Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Jożin z bażin

I co merchowie, nowy PoS pokaże, że target ekspozycji robiliśmy kikkakami. Co teraz??

kolo
@Jożin z bażin

Daj spokój z tym koleś. Tej firmy już nie ma. FritoLay wykupi cchbc razem z kliklakami.

Zdegustowany
@kolo

A skąd ciemnoto masz te info furiacie

Ciszek
@Zdegustowany

Jakbyś słuchał co wczoraj mówili na hellenicu to byś wiedział...furiacie

Jozin

Uciekam stad !!!!! Jutro klade papiery :) trzymajcie sie

Jurny Darek

wcześniej na hgmm w biurach były owoce a teraz w Białymstoku podają chyba szczaw i mirabelki :)

@Jurny Darek

Fajna ta wschodnia ściana????

Majorek

W tym Białymstoku to nadajecie się tylko do pasienia żubrów. Po co się tu udzielacie jak wasze dokonania w sprzedaży są marginalne. W ogóle jesteście zabawni! Przepraszam że tak ogółem powiedziałem!

taka moja opinia

Białystok od ładnych paru miesięcy słyszę tylko Białystok. We wszystkim najgorsi, najwiecej narzekają, afery łóżkowe, łamanie procedur firmowych, walki z redem, nagrywanie siebie nawzajem co tam się porobiło? Kiedyś jedna z lepszych lokacji a teraz już tylko pośmiewisko. Ale żeby nie było, spytałem znajomego z Gdyni o co chodzi z tym Białymstokiem. Odpowiedział mi w jednym zdaniu. Jaki szef taka lokacja. Resztę wytłumaczył mi mój STL. Tak to jest jak obsadza się takie stanowiska ludźmi nie mającymi pojęcia o zarządzaniu zespołem. Pozdrawiam wszystkich jeszcze nie zmęczonych swą praca ze Śląska.

W samo sedno
@taka moja opinia

Całość wypowiedzi na temat Białegostoku zamyka ten SMARTny wpis kolegi. Brawo ???? ps jak był Grzesiek to się wszystko kupy trzymało a pyrów to już nikt bie lubi, wszyscy wolą kaszę gryczaną, ryż długoziarnisty, makaron ale nie pyry... ;)

karola
@W samo sedno

Pyry zawsze były nie lubiane. Noszą się jak pawiany w zoo na wybiegu.

@karola

Nie wiem kto dokonuje wyborów na stanowiska w tej firmie. Ale obecny scm w białym mówiąc delikatnie nie nadaje się do sprawowania tej funkcji. Ile firma musi jeszcze stracić aby przejrzała na oczy, ze popełnia błędy kadrowe.

Prawde ci powie
@Andrzej

Gosciu. Coca cola HBC przestaje istnieć od pazdziernika a ty sie tu przejmujesz. Wyluzuj.

Co masz
@Prawde ci powie

Co masz na myśli?

@Co masz

Czy to prawda ze kolejne osoby z doświadczeniem rzucają papierami?

kleo
@Adam

Zgadza się. Coś jest na rzeczy. CChbc odpuszcza PL.

Uwaga Uwaga
@kleo

Do wszystkich czytających goWork- kładźcie wypowiedzenia póki możecie.

Slade
@Majorek

Pasienia?

Slade
@Majorek

Majorek / Pasienia ? Jesteś kmiot ....

trolololo

Robaczki, opowiecie coś więcej nt. stanowiska specjalisty ds. rozwoju rynku? Jaki klimat? jaka podstawa+premia? jaka fura, bo to że obklejona to wiem..

kiler jerzy
@trolololo

podstawa - 2850 brutto premia zależna od wyrobienia targetu. Klimat zależy od lokacji. Fura - skoda fabia na gazie.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
whats up there?

z tego co mi wiadomo myki z ankietami były 'wdrażane' w Białym za czasów Grześka? Czemu więc jest przypinka do nowego SCMa? czy nie tak było?

Kaksb
@whats up there?

Bo nowy jest lamusem. Dlatego.

kiler jerzy
@whats up there?

Obecny scm nic nie robi. Brak wsparcia z jego strony. Promuje ludzi, którzy swym zaangażowaniem nie zasłużyli na awans.

Kot Jaroslawa

Jak tam rozczeniowcy? Wnioski na 500+ złożone? Teraz już całkiem można targetow nie robić i zająć się wyłącznie goworkiem.

Obdarzony

Weszles i co? Okazało się że nie stajesz na wysokości zadania?

Mzeta
@Obdarzony

Ja wszedłem, ale jak ty weszles to gratki. Co za debile w tej coca coli xd

Coca colowy swir
@Obdarzony

Właśnie takie nieuki chcą awansować, ale ich mózgi wielkości fistaszka widzą tylko jeden sposób :D Sugeruję zmianę płci, może wtedy z kimś się przespicie i sen się zisci...

Xyz
@Coca colowy swir

Zwłaszcza kolesie co podpisują się "obdarzony", hahaha ciekawe w co, bo w intelekt z pewnością nie????

Antman
@Xyz

A niby zatrudniają wyksztalciuchow. Chyba, że to stara gwardia bez szkoły.

Pocolo
@Antman

Zrób z rynkiem tyle co stara gwardia( może przewodu doktorskiego nie otworzyłem ale mam wyższe)bo teraz widzę że młodzież zwija rynek. Obiektywna odpowiedź, bo kilka lat już nie jestem w cc, ale po rynku cały czas się poruszam. Stare zboczenie zostaje by spojrzeć i porównać udziały do PC, a tu lipa.

@Pocolo

Prawda, młodym się nie chce

Młody
@Stary i może

Młodym się chce, to starym się nie chce

Ogórki
@Młody

już dojrzały

Wariat

cześć podobno jako PH można wynegocjować podstawę 4500 zł brutto czy to prawda ?? jak nie to ile ?? widzę dożo negatywnych wypowiedzi jeżeli jest tak źle to czemu dalej pracujecie w coca cola ??

fircyk
@Wariat

negocjowac to Ty bedziesz ale z magazynierem.

odpowiadam
@Wariat

wynegocjować to możesz sobie koszulkę polo z napisem głupi i głupszy. Tu na rozmowie Ci przytakniejakus pseudo kieras a na papierze będzie połowa z tego brutto i praca pod agencja zewnętrzną.

Poszukujący

Powiedzcie jak wyglada praca na stanowisku Kierownik?

Kr
@Poszukujący

Plany z kosmosu, tysiące priorytetów i praca 24h/dobe. Zapraszamy

kleo

Te ostatnie zwolnienia chyba dopadły tych najbardziej aktywnych co się tu udzielali. CC dopięła swego. W końcu będzie cisA i spokój na gowork.

Anna Marja
@kleo

W tej firmie zostały już same zastraszone osoby. Przez lata nabili im do łbów ze poza CC życia nie ma. Ci ludzie maja niska samoocenę i kredyty hipoteczne a także rodziny, wiec można by rzec ze są uzależnieni od CC i gotowi na wszystko aby tylko zatrzymać skodę.

WorkYouFouls
@kleo

Prawda zostali Ci ktorzy uwazaja ze 5tys raz na 3-4 mc a tak to po 3 tys to elegancka praca :) Siedzcie i gnijcie w skodach LPG Pozdrawiam

Ja.
@kleo

Nie będzie spokoju, każdy prędzej czy później będzie miał ochotę się tu czymś podzielić :)

Beret
@kleo

Ci "zwolnieni" teraz piszą więcej niż jak pracowali.

Bond. Z licencją,

Podobno już wiedzą, kto tu pisze, ale mają to załatwić po cichu, bez rozglosu.

Carlos Sorriva La Costa
@Bond. Z licencją,

Podobno to Monster Mango-loko miał być hitem, ale nim nie będzie, bo ciagle brakuje go na stanach. I nie chodzi tutaj o Stany Zjednoczone.

Juz nie czerwony

Po pierwsze w wiekszosci co jest pisane tutaj to prawda, pomowienia tez trzeba udowodnic, jesli pracodawca sledzi adresy ip ipadow pracownikow i na jakie strony wchodza to tez lamie prawo Gdyz w dokumencie uzytkowanie tel kom i ipadow nie mam o tym mowy, pozatym przy uzywaniu prywatnego ip to policja musiala by zapukac do drzwi i ktos by otym napisal Nikt nie jest anonimowy wiem, ale dziwne ze dzial hr , prawny i inne probuja ograniczyc go worka A to znaczy ze pisza tu prawde

obserwator
@Juz nie czerwony

Skąd pewność, że to co tutaj jest pisane to w większości prawda? Tu pisać może każdy co chce i o czym chce, wystarczy to trochę poobserwować. Bez konkretnych dowodów, same niedopowiedzenia. W większości to są właśnie hejty na innych. Ból (usunięte przez administratora) widać z kilometra. A co do reszty, to nie trzeba śledzić nikogo w internecie żeby go wyśledzić, ludzie gadają poza goworkiem dużo więcej. I nie tylko pracownicy, byli czy obecni. A te różne jak to piszesz, pomówienia, nie muszą firmy coca-cola obchodzić. Za to mogą obchodzić tych, o których tu się różne rzeczy pisze. A niektóre wpisy to mogą być wg prawa rzeczy karalne. Myślę, że niektórzy z tych piszących nawet się nie przyznają, że się wydało, że to oni. Ani tu, ani tym bardziej w życiu realnym. Jak to mówią- kozak w necie pi.da w świecie.

jack
@obserwator

Skąd pewność, że Wasze (postępowanie kadry managerskiej) względem pracowników jest uczciwe i prawdomówne? Co innego mówicie na zebraniach, a co innego za zamkniętymi drzwiami swojego biura. Szczujecie i napuszczacie ludzi, podbijając z jakimiś prezentacjami czy innymi tylko po to aby dziś jednego wynieść na piedestał a drugiego upokorzyć. Za swoją błędna komunikacje względem rożnego rodzaju tematów przed zarządem umywacie ręce a wina za wszystko obarczacie swój zespół. Jeśli ktoś zadał pytanie np: „o sex aferę w białym” to ktoś inny dopytuje o to jak została rozwiązana ta sprawa. Co w tym dziwnego? Czyż byście się obawiali tego ze odpowiedz brzmi , zamieciono pod dywan? Ja nie wiem czy była ta sex afera czy nie. I szczerze mnie to nie obchodzi. Ale ktoś kto jest z białego się tym interesuje czy jednakowe standardy dotyczą wszystkich czy tylko kadry roboli? A straszenie prokuratura w powyższym to dziecinada.

jeremy z kalinowa

Czy to dziś dyro z białego się tłumaczył z igraszek łóżkowych przed audytem? Kolega stl ic chyba się pochoruje? No ale dobra, rozumiem ze facet w pracy nie odpuści pannie jak jest jakaś petarda. Romanse są na porządku dziennym w takich corpo. I koleś który bzyka podwładne w pracy uchodzi za kozaka wsrod kumpli. Ale akurat ta panna to mężatka. Ciekawe jak taka może spojrzeć w oczy swojemu mężowi? Tymbardziej dać mu buziaka po pracy gdzie chwile wcześniej trzymała ku..sa innego faceta w ustach.

Somsiad
@jeremy z kalinowa

Był audyt w Białymstoku?

jack

No takie wypowiedzi względem pracowników nie służą dobrej atmosferze w pracy Panie „David”.

