Opinie o HACO FAT SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HACO FAT SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HACO FAT SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HACO FAT SP. Z O.O. w Wrocław

Pyrek

Witam bylem pracownikiem przez blisko 8 lat, jak ktoś chce pracować w 6 stopniach w zime i 40 stopni w lato bez możliwości otwarcia okna, wiatraka stanowiskowego lub jakiegokolwiek źródła powietrza niech omija tą firmę szerokim łukiem, szczury i skisniet3 chlodziwo w maszynach a te dobre opinie o energooszczędności itp musieli pisać ludzie z kadr którzy dostali za to co najwyżej uśmiech prezesa J. W ciągu 7-8 lat co roku grzejniki w zimę nie działały może to była tą ich oszczędność . Premia kwartalna której nikt nigdy nie uświadczył. Omijać szerokim łukiem

Było źle, ale widocznie jest już lepiej. Ostatnie podwyżki są tego najlepszym przykładem. Dostałem około 20% więcej, koledzy chyba podobnie . Zarząd widzi co się dzieje i chce zatrzymać ludzi co tu jeszcze pracują.

No to jak mistrz zmiany zarabia 7 tysi na rękę (tak zrozumiałem @ciekawe) to ile zwykły pracownik w takim razie ma w miesiącu? I kto jest zbywany gdy pyta o podwyżkę, gdy tu było we wrześniu pisane, że była 20-procentowa? Ktoś jej nie dostał, tak?

As

w firmie zaczyna się dobrze dziać :) może tego było trzeba żeby młodzi przyszli!

Alutka
@odpo

I wtedy taki pracownik, który jest "za drogi" to nie zostaje przyjęty? Jaką maksymalnie stawkę mogą zaproponować?

Krych

Pracuje tu 15 lat, nie mam uwag pozdrawia

Mat
@Krych

Możesz napisać coś więcej ?

Grześ Nowy wpis

W jednym zeszłorocznym ogłoszeniu (Operator CNC) podkreślono przyjazną atmosferę oraz możliwość szkoleń. Jakie to są więc szkolenia, i jak ludzie w większości się do siebie odnoszą?

mtm Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Cyrk na kółkach, chlop na magazynie wydaje albo nie wydaje detali do produkcji zależy jaki ma humor, myli wszystko i później zrzuca wine na innych, pomawia ludzi na zakładzie po czym pali jana, że on nie wie o co chodzi. Po co firma trzyma takich ludzi!? Co to ma na celu? Jeszcze chodzi po całej firmie i oczernia majstrów innych dzialów

Są tu tacy, co z ogłoszenia potrafią wyczytać coś, czego w nim nie ma. To ja bym prosił określić na pdst. ogłoszenia, ile przeciętnie wyjazdów ma w miesiącu inżynier serwisu i ile w roku średnio - zagranicznych. Kwotę zarobków też chętnie poznam, sam tego nie wyczytałem, nie podali.

Karol Nowy wpis

Ostatnio widziałem ogłoszenie na magazyniera, czyli praca za minimalne, w warunkach polarnych ( zima) i tropikach (lato) pod nieustannym monitoringiem czy pracujesz ... polecam

Firma HACO FAT SP. Z O.O. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Frezer - Tokarz CNC. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
no cóż

wymagania jak w korporacji, a warunki jak w garażu, osoby zarządzające odrealniło ostatnio do końca. A wymaganie pracy przy 8stopniach na hali to już powinien być kryminał

Jolanta
@no cóż

to czego wymaga się od pracownika? możesz wymienić te oczekiwania? dlaczego na hali jest tak zimno? nie ma ogrzewania? chociaż pracownicy otrzymali ciepłe ubrania robocze?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do HACO FAT SP. Z O.O.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Frezer CNC?

Tomasz G

Firma zwraca uwagę na doświadczenie. Ale to dopiero po pierwszej analizie w kadrach. Jeśli osoba z kadr uzna za stosowne do Ciebie zadzwonić to już masz połowę sukcesu.

@Tomasz G

Ale zwracają uwagę raczej na długość doświadczenia w danej dziedzinie? Czy sprawdzają jakoś umiejętności żeby wiedzieć, że to doświadczenie to nie tylko cyferki w CV?

Pyrek

Karo

Są osoby, które dostały więcej niż 20%? O jaką kwotę było to w Twoim przypadku? Piszesz, że firma chce zatrzymać ludzi, a wcześniej ktoś odchodził ze względu na kasę?

@Karo

Średnio około 20% podwyżki. Może ktoś więcej, może mniej. A czy ludzie zmieniają pracę z innych powodów niż kasa ? Atmosfera w FAT jest nie najgorsza więc raczej nie dlatego.

ciekawe

No wiadomo, że jak sie nie jest leserem to spokojnie w facie można mieć 7tysiecy na rękę podstawy, a jak ktoś jeszcze nadgodziny robi to żyje jak pączek w maśle. No i tu nawet nie trzeba mieć studiów żeby być mistrzem wydziału

A co takiego się dzieje, że zarząd chce zatrzymać jeszcze pracujących, że aż podwyżkę dali? Chodziło tylko o zarobki, czy o coś jeszcze? Możesz napisać ile było wcześniej, a ile jest teraz (mniej więcej) i czy od nowego roku także będzie podwyżka?

A ubranie robocze dla załogi jest czy też trzeba chodzić w prywatnych ciuchach? Serio karierę robi się tu przez znajomości i plotkowanie na innych? Premia nie powinna być za wyniki a nie takie zachowani jak opisałeś? Nikt z tym nic nie robi?

Jan

Poduważam że produkty firmy HACO FAT to świetny wybór dla każdego, kto poszukuje profesjonalnych obrabiarek o wysokiej jakości i niezawodności.

Damian

Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z produktów firmy HACO FAT i polecam je innym przedsiębiorstwom w przemyśle obróbki metalu.

Maciej

Innowacje w produktach pozwalają zwiększyć wydajność produkcji.

Łukasz

Dostępność serwisu i wsparcia technicznego firmy HACO FAT jest satysfakcjonująca.

Damian

Obrabiarki są energooszczędne, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów produkcji.

Krzysztof

Jakość wykończenia obrabiarek jest na wysokim poziomie.

Maciej

Obsługa maszyn jest intuicyjna, co ułatwia pracę operatorom.

Mateusz

Szeroki zakres obrabiarek pozwala dostosować je do różnych zastosowań w przemyśle.

As

Ciekawe
@As

I gdzie ci młodzi? Po jednym na dział? A ilu już uciekło po miesiacu pracy? Po co to takie głupoty pisać, może ze 3-4 młodych jest którzy ogarniają obróbke ale oni juz pracują tutaj pare lat wiec...

Wyjadacz
@Ciekawe

(usunięte przez administratora) Jak komu zostało pare lat do emerytury to ma tylko strach w oczach bo ni widu nie słychu gdzie sie firma ma przenieś, podwyżek stary pracownik nie dostaje,a młodych na ich miejsce też nie widać.

Blondi
@Ciekawe

A czemu mieliby uciekać, co jest nie tak? Wydaje mi się, że w tych czasach ludzie szukają pracy na dłużej. Skoro tylko kilka młodych osób ogarnia, to w firmie nie ma żadnych szkoleń czy wdrożenia?

odpo
@Blondi

A chociażby przez warunki pracy. Szkolenia? Można pomarzyć, kto ma ich wdrożyć jak osoba która pracowała na tym stanowisku juz nie pracuje, i nikt inny nie wie jak obsłużyć maszyne, a jak przyjdzie ktoś kto by dał rade to "jest za drogi"

Alutka
@odpo

Mateusz

Precyzja obróbki, jaką oferują produkty tej firmy, jest imponująca.

Gaston

Rafał

Jedynym potencjalnym minusem może być cena, ponieważ wysoka jakość często idzie w parze z wyższą ceną. Niemniej jednak, uważam że produkty HACO FAT są warte swojej ceny ze względu na ich trwałość i wydajność

Zostaw merytoryczną opinię o HACO FAT SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HACO FAT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HACO FAT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HACO FAT SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 30 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HACO FAT SP. Z O.O.
3.8/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Grabiszyńska 281
    53-234 Wrocław