Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Ruzik

A kto poleci w Białymstoku?

cc77
@Ruzik

ponoć 7 bd i jeden stl

Obdarzony
@cc77

Ciekawe kto z stl...jest jeden którego wywalilbym na zbity p...

młody jurny
@Obdarzony

a co z tym ze wyleciec mieli stare grzyby~zarobaczone?

Sylwia

Drogi Krakowie. Czy stary juz Wam zapowiedzial spotkanie w kwietniu? To ubierzcie sie ladnie :)

@Sylwia

Tak, zapowiedział, całodzienne :)

Wojtek Bereta
@Felek

Trza gratisow nazbierac :)

Kółeczka
@Sylwia

A w jakiej sprawie?

Mime
@Kółeczka

Pewnie bedzie rozdawac nagrody za ciezka prace dla swoich pracownikow

kiwi6622
@Kółeczka

Są już wytypowani ludzie. Stary chce wcześniej oznajmić komu podziękuje. Z jednej strony to dobre bo nie będzie trzeba czekać do maja jak w innych depotach.

Blue
@kiwi6622

Tak się nie stanie bo zaraz ludzie poszliby na L4. Rezi jest jak każdy inny SCM zrobi to co mu każą. Czyli zwolnienia na stacji paliw. Parkingu supermarketu. Mc Cafe itd. I nie on tylko jakiś nowy stl i pani trener wręcza papier i podziękuja za pracę. Ludzie obudźcie sie

Tak tak
@Blue

Czyli jak zawsze partyzantka.

Morda

W Gdańsku prawdopodobnie dzisiaj powstała lista szyderców... ,,Lista ludzi do odstrzału...''

kris zwany rudym
@Morda

w białym tez...

Jacob
@kris zwany rudym

Powstały juz dobry miesiac temu. Kwity bylo przygotowac i teraz beda wreczac.

kolo
@Morda

W Łodzi chyba nie będzie. Bo będą nas rozdzielać pomiędzy Wawe poznań i gdynie. I dopiero później zwolnienia.

OneDistrictFan
@kolo

To jest jakaś abyrakcja... Nielepiej jeden duży dystrykt Polska...???

mm
@OneDistrictFan

U nas będą po wakacjach. Najpierw nastąpi podział tz. likwidacja lokacj łódź.

@kolo

Fajnie, hgmm nad morzem fajna rzecz.

????

Przy takiej atmosferze w firmie aż się odechciewa pracować. Człowiek ma kredyty i rodzine na głowie a tu ciagle newsy o zwolnieniach . Nie chce się nawet pracować w takich warunkach. Dziś spytałem mojego team lidera czy mam się czego obawiać...? Dostałem odp ze każdy musi się obawiać i ze końcówka ub roku pokazała z kim należy się pożegnać. Powiedział mi ze każdy kto nie ma aspiracji rozwoju w firmie i nie chce się rozwijać musi się liczyć z tym ze będzie pożegnany. Zamurowało mnie.

Koziołek Matołek
@????

To ja z lokacji Kraków bardzo proszę,aby zapytać nas wprost kto chce odejść z odprawą choćby trzymiesięczną i w piątek zdaję kluczyki i telefon.

Romuald
@Koziołek Matołek

Nikt nikogo nie zapyta bo myślę że 70% ludzi by zdało kluczyki i resztę w ciągu tygodnia :)

SOUTHside
@Romuald

fair point! Nie do pomyślenia jest trzymanie ludzi na ciepłych posadkach w nieskończoną ilość lat to też koszty dla pracodawcy.Młodzi rozwijają się szybciej i chcą to ta różnica między nimi a malkontentami

Rudolfo el coco-colo
@SOUTHside

Panowie nie rozumiem, to jest dobry czas aby iść na L4... podreperować trochę zdrowie. Plecy nie bolą? Kolana, psychika...ja mam was uczyć? A po kilku miesiącach i tak dostaniecie odprawę ????

Xxx
@SOUTHside

Młodzi rozwijają się szybciej : Autentyk, młody ambitny po objęciu trasy jedzie z trenerem i na punkcie się napina, jak to się nie napracował i ile regałów wynegocjował. Tylko że miał pecha, bo regały wszystkie wstawił stary i trener był jego przełożonym. Tak więc młodzi rozwijają się szybciej, ale w kombinowaniu jak tu się sprzedać. Wszystkiego dobrego

Adam dobrze wkładam
@Rudolfo el coco-colo

Dobrze prawisz

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Skoczek

Zwolnienia tylko z 3 miesięczną odprawą Zwolnienie z winy pracownika, nie ważne jakie wyniki. Oj, posypią się pozwy Pozd

BD Łódź
@Skoczek

Pewnie, że się posypia pozwy sam im sprawę z miłą chęcią założę. Albo inaczej może jakiś pozew zbiorowy? Wstydu nie mają. Zwalniają ludzi którzy trzymają cały ten grajdolek w jedną całość. Brawo Wy. BRAWO MENEDŻEROWIE WYŻSZEGO SZCZEBLA. Do zobaczenia w Sądzie.

Polecam się.

Szczecin i Poznań, biedny Poznań, zaganiani, zalatani jesteśmy beznadziejnym tematami. Ciągłe tuszowanie problemów i obietnice w stronę klientów... Nie mamy czasu przy tylu outletach na głowę na nic rzeczowego... Po prostu płacą nam za robienie pierdół - mało ambitne, ale niektórym pasuje, a niektórzy nadal liczą że będzie lepiej... Kto na to pozwala, że tak się dzieje... Beznadzieja kompletna.

Prawda jest taka ze

Na pracuj. Pl jest mnostwo rekrutacji dla BD a temat dotyczy tych których dotykaja i dotkna za chwile zwolnienia

Ninja

Moze nie zrobilem zadnego zdjecia i nie wstawilem zadnej expo ale zaznaczylem w redzie 15 nowych :p

Rudolfo el coco colo
@Ninja

Nie pisz tak bo ORMO nie spi, zaraz ktos doniesie. Jak tam panowie? Dalej jadzieta na metodach pracy rodem z formacji ORMO?

BlueBeatsRed
@Rudolfo el coco colo

Tak dalej jada. Krakow jest liderem w ppdpoerniczaniu kolegow :) zabijaja sie i kabluja na siebie za 3 tys. Sprzedajne swinie.

Peach

A słyszeliście może o rzekomych listach osób do zwolnienia? Podobno w niektórych lokacjach pojawiły się takie przed konferencją.

1+1=3
@Peach

Tez o nich slyszalem. Podobno w Krakowie 4-5 osob...

jack
@Peach

W Poznaniu tez taka lista jest. Jeden z STLi z Leszna, nawiasem mówiąc jeszcze najbardziej ludzki zbuntował się przeciwko takim praktykom i powiedział ze nie chce brać w tym udziału po czym złożył wypowiedzenie. Reszta zgodnie z przykazem z góry wytypowała ludzi do zwolnienia. Fakty są takie ze poleca ci w przedziale stażu pracy 4-10 lat. Ponieważ maja wysokie podstawy. I żadne inne kwestie nie będą mieć znaczenia.

Krach
@jack

Nie do końca to prawda! Po pierwsze stl z Leszna akurat był najmniej ludzki! Nikt go nie chciał za przełożonego po tym jak skopał Bd. Po drugie dostał lepiej płatną ofertę z innej firmy. Po prostu się sprzedał. Był Stlem a teraz będzie przedstawicielem. Jest to dla nas dobra zmiana!

Dr. D
@Krach

Sprzedał się bo odszedł do lepiej płatnej pracy??? Przestań ćpać!

Leo
@Krach

Krach swoją umowę z cc podpisałes krwią i lewa ręką?

pl
@Krach

Nie przesadzaj ze skopał bo może z dwa razy kopnął tyle ze w plecy. Ale gdyby tamten się do niego nie rzucał i nie stawiał to pewnie było by po sprawie. Poza tym obaj byli pijani.

Miki
@pl

No tak,w sumie nic się nie stało.Gdyby to na mnie trafiło to do dziś piłby przez słomkę.

Rudolfo el coco-colo

Jak tam panowie? Dalej jadzieta na metodach pracy rodem z formacji ORMO?

Gonzo

Pozwalniaja Was wszystkich a siedzicie i lykacie wszystko jak pelikany. Ludzie obudzcie sie !!!!!!!!!!!

@Gonzo

Gonzo co tam w wedlinach? nie żałujesz ze odeszłes z cc?

Zwierzak
@Gonzo

Mamy to gdzieś czy nas pozwalniaja czy nie! W obecnym "systemie" już każdemu wszystko jedno! Entuzjazm-jak oklaski ludzi na Konferencji! Tutaj nikt nic nie łyka! No chyba że czasami nerwosol ????

Gonzo
@cycu

Pisze sie odszedles coca colowy geniuszu

@cycu

U mnie ok.Ale słyszałem ze w Waszym biznesie duże zmiany.Nastepnym razem zadzwon (numer masz)a nie piszesz tutaj i osoby trzecie informują mnie ze ktoś pyta o mnie.

@Zwierzak

Buhahahah dobrze napisane :)

@Gonzo

Łyka... to chyba nowa Pani STL w Poznaniu.

@PK

Gonzo miałeś załatwić temat z parasolem i nie ogarneles. Kiedy będziesz w Koscianie? Może kawka?

Gdzie i kiedy ?

@PK

W piątek w koscianie o 12 ? Zadzwonimy się. ????????

Dzwon śmiało

Pablo
@PK

Gonzo kopę latek. Co tam u ciebie? Daj znaka jak będziesz w Poznaniu. Pablo nr masz.

luki

Gonzo trzym się królu kiełbasy i kaszanki. Bywasz w PZ ? Siemanejro

mati
@PK

gonzo pozdrowienia dla szymka i lorkiego. trzym się byku!

Tweaks
@Gonzo

I teraz wafle będziecie (usunięte przez administratora) za podstawę! Będziecie robić prawie red'a- bo wyniki audytu pojawią się 3 dni przed końcem rozliczenia i macie pozamiatane! Transakcje i Cnr też nie powąchacie! Za to będziecie musieli robić za to że tu jesteście: sop'a, inwentaryzację lodówek oddanych do ISD, panoramę na 90%, sprzedawać do wszystkich nowości-których nikt nie chce a które wszystkie ładnie wymienicie za 4 miesiące! Teraz pozostaje nałożyć Wam pasiaki a na nadgarstku wytatuować numer Waszej trasy! WTF się z Wami stało?

@Tweaks

No co sie stało, jak podstawe po pierwszej certyfikacji maja podniesioną to co bedą uciekać, no nie odnajdą sie gdzie indziej , kto bedzie nimi tak pomiatac jak cola , kto odbierze im szacunek no kto ? :D

Rick

Wykladacze towaru co tam slychac u Was?

@Rick

O wypraszam sobie! Ja na ten przykład przywiesiłem dziś dwa click clacki i zrobiłem super focie. Jestem business developer, a nie wykładacz! :)

@Jożin z bażin

Co tak mało? można by rzec,że się opierda...eś cały dzień xd

Mietek napletek

Częstochowa dwa wakaty, Płock, Włocławek. Będzie grubo :)

Na Kolanach do Częstochowy
@Mietek napletek

Witam Kolegę z Łodzi. A może zrobić mały strajk? 4 dni na żądanie lub L4 cały tydzień niech każdy BD weźmie może się obudzą.

Młody Gniewny Łódź
@Mietek napletek

Wczoraj w Łodzi Odbywały się rekrutacje na Nasze Stanowiska. Ludzie jeszcze pracują a na ich miejsce na legalu szukają innych i udają ze wszystko jest w porządku. Panie i Panowie z Lokacji Łódź, którzy czytają, ktoś z Częstochowy ma racje zdzwońmy wszystkich i zróbmy wolne od pracy na minimum tydzień, a idąc dalej ciekawe co by się stało jak by tak cala Polska zrobiła. Tak się nie postępuje z ludźmi którzy latami poświęcali się pracy. Nie szuka się za ich plecami zastępców. Jednym słowem DNO.

Rudy z Łomży

Panowie dostałem info, że pan dyrektor ma prawdziwy ból głowy: musi zwolnić do końca roku ???? PH. Info potwierdzone. Miłego dnia!

Rudy z Łomży

100 PH

Czarny
@Rudy z Łomży

Rudy przestań smucić. Ty akurat jesteś największym lizusem starego. Gdybys nie kablował na kumpli i nie podkładał świń to nigdy byś tym stlem nie został. Z tymi dwoma paletami gratisu co się rozpłynęły tez ci się ponoć upiekło. Jeszcze teraz jak widziałem jak się woziłes na konferencji i lizaleś to aż niedobrze.

Obdarzony
@Czarny

Pany a o jakiego 'Rudego' chodzi?

Karp
@Obdarzony

Rudy zna się na sprzedaży ale swoich kumpli. Lecz wydawało mi się, że 'rudy' to ph a nie stl.

brzoskwinka
@Rudy z Łomży

A ilu jeszcze zostało w Coca Coli PH, bo nawet nie wiem?!! a ciekawe ilu zostanie po zwolnieniu, i jak praca będzie wyglądała?!

@brzoskwinka

PH już nie ma, są wykładacze towaru.

magda
@Obdarzony

Rudy od ponad roku jest stl. Wylansował się na plecach swoich kolegów z area, którzy pomogli mu na MT i wspierali do. A potem wszystkich zwolnił. W styczniu ostatniego z nich.

karol
@Karp

Rudy bez mamy nawet butów sobie nie zawiąże. Dlatego jest sam i z mamą mieszka mając koło 40 stki na karku. Jak rozwija śniadanko ze sreberka i wydobywa się zapach kiełbasy spod kanapek to wszystkich zbiera. Jak się nażre czosnku to nie idzie z nim gadać na drugi dzień. I do tego jeszcze ten termos w którym mama parzy mu herbatkę zielona na trawienie. takich mamy stli żal.pl

Ololooo

Czy to prawda ze do maja znowu maja być zwolnienia? Jestem świeżakiem i trochę się marteie

Elo ziom
@Ololooo

Jak jesteś nowy to nie masz się co martwić. Lecą ci co źle wypadli na hrk.

Tak tak
@Elo ziom

Ale bzdury piszesz. W styczniu i lutym zwolniono osoby które dobrze wypadły na hrk. Czyli była to po prostu ściema kolejny raz. We Wrocku jeden BD wprost powiedział że nie widzi się w firmie w niedalekiej przyszlosci i został. Chyba przez znajomość z jegomosciem widmo SCM em.

Odbarzony
@Elo ziom

Starzy polecą. Firma nie będzie trzymać prawie 40 letnich grzybów. Zresztą jak można mieć 40 lat i pracować jako PH w coca-coli. To praca dla młodych i energicznych nie dla leśnych dziadów.

Kinio
@Odbarzony

Ale ja się czuję jak 18 latek :).

Ololololo
@Kinio

Właśnie mam wrażenie że w mojej lokacji polecieli tylko Ci tacy od 4 do 8 lat pracujący. Co mają specjalistę. I oczywiście kilku młodszych co spadli na lotnych i teraz wracają do firmy zewnętrznej. Jestem pół roku właśnie dostaję umowę na trasę i boję się że jeśli do mają nie zrobię tego co powinno być zrobione to będę na celowniku. A teraz wymagania są okropne.

PornoIduszno
@Ololololo

To zapowrniczaj po 15h to wszystko zrobisz :) proste

Farmaceutyczny
@PornoIduszno

Co tam słychać stare zasiedziałe grzyby? Jak można w tej firmie pracować więcej niż 10 lat. Jaki mieliście rozwoj? Boicie się życia chyba.

Kinio
@Ololololo

Myślę że młodych zostawia, potrzebują takich(sorki za wyrażenie) co będą (usunięte przez administratora) za mniejszą kasę ale za więcej pracy. Moim zdaniem nie masz się co martwić. Stary PH już jest zmęczony, jemu nie wmowisz że tak ma być. Młody na początku lyknie wszystko. Także głową do góry, jeszcze chwila i sam z tej firmy uciekniesz :)

@Farmaceutyczny

A nic, pierdzimy w siedzenia w Fabiach.

farmaceutyczny
@Jożin z bażin

raczej, przy wynoszeniu zgrzewek z zaplecza klienta. pozdrowienia pany i życzę odwagi

nikola
@Ololooo

Tak w maju będzie redukcja 20 % w dziale sprzedaży. Ale młodzi stażem nie musza się obawiać. Zwolnienia będą dotyczyć starszych pracowników. Może nawet nie tyle stażem co wiekiem. Ponoć wytyczne były ze każdy BD powyżej wieku 40 lat ma być pożegnany. Jest nawet okres buforowy 1 rok na to nałożony. Wedle badań firmy ludzie w wieku powyżej 40 lat są mniej efektywni w pracy i mniej podatni na współpracę w grupie i wskazania szefa. Są tez mniej elastyczni i w mniejszym stopniu podatni na zmiany/innowacje. Projekt odmłodzenia kadry działu sprzedaży od maja ma być wdrożony. Jest to najnowszy pomysl jakiegoś scm-a który niedawno awansował i przejął zadania RTM. U nas w Wa-wie mówią na niego mruk albo syryjczyk.

John sins

Syryjczyk? Uchodźca?

Hahahahahahahahahahahahah
@nikola

Skoro po 40 tak jest to UWAGA Leci polowa kierownikow w POLSCE !!!!

Rudolf
@Hahahahahahahahahahahahah

Nie czytasz uważnie, BD

@nikola

Co palisz, też bym chciał :)

Brand
@nikola

Co Ty gadasz? Młodzi teraz do niczego się nie nadają! Przychodzą i max 2-3 lata już ich nie ma. Tylko doświadczeni starzy pracownicy-traktowani teraz jak śmieci są w stanie podołać wszystkim tematom! Ty jesteś dumna że wyjechałaś z domu i wróciłaś do domu! Nie wiesz nawet o co tu chodzi! Więc zamilcz! Zanim Cię wywala!

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

Meteor

Panowie trzymam za Was kciuki. Ida kolejne zwolnienia. Czas (usunięte przez administratora) po 12h. Czas robic prezentacje i czas zarabiac po 3tys hahahaha

Zmiany

Szkoda Seby. SZACH I. MAT

janusz
@Zmiany

Czas na zmiany ... Seba teraz 3 ph ze szczecina polecialo....

Iyt
@janusz

Scm seba?

Leci samolot
@Iyt

Tak, Leci do Wawy

karol
@Leci samolot

Teraz widać kto lizał. Lizusy płaczą

Syryjczyk
@Zmiany

A jak tam stl „Syryjczyk” ze Szczecina ??

-Andriev
@Syryjczyk

Kupił garnitur na miarę. I wali Pałke

Syryjczyk
@-Andriev

Dobre:) Od kelwina i klauna ? A kto ze Szczecina poleciał ?

kaliber44
@Zmiany

A Syryjczyk ze Szczecina gdzie jest teraz? Wrócił na stare śmieci? Czy dalej gwiazdorzy?

Koszslinrules
@kaliber44

Był w Koszalinie a teraz chyba dalej Gorzow

Sop
@Koszslinrules

A w Koszalinie sam aras teraz rządzi?

kaliber44
@Koszslinrules

Nie chodziło mi o tego co w za dużych spodniach jajogłowego, tylko o scm-a syryjczyka ze szcz. Tego z gorzowa to nawet uchodźcy by do obozu nie przyjęli.

Pomorze
@kaliber44

A słyszałem różne plotki na temat bd-kobiety z Gorzowa :)

Inko

To nie plotki ;)

Pomorze
@Inko

A coś więcej :)? Na Pomorzu niewiele wiemy :)

MotylaNoga
@Pomorze

Zapytaj się jej „trenera” - zresztą Marek się tu często wypowiada, lub Stla - raz z jednym, raz z drugim się „szkolą”

Inko
@Pomorze

Tak jak pisze motylanoga. Szkola sie na kazdym kroku

@Inko

Żadne plotki , hehe oby tylko mąż nie czytał tego

Aditi
@Ferdek

Może koledzy zajmiecie sie własnymi żonami, kto wie co one robia, kiedy wy anonimowo budujecie samcze ego i leczycie kompleksy na portalach internetowych. Swoją drogą, mam nadzieje, ze one pracują z normalnymi facetami.

@Aditi

Nie wszyscy mają żony xD

Aditi
@Ferdek

Ci niech zajmą się swoimi chłopakami xD

XZ

Brawo

@Aditi

wystarczy,że Ty ze swoim się bawisz

Zdrowy

Też mieliście śmieszne warsztaty po ankiecie my voice? W Poznaniu zorganizowali nam szopkę i my w niej byliśmy owieczkami. Kto mógł wpaść na pomysł żeby pytać się w obecności wszystkich kierowników i dyrektora dlaczego ich tak oceniliśmy?! Szkoda czasu i pary!

@Zdrowy

Jeszcze nie, pewnie zaraz będą organizowane :)

pol
@Zdrowy

Tak ich oceniliśmy na ile zasłużyli. Mogą mieć pretensje tylko do siebie.

Zgrzewka

No i zaczęło się! W Lokacji Poznań mamy nowego SCMa, jeszcze go dobrze nie poznałem a już musimy dilować żeby złapać miesiąc! Wszyscy stlowie wydzwaniają po całej Polsce żeby sprzedać tira. To jest chore! To jest patologia! Kto na to pozwala? Dlaczego nikt tego nie kontroluje? Jak zrobisz ręcznie inwentaryzacje lodówki,która stoi w punkcie,ale nie dojedziesz to wyrzuca Cię z roboty. Ale jak masz wklepac lewe palety, bo Stl załatwił, które pojadą do Włoch to nikomu to nie przeszkadza? Sprawdźcie ostatni tydzień w Lokacji Poznań. To jest paranoja! Obudźcie się!

Wojtek
@Zgrzewka

A w Krakowie nie lepiej. Mistrz dilingu i grubych dokladek dostaje awans na bossa IC... patologia. A Tobie powiedza ze cc to zaden problem sprzedac wiec czemu nie robisz celu?

podzian
@Zgrzewka

Alanya pomoże za garść srebrników Albo leclerc w lesznie

Normalny
@Zgrzewka

Lokacja Poznań to jedno wielkie dilowanie! Proponuję sprawdzic każdą większą sprzedaż w lutym. Wszystko wylądowało u 2 klientów na magazynie!Nasi Stlowie to pajacyki, którzy słuchają się dyrektorów na oślep! Dostaną rozkaz Sprzedawać to z nikim się nie liczą! A najgorsze jest to że to bd wklepuje zamówienie i to on będzie odpowiedzialny jak audyt zorientuje się jak robi się budżety i jaka jest siatka powiązań.

moje audi z usa
@Normalny

Lokacja Poznań nie istnieje. A to co po niej pozostało to wspomnienia. Poznań od zawsze dilował, stad wyniki Poznania to w 30 procentach czysty dill. Włosi i Hiszpanie bez lokacji poznań nie mieliby co pic. Co do stli z PZ to ciemna masa przylizanych i przypudrowanych chłoptasi którzy wejdą pod każdy stół byle zachować stołek. Co do audytu w cchbc to podejmuje takie decyzje jakie gora uzna za stosowne.

Paprykarz
@Zgrzewka

Witam. Co słychać u kolegów z byłej lokacji Szczecin- Poznań teraz Mam na myśli Koszalin, Szczecin, Gorzów Ktoś został jeszcze ze starej ekipy???

@Zgrzewka

Ale o co chodzi. Przecież nie musisz dilować żeby zarobić. Teraz na przykład dostaniesz złotówkę netto jak sprzedasz zgrzewkę wyśmienitego kinley, zwykłego lub o smaku kiełbasy bądź knedli.

Tulipan
@Paprykarz

Chyba juz niewiele, wszyscy fajni ludzie odeszli albo zostali zwolnieni. Teraz to same cyrki tam są . Brech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC