Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

WE5479W

I znowu jest oferta pracy przez agencję Interkadra. Czy Wy nie możecie zrozumieć , że wszyscy jesteśmy równi . Nie ma równych i ròwniejszych . To co robicie to jest dyskryminacja , faworyzowanie znajomych i kolesiòw. To co robicie jest niezgodne z etyką , etyką biznesu i kodeksem pracy. Pracownik wykonujący tę samą pracę powinien mieć takie same warunki pracy i płacy . A Wy co robicie . Co z Coca-coli Pany , Ci z Interkadra (usunięte przez administratora) pomimo , że wykonują tą samą pracę . Pracowałem w Krakowie , ale widzę że w innych miastach to samo . Ludzie nie dajcie się robić w bambuko przez kierowników .

External Sales Support
@WE5479W

Biorąc pod uwagę fakt, że nie pracujesz już 2 lata, a nadal wracasz z tym tematem próbując zdezinformować potencjalnych kandydatów, to musisz wiedzieć, że od stycznia tego roku nastąpiły zmiany w pracy tymczasowej w dziale sprzedaży. Stanowiska Specjalisty ds. rozwoju rynku (ang. Business developer) zatrudniony na umowę o pracę w CC HBC, a Przedstawiciel handlowy (ang. External Sales Support) zatrudniony na umowę o pracę tymczasową w agencji InterKadra, to są dwie różne oferty, dla dwóch różnych typów kandydatów, zaspokajających dwie różne potrzeby zarówno kandydatów jak i organizacji, o dwóch różnych wymaganiach kompetencyjnych i co najważniejsze z zupełnie dwoma różnymi opisami stanowisk, zadaniami, obszarami odpowiedzialności i z dwoma różnymi typami umów, z dwoma różnymi wynagrodzeniami oraz systemami premiowymi, i na końcu z dwoma różnymi pakietami benefitów. W procesie rekrutacji wszystko jest jasno i rzetelnie przedstawione przez konsultantów z agencji pracy tymczasowej InterKadra. Podsumowując, sytuacja, którą przywołujesz nieustannie na tym forum nie ma już zastosowania.

Anetka
@External Sales Support

Panowie stl i inne tego typu dziady z Krakowa ;) Jak wy musieliście zaleźć chłopakowi za skórę, że was tak regularnie punktuje. Jak trzeba się zachować wobec człowieka zeby ktos z taka denetrminacja pisal ciagle posty. Pochylcie się też nad tym bo póki co nie widzicie swojej winy.

External Sales Support
@External Sales Support

Oczywiście żartowałem - tak mi kazał napisać kierownik. Pozdrawiam Praktykant dział HR

Dariusz Krakòw
@External Sales Support

Ty nie rozumiesz cały czas . Ja Was nie nawidzę poprostu jestem wstanie zemścić się na Was niezależnie od kosztów i konsekwencji bo mi na niczym już nie zależy. Jesteście kłamcami i oszustami . Ten dasz STL manipulant kłamca i darmozjad największą (usunięte przez administratora) . Za miesiące które zrobiłam plan należy mi się premia . To była moja ciężka praca i walka o każdą zgrzewkę na peryferiach . Oszukaliscie mnie i oklamaliscie . Zatrudniacie swoich kolegów , a dla mnie miejsca nie było . Jesteście kłamcami , obrzydliwymi kłamcami . Nienawidzę Was i tego Waszego kierownika nieroba , darmozjada .

ABC
@External Sales Support

Ha ha ha . Przestań ćpać bo Ci szkodzi. Kompetencje w tej firmie = znajomości i układy ,, plecy" . To jest wyznacznikiem kompetencji w CCHBC i kropka.

Dział HR
@External Sales Support

Drogi Praktykancie z działu HR, gdybyś był pracownikiem, to wiedziałbyś, że w CC HBC nie ma czegoś takiego jak dział HR ;-P Dział personalny już nie jest tylko działem personalnym i teraz w CC HBC nazywa się zupełnie inaczej... Kto pracuje - ten wie ;-P

Dział HR
@Dariusz Krakòw

Ile Ci się należy tej premii o którą tak walczysz od ponad 2,5 roku?

Krakowiaczek STL
@Anetka

Anetka idz na fletka, tak jak lubilas

Krakowiaczek STL
@Dariusz Krakòw

Aaaa to Ty. Pamietam Cie. Slaba bylas padalcu maly. I brzydka.

@Dariusz Krakòw

(usunięte przez administratora) i tyle, czytaj ze zrozumieniem umowy. Gdzie tam miałeś premie wpisaną? To się na leczenie nadaje.

XYZ
@Krakowiaczek STL

No jak bym na Twoim rejonie działał to bym był ,, mocna" jak Ty . Grunt to samozadowolenie . Jedź na te ,, śmietniki piękny , wysoki , przystojny Krakowiaczku STL . Nie ma takich słów które by mnie obraziły . Jak przeczytałem to co nabazgrałeś darmozjadzie to się nie mogłem powstrzymać ze śmiechu . Taki dobry byłeś , że pojechałeś na kilka sklepòw na które Cię prosiłem i nic nie załatwiłeś i wróciłeś z podkulonym ogonem . A niby taki jesteś obrotny , fachowy i profesjonalny . Masz za wysokie mniemanie o sobie . Pokazałeś co potrafisz . Siedź tam i podlizuje się komu trzeba , a i do emerytury może Cię przytrzymają . A ja będę robił swoje i nic Ci do tego i przedstaw się to wpisze Cię na moją listę ,, do (usunięte przez administratora) już parę nazwisk tam jest. Ciebie też tam umieszczę i przyjdzie dzień i godzina , że się zdziwisz , że taki ktoś jak ją zniszczył Twój świat w jeden dzień. Skoro Ty dostałeś premie za swoją pracę mi też się należy - nie jestem gorszy od Ciebie . Jestem takim samym człowiekiem. I kropka

Xyz
@BD

A gdzie tam było wpisane , że miałem wykonywać te same obowiązki co Ty i mieć stałą trasę do obsługi i robić ankiety , tworzyć ekspozycję , robić plany , wstawiać standy,, lodówki , dotarcie , udziały , wprowadzać nowości . Gdzie to było napisane ? . Do czego zatrudnia firma pracowników z agencji? No proszę powiedz . To dlaczego mnie wrzucili na regularną trasę i narzucili obowiązki takie jak Ty miałeś. Wykonywałem to samo co Ty za wynagrodzenie pracownika agencji . Uważasz że tu nie ma (usunięte przez administratora) No właśnie jak mówisz że się nadaje do leczenia to otwórz praktykę lekarską więcej zarobisz bo się widać na tym znasz Panie doktorze. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. To zatrudnij się w agencji i wykonuj to samo co pracownik CC HBC zobaczymy jaki będziesz wtedy zadowolony i jakie będzie Twoje zdanie na ten temat. A teraz możesz mnie hejtowac może za to seansik dostaniesz typie i podłoża się tam .

Obserwator
@Anetka

A ty obrońca a nie wzięłaś pod uwagę ze z ta osoba jest coś nie tak może zamiast się wypowiadać pomóż mu bo biedak nie może znaleźć pracy s po treści jego wpisów widać ze życia osobistego tez nie ma

Zacheta DNS
@Xyz

Walcz o swoje chłopaku, nie daj się tym pseudo kierownika !!! Niech się wszyscy dowiedzą jak Cie traktowali !!!

XXX
@Obserwator

To już ustaliłeś że jestem niezrównoważony - spoko - nie zmienia to faktu że za wykonaną pracę należy mi się wynagrodzenie . Proszę firmę o wypłacie tych należności . Sprawę oddam do sądu . Poszukuję ludzi którzy również zostali (usunięte przez administratora) przez firmę CCHBC . Jeżeli są takie osoby to pisać - zgadamy się i zrobimy zbiórkę na adwokata lub radcę prawnego . A kandydatom proponuje kilka razy przemyśleć pracę dla tej organizacji przez Interkadra oraz OEx Cursor jako mercz mobilny - poza tym drodzy mercze skoro macie pracować 168 h 5 dni w tygodniu to powinniście mieć umowę o pracę a nie zlecenie jakie wciskają Wam kierownicy w tej firmie. Oni mają umowy o pracę i dobre pensje nie pracujcie na tych ludzi. Walczmy o swoje - to jest bogata firma stać ich na godne wynagrodzenia dla pracowników również agencyjnych .

WE36872

A jesteś typie pod pseudonimem ,, BD'' wstanie pojąć , czy Twój móżdżek to pojmuje , że STL któremu mówisz chwała mnie nie zwolnił tylko ja sam rzuciłem kluczyki od tego blaszanego złoma który zwie się Fiorino . Mam w nosie każdego który mnie traktuje jak drugi sort . I w innych agencjach też im rzuciłem bo nie będę człowiekiem drugiej kategorii i w ślad za mną rzuciło w jednej agencji w jeden dzień 11 osób papiery . Róbcie sobie sami (usunięte przez administratora) STL e w agencjach . Myślisz że jesteś taki mądry i obrotny i masz super wiedzę i umiejętności . Zapewne więcej masz doświadczenia bo trudno go nie mieć robiąc to samo przez 15 lat to nie wiem jakim by trzeba być bezmòzhiem żeby nie ogarnąć pracy i zasad w jednej firmie CC . Więc nie mów mi że byłem słaby tylko że miałem mniej doświadczenia i umiejętności wynikającej z krótkiego stażu - tak będzie uczciwie , ale co Ty możesz wiedzieć o uczciwość i równym traktowaniu , o przyzwoitości , etyce , empatii ,bposzanowaniu drugiego człowieka jak dla Ciebie liczy się tylko hajs bez skrupułòw tylko hajs i stołek po trupach do Celu - tak jak Putin dosłownie . Każesz mi się leczyć hmm. Osobowości psychopstyczno narcystycznej się nie leczy taką mam osobowość i trudno . Ale jestem zupełnie przyjazny dla ludzi którzy traktują mnie po ludzku i jak człowieka a nie jak drugi sort i robi ze mnie fraje..a . Kasa premia która mi się należy i zapominam o sprawie . Skoro Tobie wypłacili to mi też powinni . Zrozum to wreszcie jesteśmy równi - takimi samymi ludźmi . Nie ma lepszych i gorszych . Firma CCHBC powinna to zrozumieć skoro jest taka amerykańska to niech działa jak amerykańska a nie sowiecka .

Dariusz Kraków

Kolego który nie ma odwagi napisać swojego imienia tylko podpisuje się ,,BD" mówisz że jestem niezrównoważony i mam się leczyć . No cóż specjalista mi potrzebny mówisz - taki jak Ty może he he . Wielki BD s chluba tej firmy - najlepszy jesteś najlepszy no żyj w swoim świecie swoich przekonań zbieraczu zamówień bo ko prawdziwego handlowca nawet nie stałeś . Powiem Ci w sekrecie mam osobowość psychopatyczno-narcystyvzną poczytaj najgorszy typ człowieka z takimi jak ja najlepiej na dystans. Niestety za późno . Za wszystkie krzywdy , za każdą jedna odwdzięczę się . Przedstaw się wpisze Cię na moją listę . Za to szmacenie mnie za wszystko odwdzięczyć Ci się chciałem musze siedzieć komu . Mam mieć wypłaconą premie na takich samych zasadach jak każdy BD w tamtym czasie . Jak potraficie wyliczyć to sobie obliczcie . Podstawy matematyki myślę że znacie chociaż mogę się mylić po tym jak widziałem jakie mózgi operacyjne tam dostają etaty . He he Skoro podpisałem umowę jako osoba do pomocy BD to powinno tak być a nie wrzucić mnie na najgorszy rejon gdzie rotacja była co 3 miesiące kto inny i wymagać tego co na trasie w centrum. Tak taka była tam rotacja same Panie na sklepach to mówiły że przede mną było dziecięciu i ja jestem najdłużej . Kasa która mi się należy i zapominam o temacie panienko .

Krakow city

Chłopaku z Krakowa który tak walczysz wiedź, że trzymam za Ciebie kciuki- walcz o swoje !!!

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dariusz

Opowiem Wam jak działa w Krakowie manipulacja osób zatrudnionych przez agencję Interkadra. Gównie opiera się o zasadę polegającą na grze psychologicznej. Gra polega na tym , że osoba zatrudniona i pracująca przez agencję ma prany mózg i wmawiane w trybie ciągłym , że już za chwilę dostaniesz umowę o pracę w firmie Coca-cola tylko jeszcze musisz zrobić który łka rzeczy i udowodnić że się nadajesz . Poprzeczką co miesiąc wyżej i wyżej i wyżej i ciągła manipulacja i gra słowna . Kierownicy zapewne przeszli szkolenia jak to robić tylko że trenerzy zapominają o jednym . Było przeprowadzone kiedyś badanie na szczurach . Szczur podobnie jak człowiek będzie próbował doskoczyć do czegoś na czym mu zależy ale do pewnego czasu i wkońcu odpuści ponieważ widzi że cały wysiłek idzie na marne i w pewnym momencie dostrzega że sensu w tych wysiłkach nie ma . Panowie trenerzy dokształcić się w metodach prania mózgów i poczytajcie trochę z książek z psychologii . Nie polecam pracy w tej firmie nikomu kto chce na zdrowych zasadach cokolwiek osiągnąć , na uczciwych zasadach dodajmy . Kolesiostwo, nepotyzm, wyszydzanie ludzi z agencji, ośmieszanie ich w zespole . Panowie kierownicy myślicie że jesteście takimi bohaterami bo ktoś wam załatwił dobre stołki do których jesteście przyspawani. Otóż jesteście nierobami i tchórzami pod każdym względem. Napluł bym Wam w ryj ale jedno co robię na sklepach to .... na Waszą firmę . Nie pozdrawiam bo działacie jak Putin i Wasze metody są rodem z KGB i Komunistycznej Polski . Dariusz Krakòw

Przepraszamy
@Dariusz

Widzimy, że masz dużo w sobie żalu za to jak 2,5 roku temu zostałeś potraktowany. Doceniamy i szanujemy Twoją determinację w przedsięwzięciu nieustannego hejtowania i trollowania wszystkich informacji na temat CC HBC i agencji Interkadra. Musisz też wiedzieć, że przez te ponad dwa lata od kiedy nie pracujesz już dla organizacji wiele tematów się zmieniło, firma przeszła dwie restrukturyzacje, stanowiska się zmieniły, procesy się zmieniły, czasy się zmieniły, okoliczności się zmieniły (covid, wojna) i co za tym idzie LUDZIE też się zmienili. Wiemy, że nie będąc w organizacji nie możesz obserwować tych zmian, dlatego odnoszenie się cały czas do jednego patrykularnego przypadku, przez tak długi okres nie ma już najmniejszego sensu, bo mówiąc wprost po prostu się przedawnił. Tak wszyscy na tym forum już to zrozumieli: ktoś gdzieś z ówczensych STLi popełnił błąd, może nawet SCM (tego stanowiska już nie ma!) ktoś gdzieś Ciebie skrzywdził, ktoś coś Ci obiecał i tej obietnicy nie dotrzymał, że czujesz żal, gorycz, rozczarowanie i masz poczucie niewyrównanych krzywd i wierz mi lub nie, wszystkim nam jest ogromnie przykro z tego powodu. Mamy świadomość, że tak się nie powinno stać i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeśli słowo PRZEPRASZAM nie wystarczy, proszę zatem napisz w jaki sposób możemy Tobie zadośćuczynić te wyrządzone krzywdy, czego od nas oczekujesz, co możemy dla Ciebie zrobić?

Dariusz
@Przepraszamy

Po pierwsze nie hejtuje i nie troluje ważna persono na stołu zatrudniona po znajomości , po drugie nie mów mi co ma sens a co nie ma sensu człowieku . Dla mnie ma sensu ponieważ będę pisał to jeszcze 20 lat a może i dłużej , nawet z za grobu . Po trzecie chciałbym , żeby ludzie szanowali ludzi tych ludzi którzy mają gorzej i ciężej w życiu . Tych ludzi którzy nie mają znajomości i nie znają wpływowych person którzy dużo mogą . Dlaczego jest tak że ludzie ,, z polecenia" czyli defacto po znajomości mają otwarte wszędzie drzwi ? Dlaczego tak jest w naszym kraju w większości firm ? Dlaczego ludzie nie mający żadnych kwalifikacji na dane stanowisko dostają pracę , a drudzy starając się dogonić króliczka szans nie mają ? Dlaczego w naszym kraju jest tyle chamstwa . Dziś pomagacie wszyscy obywatelom Ukrainy , być może nawet cała Wasza organizacja wspiera obywateli UA , a nie pomożecie swoim rodakom ? Dlaczego mi nie pomożecie ? Dlaczego ja jako obywatel PL poniewieram się jak drugi sort człowieka po agencjach tylko dlatego że nie mam znajomości ? Dlaczego każdy mnie wykorzystuje ? Wiesz czego chce sprawiedliwości i chce żeby firma CCHBC wypłaciła mi należną premie za moją ciężką pracę za miesiące w których wykonałem plan . No w jednym miejscu tylko nie był zrealizowany no ale oczywiście nie nadawałem się do tej pracy. Jesteście kłamcami , oszustami tyle Wam powiem . Pomagajcie dalej obcym narodom , a swoich miejcie w (usunięte przez administratora) pokażcie się jacy jesteście dobrzy i szlachetni - wiem robicie to dla poklasku - ochyda . Pomyślcie czasami o takich ludziach jak ja którzy chcą uczciwie pracować i dajcie szanse takim ludziom jak ja którzy nie mają szerokich pleców . Dobrze Wam się żyje w PL cieszę się , ale mi się źle żyje w tym kraju z takimi ludźmi jak Wy którzy myślą tylko o swoim dobrobycie . Dużo by można mówić ... Jesteście oszustami zwykłymi dwulicowy mi ludźmi i kropka .

Go up
@Przepraszamy

..."PRZEPRASZAM nie wystarczy, proszę zatem napisz w jaki sposób możemy Tobie zadośćuczynić te wyrządzone krzywdy, czego od nas oczekujesz, co możemy dla Ciebie zrobić?..." Wystrzelić się w kosmos! I nigdy nie wracać!!!

@Dariusz

Dla mnie to jesteś osoba niezrównoważoną która przez ewidentne problemy psychiczne żyjesz jakimś ułamkiem życia z przed lat. Szkoda mi ciebie człowieku! Potrzebujesz pomocy specjalisty. Piszesz ze się mie nadawałeś do tej pracy i czego chcesz więcej. Młodzi ludzie a takie problemy życiowe, życia nie znasz. Zajmij się sobą bo firma najwyraźniej dobrze zrobiła ze się Ciebie pozbyła z szeregów i szacunek dla tego STLa. Czytać tych Twoich bredni się nie da

Żaba

Witam, mam pytanie przeszłam wszystkie etapy rekrutacji na PH. Czy firma dzwoni z odpowiedzią nawet jak jest negatywna?

Adam Krawczyk
@Żaba

To zależy . Czasami oddzwonią , że nie ale rzadko .

Makatki
@Żaba

Sama jestes negatywna

I jeszcze jedno . Pod żadnym pozorem nie zgadzacie się na pracę przez agencję Interkadra. Jeżeli kumpli mogą zatrudnić bezpośrednio przez firmę. Kumpli którzy są zieloni jak trawa na wiosnę ale mają plecy to znaczy że Was też mogą . Szczególnie tyczy się to Krakowa . Nie wierzcie w ani jedno słowo Stli i Scma dla nich liczy się tylko ich dobrobyt i szczęśliwe życie. Nie dajcie się wykorzystać.

@Kraków

Człowieku już jesteś nudny! Te same teksty wypisujesz od kilku tygodni na tym samym forum. 2,5 roku temu odszedłeś z firmy tj agencji na własne życzenie i masz żal do całego świata. Daj sobie spokój i żyj swoim życiem i daj innym spokojnie pracować. SCM już w tej firmie nie ma od 2 lat człowieku. Tak Ci szkoda tej pracy że kolejne 2 lata będziesz pisał. W Krakowie każdy wie o kogo chodzi i nie rób z siebie tu błazna. Dla Ciebie to wszędzie jest kolesiostwo, zastanów się dlaczego nie pracujesz i dlaczego nie chcę Cię nikt z powrotem zatrudnić mimo ze się dobijasz! Odpuść

@BD

Kandydaci do pracy. Nie zgadzacie się na pracę przez agencję. W firmie panuje ogromne kolesiostwo . Wianuszki wzajemnej adoracji. Nie wierzcie w żadne słowa Stli. Nie dajcie się manipulować . Ludzie którzy tam pracują w większości są po znajomości, nawet się nie pchajcie do tej organizacji. Chciałem żebyście wiedzieli zanim się zatrudnić .

@BD

Reniferze biegiem do podlizywania , a będziesz zadowolony . Jak nie widzisz tego kolesiostwa w tej firmie to znaczy że okulista już będzie bezradny w Twoim wypadku . Będę wyrażał swoje zdanie tyle ile mi się podoba i Tobie nic do tego kolego zresztą nie kolego raczej typie . Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na tym polega ustrój demokratyczny , ale skąd Ty możesz wiedzieć o tym jak dla Ciebie najważniejsze jest komu się podlizać żeby coś dla siebie ugrać . Pycha , arogancja, i dwulicowość i kolesiostwo . W skrócie charakterystyka firmy a raczej ludzi pracujących w tej firmie. Nie pozdrawiam lizusòw

@BD

Panie BD jeszcze chciałem coś Panu powiedzieć tak się będę zwracał per Pan , a więc. Pan mi nie będzie mówił co ja mam robić bo Pana władza jest żadna . Swoją drogą uważaj Pan na drodze bo mamy tylko 24 punkty do zdobycia żebyś nie złapał czasami puli na jednej kontroli bo będzie po pracy a takie sytuacje zdarzają się .... Ale powracając tak wiem dlaczego nikt mnie nie chce jak to Pan powiedział zatrudnić a no dlatego , że nie zrobiłem zadań tych co nie zrobiło dziesięciu moich poprzedników na rejonie . Wcześniejszych BD którzy byli etatowymi pracownikami natomiast ja miałem obowiązek to zrobić jako agencyjny pracownik . Teksty typu ,, jedź zrób mu cenę i będzie brał od Ciebie " dlaczego poprzednicy tak cennej rady nie wykorzystali i nie zrobili ? Dlaczego STL pełen wiedzy i umiejętności nie pojechał i nie wykonał tych zadań skoro są one do wykonania? Najlepiej powiedzieć, skontrolować , powiedzieć teoretyczne zdanie - w teorii ja też wiem jak ma to wszystko wyglądać . Dlaczego żaden doświadczony BD nie pojechał pomóc i pokazać jak się to robi ? No bo lepiej jechać do centrum i zebrać zamówienia niż szarpać się na peryferiach o parę zgrzewek . Fajnie też jechać na sieci zachodnie i na stację paliw zrobić Redankiete i po sprawie wszyscy klaszczą premia wpada . Tak masz rację trochę szkoda bo wkładałem całą swoją energię w tą pracę , walczyłem o każdą zgrzewkę więcej - a po co powiesz jak byłem przez agencję. Już Ci mówię ponieważ myślałem że jak zrobię jak najwięcej to dostanę umowę bezpośrednio przez firmę tak jak Ty . No jak pamiętasz tak dobrze wszystko to sam wiesz że zatrudniają kolegów po znajomości i tego nie zaprzeczysz . Zapewne nie wiesz jakie to uczucie jak przez jakiś czas starasz się jak możesz a potem jest jedno wielkie rozczarowanie. Wiesz co mówisz że dla mnie wszędzie jest kolesiostwo hmmm tak jest , ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć jak od X lat siedzisz jak u Pana za piecem w Coca-coli zapewne z dobrymi kontaktami że nikt Cię nie ruszy . Zatrudnij się w agencjach mamy ich na rynku trochę - zaufaj tym ludziom z koncernów - zapewniam Cię że zobaczysz jakie jest kolesiostwo. Prawda jest taka , że ludzie przez agencję da łatwo do manipulowania i do wykorzystywania lecz takich jest coraz mniej. Jeszcze coś jak nie znasz sytuacji i nie jesteś na czyimś miejscu to nigdy nie zrozumiesz nikogo . Uważasz że nie zasługiwałem po tym czasie testu pracy realnej pracy na normalną umowę? No dobrze skoro tak to sam widzisz że mnie tam nie ma za to jest masę kolesi . Dobra ich . Miałbym Ci wiele do powiedzenia prosto w twarz skoro wiesz kim ja jestem to przedstaw się . Powtarzam mamy wolność wyrażania opinii i ja ją wyrażam dla ludzi którzy mieli by pomysł zatrudnić się w agencji i pracować dla Was . Nie warto . Ps. Uważaj na tej drodze punktów mamy 24 a zawsze coś się znajdzie kolego że pula będzie w jeden dzień lub dwa . Ja nie jestem mściwy tylko pamiętliwy bardzo długo pamiętam wyrządzoną mi krzywdę ...

XYZx
@BD

Acha wiesz co Ci powiem jeszcze już nawet nie chce wolę być bezrobotny i mieć swoją godność niż podlizywać się takiemu buraczane mu buraków z burakowa jak Ty . Nie będę Ci usługiwał i robił na Ciebie za 2 tysiące złotych . Powiem Ci jeszcze coś jesteś kłamcą i (usunięte przez administratora) co innego obiecałeś co innego było i nie będę chłopcem do bicia i do wyśmiewa się ze mnie . Twoi wierni sługusy niech robią na Ciebie skoro mają 6 tysiecy . Ja nie będę tyrał za 30 procent tego co oni a wymagania odemnie większe niż od nich no bo wiadomo przyszedł (usunięte przez administratora) z Interkadra z ulicy . I będę to pisał tutaj jeszcze 20 lat a jak Ci się nie podoba to nie czytaj lub zgłoś do firmy niech mnie podadzą do sądu - chętnie tam opowiem jacy jesteście kłamcy i (usunięte przez administratora) .

Ciekawski
@XYZx

A może zgłosisz to oficjalnie zamiast się mścić?

@Ciekawski

Nie nie mam zamiaru zgłaszać niczego oficjalnie. Mam tylko jeden cel żeby NIKT więcej nigdy już więcej NIKT nie został (usunięte przez administratora) przez STL i z tej firmy . To są zwykli flaplusy i chamy . To nie jest zemsta to jest wyrażenie opinii. Zemścić to ja się zemszczę w odpowiednim czasie i jeszcze nie teraz .Na zemstę przyjdzie czas i będzie taka zemsta że zapamiętają mnie na zawsze !

@Kraków

Kolego bardzo dobrze. Stla z Krakowa należy się jazda bez trzymanki. Trzymam za Ciebie kciuki. Wszystkie ruchy dozwolone ;)

Leszek
@Kraków

Kierownicy w Krakowie to ludzie bez honoru i ambicji . Oni nawet nie wiedzą co to jest , a o szacunku to nawet nie słyszeli .

Higienistka
@Leszek

Warto zony niektórych uświadomić co robili na imprezach ;)

Praktykant z działu HR
@Higienistka

Co robili? Podaj proszę wszystkie szczegóły kto z kim co robił, nazwiska, daty... będzie wesoło jak tu wypłynie trochę tematów aferalnych :)))))

Mikimajk

Cześć ! Zastanawiam się nad praca w Coca Coli na stanowisku przedstawiciela handlowego Horeca w Krakowie. Czy może mi ktoś napisać jak wyglada praca ? Od czego uzależnione są targety sprzedażowe i ile realnie można zarobić ? Z góry dzięki za info.

Zzz
@Mikimajk

Jak lubisz adorować kierownika i jego sługusòw to miejsce dla Ciebie.

Nikita
@Mikimajk

Praca wygląda dramatycznie, współpracujesz z kierownikami najgorszego sortu. Bezmugie jeti. Zarobki smieszne. Idz do pepsi.

Krakow

Czy u was w Krakowie kierownika płacą za to, ze siedzą po nocach i odpisują pracownikom ? (usunięte przez administratora).

STL Kraków
@Krakow

Tak.

STL Kraków 2
@Krakow

Tak, kwartalnie

SCM Krakow

Posłuszne chłopaki te moje stle

BD

Mocno masz coś z głową nie tak

Killer
@BD

No nie zaplusowałeś u Boga lokacji tym wpisem Wąski . Pan SCM kazał Ci do budy a Ty skaczesz . Oj Wąski będzie kara - zabierzemy marchewkę .

QWW
@BD

Szkoda że nie ma minki typu parsknięcie śmiechem . Parsknoł bym oj parsknoł.

W snach

I jeszcze lekarz w dodatku i psycholog w jednym . Co od tej Pani psycholog się uczyłeś nocami co uciekła od Ciebie . Za dużo i za często chciałeś widocznie . Praca w HoReCa to zbyt mała stawka widocznie za te uciechy z nią . Przykro mi ale chociaż psychologi liznołeś trochę STLu (usunięte przez administratora)

Area

Uwaga na oferty przez agencję Interkadra do tej firmy. Kłamią , manipulują, wykorzystują Wasza trudną sytuację. Nie zgadzacie się na pracę przez agencję dla Coca coli szczególnie w rejonie Kraków.

Abc

Auta jakie będą do dyspozycji BD to Toyota Yaris  Cross.... Pewne źródło....

Def
@Abc

A od kiedy wymiana?

Czyli mówisz żeby nie wymieniać aut ? Raczej to powód do zadowolenia ze wymieniają auta na nowe i to nie małe kompakty jak fabia tylko coś lepszego co więcej bez mobile eye. Skoda widzę poszła w końcu w odstawkę

anty

Kolego,jeszcze nic nie wymieniają i nawet nie wiadomo kiedy bedą wymieniać i na co. Na dzień dzisieszy nawet telefonów nie wymieniają a już 2 lata minęły.

Abc
@anty

Jestes pionkiem to nic nie wiesz. Kto ma wiedziec ten wie

ONA
@Def

Wie ktoś?

@ONA

Na piątkowym call wszystko przecież powiedzieli. Auta Yaris Cross i start wymian Q2, telefony wymiana luty czyli wymiana po 2 latach zgodnie z planem.

Trolle są wsród nas
@BD

Te informacje o wymianie aut i telefonów są dla pracowników powszechnie dostępne, Jaak tez ostatnio o tym mówił, widać że jest tu sporo trolli którzy już tu nie pracują albo nigdy nie pracowali dlatego pytają i takie oczywiste rzeczy

Cross
@Trolle są wsród nas

Nie bylo mnie na tym tele. Wiadomo jaka wersja tego auta i czy wymiana od kwietnia czy raczej końcówka Q2?

Zapytaj
@Cross

Chlopie jak cie nie bylo na tym tele to zapytaj swojego STLa albo kolegi z zespolu na nie tu XD No chyba że nie jestes pracownikiem CCH i nie masz kogo zapytać

Wymiany od kwietnia?

Bamber

Na pewno nie

Fabia

Podobno jeszcze przedluzyli Skody na rok

Krakow
@Abc

Brawo coca cola ! Nadal nie potraficie kupoc swoim ph samochodow kombi... dalej będą pchać materiały na fotele..

Twoja mama

To ciągle mijam te czerwone kropki na drodze dopchane za kierowcą ze lusterko wsteczne to pełni funkcję ozdobna ;) ale niech będzie nie wożą nic :p

Jedo

Powiedzcie mi kto normalny idzie pracować do Coli przez agencję? Chyba ktoś bez piątej klepki . Tyrasz za 30 procent tego co etatowy BDs. Niespełna rozumu Ci ludzie są .

W firmie panuje ogromne kolesiostwo i wianuszki wzajemnej adoracji. Jeżew li nie chcesz w tym uczestniczyć jesteś za burtą . Organizacja przypomina mafię z lat 90 siątych . Kto nie jest z nami ten przeciwko nam . Klika która broni się wzajemnie. Nie polecam.

Lipa

Ta Firma to własny cień dawnej organizacji! Nie wierzysz to pogadaj z dowolnym bd w czerwonej fabi nawalonej kartonami. Nie polecam!. Ludzi trzyma tutaj zajmowane stanowisko, kredyt lub strach przed zmianą! Dobre miejsce na "przetarcie" i wypad!

Wujek

Panowie jak Was spotykam w tych ciasnych skodzinach na gaz z zapchanym bagaznikeim, że nic nie widzicie we wstecznym to mi wie z Was śmiać chce... żal, że takie zdolne chłopy pracują za parę PLNow... ogarnijcie się i zmieńcie pracę

Chyba ty
@Wujek

Chlopie sam sie ogranij i sobie zmien jak ci sie nie podoba. Jesli jestes pracownikiem jak podales to smiejesz sie sam z siebie. Serio to teraz jest mi ciebie zal. Ja czekam na crossa a na kase tez nie narzekam, inne firmy tyle nie placa swoim handlowcom

@Wujek

6000 na lape piechota nie chodzi, a sa jeszcze inne benefity No chyba ze swoja kariere skończyłeś na młodszym specjaliście w interkadrze to skad mozesz wiedzieć

Śmiech
@Wujek

Cieszymy się że ty nie musisz w ciasnej Skodzie siedzieć pokaż jakim ty się wozisz?, pewnie MEGA fura i skóra

Filmiki
@Ciotka

No właśnie. Nie zgadzacie się na pracę przez agencję Interkadra i nie pracujcie na tych z Coca-coli darmo..zjadòw nierobów po znajomości zatrudnionych . Zgadzam się 2 tysiące w Interkadra płacą a Ty masz 6 tysięcy . Szanowni kandydaci nie dajcie się wykorzystać. Pozdrawiam z Krakowa Oceniona oczywiście negatywna i nie dajcie się manipulować Stlom ze Staniątek.

Wujek
@Chyba ty

Ja biorę do samochodu tyle ile się mieści w bagażniku... a że tam mieści się 3 przekładki to co ja na to poradzę, nie ja podpisywałem kontrakt na Skody ;)

Krysia
@Ciotka

6 na łapę... chyba brutto kwartalnie w jenach Egipskich przed denominacja ;)

Teraz Ty
@Ciotka

Chłopie ja i za 10 tysięcy bym tu nie chciała pracować . Z tymi ludźmi i z takim kołchozem . To jest mordenga nie warta tych 6 tys które masz albo Ci się zdaje że masz . Wolę zjeść żurek ale przynajmniej nie będę miał wrzodów tak jak Ty .

Szukaj
@Ciotka

Przestań ćpać tyle bo widzisz podwójnie . Blahaha błaha 6 patyka . Oj mòzgu ..

@Krysia

Zazdrośnicy :)

@Szukaj

Siedza sfrustrowane chłopki i po nocach komentarze pisza. Smutne życie musicie miec. Pewnie na bezeobociu tez bym noce zarywala. I potwierdzam ze wyciaga sie do 6000 na rękę. Zróbcie sobie certyfikację bo nikt wam nie broni. 9200 brutto z max premia to jak by nie policzyc wyjdzie 6000 :)))

Ha ha ha ???? Z pewnością . 9200 na rękę. A nie z premia .

Ciotka

Widocznie tylko do obrazania kobiet sie nadajesz pucybucie. Zazdroszcze malzonce mozgu. a wystarczylo by sie zabrac za uczciwa robote :) boli boli? Nie obchodzi mnie ze nie mogles nic powiedziec hahaha

Lepiej
@Ciotka

Przedstawiciel handlowy w tej firmie zarabia 18 tysięcy miesięcznie. Zapraszamy osoby które kupiły ten bajki. Pozdrawiam Zespół STL i i SCM .

Ha ha
@Lepiej

Chyba przez 6 miesięcy ;) W Lidlu lepiej płacą :)

Dwugłos

Powiem tak tutaj będą ludzie bardzo zadowoleni i ludzie którzy nienawidzą tej firmy. Powiem Wam dlaczego. Przedstawiciel dostaje bazę klientów każdy inną , są inne trasy i jeżeli trafisz na słabych klientów na danym regionie a zapewne na takie regiony teraz szuka firma CC to zarobisz tylko podstawę i nic więcej . Dobre rejony są obstawione i napewno z ulicy nikt Was tam nie zatrudni nawet nie marzycie o tym . Będą jeszcze wami manipulować i wmawiać że da się te ich wymogi z księżyca zrealizować w sklepie typu śmietnik gdzie babka żarówkę wkręca jak wchodzi klient jeden na dzień . Pracowałem w Krakowie i wiem co mówię . Dobre stałe rejonie są obstawione przez ludzi którzy pracują w firmie powyżej 10 lat . Oni szukają na te trasy gdzie jest słabo . Oczywiście żaden AS tam nie pojedzie bo wyjdzie że jednak nie jest takim ASEm . Najlepiej pochodzić po rynku nowoczesnym po halach i udawać mądrego.

Nadia

Dzień dobry. Proszę o informację. Na jakie zarobki może liczyć na początku specjalista ds. Rozwoju rynku kluczowych klientów. woj. lubuskie. Szukam stałej, pewnej pracy. Sezonowa odpada. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

GKs
@Nadia

Interkadra polecam zrobisz co trzeba i Cię wyrzucą jak psa .

Praca
@Nadia

Stałej pewnej nie ma , zobaczysz liczbę obowiązków plus innych i sama stwierdzisz że za dużo:) na początku podstawa niewiele większą niz najnizsza plus premie sprzedażowe... o ile sie je wyrobi :)

@Nadia

Wszytskie ogłoszenia na specjalistę key acount w całej Polsce są nie aktualne bo jakiś gość zamiast dać ogłoszenie na Specjaliste na całą Polskę to dał ogłoszenie na każdy region w Polsce osobno ????

Szczery
@Nadia

Aplikuj i sama zobaczysz jak to wyglada, nie sugeruj się tym forum bo wiele rzeczy mija się z prawdą. Każdy musi sam się przekonać jak wyglada praca. Uważam że zarobki nie są takie jak tu piszą. Jak pójdziesz ma rozmowę to się dowiesz. To miejsce nie jest odpowiednie do takich pytań. Większość już nie pracuje i wylewa swoje smutki.

Przedstawiciel handlowy

Sposób zarządzania. Kij i marchewka. Łapać kruliczka i uciekającą myszkę .

Więc

Słuchajcie nie dajcie się robić w bambuko . Nie warto się z nimi kontaktować nawet szkoda czasu to już nie jest ta firma co 15 lat temu. To już jest gorzej niż prywaciarz z lat 90 tych . Tyle mam do powiedzenia bo na resztę szkoda mi sił opisywać .

Pojawiła się oferta na stanowisko - Starszy Specjalista ds. Rozwoju Rynku Kluczowych Klientów. Poinformujcie mnie co to za stanowisko i z czym się ono wiąże? Jakie są możliwości rozwoju. Czy warto aplikować? Proszę o rzetelne odpowiedzi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC