Opinie o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ab Bechcicki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ab Bechcicki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Ja pamiętam jak pracowała Grześ w Budinpolu u Stanka. Można zawsze było kupić w super cenie towar pod Oleśnicą nawet u producenta takiej ceny nie było. No chłopak ma głowę do interesu prywatnego większą niż w firmie. Za to wyleciał ale nie udało się nic udowodnić. Ale za to Dom sobie wybudowała.

Robi
@Paweł

To jest ten sam co pracował w Tadmarze?

Czarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Roger
@Czarek

Zmień informatora ;) bo ten cię oszukuję

Roger

Rodzina smerfów się powiększa haha tylko szkoda że nadal przewodzi papa smerf rudy !!!! Prezes w miarę ok pogrywa w teatrzyku i pociąga za sznurki a marionetki tańczą jak im zagra... Żenada

Szybki

A kto jest ten AS z Wrocławia ? Coś bliżej można.

Malarz
@Szybki

To dyrektor handlowy wczesniej był dyrektorem regionu w tadmarze

@Malarz

Tak sobie radził w poprzedniej firmie że dopiero aktualny dyrektor PO wyprowadził ten region na prostą drogę i dopiero teraz przynosi zysk. To chyba wiele mówi o tym ASie.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kaleta

Nie ma tragedii. Są lepsze, są gorsze. Nie mniej chciałem napisać , iż gdzieś wcześniej był jakis komentarz odnośnie wdrażania nowych systemów. Dostałem swój zdalny dostęp i działa. Brawa dla naszego działu wsparcia it. Jednak jak widać idzie coś cały czas do przodu. Teraz by wypadało coś napisać - to do krzykaczy , którzy tam się wcześniej uskuteczniali tematy jakie to zacofanie w AB jest.

Grupa wrocławska
@Kaleta

Ale większość z nas uważa że firma jest dobrze zarządzana przez Pana Adama. Problem jest tylko w dyrektorze handlowym. Brak wiedzy przykrywa agresywnoscia bo nie ma innych zdolności aby wykreować wynik o który większość z nas walczy a on swoimi metodami demotywuje nas.

Kaleta
@Grupa wrocławska

No to kawa na ławę prezesowi. A także KB - bo to zdaje sie jego protegowany :)

Feliks

Niezłe piekiełko sobie stworzyliście a narzekacie, że firma jest niedobra!!!

Wrocław
@Feliks

Firma jest dobra. Niektóre osoby z poziomu dyrektora ten obraz psują

Agent

Kotjo to przecież nie inaczej tylko łysorudawy który sobie pochlebia haha twoje odbicie w lustrze to codzienny nnnnieeeudacznik czemu usunięto akurat opinie na Twój temat boli krytyka och jak barrrdzzzo co za wrażliwy człowieka się znalazł w ab

Wrocław
@Agent

Niech pan. Adam sprawdzi jego efektywność u Klientów. Pracuję tu krótko ale tyle niepichlebnych informacji od Klientów że aż zastanawiające

Arjen

Kolego jeżeli byłeś świadkiem mobbingu to zgłoś to natychmiast przełożonemu. Chyba, że brak wyników i dyskusje o tym odbierasz niewłaściwie, to też powiedz, może znajdą się dla Ciebie mniej ambitne zadania. Jak negocjowałeś warunki zatrudnienia i wynagrodzenia to wtedy postawione cele uważałeś za mało ambitne. A dziś mówisz to niemożliwe.

Wojtek

Faktycznie 4 lata u nas a jego wpływ na nasz rozwój zerowy. Niby charakterny ale przy Właścicielu kuli ogon. Ciekawe ile zrobił z nami wizyt u Klientów i z jakim efektem. Warto zapytać Klientów.

Uważam że

No i Łysobrody zadziałał i pokazał jak reaguje na krytykę. Taki "wrażliwy " dyrektor.

Kotjo

Łatwo opluwać będąc anonimowym. Idź do Prezesa i wyjaw dowody na mobbing a nie opluwaj na forum za brak premii z powodu braku wyników. Żarty się skończyły koniec pobłażliwości dla nieudaczników

Legia

Ja ze Zabrza to same ciuliki

Tomasz

Mniej niż zeeeeero nie polecam pracy tam wszyscy wilkiem,lizustwio na maxa niektórzy to by się sprzedali za kostkę czekolady, napewno Kierowniczka Dzoanna......w Łodzi najlepsi odeszli do t.r.z.y W..... A strzelba to kret... A Szczepan ma węża w kieszeni i tylę...

Slawek

Jak ja sie przyjmowalm to musialem posiadac wyksztalcenie wyzsze , to sa rowni i rowniejsi czy maja plecy a szef na to pozwala ??? Szkola to tez praca a nie rozrywka. Gdzie ta sprawiedliwosc ??? Czy ktos w biurz to nadzoruje ? Jak tak dalej podzie to we Wroclawiu bedzie mozna wszytko jak ten AS !!!

Paulina

@Filip, jeśli chodzi o oferty pracy w ab bechcicki, zgodnie z tym co jest na stronie internetowej firmy, jeśli ktoś jest zainteresowany pracą powinien wysłać swoją aplikację na adres internetowy podany na stronie albo dostarczyć osobiście do siedziby firmy. Jeśli już aplikowałeś to daj znać, czy byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej i jak Ci poszło. Pewnie zainteresuje to również innych poszukujących pracy.

Filip

Jak się pracuje? Firma rekrutuje aktualnie?

frenchh
@Filip

Dobra rada - dajcie sobie spokój z tą firmą Ostatnio szefostwo wpadło na genialny pomysł ustawienia takich norm do wyrobienia i na takich zasadach że nikt już nie liczy chyba na to że dostanie jakąś premię... następnego dnia kilka osób walnęło papierami a kolejne zastanawiają się - pewnie do następnej wypłaty. Reasumując - płaca zasadnicza i nic po za tym. Firma handlowa która źle traktuje swoich handlowców to tonący Titanic - sami wybierajcie czy chcecie bilet na taki rejs :)

hehehe
@frenchh

Frenchh domyślam się, że piszesz o tych nieudacznikach z Zabrza, co odchodzą bo do konkurencji sprzedali się jako orły, a to zwykłe wróble przecież są :)

@Filip

Nie wszyscy spełniają warunki zatrudnienia jedni mają wyższe wykształcenie a niektórzy podstawówkę lub zawodówkę a kasa ta sama. Szkołę trzeba skończyć a nie (usunięte przez administratora)się.

Lukasz
@Filip

Takiego mamy we Wrocławiu ASA bez wykształcenia no może kiblował w zawodówce ale czy skończył ???

@Lukasz

Co się czepiasz ma wyniki i jest pracowity, znasz takie zalety wykształciuchu

marek

Witam czy ktoś może powiedzieć jakie warunki pracy ma przedstawiciel , jak szefostwo itp. Za pomoc dziękuję.

KCACNL
@marek

Hej, a może bardziej precyzyjne pytanie, np. Inwestycje czy hurt,? Jaki oddział? Bo w jednym oddziale jeżdżą BMW, 10 na łapę i szefa to nie ma ;) ale to w detalu a w pozostałych jest inaczej :p

marek
@KCACNL

oddz. Warszawa , detal

Jack
@KCACNL

A jak to wygląda w ph inwestycje ?

Arjen

Oj wzmacniają zespół, wzmacniają i odcinają ogony. Chyba w końcu czas do roboty się wziąć

wiem
@Arjen

kolejny zryw zatrudniamy przepłacamy a potem za 3 m-c aut to już było w Krakowie warszawie ludzie z branży przy zdrowych zmysłach już się nie zapiszą

Keretoip

A teraz w końcu szczywu przyjdą na ratunek Bechcickiemuu ?? Teraz kasy na transfery stary dał Klaudia Uszowi więcej niż ma Barca i Real . Tylko czy nie zapomną o starej i niezawodnej ławce wcale nierezerwowych. W Łodzi karnety na cały sezon sprzedali i to w której lidze oni grają .

Klaudia
@Keretoip

No właśnie dla nowych zawsze jest kasa a o starych stary nie pamięta i jeszcze premie obcina

Michail

Jako obecny niestety wkrótce przeszły pracownik oddziału Gdańsk muszę niestety napisać że praca u Bechcickiego ma znacznie więcej minusów niż plusów , zerowo poszanowanie jednostki zarobki śmieszne , atmosfera iście korporacyjna , żenada , wyobraźcie sobie firmie w której ludzie zarabiają 2,000 netto a muszą zap....ać jak mrówki , nie polecam wyzysk i poniewieranie , dno dna , rów mariański pracy jako PH , ide do Blue delhina i wiem że tam bedzie lepiej. Jednym słowem jak mam podsumowac te firme to bedzie kołchoz.

@Michail

W końcu ktoś napisał komplement "atmosfera korporacyjna" nie to co u tego Błękitnego ssaka" Szacun

nowy

Prosze podajcie kilka informacji jakie wymagania na Przedstawiciela ds. inwestycji. Jakie doswiadczenie, umiejetnosci, wyksztalcenie itp. ?

@nowy

Nowy jeżeli znasz branżę i jesteś pracowity to będzie Pani zadowolona

Stefan

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może podpowiecie czy potrzebuje ludzi do pracy?

@Stefan

Z tego co słyszałem to dobrych ludzi Stefan zawsze potrzebują

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Bechcicki Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ab Bechcicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Ab Bechcicki Sp. z o.o.