Opinie o BEM Brudniccy sp. z.o.o w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BEM Brudniccy sp. z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BEM Brudniccy sp. z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEM Brudniccy sp. z.o.o w Płock

benek

Widać że opinie pisane przez Opierdusów pisane są w godzinach pracy do 16-tej krytykują kolegów .Zapewne któraś z asystentek prezesów dostała polecenie kształtowania złego wizerunku BYŁYCH KOLEGÓW,gratulacje.Staraj się,staraj bo cię zwolnią i będziesz musiała przyjść pod bramę w Słupnie.

Witam,dostałem propozycję pracy w tej firmie na stanowisku handlowca,widzę,że opinie nie są nadzwyczajne.Czy ktoś mógłby opisać czy warto mimo wszystko podjąć tę pracę,jaka atmosfera,jaka jest kadra typu dyr.handlowy,prezes...Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

an

Dzięki Bogu żaden(a) z Was nie pracuje ani w tej ani w drugiej firmie a jesli pracuje to porażka!!. Bo zamiast pracowac zajmujecie sie innymi zapewne z zazdrosci albo innych egoistycznych pobudek .....

tak tak

te anonim, te handlowcy z opierdusa, to dopiero sprzedają, szkoda że na boku (.?.) powodzenia tym pierwszym i tym drugim też

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEM Brudniccy sp. z.o.o? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
tak tak

"dobrzy i uczciwi" brak nam was. za ile się oddaliście. tak tak, garść farmazonów i górnolotnych snobistycznych frazesów. no ale na razie zaciśnijcie pasa. śmietanką jest się z kim dzielić. no i nie klepcie się tak po pupciach opierdusy tylko do roboty(...)

Zgadzam się kolego z tobą,pracowałem tam kilka miesięcy,za starych czasów firmy.Może kiedyś przytoczę kilka przykładów sukcesów i kompetencji tych lepszych co odeszli do nowego.Co nieco jeszcze pamiętam,wszyscy ocenimy jacy to byli dobrzy i uczciwi .pozdrawiam

tomek

Pewnie będziesz się ewakuował do kolegów,kazali ci zostać,by szpiegować jak najdłużej.Weż się za robotę,albo idz na zwolnienie.Ciekawę co sam nosiłeś i za kim,ale najpewniej to donosiłeś na kolegów by dostać kilka stówek premi .Nie pracuje w Bemie ,ale kibicuje tym co zostali ,by im się udało BEZ TYCH NIE ZASTĄPIONYCH,dla których każdy fizyczny był śmieciem

laneserek

Za „lanserkę”. Jeśli jest Ci tak źle to daj sobie spokój z tą firmą i poszykaj lepszej pracy. A jeśli taką opinię wystawiasz innym na forum to jestem przekonany, że nie masz dość odwagi powiedzieć o oczy tym osobą, to co piszesz. Jesteś TCHÓRZEM i nie masz JAJ. Pewnie sam przez osiem godzin chodzisz i liżesz "cztery litery" przełożonemu.

Zobaczymy za 2-3 miesiące bo handlowcy, którzy zostali nic nie sprzedają (ci co zostali nosili próbki za tymi co odeszli) a na osobach, które wróciły nowy właściciel szybko się pozna i w CV będą mieli dwie pozycje pracy w Bemie. Przecież nikt w tym kraju nie płaci za „lanserkę” Szkoda gadać co oni wyprawiają teraz z tą firmą. Wiem bo jestem tu na co dzień i szybko będę musiał się ewakuować.

tomek

zgadza sie zmienia sie na leprze,cwaniaczki odeszli otworzyli nowa firme OPEUS w Plocku.Ciekawe jak daleko zajadą na klamstwie i oszustwie mamy nadzieje ze komornik zabierze te wasze nieskonczone wille.

a jednak się zmienia :) na lepsze :)

szukającylepszejpracy - 2010-10-19 14:58:41 pisać się nauczcie lepiej właściciel się zmienił a w firmie nadal źle? to jednak nie właściciel zawalił Zmiana właściciela nie pociągnęła za sobą zmiany zarządu. Tyrak nie umie poprawnie pisać ale umie przeczytać nazwiska prezesów i wie, że personalnie na górze nic się nie zmienia.

szukającylepszejpracy

ra

ja tez pracowalem w biurze odradzam :)

pracowłem juz w wielu firmach ale taka po raz pierwszy. Tutaj przełozony wyciska z ciebie wiecej niz jestes w stanie dac. nawet ustac na chwile i napic sie napoju by ci nie dali. Kierownictwo jest na premi od ilosci wiec nas gania ile moze. Obecnie pracujemy po 10h jak sie nie zgodzisz bo np nie masz z kim zostawic dziecka to ci powiedza ze kadry działaja w jedna i druga strone.ludzie wogole nie sa zgrani nikt nie chce sie im postawic bo sie boi ale wszystkich nie zwolniliby.a co do wynagrodzenioa to tez nie jest tak fajnie. Za 10h charówki 1800zł to chyba cos nie tak.

Elektryk

Firma napewno będzie się rozwijać. A praca raczej stresująca. Szczególnie w dziale utrzymania ruchu, gdzie pracuję. Na szkolenia raczej nie ma co liczyć. Ludzie w moim dziale zgrani i koleżeńscy. Ale na produkcji tragedia. Można negocjować pensję od 1500 zł. Najbardziej mi się podoba atmoswera między kolegami w dziale i ciekawe skomplikowane maszyny. Nie podoba mi się podejście zwierzchników do pracowników [usunięte przez administratora] , plotkarstwo i wynagrodzenie. Wadą pracy na produkcji i w utrzymaniu ruchu jest dwu lub nawet trzy-zmiamowa praca.

Słowa kojarzące się z BEM Brudniccy sp. z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wporządku... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500zł Najbardziej podobało mi się w BEM Brudniccy sp. z.o.o: Najbardziej nie podobało mi się w BEM Brudniccy sp. z.o.o:

Zostaw merytoryczną opinię o BEM Brudniccy sp. z.o.o - Płock

BEM Brudniccy sp. z.o.o