Opinie o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ab Bechcicki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ab Bechcicki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

jaa

a jakie Ty chciałaś wymagania do tej pseudofirmy ? doktorat na Harvardzie?

Baba

Jedziesz co najwyżej z ceną i marżą w dół :p

@Baba

Ta i napisał to koles pracujacy w firmie puszczajacej vidaron na 44% do klientow ktorzy placa 40 dni po terminie platnosci hehe

Alez ja z wami jade na swoim terenie jak ze zramolałym dziadem.

Gustaw

Jeszcze bedziesz chcial sie u nas zatrudnic.

Sodoma i Gomora, nie polecam nawet ludziom chcacym zaczac kariere w budowlance.

Zgadzam się, sodomara i gomora. Najgorsza firma w Polsce!

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ostatni

O czym wy piszecie, GPS ? a kto dxiś nie chciałby mieć GPSa?

Gosc

Witam Wszystkich Zawsze można powiedzieć wiele złego o tej firmie, ale obserwuje ich działania od dłuższego czasu i jestem pełen podziwu, z roku na rok powstają nowe oddziały , tak wiec firma się rozwija, z tego co słyszałem to warunki pracy są dobre tzn rynkowe, system premiowy bardzo czytelny i nie ma ściemy, to że są rotacje coż.... w tej branży wszędzie są rotacje, a jak ktoś nie pracuje i nie ma wyników, to wydaje mi się ze AB to nie jest instytucja charytatywna... Generalnie jak dla mnie jest ok

Lider

Widzę, że co jeden to mądrzejszy, żeby ludzi podglądać i podsłuchiwać musisz się na to zgodzić albo zostać o tym oficjalnie poinformowany, jeżeli nie to pracodawca nie ma prawa, a już na pewno nic z tym nie może zrobić jak Cie wcześniej nie powiadomi:) to jedno, GPS w samochodach - no i co z tego ludzie jak wszystko jest ok, realizujesz to co masz założone to się nikt nie zastanawia czy pojechałeś w weekand na wycieczkę do lasu czy do klienta... Drugie 2200 podstawa - jak wynegocjujesz tak mieć będziesz... jesteś handlowcem to rozmawiaj jako handlowiec a nie marudzisz na forum. Negatywów jest kupe, ale monotematycznie znów przypomnę, wszędzie jest różnie i w każdej pracy wymagają, o nas handlowcach decydują tylko wyniki i cyferki, gadga na 3 miechy wystarczy a potem z exelem merytorycznie nie pogadasz, ale tak wybraliśmy, więc nie marudzić że firmy SIG 3wdb czy AB są głupie bo np nie chcą dokładać do pracownika. Także tak :) Narka i sukcesów ludzie

Lider Srider
@Lider

Żeby podglądać ludzi i podsłuchiwać muszę się na to zgodzić???? To czemu tam się nie zgodziłem i mnie inwigilowali we wszystkim, znali każdą moją rozmowę tel. kierownik to nawet się czasami wpieprzył że wie to czego nikomu nie mówiłem... racja nie mogątego wykorzystać.... po co mają z tego korzystać... Cico mają wiedzieć wiedzą..... Starają się wiedzieć wszystko o swoich pracownikach..... a jak będziesz gadal nie tak jak im się podoba to fiuuu..... i Ci nawet pozytyny exel nie pomoże frajerku...mądraliński

Lider Srider
@Lider

Bech

Już nas nie ma? jakiś nawiedzony z Torunia?

JJJJJJJDZejDZej

Już was nie ma 28.03.2016 00.05

hehe

Nawet samochód dają WOW ;] no niemożliwe samochod daja dla przedstawiciela , to jest jakis cud. Ludzie spieszmy sie skladac podania do Bechcickiego poki pula tych samochodow sie nie wyczerpie

Konom

Pracowałem .... ten samochód to se możesz wsadzić w ..... pełna kontrola, gps 9to normalne nie mam nic przeciwko) nasłuch w telefonie, podgląd w komputerze) wiedzą o Tobie wszystko i wszystko widzą..... Pewnie zaraz odezwię się chór głosów ze to bzdura.... pewnie ze bzdura.... u was to normalka..... i jesteście tak zdesperowani że nawet udajecie że tego nie ma :))) hahaha

Z tego co się orientuje to Gdańsk zostanie niedługo poskładany do zera....

Amanda

Jasne Jasne a na koniec pójdziesz do innego dystrybutora bo w AB nie ma towaru bo handlowcy nanosili klientów i teczkę weksli jak w Głupi i Głupszy. Tylko producenci nie przyjmą zapłaty w wekslach .

Kra

Chyba już wszędzie pracowałeś powiedz lepiej jak się nazywasz albo jak wyglądasz aby wszyscy pracodawcy takiego darmozjada omijali szerokim łukiem.

Ark

Pracowałem tam trochę..nie polecam,omijać szerokim łukiem!

PH

Hej czy to prawda , że firma poszukuje pracowników do nowego oddziału w Olsztynie

HP
@PH

Jasne, też do tego w Kaliningradzie :)

Znajomy

W Lublinie porażka. Ludzie tam pracujący to Leśne Dziadki. Owce we mgle. Na inwestycjach się z nich śmieją czyli wielkie bum za grube miliony. Ten klub wzajemnej adoracji już od początku ciągnie ich na dno. Szkoda bo każdy się ich bał a tu okazało się ze to straszył trup w szafie.

finndar
@Znajomy

Lublin został otwarty z uwagi na potencjał rynku redystrybucji farb i chemii budowlanej, wypracowany przez poprzednika ( Farbud ). AB zarabia na tym tak dużo, że mają czas, aby przeprowadzić rekrutację i zbudować dobry zespół handlowców inwestycyjnych. Nikt przecież nie otwierałby oddziału do obsługi inwestycji w Lublinie, tylko wzmacniał Wrocław, Poznań czy Gdańsk, gdzie potencjał jest wielokrotnie wyższy niż na ścianie wschodniej

Wieją

Kiery rusza bechcicki w Warszawie i Lublinie?

Wielki Mistrz
@Wieją

Jak skończy rekrutacje w 3W :-) rozmowy trwają

Cienki Bolek
@Wielki Mistrz

Tak tak nawet podobno Policja ma doprowadzać ludzi z 3W którzy nie chcą pracować w AB Bechcicki jeśli wiesz o czym mówię,

szydercza reklama

oj.oj. na serio interesujące? Jeżeli tak cię interesują to trochę mały rozstrzał pomiędzy wrocławiem, a szczecinem. No i informatyk nie daleko spada od przedstawiciela, przeciez ab spamuje oczy jak zawsze

new

Transferu 3W-AB nie było, natomiast transfer: "drzewo egzotyczne"-AB owszem.

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Bechcicki Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ab Bechcicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Ab Bechcicki Sp. z o.o.