Opinie o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ab Bechcicki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ab Bechcicki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Klient Warszawa

Zwrócić coś w AB to graniczy z niemożliwym a jeśli wogóle to za pozwoleniem jakiejś Agnieszki dyrektorki a w konkurencji za rogiem to zwykła procedura bez udziału „Dyrektora” bo tam ludzie wiedzą co do kogo należy w ramach pracy , w AB jest jakiś kabarecik to ostatnie kilka wizyt tam pokazało. Kupuje jeszcze tu tylko ze względu na handlowca . (usunięte przez administratora) staje na glowie ale co sam może . Braki towaru wypisane a dłuższym czasie oczekiwania okazuje się że kolejny raz czegoś nie ma . Magazynierzy to spoko goście ale pozbawieni sprzętu do pracy i bhp to ściema Pan wózkowy nieżly koleś nie patrzy czy stoi klient czy ktokolwiek kwestia czasu jak kogoś potrąci...

WF
@Klient Warszawa

Niestety zgadzam się co do tej Pani. Po dwóch rozmowach w sprawie reklamacji i przedstawieniu zdjęć przygotowanego towaru i ukrytych po między zniszczonych płyt GK Brak odpowiednich kompetencji na danym stanowisku i niszczy wizerunek firmy ponieważ nie panuje nad niczym.

WF

Z firmą AB ale w Głogowie mam do czynienia od kilku lat i nie spotkaliśmy się z taką niekompetencją jak we Wrocławiu przy Średzkiej. Szukałam GK ogień i niestety w Głogowie nie mieli takiej ilości więc telefon do Wrocławia. Bardzo sympatyczna Pani Małgosia sprawdziła i ze względu na to, iż nie mieli takich na stanie u siebie postanowiła przyjąć zamówienie z odbiorem na Średzkiej. Proforma zapłacona zostało tylko odebrać towar. Na Średzkiej przygotowano dla nas paletę z GK i posłałam auto po odbiór. Nasze auto przywiozło paletę do firmy a tu szok. Nie dość, iż pomiędzy wsadzono dwie zniszczone i połamane płyty to jeszcze zamiast 15 mm załadowano nam 12,5 mm. Wszystko zostało zgłoszone i na drugi dzień mieliśmy kontaktować się z Panią Agnieszką dyrektor oddziału przy Średzkiej. Taki brak profesjonalizmu i niekompetencji już dawno nie słyszałam, wręcz próbowała mi wmówić, iż to my zniszczyliśmy te dwie płyty i czego ja tak w ogóle od niej oczekuje. NO JAK TO CO ??? WYMIANY TOWARU !!!! niestety rozmowa eskalowała ponieważ pani dyrektor nie umiała przyznać się do winy obarczając nas za ich błędy. Ta była istna katastrofa. Mimo obietnicy wymiany następnego dnia czekaliśmy tydzień i podczas interwencji po 3 dniach odpowiedziała, że nie ma auta bo się zepsuło. Nie potrafiła załagodzić sprawy co potwierdziła moje obawy, iż nie jest osobą kompetentną na danym stanowisku, ponieważ sobie nie radzi.

Rafus

Oddział Gdańsk - trudny do znalezienia. Brak oznakowania. Totalny bałagan. Każdy handlowiec ma inne auto. Żadnej logiki. Stare - zdezelowane. Proponują umowę zlecenie niby na początek - potem ile kto wytrzyma, Wynagrodzenie stałe minimalne - a premia - świete nigdy lub kapka od szefa na otarcie łez. Atmosfera w miarę - chociaż są lepsi i najlepsi i tym wszystko wolno. Porażka. Ogólnie brak organizacji - wielki chaos.

Pedro
@Rafus

Prawda ... pierwszy raz spotkałem taki chaos i bałagan . Nikt nic nie wie w tej firmie . Byle kasa się zgadzała . Brak komfortu pracy , auta to jakiś szmelc ... chyba ze pracujesz długo to może coś lepszego dostaniesz. Najlepiej abyś pracował na własnej działalności .

Udany

Praca jak najbardziej pozytywna, ludzie są okej, ale kadry mają problem z przelewaniem pieniędzy na czas, bądź zostawiają ludzi bez kasy przed weeekendem. W tej kwestii ktoś powinien zrobić porządek.

Artur
@Udany

To chyba pracowałeś w innej firmie. Pracuję tu od 12 lat i jeszcze nie zdarzyło się jakiekolwiek opóźnienie w wypłacie pensji.

xxx
@Udany

zawsze pensja na czas chyba że masz komornika i ci łyknął

Zuzanna
@Artur

Cześć Artur, skoro pracujesz w Ab Bechcickim już tyle lat to na pewno zdążyłeś poznać wszystkie plusy z pracy w firmie ;) Czy mógłbyś je wymienić? Czemu warto wybrać właśnie tę firmę na swoje przyszłe miejsce pracy? :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Karol

Hej, jest u was pakiet zdrowotny może ?

Orzeł
@Karol

Jak weźmiesz paletę worów przezucisz to będziesz miał pakiet i sanatorium w jednym.

chlopaczek

Niestety miałem czelność z tą firmą współpracować. ( AB Bechcicki Gdańsk ) - praca jako Magazynier. Co mogę powiedzieć ? Atmosfera w porządku była nie najgorsza. Najlepsze było narzekanie stałych pracowników, że mają tyle pracy, najchętniej by się zwolnili. Tak naprawdę każdy robił sobie przerwy co chwilę. A tu papierosek, a tu kawka, a tu trzeba odpisać na smsa. Firma Ci jedynie daje ciuchy, a ciuchy to szmaty. Buty na fakturę, musisz sam łazić, szukać i kupować. Bo wielkiemu Panu się nie Chcę. Nawet dostałem taką odpowiedź "pojedziemy na drugi dzień i kupimy buty". A na drugi dzień zapominajka, jaki był temat wczoraj. Tak panują prawa bhp w tej firmie. Pieniądze ? Nie wiem czy to jest z czego się cieszyć, bo 2200 zł podstawy na rękę + premie. Premia to jedyna przykrywka. Chciałeś po skończonej pracy wyjść do domu, to większość patrzyła się z takim wzrokiem jakby Cię mieli zabić. Bo oczywiście, trzeba pracować do końca, bo nie masz innego życia, tylko praca i praca. Najlepsze historyjki o pracujących sobota. Wielki Pan mówi, zdarza się 2 soboty w roku jako dodatkowe. Pracownicy mówią, że zdarza się kilka sobót w miesiącu jak jest potrzeba. Teraz nie wiadomo kto rządzi w tej firmie, czy Wielki Księciu czy pracownicy. Pytasz się, to kiedy ta sobota jest pracująca ? Jedna osoba Ci odpowiada, że w najbliższą, inni mówią za tydzień. Organizacji nie ma w tej firmie ani przestrzeganych zasad bhp. Ogólnie praca ciężka, bo musisz nosić worki po 25 kg lub 40 kg. Na początek dają Ci listy do rozkładania towaru i sortowania kartonów i folii. Dla Mnie to jest niepojęte, zamiast składać towar, to jesteś jakimś sortowaczem albo sprzątaczką na magazynie. Jeszcze komenda "idź pozamiataj, bo kierownik jutro wraca z urlopu". Czyżby nie byłoby innego nowego świeżaka, to stały bywalec musiałbym zamiatać. Koleżanki z biura gadatliwe, upierdliwe i tylko narzekające, czyli kawka, telefonik, siedzenie na (usunięte przez administratora) jak one są zmęczone. Żałuje, że podjąłem tej pracy, bo tak naprawdę kawałek miałem do tej firmy. Komunikacja jeździ, bo jeździ. Raz przyjedzie, raz nie. Jest wielki przemiał ludzi do pracy. Przede Mną pracował jakiś gościu, popracował z 3 dni, potem przyszedł po papiery na badania i już się nie zjawił. Więc taki morał jest, że lepiej tam nie podejmować pracy. Pozdrawiam.

Byly pracownik
@chlopaczek

Faktycznie do (usunięte przez administratora) kazali pracowac za wyplate straszne lepiej isc na zasilek faktycznie mogazynier to powinien siedziec na smartfonie i brac z 4 tysie jak reszta siedzi

@chlopaczek

Pracowałem tam w 2019 i nie miałem chyba żadnej soboty pracującej - przyjęli w tym czasie mnie i jeszcze 1 osobę. Kierownik ma swój charakter, no ale co zrobić? Też odkurzałem i zamiatałem i zbierałem folię i nie był to dla mnie żaden afront. Od tego jest kierownik, żeby robotę przydzielać. A że worki ciężkie? A czego innego się spodziewać po pracy w magazynie budowlanym? :-D Pensja między 2600 a 2900, zależy od miesiąca. Jak na robotę fizyczną po 8 godzin, poniedziałek - piątek i w sumie duży luz i swobodę w pracy to nie ma co narzekać. Nikt mnie nie gnębił, nie mobbingował, dyrektor też w porządku. Buty i ubranie dostałem po niedługim czasie (moja wina, że sam sobie butów nie zamówiłem na fakturę, mogłem to zrobić).

Orzeł

A jak z umową dalej na zleceniu nowi pracują tylko na sezon i papa.(usunięte przez administratora)

Witam, mam rozmowę w poniedziałek w AB Bechcicki na stanowisko specjalista ds windikacji i kredytów ktoś pracował/pracuje w tym dziale i może się wypowiedzieć ?

@ja

Może inne stanowisko ale nie polecam, uciekaj

Bogdan

W poznaniu musieli konkurencje podkupić że dalej działać, zmiana lokalizacji, a twarze te same, pensja w DH 3k na rękę, więcej macie w Lidlu, nadgodziny 20zl (więcej w ochronie)

Mieczysław
@Bogdan

Czy możesz mi coś powiedzieć na temat szkoleń w Ab Bechcicki? Jestem ciekaw czy firma oferuje je nowym pracownikom i jak one wyglądają. Znasz firmę od środka więc na pewno wiesz coś na ten temat, liczę na Twoją opinię.

LIDER
@Bogdan

A jak myślisz gdzie poszła stara ekipa z Poznania? owce golić ? no nie mój drogi nie pełnosprawny kolego oni też zostali podkupieni PS: dlaczego trzeba ludziom tłumaczyć takie rzeczy .............

LIDER

Witam Dobra dzieciaki 6 rok mi leci w tej firmie nie jest idealnie- ale ale ale AD1jak jesteś dobry i ambitny to jesteś dobry AD2 jak jesteś daremny to w 3w sig itd dalej będziesz daremny AD3 AB Bechcicki jest nastawiony na ludzi którzy chcą coś pokazać i są ambitni czy to magazyn/SHI/PHI- jeżeli jesteś mierny zarobisz jak miernota nie ma sie co czarować. jeżeli jesteś dobry to sky's the limit. Praca jest ok tylko zacznijcie wymagać od siebie a będzie mniej kwiczenia na gowork. Z uwagi że piszą tu osoby w większości mające kompleksy należy napisać coś pozytywnego. Nie ważne gdzie trafisz jeżeli jesteś niezadowolonym średniakiem już taki pozostaniesz, jeżeli masz w sobie trochę ognia to do roboty bo 2021 to kolejne wyzwanie. - Lecimy z planem elo

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

mariolka

Niemiecki biznesowy i potoczny rosyjski wystarczy

Honorata
@mariolka

Dzięki za informacje! Sama właśnie miałam pytać o dokładnie to samo. Czytałam, że praca w AB Bechcicki daje możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym i kompetentnym zespole. Czy to rzeczywiście tak wygląda? Firma umożliwia pracownikom nieustanny rozwój?

Pracowałem w Gdańsku przez 10 miesięcy w zeszłym roku i mocno dziwię się tym negatywnym opiniom. Może to zależy od oddziału w którym się pracuje, ale u mnie było w sumie pozytywnie. Pensja była mniej więcej taka jak się płaci magazynierom, myślę że mieściła się gdzieś w średniej zarobków na rynku. Praca bezstresowa, robiło się spokojnie swoje, nikt pracowników nie gnębił, dyrektor oddziału to człowiek z którym się można było normalnie dogadać, bardzo pozytywna osoba. Kierownik magazynu miał swoje nawyki ale też raczej mam dobre wspomnienia. Nikt mnie nie ganiał, chciałem iść zapalić to szedłem, grunt, że robota zawsze była zrobiona. Umowa o pracę, pensja zawsze na czas. Ze swoich doświadczeń mogę polecić pracę w tym miejscu.

Ciekawy

Skoro było tak świetnie i pozytywnie, dlaczego twoja "kariera"w tej firmie trwała tylko 10 miesięcy ?????

???

Czy dużo ludzi zostanie zwolnionych w naszej firmie bo strach pójść na prośbę do biura na rozmowę bo panika w całej Polsce a zwalniają wszystkich kto popadnie . Blady strach zamiast skupiać się na robicie to każdy się obawia co dalej . Wrocław tu jest (usunięte przez administratora) atmosfera to ekurw wszystkich na wszystko co tu pisać zamiast obniżyć pensje na kilka miesiecy to zwalniają ale kto będzie pracował jak to parszywe (usunięte przez administratora) ruszy chyba delegacje z centrali wyślą do pomocy to byłby ubaw. Trochę dziwne podejście firmy do ludzi ale spada sprzrdaż trza wywalić trochę ludzi Trza trzymać się mocno stołków

@???

Większych głupot nie czytałem. Totalny stek bzdur.

Alocha
@???

Nie ma spadków obrotów to wszystko bujda prezes parę groszy więcej chce wycisnąć a potem będzie sam Zasuwał na magazynie w drelichach

ewa

Cześć! :) Czy możecie coś napisać o pracy w centrali we Wrocławiu? w internecie pojawiły się ogłoszenia i zastanawiam się nad aplikowaniem. Wynagrodzenia (stałe, premie ?), atmosfera, godziny pracy?

admin wkracza do akcji
@ewa

nuda w wątku??? trzeba podgrzać atmosferę. a potem próbujecie sprzedawać te swoje pakiety niby w trosce o wizerunek pracodawcy Żenujący poziom prowadzenia biznesu

ewa
@admin wkracza do akcji

Nie jestem żadnym przedstawicielem AB, chciałabym po prostu poznać ocenę pracowników centrali odnośnie pracy, zanim złoże CV.

Ha ha
@ewa

Atmosfera i premia - tego w bechcickim nie ma.

Lolek

Nikt wam tyle nie da co dyrektor regionalny (Gdańsk Warszawa Rzeszów) wam obieca podwyżka inflacyjna od stycznia 2020 ani widu ani słychu

Alina
@Lolek

Tam podwyżki inflacyjne. Może pierw wypadałoby chłopca światło na magazynie jakieś zamontować :D

De de z
@Alina

Jest światło o dziesięciokrotnym za Małym natężeniu????

Dobry były klient

No piękna rewolucja bechcickim Klient czeka na wydanie towaru już ponad godzinę ponieważ nikt nie ogarnia nowego systemu

Prorok

Ale cyry. Nie dość, że donoszą na siebie na wzajem to jeszcze się policją straszą. Dodaję to stronę do ulubionych.

GG
@Prorok

Jak nie masz ciekawszych rzeczy do robienia......... to czemu nie.

Martyna

Boże drogi. Nie wierzę, że takie firmy jeszcze istnieją. Współczuję.

@Martyna

Są gorsze. Nie martw się. Chyba nikomu normalnemu nie trzeba tłumaczyć , że Gowork służy w większości przypadków do wylewania swoich żali.....

Martyna
@Kowalski

No rozumiem, ale te jak to określiłeś żale też nie biorą się chyba znikąd. Równie dobrze można napisać dobrze o swojej firmie, a jakoś mało tych pozytywnych wpisów.

@Martyna

Ponieważ natura ludzka działa tak , że jak mi dobrze - to dobrze. A jak źle to wtedy szukam uwolnienia swoich żali. W większości przypadków niestety tak to działa.

Prorok

Wyślijcie link prezesowi. Niech poczyta co się dzieje w jego firmie. Skoro wasza dyrektorka mu do głowy same kłamstwa wsadza.

Cosiestaosie

Szczerze jestem mega w szoku gdzie przez przypadek trafiłem. Kobieta wchodzi na magazyn drze się na chłopaków (usunięte przez administratora) zastreczuj mi ten worek bo mam posprzątane w bagażniku". Za grosz poszanowania pracowników. Nie wiem czemu się godzą na takie traktowanie i pracę w takich warunkach.

Prawda

Po 6 latach potwierdzam!

Prorok

Sam jesteś nieduacznikiem. Żałosne jest to ratowanie waszego wizerunku. Niedługo będziecie zatrudniać każdego kto będzie miał wyczuwalny puls. Każdy normalny człowiek omija to miejsce szerokim łukiem. A nawet jak jakimś cudem się tu zatrudni to szybko znika.

Ha ha

Nie wycierajcie sobie gęby konkurencją bo dla nikogo w branży nią nie jesteście.

Pracownik AB

Oddział Poznań - zwolniło się nas czterech jednocześnie bo płacą jak w Ochronie. Zero poszanowania, dla pracownika, mentalnie są jeszcze 3-4 lata temu. Rynek ich szybko zweryfikował, już zmieniają lokalizacje zbierają ludzi z łapanki

Max

Kto tu daje takie wpisy? Jeżeli chodzi o oddział w Warszawie to praca jak praca. Pani dyrektor jest w pożądku można pomaga pracownika i klienta stara się aby wszystko było ok , ale branża budowlana sądzi się swoimi , ciężkimi prawami . Ja jestem bardzo zadowolony że współpracy z ab Warszawa i jak by nie wyjazd z Warszawy dalej bym tam pracował. Polecam jak najbardziej ab Warszawa. A ludzie których nie pracowali proszę o powściągliwość w komentarzach . Pozdrawiam ekipę z wawki

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Bechcicki Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ab Bechcicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Ab Bechcicki Sp. z o.o.