Ustawa

Przestępstwa zniesławienia i zniewagi ścigane są natomiast z oskarżenia prywatnego. Odpowiedzialność za zniesławienie i zniewagę w Internecie Jeżeli użytkownik za pośrednictwem Internetu pomówił inną osobę, grupę, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności to czyn ten jest zagrożony karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Internet zalicza się bowiem do środków masowego komunikowania, przy użyciu którego sprawcy zniesławienia grozi surowsza odpowiedzialność karna niż przy typie podstawowym tego przestępstwa. Analogiczną odpowiedzialność ponosi sprawca zniewagi w sieci, który obraził lub ośmieszył pokrzywdzonego za pomocą zwrotów powszechnie uznawanych za pogardliwe i naruszające godność pokrzywdzonego. Sąd może orzec także na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego nawiązkę. Na wniosek pokrzywdzonego wyrok zostaje też podany do publicznej wiadomości.

Test
@Ustawa

A zniewazajacy dostanie dyscyplinarke? Bo może warto poświęcić trochę energii i utrzeć nosa niektórym zlotoustym...

Teścik
@Test

Zdecydowanie tak, dla przykładu

Fido
@Teścik

I bardzo dobrze.

Przepis na weekend

Dziś przepis na łatwe danie np. na weekend:) Lepkie i słodkie skrzydełka z kurczaka, z nutą imbiru i chilli – po prostu przepyszne. Robiłam je już wielokrotnie i zawsze wychodzą pyszne, a co najważniejsze, są bardzo łatwe w przygotowaniu. Polecam! Skrzydełka w Coca-Coli Składniki: 14-15 skrzydełek, podzielonych na połówki 2 ząbki czosnku, drobno posiekane 4 cienkie plasterki imbiru 1 czerwona papryczka chili, posiekana 350 ml coca coli 1/4 szklanki jasnego sosu sojowego 2 łyżki białego wina uprażony na suchej patelni sezam 1 dymka lub szczypiorek, posiekany Przygotowanie: Skrzydełka umyj i osusz papierowymi ręcznikami, po czym natnij mięsiste części dzięki czemu słodki sos wniknie głębiej w mięso. W woku lub na dużej i głębokiej patelni rozgrzej 2 łyżki oleju i wrzuć skrzydełka. Obsmaż z każdej strony do ładnego zarumienienia i wyjmij je z patelni. Do tej samej patelni wrzuć imbir, czosnek i chili i smaż przez minutę (uważaj aby czosnek się nie przypalił bo zgorzknieje). Dodaj sos sojowy, wino do gotowania i cola colę, i doprowadź wrzenia. Po zagotowaniu włóż skrzydełka gotuj na małym ogniu, aż sos zgęstnieje i ładnie oblepi skrzydełka, przez około 15-20 minut. Mieszaj skrzydełka od czasu do czasu i uważaj aby ich nie przypalić. Wyjmij skrzydełka na talerz, posyp sezamem i szczypiorkiem lub dymką i podawaj. Smacznego!

Poszukujący

Możecie mi powiedzieć jak wyglada praca w Coca Coli, obecnie szukam pracy i myślałem o tej firmie

AskForMore

Lepsi piją Pepsi! To od nas klienci dostają parasole ,nowe lodówki i inne gratisy. Sektor horeca się brechta z coca coli na całego. Brak przedstawicieli na horece w miejscowościach wypoczynkowych? Te wasze 20sto letnie lodówki możecie sobie na grilla zabrać. Klienci sprzedaja już nasz towar z nowych lodówek ubrani w nasze firmówki ;-) Dziękujemy wam konkurencjo!

ccc

Firma zajęła zaszczytne 2 miejsce w rankingu firm odpowiedzialnych społecznie. Szkoda że nie pierwsze ale cóż sex skandale zrobiły swoje. Szanowni Pracownicy sprzedajecie produkt który sam się sprzedaje w pięknej amerykańskiej korpo. Nie marudzić, nie narzekać tylko dobrze należy pracować...

@ccc

Szkoda, że audyt taki jest. Zresztą sądzę , że ten dział istnieje tylko na pokaz aby tropić czy ktoś za dużo zgrzewke nie zapisał. Ze spraw obyczajowych zawsze wszystko zacierają. To po co oni komu? Oszczędności by się znalazły szybko

Adam Wisimulaha

Audyt robi tylko pokazówki, w stylu za dużo zaraportowalem stojaków 0.5

what up thete

Z całym szacunkiem do licznych ludzi, którzy pracują w CC - między nimi są tzw. starzy wyjadacze i hamulcowi. Chodzi o osoby średnio decyzyjne i bardzo decyzyjne. Stworzyli taką cichą klikę sięgającą do ludzi na stanowiskach powyżej grade SCM. W myśl zasady du-pa du-pę kryje uprawiają lans i propagandę sukcesu - na ocenach niektórzy z nich mówią o sobie , że są "idealni". Realnie są słabi i porównując własne wyniki między sobą w pełni można powiedzieć "wśród ślepców jednooki jest królem". A firma tonie - jeśli wygrywa układ to w perspektywie czasu ZAWSZE korp straci udziały. Czy to się zmieni? Oczywiście że nie ponieważ pozbywają się ludzi, którzy chcą coś zrobić inaczej /często lepiej. Popatrzcie na dział HR - zamknął oczy godząc się na uprawianie "równoległej rzeczywistości" dla własnych celów - doprowadził do "deep state" w firmie. W moim odczuciu HR jest działem wysoce niedojrzałym w szczególności na stanowiskach HR managerów niższego szczebla. Powyżej - nie wiem, ale kultura działu zazwyczaj jest podobna na różnych poziomach. Stąd możemy przyglądać się ze spokojem jak sprawy potoczą się dalej, dobranoc Coca Cola:)

@what up thete

Dobrze prawisz, zapomniałeś dodać o specjalistach w kadrze trenerskiej do których nie dociera każde inne spojrzenie na sprawę.

Adam Wisimulaha

Biegacz trener Ci pomoże

Jpn

Kraków co tam

Spider
@Jpn

Wszystko do (usunięte przez administratora) :)

Nowa

Czytam to forum i stwierdzam, że poziom jaki prezentują pracownicy to... żenada. Nie jestem pracownikiem tej firmy i po przeczytaniu opinii stwierdzam, ze nie chcialabym tu pracowac i to nie dlatego, ze jak piszecie kadra menedżerska jest jue taka... ale dlatego, ze praca z ludzmi, ktorzy zajmują sie plotkami i tym kto z kim sypia musi być delikatnie mówiac trudna. Zal mi Was.

Dejv
@Nowa

Dokladnie masz racje. Nie kumam ludzi co cisna sie o wszystko a nie szukaja nowej roboty.

Kukla
@Nowa

Widocznie bardzo byś chciał skoro czytasz gowork Coli. Chyba że to taka pasja.

gośka
@Kukla

dobrze powiedziane.

Hulti
@gośka

A mi żal Ciebie, bo jesteś pewnie z tych, że Ty chciałaś ale pewnie nikt nie chciał od Ciebie tego wziąć.

Rozczarowany
@Nowa

Żenada to dostawać awanse za pchane się do łóżek wszystkim po kolei. W tej firmie ostatnio to bardzo modny sposób pięcia się po szczeblach KARIERY! Jakie ploty ......pracownicy z ogromną wiedza i doświadczeniem od kilku lat są w tym samym miejscu co byli.A Panie STL z rocznym doświadczeniem ....ciekawe jak one to robią bo chyba nie wiedzą najlepszy przykład Gorzów (O Jezu ,ooooo! może któraś Pani pamięta bo my tak????????????????) TO JEST ŻENADA!!!!

dzizys
@Rozczarowany

nieee to było tak aaaaaa aaaaaa oooooooo Jezuu ooooo bożeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaa, cicho cicho...... :P

Mauro
@dzizys

Zenujace. Dobrze ze w koncu sie wzieli za ten portal i zobaczymy ilu z tych co wpisują powiedza prosto w twarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC