OSTC Poland

Opinie o OSTC Poland

anonim 2008-10-24 11:08:30
Praca tam jest ciężka i potrafi być bardzo stresująca .
Wynagradza to dobrymi zwrotami w postaci bonusa [jeżeli oczywiście dajesz sobie
rade].
anonim 2009-05-06 23:28:21
(usunięte przez moderatora) prawda, sory... to są galery. A bonus? hehe.. w 2008 roku dostało go moze z 5 gosci.. na 130 pracujacych...
yrek 2009-11-08 20:00:01
Co raz gorzej, na 200 pracujacych moze 5-10 osob cos z tego ma. Brak profesjonalizmu w podejsciu do pracownika. Fabryka.
dupejszon 2014-10-29 10:14:18
coraz gorzej się tam dzieje. Standardem jest praca po 10-11 godzin. Masakra. Płaca niska jak na warszawskie warunki. Na prawde szkoda zdrowia i czasu aby sie tam pchac.
dardamelen 2014-11-03 10:31:33
Nie polecam pracy jako tradera... za duży stres, a kasa marna. Ewentualny bonus praktycznie nieosiągalny!
Pan da 2014-11-05 23:41:37
Pracowałem w tej 'fabryce' całkiem długo. W drugim roku zarobiłem tyle że mógłbym sobie małe mieszkanie w wawie kupić. Z mojej 10 osobowej grupy, po 2 latach zostałem ja i jeszcze 1 gośc, który zarobił zdecydowanie więcej niż ja. Trading podobnie jak sprzedaż (czegokolwiek) jest tym gdzie zaraz po studiach możesz zarobic naprawdę kolosalne pieniadze, jeśli tylko sie sprawdzisz. Co sprawia że jednym sie udaje a drugim nie? Ciężka praca? Szczęście? Predyspozycje? Nie wiem. Mi się udało i za żadne skarby nie zamieniłbym tego na pracę w jakimś banku czy konsultingu gdzie przez pierwszy rok musiałbym poprawiać power pointy 12h. Polecam spróbować, jak po roku bedzie kicha, najprawdopodobniej się nie nadajesz, ale jak okaże się że dajesz radę, to będziesz błogosławił dzień w którym zakręciłeś sie wokól tradingu.
rechchot 2014-11-18 12:45:15
a czy miałeś czas na życie osobiste? może ktoś lubi trading, ale nie kosztem rodziny i znajomych. nie tylko kasa się liczy.
senseye 2015-01-13 13:10:57
Jak wyglada proces rekrutacji, rozmowa/y kwalifikacyjna/e? Są jakieś testy matematyczne, psychologiczne, merytoryczne, językowe itd.?
ronson 2015-02-18 09:32:37
Nie każdy się nadaje do profesji tradera.
Atmosfera jest nawet dobra, ale codzienne 12 a czasem nawet 14 godzin pracy i stres potrafią wykończyć człowieka.
Trzeba być prawdziwym hardkorem, zeby to wytrzymać!
oczo 2015-02-25 08:32:05
Pracowałem tam jako trader przez półtorej roku jakoś. Długie godziny pracy i stres to codzienność, a kasa z tego marna.
Ogólnie to karmienie marzeniami dla 'studenciaków'.

Raksu 2015-03-12 15:29:50
Obietnice złotych gór, na które musisz zarabiać dzień w dzień po 12 godzin przed monitorem... I ciągle ten okrzyk "kręć wynik, kręć wynik!".
norman 2015-03-23 15:21:17
sa testy matematyczne, psychologiczne, sa tez pytania dotyczace wiedzy na temat rynkow i gospodarki. testy są po angielsku.
na poczatek dostajesz poniżej sredniej krajowej i nic wiecej (benefiy). tak jak napisali wcześniej. norma jest 11-13 godzinny dzien pracy. stawiasz się o 7:30 i czasem wychodzisz 19:30. gdy to wytrzymasz, to po ponad roku, moze uda ci sie zwiekszyć poziom wynagrodzenia. poprostu trzeba to lubić, bo praca jest ciezka i na prawde wymagajaca poswiecenia czasu i wiedzy oraz predyspozycji jak np dyscyplina, sumiennosc, umiejetnosc radzenia sobie z emocjami
norman 2015-03-23 15:27:54
jesli chodzi o rozwoj, to nie ma jak wyzej awansowac z poziomu tradera.
hnnn 2016-08-05 15:23:21
Pani z działu HR jest do przesady "swojska". Troche nie przystoi takiej firmie
ZZzz 2016-08-08 21:06:55
Szukają teraz Junior Tradera. Uczestniczyłem właśnie w Assessment Day. Było nas 7 osób i kilku prowadzących. Profesjonalnie podejście ale w bardzo przyjemnej atmosferze. Teraz pozostaje czekanie na odpowiedź.
tomek2x1 2016-08-09 12:09:20
Czy mógłbyś coś więcej napisać jak wyglądało w twoim przypadku Assessment Day? Również zostałem zaproszony na rozmowę i chciałbym się jakoś przygotować.
mako 2016-08-12 13:28:31
Jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Sprawdzają też angielski mówiony?
Maldini 2016-08-16 13:56:06
Ktoś coś więcej może powiedzieć o Assessment Day? Jakie są zadania indywidualne i grupowe? :)
OSTC Poland 2016-08-18 11:35:19
Dzień dobry,

Osoby startują w OSTC z wynagrodzeniem 3,5 tyś zł. Wszyscy Traderzy objęci są konkretnie sprecyzowaną siatką płac zależną wyłącznie od wyników pracownika. Każda podwyżka wynagrodzenia uzależniona jest od zrealizowania wyznaczonej liczby transakcji i zysku. W praktyce, najlepsi osiągają pierwszy próg i podwyżkę, już w początkowych miesiącach tradowania na prawdziwym rynku. Wejście na rynek, następuje natomiast po około 2 miesiącach nauki na symulatorze. Wszystkie bieżące informacje są dostępne na naszym fanpage'u: OSTC Poland - Careers in trading
W razie pytań zapraszamy do kontaktu!
OSTC Poland 2016-08-18 11:38:40
Assessment Center to całodniowe spotkanie, na które zapraszamy wyselekcjonowanych kandydatów. Assessorzy z HR i Managerowie oceniają poszukiwane przez nas cechy m.in. kreatywność, elastyczność, podejmowanie decyzji, zarządzanie stresem oraz wiedzę.

Tak naprawdę nie da się przygotować do AC, najważniejsze aby być sobą! :)
Damian Wieczorkowski 2016-08-18 12:25:08
Jakie macie wymogi co do pracowników? Jakiej wiedzy oczekujcie? Zastanawiam się, czy nie zaaplikować, ale na pracuj.pl nie ma żadnych wymagań. Czy potrzebny jest biegły angielski, albo zaawansowana matematyka, a może wolicie kandydata o konkretnym rysie psychologicznym?
Mirek 2016-08-18 16:19:13
OSTC Poland: 3,5 tys brutto czy netto ?
OSTC Poland 2016-08-23 12:10:58
Kwota 3,5 tyś. brutto.
OSTC Poland 2016-08-30 12:55:53
Panie Damianie, praca w OSTC rozpoczyna się kilkumiesięcznym okresem szkoleniowym, dlatego nie wymagamy doświadczenia. Poszukujemy natomiast pasjonatów rynków finansowych, osób ambitnych, zdyscyplinowanych i odpornych na stres. Informacje na temat profilu kandydata można znaleźć na naszym fanpage'u: ( usunięte przez administratora ) Co do znajomości języka angielskiego wymagamy umiejętności swobodnej komunikacji. Większość informacji z rynku jest przesyłana w języku angielskim, dlatego jest on bardzo przydatny w pracy tradera. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebook'u : OSTC Poland - Careers in Trading, przez który można się również z nami kontaktować.
student 2016-08-30 13:23:25
Mógłby ktoś napisać więcej o tym assessment center?
Jmo 2016-08-30 15:08:34
Chetnie opiszę Ci cały proces rekrutacji. Odezwij się do mnie mailowo: jmilnerolszewska@gmail.com
OSTC Poland 2016-10-04 11:21:21
Pracownicy dostają wypłatę zawsze na koniec miesiąca. Bez opóźnień. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji.
reave 2016-10-13 22:30:26
Czy wiecie ile trzeba wypracować pipsów miesięcznie aby móc się utrzymać na stanowisku tradera w OSTC??. Ciekawi mnie czy pracując na etacie można osiągnąć dużo lepszy wynik niż na prywatnym rachunku.
Z góry dzięki za odpowiedzi,
beka 2016-10-14 17:26:57
3500 brutto na warszawe postudiach i mega stresujaca praca. witamy w cebulandii. zalosny kraj, zalosni pracodawcy.
heart 2016-10-16 23:19:57
To skoro zarobki są całkiem niezłe, to już jest dobrze, bo pewnie do tej podstawy 3500 i tak jest szansa na jakieś premie do tego, ale czy wypłata jest na czas?
Zostaw swoją opinię o OSTC Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSTC Poland