Opinie o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ab Bechcicki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ab Bechcicki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Tylko miłość was uratuje

Pracowałem około roku. Atmosfera bardzo specyficzna. Autorytarny prezes i wokół niego marionetkowy dwór i orszak podwładnych. Masz swoje zdanie to zwolnij się albo zostaniesz zwolniony. Zarządzanie przez konflikt. Brak szacunku to norma. Zapamiętałem jako motywacyjny zwrot, bo "dostaniesz po głowie". Panowie, to już nie PRL, więcej szacunku do ludzi bo to wasz największy majątek.

Wojciech
@Tylko miłość was uratuje

Poza nie najlepszą atmosferą, która panuje w firmie Ab Bechcicki, co jeszcze mógłbyś napisać o pracy w tym miejscu? Mam tu na myśli ewentualne możliwości rozwoju zawodowego. Czy takowe występują?

P wroclaw

Ten nasz Grzegorz oz boy strzela z ucha i liże żłób. Bez wykształcenia ciągnie co się da . Donoszenie traktuje jak pracę. Tak długo już nie będzie nadszedł czas zakończyć ta farsę. Tu trzeba pracować a nie donosić gdzie się da.

Darekk
@P wroclaw

Na Gierdziejewskiego dyrektorka też stworzyła sobie siatkę szpiegowsko-donosicielską. Rozdaje stanowiska kompletnym idiotom w zamian za donoszenie. Nawet jak nazmyślają to i tak wierzy.

Bombajo

Ciagle telefony od producentow ze towar z dostawa wstrzymany bo nie płacą a klient czeka na dostawe.

aga
@Bombajo

Czy ktoś może napisać co o pracy przedstawiciela handlowego na oodział w Bydgoszczy?

Amer
@Bombajo

Za gaz do wózków też wiszą.

Mariusz
@Bombajo

Dlatego już nie wspołpracuje z nimi.

Amer

Chłopak z biura oddział Warszawa musiał sobie myszkę do komputera kupić i od kilku miesięcy prosi dyrektorkę o kasetkę na pieniądze od klientów. Żenada

Rafał
@Amer

Z tego co piszesz firma ma jakieś trudności finansowe, czy to tylko przejściowe kłopoty? Ktoś wcześniej wspominał, że są poślizgi w płatności faktur dla klientów. Napisz proszę, czy wynagrodzenie dla pracowników jest wpłacane na czas i jaka jest obecna kondycja firmy?

wieloletni pracownik
@Rafał

Pracuję w AB od kilku lat i zawsze miałem pensję wypłaconą 10go każdego miesiąca. To o czym piszecie, czyli faktury do dostawców nie płacone w terminie, to zwykła sytuacja każdej firmy handlowej.

Mariusz
@Rafał

Nie wiem o co chodzi gdyż byłem klientem tej firmy. Cierpliwość ludzka ma swoje granice.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Gosc

Firma robi sobie żarty z klienta dosłownie, (usunięte przez administratora) czekanie na wplaty po pol miesiąca dluzej. Szok

@Gosc

Dobrze, że opowiedziałeś nam tu o swoim problemie. Czy próbowałeś już wyjaśniać tę sprawę bezpośrednio z jakimś Przedstawicielem Ab Bechcicki? Powinniście wiedzieć, że specjalnością firmy dystrybucyjnej AB Bechcicki są materiały budowlane i wykończeniowe. Oferują kompleksową ofertę, atrakcyjne ceny oraz sprawną obsługę. Może bylibyście zainteresowani podjęciem pracy w takiej firmie? Odsyłam Was na stronę, na której dostępne są aktualne oferty pracy: https://bechcicki.pl/kariera/ Jeśli zatem myślicie o pracy dla krajowego lidera handlu w branży materiałów budowlanych to prześlijcie do nich swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: praca@bechcicki.pl

@Paulina

Zbywaja, (usunięte przez administratora) i są chamscy przez telefon

Rafał
@Gość

Próbowałeś może dostać się do pracy w firmie Ab Bechcicki? Wspomniałeś coś o rzekomym zbywaniu przez telefon oraz o tym, że nie są zbyt mili, także chciałbym zweryfikować tę informację i prosić Cię o podanie bliższych szczegółów tego, co napisałeś.

jawarta
@Gosc

Może Pan opisać daną sytuację

@Rafał

Nie pracowalem i nie mam zamiaru. Jestem a raczej juz bylem ich klientem

@Paulina

Tak właśnie. Polecam szczególnie magazyn w Warszawie gdzie całą zimę można spędzić w błocie na dworzu i ciągle nie ma sprawnych wózków. Paleciakiem w tej braży furory nie zrobicie.

Gość 2

Nie polecam pracodawcy ludzie się zatrudniają i zaraz szybko odchodzą

Miszczu
@Gość 2

W oddziale AB w którym pracuję jest kilka osób, które pracują z dziesięć lat, kilka osób pracuje cztery- pięć lat. Kilka osób zwalnia się po roku. Jak w każdej firmie, są tacy co są związani i są tacy co zmieniają, Życie...

Ja3

Hej mam pytanko czy można z AB bechcicki dogadać się co do wypłaty żeby były do ręki?

@Ja3

Postawiłeś już bardzo konkretne pytanie. Co prawda od Twojej wypowiedzi upłynął już pewien czas, ale może dalej jesteś zainteresowany pracodawcą, jakim jest Ab Bechcicki? Proszę, opisz nam swoje aktualne położenie i wówczas przejdziemy do bardziej szczegółowych kwestii. A może już pracujesz w tej firmie?

nick

Pracowałem tam jakiś czas co innego obiecali na rozmowach co innego na umowie o prace trzeba było się upominać o swoje wynagrodzenie z rozmów by była na papierze. DRAMAT kasa 2700 po okresie zatrudnienia (okres próbny 2500) z czego dyrektor głupka udali o tym nie pamiętał - z wypracowanej marzy odejmują FV za Paliwo - z premii wylatują fv po przeterminowaniu 30 dni. - nie chcą przydzielać limitów wszędzie klient musi podpisywać weksle z działu pod hurtu ty jeździsz zasuwasz po klientach a premia dzielona jest na cały oddział. max 4 tys z premią, sprzedają na minusie i żyją z bonusu. Brak kompetencji dyrektora i z oddziału nie robi nic możne kilku klientów odwiedzi których wcześniej znał. Nie wymyśla strategi sprzedażny, nie ma pomysłów na to by patrzeć w przyszłość a konkurencja o kilka kroków z przodu. Jak ma wiedzieć co się dzieje na rynku skora nie handluje tylko siedzi i się (usunięte przez administratora) o pierdoły. nie kontrolują konkurencji, ani cen czy dobrze kupują, tylko kupują drogo i musisz sprzedać ten produkt bo bonus (porażka kupujesz drogo bo bonus bo sam go sobie płacisz. sukces to wynegocjować najniższe ceny i mieć wysoki bonus. zastępca dyrektora , gówniarz nie ma kompetencji tego stanowiska, nie umie tłumaczyć zatrudnia cie i sam sobie radź, tylko nie wyparzony ryj tam mają. Pracują tam dwaj bracia. patologiczne kłótnie których nie unią rozgraniczyć i przenoszą ten ton na innych pracowników. praca za darmo w week , inwentaryzacja sobota i nadziela za darmo jak sie nie upomnisz nie dostaniesz dnia wolnego za to. jedziesz na Inwentaryzacje na inne oddziały w week i za godz dostajesz 18 z,l pod stołem przecież to nie są nawet 50% a nie wspomnę o 100% ale jak ci nie pasuje możesz się zwolnic. Reasumując patologia,prostactwo i (usunięte przez administratora) nie ma tam wzorców godnych naśladowania

3ww
@nick

Z całym szacunkiem popieram przedmówcę Dlatego ucieka się do 3 wwww

gówniarz
@nick

nick, takie to smutne co piszesz. Po odejściu od słabego dyrektora i patologicznych braci trafiłaś do Chemii Gdańsk skąd znowu odeszłaś po trzech miesiącach. W niecały rok odwiedziłaś 3 hurtownie. Przypadek? nie sądzę. Masz przerost formy nad treścią. Nim zaczniesz oczerniać innych zastanów się nad sobą ;) Wyciągnij kij z d..y, naucz się języka polskiego i przestań jeść "tiramisu" bo przez to z mózgu masz kocią karmę.

Karlos

Korzystaliśmy już kilkukrotnie ze sklepu https://docieplajdom.pl/ i zawsze zamówienia dochodziły na czas. Dodatkowo nie ma żadnego problemu z uzyskaniem porady, niezależnie od formy kontaktu. My kontaktowaliśmy się głównie telefonicznie, ponieważ było to zamówienie z dostawą. W sklepie stacjonarnym nie mieliśmy jeszcze okazji być.

Adrian

Pracowałem w ab bechcicki na magazynie przez niecały rok, praca fajna dla kogoś kto jest gotowy na 10h ciężkiej pracy codziennie, za dość słabe pieniądze, jak na wymiar pracy i ilość nadgodzin.

mil
@Adrian

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE I JAKO MAGAZYNIER I JAKO KIROWCA NA WSZYSTKICH SAMOCHDACH ,KTÓRE BYŁY DOSTĘPNE W ODDZIALE ALE KASA ZA TO TO ŻENADA .PRACA CIĘŻKA NO I TYLE..... NA TEMAT .PS PRACOWAŁEM TAM PONAD 10 LAT .

Byttel

Witam , ktoś może powiedzieć coś o pracy jako magazynier , zarobki premie praca ciężka fizycznie ? Docelowe miasto zabrze

Paulina

Nie otrzymałam odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Jednak natrafiłam na informację ze strony internetowej ab bechcicki, że poszukiwani są krajowi liderzy handlu w branży materiałów budowlanych. Dla zainteresowanych dodaję link: https://bechcicki.pl/kariera/ Czy będziecie aplikować? Jeśli tak, to zachęcam do późniejszego podzielenia się doświadczeniem związanym z rekrutacją i jej wynikiem

Grzesław
@Paulina

KRAJOWEGO LIDERA SPRZEDAŻY MAT.BUDOWLANYCH PRZYJĘTO PONOWNIE DO AB KALISZ ON PODNIESIE Z KOLAN KAZDA FIRME HAHAHAHAH INICIAŁY MA ,,,AB....TAK JAK FIRMA ...

Tomaszek
@Grzesław

No to teraz lokomotywa ruszy..... :) ale chyba do tyłu.... HAHA

Grzesław
@Tomaszek

NO I JUŻ KOLEŚ SIĘ NAPRACOWAŁ HAHAHAHAH.....ZNOWU NA CHOROBOWYM .

HR

To aż tak u was źle że z centrali Beata d. Szuka roboty przekazując klientów obroty marze i ustalenia ?

Wrocław

A Grzesiu O. z Wrocławia z Boya dalej pracuje w układzie z Dyrektorką i nawet w domu interes prowadzi jedna pensja z ZUS u B. a druga nie opodatkowana lewizna z podziałem.

Misiaczek

Dziwię się że tam jeszcze ktoś chce pracować.... Ja odeszłem po trzech dniach obiecali złote góry a rzeczywistość zweryfikowała (usunięte przez administratora)

Zeus

Pracowałem w tej firmie i nie polecam prezes ma humorki jak w teatrzyku pociąga za sznurki dzisiaj ten pracuje jutro tamten do zwolnienia a może z T.r.z.y.W kogoś wyrwę posmaruje kasę naobiecuje stabilną pracę w wykształconej kadrze a później się z tego nie wywiąże taki to mam plan w tym teatrze Smerfów...dramat brak szacunku dla pracownika premia wypłacana pod stołem szkolenia w weekendy bez możliwości odbioru tych godzin dramat,zastraszanie o zwolnieniu z pracy nadużywanie przez Smerfa Rudego, brak rozwoju w tej firmie człowiek stoi w miejscu Nie Polecam odeszłem z tego kołkozu teraz pracuje w normalnej firmie....

Atmosfera nieznośna (kolesiostwo) kiepskie zarobki . Ludzie fałszywi, gigantyczne wymagania za niewielką zapłatę. Brak stabilności zatrudnienia, Management nie wykształcony, mobbing. Nie równe traktowanie. Nie polecam tej firmy

Agent

Nom Grzegorzu w końcu zostały wyjawione dowody na mobbing i cóż nikt nie płacze nad marnym dyrektorem Panie Adamie wkoncu brawo ????, marny dyrektorek kopał dołki i niestety sam w nie wpadł.... Tak to bywa nieudaczniku

Pracownik patologii

Nie chce płacić za nadgodziny w weekend wysyłają cie gdziec i nawet delegacji nie dostajesz. Zamiast 100% plus delegacja. Pacownicy na mag się buntuja. Sprawa pójdzie do pip Poniżej pouczenie dla góry Czy za pracę w godzinach nadliczbowych w sobotę pracodawca powinien oddawać dzień wolny czy płacić wynagrodzenie (pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16)? Zgodnie z art. 1513 k.p. pracownikowi, który ze względu na okoliczności przewidziane w art. 151 § 1 k.p. (przyczyny uzasadniające pracę w godzinach nadliczbowych tj. prowadzenie akcji ratowniczej, usuwanie awarii, szczególne potrzeby pracodawcy) wykonywał pracę w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym. Z powyższego wynika, że praca w dniu wolnym wynikającym z przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy (tj. u Pani - w sobotę) powinna być zrekompensowana udzieleniem innego dnia wolnego, nie później niż do końca okresu rozliczeniowego. Uprawnienie to powstaje niezależnie od ilości godzin zatrudnienia w dniu wolnym wynikającym z rozkładu - nawet jeżeli praca była wykonywana krótko, np. przez 3 godziny, pracownik może domagać się pełnego dnia wolnego w zamian. Należy podkreślić, że pracodawca nie ma prawa wyboru sposobu rekompensowania pracy w dniu wolnym wynikającym z przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy. Ustawowo przewidzianą formą jest udzielenie innego dnia wolnego od pracy - art. 1513 k.p. nie przewiduje możliwości wypłaty żadnego dodatkowego wynagrodzenia (nieudzielenie dnia wolnego, o którym mowa w art. 1513 k.p. jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika z art. 281 pkt 5 k.p. i jest zagrożone karą grzywny). Gdyby jednak pracodawca nie mógł udzielić pracownikowi innego dnia wolnego do końca okresu rozliczeniowego (np. pracownik do końca okresu rozliczeniowego przebywał na zwolnieniu lekarskim) i w ten sposób doszłoby do przekroczenia przeciętnej tygodniowej normy czasu pracy, wówczas pracownik - zgodnie z art. 1511 § 2 k. p. - nabywa prawo do wynagrodzenia powiększonego o dodatek w wysokości 100 % wynagrodzenia. Jeżeli polecenie pracy w dniu wolnym wynikającym z przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy (czyli w sobotę) spowoduje również przekroczenie dobowej normy czasu pracy (tj. u Pani - 8 godzin pracy), wynagrodzenie pracownika za takie godziny zgodnie z art. 1511 § 1 pkt 2 k. p. zostanie powiększone o 50 % dodatek (innymi słowy: za pierwsze 8 godzin pracy - dodatek w wysokości 100%, zaś pozostałe godziny należy opłacić dodatkiem 50%). Jeżeli jednak przekroczenie dobowej normy czasu pracy wystąpiło w takim dniu wolnym w nocy, niedzielę i święta niebędące dla pracownika dniami pracy zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, oraz w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, pracownik nabywa zgodnie z art. 1511 § 1 k. p. prawo do normalnego wynagrodzenia powiększonego o 100 % dodatek.

Jezdzacy

Rozwalił region w tadmarze dopiero młody dyrektor po nim wszystko wyprostować a teraz został nawet dyrektorem handlowym. Rozwalil nasza firmę ale nie mamy takiego dyrektora jak ma tadmar to kto po nim posprzątać. P. Adamie bardzo dobra decyzja lepiej późno niż wcale

P
@Jezdzacy

Jesteś idiotą. Malo rozumiesz. Niewiele wiesz.

WR
@P

Nie będę komentować tego wpisu. Prawda jest taka że przez 4 lata nic Pan do naszej firmy nie wniósł co mogło by nas mocno posunąć do przodu. Nie umiał Pan z nami rozmawiać tylko wymuszać poprzez budowanie w nas strachu przed utratą pracy. Powodzenia w następnej firmie może w poprzedniej bo szukają kierownika hurtowni.

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Bechcicki Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ab Bechcicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Ab Bechcicki Sp. z o.o.