomi promocji albo jak się skarżą że nie dostali promocyjnego dodatku to "promocja się skończyła". Podobno szefowa oddziału krzyczy na swoich podwładnych nawet przy klientach, rotacja jest tam niesamowita, co chwila nowe twarze, a stare znikają, nikt tam długo nie jest w stanie wytrzymać. Ktoś wie dlaczego? Każe klientom godzinami czekać pod drzwiami swojego pokoju mimo że nic nie robi w tym czasie. Jakby chciała pokazać kto tu rządzi , kto do kogo ma się dostosować. Podobno dużo klientów przestało kupować w AB Bechcicki i przeszło do konkurencji. Czy ten oddział podupada i jednak nie warto tam starać się o pracę? Ktoś może powiedzieć jak naprawdę tam jest? Pozdrawiam, Andrzej

Ricky
@Andrzej

Aaa czyli to co napisałeś to nie jest prawda?? :DD To po co takie brednie pisać?? A jeżeli jednak prawda to zamiast wypisywać tutaj to zgłoś na policję, bo taki przecież uczciwy jesteś... Bo anonimowy?

Piotrek
@Andrzej

Masz złe źródło informacji. Ubrania przychodzą z centrali a jak przyjdzie nowy magazynier do pracy to na dzień dobry dostaje nowe kompletne ubranie. Podpisuje odbiór i w nim pracuje. Ktoś ci płaci za te bzdury. Na magazynie nawet pralkę mają. Polary, koszulki, bezrękawniki i nawet ręczniki dostają. Zmień źródło, bo to chyba za kasę cię informuje...

Prorok
@Ricky

Pani Agnieszko, z Panią będzie jak z ziemniakami. Albo Panią posadzą na wiosnę albo wykopią jesienią :-)

Sałatka
@Andrzej

Andrzej, wszystko co napisałeś to prawda. Sama firma jest ok. Pensja na czas i bardzo fajna większość pracowników. Ale niestety pani dyrektor to porażka. Poza tym co napisałeś można dodać ukrywanie braków magazynowych, plotkarstwo, intrygi i niedotrzymywanie umów. Swoim zachowaniem doprowadza do zwolnień wartościowych pracowników. Składają wypowiedzenia lub są zwalniani pod byle pretekstem. Przez ten oddział w krótkim czasie rotowało kilkadziesiąt niewygodnych dla niej osób. Za to uwielbia lizusów i donosicieli. Jak lubisz robić kawki, herbatki i sałatki, to aplikuj :) a jeżeli do tego lubisz kablować, to takich potrzebuje najbardziej. W samej firmie są spore możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji,ale pod jej rządami nikt długo nie wytrzymał.   Dyrektor regionalny fatalny. Nic nie potrafi załatwić. Nigdy nic nie wie, nic nie może. Tak naprawdę nikt nie wie co on właściwie robi, jaki ma zakres obowiązków. Chyba mu się nic nie chce a tylko markuje pracę i robi tabelki w excelu. W oddziale robi się pusto. Zostało jak na razie jeszcze kilka fajnych osób i dobrych pracowników. Podkreślam - Na razie. Szkoda oddziału, bo ma duże możliwości , w końcu to Warszawa ale nie z taką dyrekcją. Nie polecam.

Tak było :-)
@Piotrek

Może nie na dzień dobry, ale dostaje się ubrania. Ha ha. Ja na zimę dostałem kurtkę przeciwdeszczową do pracy na mrozie po minimum 8 godzin. A gdy przyszły ubrania zimowe to dyrektorka mi powiedziała, że przecież podpisałem odbiór kurtki i nie ma dla mnie.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Johny

Witam. Na jakie zarobki mkze liczyc kierowca kat c ewt jako C plus hds? Daja zarobic możliwość nadgodzin itp? Glownie lokalizacja wroclaw

Radosław

Czy oddziałem w Warszawie dalej trzęsie ta podła kobieta, która wcześniej firmę Marsan rozłożyła na łopatki?

mariolka
@Radosław

hahahah czy są tu jacyś Panowie nie frustraci??? ;)

Ręka sprawiedliwości
@mariolka

Pani Agnieszko . Żałosne są te desperackie próby ratowania swojego wizerunku.W ciagu 2 tygodni straciła pani 5 ludzi ! Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. (usunięte przez administratora) Kompletnie zepsuła Pani opinię firmie na rynku. Prędzej czy później (usunięte przez administratora)i tak wyjdą na jaw. (usunięte przez administratora)

Kropka
@Radosław

Tak. Ta sama. Nadal podła. A jaka zakompleksiona. Używa swojego stanowiska, aby wymuszać pochwały od pracowników :-) Jest to bardzo płytkie i żenujące. Wszyscy się już z niej śmieją. Nawet większość klientów. Wymyśla (usunięte przez administratora) aby tylko wszystkim dokuczyć. Dyrekcja w centrali jest ślepa i głucha. Dyrektorka rozwala oddział i zero reakcji. Jest zima więc nie widzą wielkich strat. A ta się im śmieje prosto w twarz. Wszystkie machloje uszły jej płazem, więc ma ich wszystkich za idiotów i panoszy się dalej. Ich sprawa. Może się ockną jak z oddziału nie będzie co zbierać.

Prorok
@Kropka

Pewnie w święta Pani w kościele krzyżem leży i wszyscy dają się na ten obrazek nabrać, ale karma wraca i myślę, że Pani też już powinna wracać do Garwolina.

Bywam tam zawodowo

Więc może wprost Pani Agnieszka dyrektor oddziału to osoba która za wszelką cenę chce pokazać ze jest dyrektorem ale żeby to zrobić nie trzeba zwalniać ludzi ten oddział chyba jedyny w którym jest taka rotacja ludzi . Będąc współpracownikiem tej firmy często słyszę czy nie mam kogoś chętnego do pracy ale niestety o tym oddziale krążą bardzo złe opinie na rynku a to małe środowisko i szybko się rozchodzi . Nikt nie chce tam pracować ze względu na panią dyrektor . Magazyn tam jest ogromna rotacja przyjmuje się tam ludzi którzy się zgłaszają i czy się nadają czy nie są przyjmowani. Są straszy magazynierzy którzy robią dużo więcej niż powinni bo reszta niczego nie potrafi. A ktoś wcześniej pisał o inwentaryzacji i dobrze miał rację wynik był nie najlepszy ale co byłoby gdyby nie wyszło co było zrobione by wynik nie był dużo wyższy . Dyrektor regionu to koleś który widzi tylko wynik nic więcej ludzie się nie liczą ....

Dziadek

W Ab temat prosty -exel Jeżeli tam się zgadza to u Ciebie też będzie się zgadzać. Jeżeli nie masz wyników to nie dziw się że słabo 10tego. Jeżeli masz to nie dodajesz tu opinii:) wpadłem przypadkiem i znikam grilujcie się dalej :)

Aga

Zamierzam aplikowac na handlowca stacjonarnego do oddzialu Warszawa. Zastanawiam sie jednak nad tym, gdyż czytam bardzo negatywne opinie o firmie i o Pani dyrektor. Jak jest w rzeczywistosci? Czy naprawde tyle osob sie zwalnia w oddziale Warszawa? Czy zaczynajac prace trzeba zakladac, ze jest niestabilna a atmosfera jest kiepska? Czy to mozliwe, ze handlowiec nie ma dodatkowej premii za sprzedaz, a jesli jest to czy jest miesieczna? Prosze o udzielenie odpowiedzi.

AA
@Aga

Każdy dostaje premię nawet w okresie próbnym jeżeli widzą zaangażowanie. Ludzie dostają awanse np. Chłopak z magazynu poszedł do biura. Dziewczyna ze stacjonarnego została przedstawicielem w inwestycjach. Ludzie w magazynie dostali stanowiska kierownika i zastępców. Jak ktoś nie chce pracować to nie pracuje a jak chce to pracuje nawet już kilka lat. Chłopak z inwestycji wrócił i został dyrektorem od inwestycji. Umów się na rozmowę i sama ocenisz. A dyrektorka też człowiek i rozumie jak choroba czy urlop potrzebny. Wszędzie dobrze gdzie nas nie.

@AA

W którym oddziale jest lub była ta premia na okresie próbnym? Bzdury jakieś!

@Aga

Daj sobie spokój bo szkoda życia na tą firmę. Jest tyle fajnych miejsc pracy, że chyba tylko desperaci albo ludzie bez ambicji podejmą u nich zatrudnienie.

AA
@Tede

Widać nie zasłużyłeś to i nie dostałeś. Ale czego spodziewać się jak ktoś skacze z kwiatka na kwiatek i miejsca nie zagrzeje. Powiedz Tede gdzie płacą za nic nie robienie to też tam pójdziemy

@AA

Oszustów tam nie zatrudniają.

Krzychu
@Tede

W Gdańsku, jak jest zaangażowanie.

New
@Tede

W Warszawie i z tego co wiem to nie tylko. Pozdro

Xxx
@Aga

Prawda jest że ludzie się zmieniają

Dede
@AA

Chłopak z magazynu Co poszedł na dział sprzedaży nie pracuje bo mu wystarczyło kontaktu z panią dyrektor a pani która ze stacjonarnego poszła na inwestycje to nie wiem czy to awans

idą zmiany w przyszłym roku AB wymiecie konkurencję

Paweł były magazynier

Już AB wymiotło :-)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Uwierz mi, że słabe. Jesteś robolem i nikomu nie zależy, żebyś tu pracował. Nie wiem jak w innych oddziałach, ale w Warszawie nikomu nie polecam podejmować pracy bo to się może odbić na zdrowiu. Ja niestety popełniłam ten błąd.

Kirkor
@Odpowiedź

Popieram w 100%. Ludzie odchodzą przez dyrektorke, nie przez np. złe zarobki bo źle nie jest. Odszedłem bo wolę mieć mniej ale być normalnym. Póki ona tam rządzi omijać szerokim łukiem!

Wielce Szanowny
@Kirkor

Pani dyrektor to nawet nie ma kompetencji żeby pchać karuzele a co dopiero zarządzać zespołem. Jestem ich klientem, ludzie fajni ale widać, że szczuje jednych na drugich. Szkoda mi ich, odchodzą hurtowo. Ale co się dziwić, pod takimi rządami.

Witam na jakie zarobki moze liczyc kierowca z hds we Wrocławiu? Praca jak wyglada godzinowo itp?

Jarecki

W obecnej sytuacji tylko modlitwa wam pomoże. Oferując takie zarobki i warunki pracy nie znajdziecie nikogo normalnego.

crème de la crème
@Jarecki

Na stanowisku PHI, AB na chwilę obecną posiada 2 razy lepszą ofertę niż konkurencja, na pozostałych stanowiskach nie odstaje od rynku. ps. kiedyś ktoś mi już powiedział ze jestem człowiekiem głębokiej wiary,pozdrawiam i zapraszam crème de la crème

Kierowca

Poznan,masakra zero zainteresowania kierowca ktory przywiozl towar,maja cie gleboko w d.......zaczynaja prace o 7 :00 po czym pija kawe do 7:40.Nie grzecznie odpowiadaja na pytania(sa wredni) 2-3 godziny czekasz az ktos z laska zacznie rozladowywac towar ktory dostarczyles.....Jedno wielkie (usunięte przez administratora).....

Odział Warszawa. W tym tygodniu chce odejść 6-7 ludzi. Czterech już złożyło wypowiedzenia. O czymś to świadczy.

ale_beka
@Andrzej

zwolnili sie i dalej pracują i nikt nie wie, że się zwolnili.... ahahahahah na szczęście na goworku można się chociaż dowiedzieć, że się zwolnili :P

Irena
@Andrzej

Jak wygląda teraz sytuacja osób, które chciały odejść z pracy w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o.? Jestem również ciekawa co wpłynęło na ich decyzję. Chodzi o atmosferę w miejscu pracy, wysokość zarobków?

PS
@Irena

A jednak odeszli. I z tego co mi wiadomo znowu jakieś wypowiedzenia się pojawiły. Nie tędy droga szanowna pani dyrektorko. Nie pozdrawiam.

Brawo
@PS

Jedni poszli inni przyszli. Przyjdą jeszcze inni taki świat

Tede

Ja też już na szczeście tam nie pracuje. Oprócz terminowej wypłaty nic dobrego nie mogę o tym pracodawcy powiedzieć. Ciężko będzie im znaleść pracowników za takie stawki jakie oferują. A jak już kogoś znajdą to i tak się zwolni jak zobaczy co tam się dzieje. Pozdro dla odziałów Łódź, Lublin, Warszawa.

HaHa
@Tede

Dobrze że nie pracujesz i dla ciebie i dla nich. Po co się męczyć chociaż teraz lepiej bo wózki paleciaki nowe kupili elektryczne i czekają na jeszcze inne. A jaki plac pod towar szykują. Praca piwinna być przyjemnością a nie męczarnią

Lolek

Jak może być dobrze w tym bechcickim jeżeli przychodzi młody i dostaje tyle samo kasy co człowiek który pracuje rok czasu i ma wszystko ogarnięte A potem się dziwią że ludzie odchodzą

@Lolek

Uwierz mi, znam przypadki, że młody dostał więcej niż starzy pracownicy.

Stary
@Lolek

A premii nie masz bo nie wiem czy tam rozmawiać o pracy.

Pavulon

Pracowałem dwa lata w oddziale na Gierdziejewskiego (Warszawa). Atmosfera ciężka jak (usunięte przez administratora). Zarobki średnie. Ludzie skłóceni. Nie polecam.

Słabe były pracownik

A co to ma wspólnego z oceną firmy??

BUBU mówiący prawdę

Nie było żadnej Pani Jolanty !!!To jakaś bzdura jak juz coś piszesz to fakty .....

Paweł były magazynier

Ojj widzę wiele pochlebnych opinii na temat "funkcjonowania" firmy ab.. Miodem płynące dla moich uszu:-) Już nie tylko magazyn, a cała reszta zbieraniny. Pan dyrektor z Tadmaru dalej ciężko pracuje, jest tak zajęty robotą, że nie potrafi zdrowo rozsądkowo pomyśleć i postawić się przed prezesem mówiąc, że nie jest dobrze np na magazynie tylko traktuje "z góry" każdą uwagę. Nie szanuje pracownika. Tyle. Szkoda bo wiele osób by nie odeszło. "Nie mój cyrk, nie moje małpy" Pzdr

Wojciech
@Paweł były magazynier

Po Twoim nicku wnioskuję, że pracowałeś w tej firmie. Co spowodowało, że zdecydowałeś się odejść? Dzięki za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Bechcicki Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ab Bechcicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Ab Bechcicki Sp. z o.o.