Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Tratata

A co słychać w lokacji Gdańsk? Jakieś newsy, skandale? Czy jak zwykle wszystko zamiatane pod dywan?

apcdt
@Tratata

gdańsk to stan umysłu. A (usunięte przez administratora) tak jak wszędzie. Wszyscy zastraszeni bo jakby ktoś napisał coś to od razu dyro by na zebraniu szantażował ze wyłapie po IP.

Mam wrażenie ze te wszystkie negatywne wpisy zamieszczają 3 osoby z Białegostoku które zostały zwolnione lub zmuszone do odejścia i nie mogą się z tym pogodzić, skąd to wiem, jest żeby wiele szczegółów. Myśle o panach STLach i dziwi mnie tylko ze firma nie broni SCMa który odważył się rozbić układ, zrobić czystki i dać szansę rozwoju. Już widzę te wszystkie negatywne wpisy które pod spodem się pojawią. Dawidzie trzymamy kciuk, idź do przodu, psy szczekają karawana jedzie dalej...

popieram

Kółko wzajemnej adoracji nadaje zza burty. Hejt im został, bo wszystkie inne oficjalne linie obrony czy ataku zawiodły. (usunięte przez administratora)pokazał gdzie ich miejsce, to przyleźli tutaj, zaślepieni nadzieją, że oszczerstwa na gowork im coś dadzą. A tymczasem w ten sposób udowadniają to, co wyszło na audycie- wylecieli za nieróbstwo, (usunięte przez administratora) kropka.

Natalia

Piszesz sam do siebie Dawid. Wstyd. Aby tak nisko upaść. Zwolniłeś ludzi i(usunięte przez administratora) 3/4 Białego, to normalne ze będą teraz wieszać na ciebie psy. Ale po co zniżać się do ich poziomu i pisać sam w swojej obronie jakieś posty. Rozmawialiśmy już w tym temacie niejednokrotnie, że kadrze zarządzającej nie wypada wciągać się w gierki i intrygi z plebsem. A to co inni o tobie piszą wkładasz między bajki. Najważniejsze aby za zmianami, które dokonałeś poszedł jakiś wynik. Bo jak narazie to wyniku ni ma a czas ochronny już się kończy. Pozdrawiam Narcyza i Nergala z Łomży i Augustowa.

Żałosne
@Natalia

(usunięte przez administratora) Zastanawia nas dlaczego pod tymi żałosnymi postami nie podpisujecie się z imienia i nazwiska bo wszyscy w lokacji mówią i otwarcie mówią ze to wy piszecie te wypociny. Żal ściska (usunięte przez administratora) już dawno powinni się Was pozbyć. W końcu normalna atmosfera. A za odejścia ludzi odpowiada polityka i działania firmy- nie Scm i wszyscy o tym wiedzą!!!

pomaluj swiat na niebiesko

A ja mam wrażenie, ze piszesz prosto z Annopolu...sorki może już ze zwirek na ochocie...trollu jeden korporacyjny..wstawiasz się zapanem D, albo ruda z katowic...ich losy sa policzone...to kwestia tylko kilku dni...

Żuzel
@Żałosne

Co do tej imprezy mogę się zgodzić. Chodza u nas sluchy że D. Ma dwóch wiernych pazi z którymi chadza na różnego rodzaju "imprezy" nie koniecznie z dobrym wydzwiekiem moralnym. Takie między nami Panami. Co do reszty to nie potwierdzę. Nie slyszalem

Speed
@Żuzel

No cóż, Dareczek i Rafalek dwaj chłopczyki do ..... no ale tak tez bywa. Jeden i drugi z kompleksami niższości. Żal mi Was.

"Plebs"
@Natalia

Pani Natalio o ile to prawdziwe imię. Czasy panów I parobkow dawno minęły. Nie słyszałem by w CC była jakaś hrabianka lub księżniczka więc te określenia proszę zachować dla siebie. BTW no to pięknie kadra zarządzająca określa ludzi którymi zarządza. Jesteśmy dla nie plebsem

@"Plebs"

„Plebs” to jedno z łagodniejszych określeń.

...

Bo za czasów Grzegorza było duuużo lepiej, latami robiło się wałki mając plecy u Maćka. Easy money. Nowy jak przejął pałeczkę to nie wiedział co jest grane i w jakie (usunięte przez administratora) wskoczył. Potem Maciek przeskoczył na bezpieczną pozycję - rok może dwa ma spoko locco a sh*t pozostał. Grześ jest ustawiony - nie tak jak w CC ale jakoś przędzie. Ci co zostali i trzymają się SCM jadą pod tzw lojalkę bo mają cho...lernie dużo za uszami, ale cóż plecy w wawie ciągle są do póki pan M.G jest w CC.

karo
@...

Jakie plecy? M.G. w wawie już nic nie znaczy. Stracił na tym rzekomym „awansie” więcej niż „zyskał”. A co do reszty to zgoda z jednym wyjątkiem ze nowy scm źle postępuje z ludźmi. To widać i puki co ludzie wola odejść jak coś z tym zrobić.

Ph
@karo

To zupelnie inna firma niż rom czy dwa lata temu, mnóstwo priorytetów, dodatkowych obowiązków dla handlowców, firma robi sprzedaż i kasę na modernie a handlowcy są plecy odkąd zmienil się system premiowy, to powoduje frustrację i sprawia ze handlowcy odchodzą, bo coraz wiecej stojaków, lodówek trzeba wstawiać, nowe produkty a sklepy nie z gumy i sklepy maja dość już CC bo córa więcej chcemy. Kolejne energetyki, teraz jeszcze alkohol.

@popieram

Nawet nie wiecie jak się mylicie RJ oraz DB.

Powiedzcie coś z polski, też wam tak klienci uciekają jak w Łodzi. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie z kim handlować!

jola

To ze klienci odchodzą to jedno..... A wydłużony proces decyzyjny to drugie.... Ponadto sławny tekst - „przykro mi trzeba czekać”, albo tego „nie mamy”.....

Jożin z bażin

W sensie dilerka zaczęła podupadać?

@Jożin z bażin

Dilerka ma się znakomicie, ale chodzi o klientów od gastro, sieci sklepów itp( dodam że byli to kl top). Chyba przeliczyli retro po dwóch kwartałach. Brawo panowie managerowie, bardzo dobrze działacie dla niebieskich. To jest.chyba jakaś ukryta opcja niebieska.

Diler

Niestety za czasów guza w Łodzi można było dilowac a teraz nowa miotla zabrania i nie ma sprzedaży

Diler

Dilera miała się znakomicie a teraz praktycznie jest awykonalna co ty pieprzysz teraz guzu przeniósł ja na wawe a u. Nas marnosc

Xxx
@Diler

Ale w Białymstoku dilerka ma się bardzo dobrze, Dawidek sam dzwoni żeby sprzedawać ......

Mietek napletek
@Diler

I dobrze,weźmiecie się wreszcie za robotę nieroby. Czasy puszczę tira i pojadę na kawę zaczynają mijać i słychać skowyt.

Mietek napletek
@Diler

I to pewnie z tych zakazów niektóre trasy mają po +300% w Cnr? Ciekawe, ciekawe. Fantastyczny zadbany rynek musicie tam mieć.

kiko

Strasznie. To już chyba koniec sprzedaży bezpośredniej albo początek jej końca.

whats what they do

A przypadkiem pan (usunięte przez administratora) nie lansował starego SCM , przecież tam był deep state? Faktycznie (usunięte przez administratora) nie chciał zmiany SCM a zamiana w Białym Jednak Firma zrobiła ewidentny demontaż "układu" który niestety zatrzymał się ponieważ pan M.G odzyskał utracony wpływ w personalnym. Mając taką historię / takie nawyki jak notoryczne kupowanie wyników, budowanie fikcji rękoma starego SCM oraz BD'sów zamienił system wartości, "ma być zrobione" było bardzo pojemne a kreacja "szybkich" rozwiązań miała cichą zgodę wspomnianego pana M. Cóż, bardzo trudno zmienia się postawę nie jest też łatwo przyznać się do naciągania rzeczywistości - takie myki miały miejsce przez długie lata , taki sposób myślenia zadziewał się z akceptacją pana M - to co nie było zakazane było dopuszczona - kreacja patologicznych postaw i rozwiązań. Trzymajcie się

Work ennobles me
@whats what they do

To o czym piszesz, czyli kreatywna rzeczywistość ma miejsce w każdej lokacji. To normalne ze na początku każdego kwartału jest umoralnianie i przypominanie o procedurach. Pod koniec natomiast mówią ci ze „masz mieć w (usunięte przez administratora) paragrafy i nie ważne jak ale ma być zrobione”. Wiec nic nowego twoja wypowiedz nie wnosi, poza tym ze wałki zostały zamienione na wałeczki w białym, a ofiara tych wszystkich układów i układzików to Dawid Z. który bez przygotowania i wiedzy został rzucony na głęboka wodę. I wszystkie te czystki jakie maja miejsce w białymstoku nie dziwiłyby nikogo. Problem polega na tym ze robi się to bez pomysłu a w miejsce usuniętych przychodzą jeszcze większe jak ktoś tu już pisał „pompony” z przypadku. Sam bohater całego tego zamieszania jest po prostu nie przygotowany do pełnienia tej funkcji. Ktoś wyrządził mu krzywdę. Bo nie sadze aby zarząd trzymał go dłużej niż do końca lata. Ale to tylko moje skromne zdanie. Wystarczy ze w Gdyni jest obiektem drwin i zabawnych anegdot. Trzymaj się Miras.:) It’s hot :)

Vampir
@Work ennobles me

A co to za anegdotki.

....
@Work ennobles me

Dlaczego to nie ma znaczenia czy tez nic nie wnosi? popatrzmy w takim razie na szczegóły , ogólne stwierdzenia to przecież zwykły populizm - czym innym jest kupienie z ostatnim dniem cyklu samochodu a czym innym jest permanentna ustawka. BD z jednej strony odpuszczają rynek a z drugiej głośno chwalą się wynikami. Miszczów chyba znamy dobrze - co ciekawe starzy "twadziele" mieli się b dobrze przez lata pod skrzydłami tych co przeskoczyli na inne stanowiska. Półka - nie istniała, strefa expo bez jakościowej i ilościowej reprezentacji, ginęliśmy przy masie produktu konkurencji, lodówki były lokowane w części outletów w słabych i b słabych miejscach, punkty bez reda … hmm przy pierwszym R2M kreatywnie wyrzucono do indirect. Jeśli tak jak napisałeś jest w każdej lokacji to pls o szacunek dla ludzi, którzy tam robili dobrą robotę Abyśmy byli more concise ,czy myk z ankietami był robiony w każdej lokacji czy tylko w Białym. Czy system został rozszczelniony za czasów niejakiego pana G z Białego? Chyba bardziej chodzi w tym o logikę i fakty niż o ogólne stwierdzenia "ogólne sformułowania nie kłamią lecz kłamcy posługują się uogólnieniami" Cheer up dude

Żuzel
@....

Ooooo....widzę że I Pan M.G się uaktywnil

elo
@....

A ja myśle ze ta dyskusja nie ma sensu. Każdy kogo znam kombinuje i robi walki mniejsze lub większe aby przetrwać. Za wszystko jesteśmy teraz punktowani a nie da się tego przerobić w godzinach pracy. Poza tym czy myslicie ze to ze tu piszecie coś zmieni. Przecież nikt z zarządu nie czyta tego i nie ma nawet pojęcia o istnieniu takiego portalu.

Wydra
@Żuzel

Spokojnie przy tym tempie degradacji to(usunięte przez administratora) Za jakiś rok będzie na pozycji MD :)

...

nie(usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Niebieski od dawna

Ja tylko zapytam jak tam sympatyczna i pomocna ruda uklada sobie zycie?

j24
@Niebieski od dawna

Dramat teraz przeżywa. Nie może się odnaleźć.

Michal
@j24

A to dopiero poczatek, dopiero się zacznie....

no

a co wyście się tak uczepili tego Dawidka? Rok temu istniał tylko ENDRIU...teraz macie nowy obiekt zainteresowania i o co chodzi w tej :układance?

Endriu
@no

Endriu dobrze wiedział co robi

Z jak Zero
@no

Ta osoba nie powinna zajmować takiej pozycji nie ze względy ze ktoś go lubi lub nie lubi tylko dlatego ze Dawid Z. nie posiada najmniejszych kompetencji do tego stanowiska, nie wspominając o wiedzy której również nie ma a wszystkie decyzje mysi konsultować z Andżejemmmm . Jeżeli byłoby inaczej to ta lokacja nie byłaby w takiej sytuacji jak jest dzisiaj ( żaden STL z FC już nie pracuje). Pytanie, dlaczego jego przełożeni tego nie dostrzegają??? To ze (usunięte przez administratora) Popełnił błąd a przynajmniej tak powinien myśleć to jedno ale co robi zarząd w tej sprawie? Gdzie jest MV zapowiadany na konferencji przez Jaka? Dlaczego nikogo nie ma w tej lokacji aby zobaczył jak to wyglada na żywo? Najlepiej jest wierzyć ze wszystko jest dobrze, a nie jest! I długo nie będzie. (usunięte przez administratora)

merks
@no

Jest wiele lokacji a jakoś na tapecie przewija się tylko Białystok. I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze zarządza nim uczeń A.P. czyli tak zwany „czyściciel z poznania”. Reasumując uczeń przerósł mistrza i wyrwał więcej chwastów i to w o wiele krótszym czasie niż sam Jordan z Gdyni jak był w Poznaniu. Nie nam to oceniać czy miał racje czy nie. Ja mogę się tylko wypowiadać z punktu widzenia swojej lokacji. W wawie od kiedy jest Guzu jest lepiej. A na scm z BialegoStocku mówi się „Rzeźnik z Podlasia” u nas. A co do tego ze zarząd się tym nie interesuje to nieprawda. Białystok nie schodzi teraz z wokandy od momentu kiedy nie zapukał tam audyt. Poniekąd fajny ruch aby nasłać audyt na swoich ludzi kiedy obejmuje się stanowisko scm i mieć wymówkę do tego aby wyczyścić lokacje z osób które nie są mi na rękę i jeszcz e odsunąć od siebie podejrzenia ze no jak ja jestem czysty dopiero co objąłem fotel „burmistrza w białym”.

Z. jak Zero

Ta osoba nie powinna zajmować takiej pozycji nie ze względy ze ktoś go lubi lub nie lubi tylko dlatego ze Dawid Z. nie posiada najmniejszych kompetencji do tego stanowiska, nie wspominając o wiedzy której również nie ma a wszystkie decyzje mysi konsultować z Andżejemmmm . Jeżeli byłoby inaczej to ta lokacja nie byłaby w takiej sytuacji jak jest dzisiaj ( żaden STL z FC już nie pracuje). Pytanie, dlaczego jego przełożeni tego nie dostrzegają??? To ze M. G. Popełnił błąd a przynajmniej tak powinien myśleć to jedno ale co robi zarząd w tej sprawie? Gdzie jest MV zapowiadany na konferencji przez Jaka? Dlaczego nikogo nie ma w tej lokacji aby zobaczył jak to wyglada na żywo? Najlepiej jest wierzyć ze wszystko jest dobrze, a nie jest! I długo nie będzie. Panie Dawidzie jest Pan zerem.....

demo
@Z. jak Zero

A ja sie zaloze ze on dostał takie zadanie aby zrobic czystki w bialymstoku. I po sezonie zmienia mu nazwe stanowiska i rzuca gdzies na wawe albo lodz. Moze zostanie regionalnym od lgbt.

Niebieski nas je

Dawid już za dużo osób przez Ciebie odeszlo ze starej gwardii ... Liczymy że po sezonie będzie spokojnie się pracowało bez Ciebie .Jednak to prawda co pisał Poznań jak ich opuściłeś.Że do tej pory piją ze szczęścia .

ZmoraBiałostocka

Panie M. G.......ki jak się Panu podoba zarządzania pańskiego niekompetentnego protegowanego w lokacji Białystok? W jaki logiczny i sensowny sposób można wytłumaczyć ze lokacja która przez wiele lat była na topie w wszelakich parametrach i była stawiana jako wzór dla Innych dzisiaj jest tylko pobojowiskiem i wspomnieniem tamtych lat.... Jest to skutek zarządzania w tej lokacji przez osobę która nie ma do tego najmniejszych kompetencji i nie ma o tym zielonego pojęcia. A ten wybór był właśnie Pana. Dlaczego również Mały Człowiek z Wielkimi kompleksami aktualny Regionalny tez nic z tym nie robi, dlaczego zarząd nic z tym nie robi? Czyżby Białystok był już spisany na straty? Nie jest jeszcze za późno by przyznać się do błędu że ten awans był strzalem w kolano. Ale wolicie brnąć w to dalej....

ki89
@ZmoraBiałostocka

Nikt w corpo kolego nie przyzna się do błędu. A Białystok został spisany na straty. Po aferze rozporkowej i z naganami za ankiety każdy w zarządzie położył laske na Białystok. Protegowany M.G i A.P z Gdyni kompletnie sobie nie radzi na stanowisku scm w białym. Jest to książkowy przykład na to jak dzięki kolesiostwu układach i przytakiwania można wypromować gościa który nie nadawał się nawet na mercha w tesco. A wielu uczciwie pracujących z wynikami wygasza się w imię corporacyjnej poprawności.

jewgjenij Augustów
@ZmoraBiałostocka

To jest naprawdę żenada z takich pomponów robić managerów. Wstyd. Gość nawet sprawnie nie potrafi prezentacji przedstawić. Jąka się i duka jak spawacz po budowlance.

Zmora i sil
@jewgjenij Augustów

To teraz widać jak zarządzał (usunięte przez administratora) Gość nigdy nikomu krzywdy nie robił, a i tak miał szacunek i poważanie... Szkoda, nie w corpo nie liczą się ludzie tylko plecy i znajomości.

Hel
@Zmora i sil

a co powiecie o panu regionalnym bylym dyrektorze Gdyni? Kazdy wie ze facet zostal tylko w tej firmie tylko dzięki układom z wspomniamym M. G. Zero szacunku do ludzi. Kręci wały na rynku i wszyscy maja go za nic a ciągle miesza wszędzie. Moze warto sprawdzic pana kompetencje i znajomosc jezykow obcych? To przyklad typa który siedzi za znajomosci. Tak jak D. ZAMORA. Poszukac mozemy takich wiecej.

@Hel

Im więcej z nas będzie mówiło o tych patologiach które się dzieją w tej firmie im więcej ludzi przestanie się bać i będą szczerze mogli wyrażać swoje zdanie swoją opinie to może kiedyś zmieni się coś na lepsze.... OBY

jack
@Zmora Białostocka

Otoz to. Przyklad bialegostoku pokazuje dobitnie jak w Corpo takim jak cchbc wazna role odgrywaja plecy. W zadnej organizacji, która ma zdrowe zasady co do przebiegu kariery swoich pracownikow taka rzecz jak awans tego Pana na stanowisko scm w białymstoku nie miałaby miejsca.

K.S.
@jack

Ten awans na dyr. białego ma drugie dno. Tu nie tylko maczał palce M.G ale tez niejaki S.W. który jest teraz w Wa-wie. Bo „Zmora bialostocka” i nijaki „Wróbelek” to kumple którzy nawzajem się promowali.

W samo sedno
@ZmoraBiałostocka

(usunięte przez administratora)Jeśli to czytasz to miej chlopie honor i po prostu odejdź a nie trzymasz się swojego Opla rękoma i nogami. Skoro na dniach kładzie papiery ostatni STL z poprzedniego składu to chyba coś z Tobą jest nie tak a opinie pozostałych osób na forum dobitnie to potwierdzają. Kiedyś to był zaszczyt awansować a Ty doprowadzasz do sytuacji że ludzie są wyciagani do awansu na siłę albo jak Milenka wypromowana w sztuczny sposób np. Prezentacją na hgmm jak to zmienia w pizzerii puszkę po sosie pomidorowym na ekspozytor SSD co zalicza aktywację stolika w ankiecie Red:) Dla mnie jesteś NYFP i box 9!

@W samo sedno

No teraz to już przesadziłeś ;), żeby samemu dojść do takich wniosków trzeba mieć czym myśleć a w tym przypadku jest zgoła inaczej.

Rafał
@Zmora Białostocka

Moglibyście napisać, czy nowo zatrudnieni pracownicy w firmie Coca-Cola, mogą liczyć na odpowiednie szkolenie? Chciałbym zweryfikować, czy szkolą nas osoby, które pracują w tej firmie, czy może organizowane jest szkolenie przez osoby odpowiedzialne tylko za tę czynność? Proszę o informację na ten temat.

mirek
@W samo sedno

Dawid Z., to człowiek z przypadku wypromowany na tym ze nosił płaczcie i parzył kawę nijakiego Andrzeja który kiedyś był scm w poznaniu. Później pielęgnował te relacje w odniesieniu do regionalnego M.G. Teraz sprytnie zostanie za jakiś czas przeniesiony na stanowisko które nic nie wnosi i nie ma żadnej odpowiedzialności, bo za dużo napsuł a nie oda za tym wyniki. Wiec aby sprawę wyciszyć jego kolega Wróbel rzuci go na jakiś ciepły etacik za 8/10pln netto z zachowaniem opla do którego się przywiązał. Wiedza na zerowym poziomie. Buta i zakłamanie to najwyższy level.

What
@Rafał

Jakie szkolenia przecież szef szkolen zamiast zająć się nimi to promuje i posu.... Awansowana Panią która w rynku przez rok była tylko na prywatnych zakupach takie corpo

Roman

cala firma ma z niej polewkę, nie wiedziałeś?

BD i Audyt razem
@Roman

podobno jest już złożony wniosek do PIP i wniosek o odwołanie ze stanowiska, dodatkowo do sadu pracy za (usunięte przez administratora) ta kobieta ma problemy sama ze soba

karol

Poznałem Rudą jakiś rok temu na jednym ze szkoleń. Była niesamowita. Poruszała się z taką gracją, że Panorama przy tym to jak chleb z dżemem, przy homarze, albo krewetkach w sosie własnym.

kilof

Nie wiem skąd masz takie informacje, skoro Ruda teraz sypia z jednym z nich.

stary wyjadacz
@kilof

to widać następna afera obyczajowa się szykuje...hoho...będzie się działo

Michal
@stary wyjadacz

była u nas na szkoleniu...totalna porażka, ta kobieta powinna karmić gołębie, a nie szkolić, zupełny brak wiedzy, nawet elementarnej, nie wiem skąd takie osoby się ogóle biorą,

I tak Cie znajde
@Michal

Dawno tu nie zaglądałem...ale co widzę? ciężkie działa przeciwko rudej, no wreszcie...bd i audyt pokazał klasę, ta baba? babochlop powinna wylecieć z hukiem procy już kilka lat temu...brawo Wy, brawo My....śmieszna osóbka, która powinna sama się podać do dymisji...ale ona ma honor??? ona nawet cyków nie ma

Obserwator

Chyba ktoś zatrudnił na etat w cchbc do pisania wniosków o kasowanie negatywnych opinii z gowork :)

melon
@Obserwator

Jak widać cchbc walczy z negatywnymi opiniami ale nie robi nic w realu aby zmienić tą patologie jaka ma miejsce na codzień. Ilość obowiązków, priorytetów z jakimi maja na codzień odczynienia BD jest obłędna. A spychologia w firmie między działami jest taka ze nie idzie nic wyjaśnić, niczego się dowiedzieć bo każdy odpycha od siebie temat i kwituje to słynnym już powiedzeniem „przykro mi nie pomogę to nie moja działka” - a kto za to odpowiada? „nie wiem spytaj szefa”. BD do stla - „możesz mi pomoc w tej kwestii”...? STL - „nie dzisiaj jestem zaje.any robotą - poproś kolegów z area”. Koledzy z area maja tak zadymione czaszki, ze maja w d.pie twoje problemy i tak koło się zamyka.

Procent

Jakie alkohole wprowadza CC?

Nicki
@Procent

Cukier w plynie...

carlos
@Procent

New Yorker springs. To na razie będzie rodzina piw bezalkoholowych. Marka premium 3,99 - 0,25 i 4,99 - 0,5 w zakupie.

Nicki
@carlos

Marka premium hahahhahahaha.... Na jakiej piszesz o tym premium? Co definiowac bedzie ten napoj?

xyz
@carlos

hahahaha, same wspaniałe pomysły studentów z drugiego roku SGW, brawo :D

jogi
@xyz

Wczoraj mieliśmy już szkolenie. 25 rodzajów piwa bez alko w dwóch pój. butelki szklanej 0,33, 0,5 I w puszce 0,5. Marka premium podkreślano cały czas. Ale cen nam nie podali jeszcze. Dolna polka lodowki na szkło. Polka klienta sekcja piwa bezalko jako pierwsza przed Red, Warka, a szkło przy Desperadosie pozycjonowane. Ekspo w strefie wejścia premiowane i koło pieczywa i na kasie w małych.

Opera
@jogi

Eee a w tej coca coli dokladaja wam co 5 sekund pracy a czy dokladaja wam kasy znacznie?

@jogi

Marka premium, jak z Kroplą o smaku. Fakt niesmak premium i przeterminy też. Już widzę nowy POS, kolejnych 9 expo i to bez mercza. Zastanawia mnie fakt w którym kierunku to zmierza?, a jeżeli menago ustanawiający priorytety może by tak sami zmercziwali tylko 2 lodówki dziennie i zobaczyliby ile to czasu zajmuje to może ta polityka była by inna. Tylko 2 lódowki dziennie przez 5 dni w tygodniu. Tylko tyle, ale chyba za wiele.

Karolek

Jakoś chyba 75 nowych SKU dochodzi. Chyba coś około 25 sku w trzech pojemnościach. 0,33, 0,5 szkło i 0,5 puszka.

zainteresowany

Kto prowadził szkolenie?

Jożin z bażin
@Nicki

Pewnie to samo co wszystkie napoje cc czyli żyjesz szybko, aktywnie, jesteś trendy, jesteś wow, ponad wszystko, Twoje życie to karuzela wow, nie zatrzymujesz się wow wow wow!!

@Jożin z bażin

Dobre

neli

Jak radzicie sobie z aktywnymi? Jak targety w odniesieniu do realu?

Opałek

Widzę że firma zaczęła promować homoseksualizm. Ok, nie mam nic przeciwko tej orientacji. Ale czy jako hetero mogę się napić sprite, czy tylko piją ci, którzy żyją ześko?

kk18

Dziś wjechała mi na rynek 1,5 litrowka z lokacji Wrocław. Chciałem tylko powiedzieć ze napewno zgłosimy z moim stl sprawę do audytu. To nie pierwszy raz. Najpierw sprawdzimy kto diluje i upublicznimy to.

kk17
@kk18

Cóż, był szybszy, następnym razem go wyprzedź a nie się odgrazasz..

Siara
@kk18

Mają rozmach sku.,,,syny???? Wyniki Wrocław ....- dobre Kk18 jak potrzebujesz psychologa aby sobie z tym poradzić to na obrokach ( mają komórkę do pomocy nadgorliwym sługusom managerów )znajdziesz gamoniu bo jak inaczej ci napisać ?

do kk18
@kk18

Czyżby(usunięte przez administratora) nowa pani stl która nie łapie żadnych parametrów oprócz dilerki?

zbulwersowany
@kk18

Zgłoś to natychmiast. Czyste (usunięte przez administratora) - mam nadzieję, że wiecie kto to.

melon
@zbulwersowany

W Lublin tez ląduje 1,5 z wrocławia. Trzeba ukrucic ten proceder i sprawdzić czy to hurtowi robią czy bd przez sieci przepuszcza.

jaro
@melon

Po ile teraz chodzi 1,5? Da radę wyrwać po 2,70?

Kosmos
@melon

Podobno CC 1,5l z Wrocławia ląduje też na ksieżycu:).....ludzie zejdzcie na ziemie, a tak naprawdę to nie dziwi mnie, że klienci od Was w Lublinie, czy gdzieś indziej (bo nikt nie ma jaj sie przedstawić, tylko rzuca błotem zza muru, byle nikt go nie zobaczył) nie kupują od Was produktu skoro Wy cały czas siedzicie na goworku nie mając dla nich czasu. Wezcie sie do pracy to może zaczniecie sprzedawac, bo klientów trzeba odwiedzac, a nie obdzwaniać. p.s ...a teraz na rynek od samego rana odwiedzac klientów to może cos sprzedacie. pozdrawiam

Dolce
@Kosmos

Z Krakowa do Hiszpani i Wloch leci 1,5 i Monstwr i nie narzekaja ,)

yogi
@Dolce

Do nas w Białym tez wjeżdża 1,5 l i puszka 330ml z Wrocka i Poznania non toper. Ale wszyscy maja to gdzieś. Także nie ma co narzekać tylko samemu dołować

Szklana Gorka
@kk18

YoYo A jak tam się miewa mARIOLKA z Katowic? Nadal jest taka przyjemna i sympatyczna, czy już ja wykopali na ....yj?

Frugo

Czy dzisiaj w Białymstoku jest KTOŚ z audytu? Nieformalne spotkanie poza biurem?

@Frugo

A skąd takie pytania? Czujesz potrzebę audytu? Podaj plkę to ci załatwię. Bezpośrednio.

frugo

Czuje, jak jesteś taki cwaniak to znajdź sobie PLke po moim IP :D I pamietaj że mógłbym to podpiąć pod grożby i (usunięte przez administratora) więc miej się na baczności smyczku ;)

@frugo

Zgłoś mnie do audytu. A całą sprawę swojemu przełożonemu. Masz odwagę? Czy zdygasz i zaczniesz bluzgać(usunięte przez administratora)

Alejandro

Zadowoleni z "podwyżek"??

mala
@Alejandro

Mega. A ty Pawełku? Pozdrów Kordiana.

Żubr

A w Białymstoku Cisza ..... w sprawie gastronomicznych amorów i raczej tak zostanie bo SCM nie panuje nad niczym a firma nic nie chce z tym zrobić.

lala
@Żubr

Ten scm z białego to w ogóle przypadek i jakiś wynik rekrutacji na mazurskich wsiach chyba. Ten wielki bickiem manager nie ma pojęcia jak stworzyć formule w exelu nie mówiąc już o j.angielskim na poziomie Dżona z Miczigan.

Zamiast się cieszyć ze macie scma w białym co jest ulgowy i ma głęboko wszystko, to wy narzekacie. Ogarnijcie się ludzie. Poza tym wasz scm nie pochodzi z Poznania ani z Mazurskich Wsi, tylko z lubuskiego.

karol

Mam pytanie czy Olsztyn należy pod lokacje gdynia czy białystok?

Yep
@karol

Olsztyn? a to stan umysłu?

lala
@karol

Władcą Olsztyna jest Jurek z IC. Jurek może wypisać sampling, wysłać lodówkę, załatwić parasol.

Jurny Stefan

W waszych lokacjach stlowie jeżdżą za wami odbierać panoramy, które jak wszyscy już wiedzą są fikcją?

ich juz nie ma :(((
@Jurny Stefan

u nas w Białym odbiera się na słowo :)))))

kłamczuszek
@ich juz nie ma :(((

W białym to panoramy powstawaly jak pan audytor przejechal.

elo
@Jurny Stefan

U mnie w lokacji odbior panoramy to fikcja tylko na papierze. Skoro każdy stl wychodzi z założenia ze jest to mało ważne i nie istotne poza tym nie na na to czasu to po co się w to firma bawi? Zreszta cały red to fikcja tak samo jak audytorzy którzy są dogadani z większością ph na rynku

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC