Opinie o Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. w Sosnowiec

Mikilll

Firma super polecam jak chcesz robic za darmo to proszę

Molusiasty

Małe pytanie praca od poniedziałku do piątku? Czy weekendy też?

@Molusiasty

Oczywiście, że weekendy też :) Abyś z rytmu nie wypadł :)

Kurier

Czy ktoś szczerze napisze jak wygląda praca kierowcy? Ile punktów dziennie , ile godziny i jaka kasa? Często pojawiają się oferty za kierowcę i był bym zainteresowany bo obecnie pracuję jako kurier i mam już dość jazdy od 5 rano do 18-20 . Z góry dzięki za odp.

kierowca
@Kurier

praca od 2-3 godz rano do 9-11,ja miałem umowę o pracę , wypłata była zawsze o czasie i przekraczała dwójkę,

@Kurier

Zaczynasz od godz 2-3, kończysz jak skończysz, a nie 9-11 hehehe. Kierowca wyżej to chyba urodzonay szczesciarz, skoro konczy o 9-11, Przygotuj się na godziny 13-14, czasem nawet dłużej. Do tego opierdol codziennie , co drugi dzień, że wolno, że za dużo paliwa zuzyłeś, że nie tę trasą jechałeś, że auto brudne, idż wymyj itp. Ogólnie znęcanie się psychiczne nad pracownikiem pana Mirusia ;) Oczywiście nadgodziny bezpłatne, albo NIBY płatne do czasu zobaczenia paska, wtedy zdajesz sobie sprawę, że jednak BEZPŁATNE . Zarobisz okolo 2000-2200. NIE POLECAM.

Pracuje w tej firmie na Mirka nie narzekam. Dobra wypłata i spoko ludzie. A ci co piszą źle o tej działalności to są osobami które myślą, że praca to ciągłe przerwy i obrabianie (usunięte przez administratora) za przeproszeniem) Mirkowi.

Magazynier

Praca wiązała się z godzinami nadliczbowymi i w dodatku nie odprowadzany miał być pełny ZUS od wynagrodzenia.

Czy jestem skłonny w początkowym okresie pracować na czarno i w godzinach nadliczbowych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
zmiana nocna

kontrole? hahaha!!! kontrole są przekupione kto wie o co chodzi ten wie... syf smród i Dyrektor który na kark wrzuca ci parenaście prac i dalej ma do ciebie problem długo tam pracowałem a teraz cała zmiana nocna się zbuntowała i odchodzą wszyscy jeden po drugim teraz docenią ludzi którzy tam pracowali bo sami muszą zapieprzać bo nie ma już kto tam robić

Racja
@zmiana nocna

Zgadzam się w 100% . zmiana nocna powiadasz ? :) Pewnie pracowaliśmy razem przez pewien okres czasu, jakiś rok temu, kiedy byłem na nockach, a wcześniej na nastrzyku na rano.

zmiana nocna
@Racja

to cie znam na pewno i już wiem o kogo chodzi ale nie będę cię wymieniał z imienia;) ps. tak wg to zmiana nocna się nie rozpadła pracujemy w innej firmie haha:D

Racja
@zmiana nocna

Prawidłowo :) Niech sobie Miruś teraz szuka jeleni. Wtedy może sobie zda sprawę, że pracownik to też człowiek i trzeba szanować ludzi i ich pracę.

Cha cha
@Racja

Nie ma ludzi niezastąpionych a wam chyba żal skoro tak wspominacie a odwrotu nie ma

@Cha cha

Żal to tych ludzi którzy są robieni dalej w bambuko i robią za 3 heheheh Wnioskuję, że tam pracujesz i nosisz mydło Mirowi ? :)

Cha cha
@Radek

Owszem pracuję czasami nawet za 4 bo warto a mydło noszę tylko sobie

hmmm

Kilka pytań mam odnośnie tej firemki. Pracuje nadal Miruś? Grześ brynowaty i kurduplowaty też pracuje nadal tam? Jeśli chodzi o ich wyroby to oni brali od innych firm i nie sprzedawali ich pod swoja nazwą tylko byli hurtownia. Mięsa niby hermetycznie zapakowane ale przepakowywane po terminie by miały nową datę do spożycia, wędliny miały podobne doświadczenie tylko z tym że nalepki zmywało się z datą po terminie i kleiło się nowe z nową datą do spożycia. Kasa była ok ale sześć dni w tygodniu to przesada dla osób co mają rodziny.

karol

hej słyszałem że wilski już tam nie pracuje.pozdro

Radek

Właściciel jest w porządku, jednak jego tam praktycznie nie ma. Gorzej z dyrektorem, który ma nie po kolei w głowie i co gorsza jest tam prawie codziennie, aby utrudniać życie pracownikom jak tylko się da. Nie radzę się tam zatrudniać, chyba, że lubicie się często stresować i denerwować oraz wykonywać obowiązki, które powinno wykonywać kilka osób.

tomek

@la playa no właśnie nie wiem dlaczego za wszystko obwiniacie dyrektora, on z pewnością nie jest winny wszystkim rzeczom, duży wpływ mają też ludzie, którzy ta pracują, więc na pewno mają też swoich koordynatorów, którzy nadzorują wszystko no więc cięzko za taką sytację jednak winić tylko jedną osobę.

Witerski

Początkowo nie wierzyłem w to co widzę, ale logo firmy zwaliło mnie z nóg. http://www.szatan-dystrybucja.pl/kontakt.htm Wcześniej pracowałem w wędlinach jako kierowca, teraz pomyślałem, że czas zmienić otoczenie i chciałbym tutaj zacząć pracować. Zastanawiam się tylko czy nazwisko nie zobowiązuje właściciela do diabelskich warunków pracy?

Teresa

Z daleka od tej firmy wszystko by bylo ok gdyby zwolnili pana dyrektora

all

wie ktos moze czy sa jakies przyjecia w tej firmie za kierowcow z gory dzieki

Tomasz

wy to macie spokojna prace i nie nazekajcie w markusie to jest praca trzeba miec jaja ze stali i psyche

Radek

Praca na nastrzykiwarce to nie jest praca dla kobiet. Trzeba się sporo nanosić. Jedynie na wykrawanie drobiu przyjmują kobiety cały czas.

Monti

Hmm czy w tej pracy jest tak źle jeśli chodzi o kierowców czy po prostu nikt nie chce tak pracować? Co dwa-trzy dni widzę nowe ogłoszenia w internecie, że szukają kierowców i zapraszają na 2 dzień z CV do 13'tej. A ja się cały czas zastanawiam nad podjęciem tam pracy.. :)

Radek

Ktoś się orientuje ile zarabia człowiek na nastrzykiwaniu mięsa i drobiu?

Monti

Ująłem tylko, że zapach raczej nie przyjemny i, że nie ma się co dziwić.

Monti

Byłem dziś orientacyjnie zobaczyć jak to wygląda, wszedłem tylko na teren ''parkingu'' samochodów zobaczyć na czym się pracuje. Zapach dookoła unosi się raczej nieprzyjemny ale nie ma się co dziwić, samochody hmm nowe, średnie i stare, pewnie ci co chcą zacząć pracę (dostają) właśnie i dobijają te stare do stanu agonalnego. Chociaż i tak lepsze niż to czym czasami jeździ się z paczkami w kurierce. Szkoda, że nie ma nigdzie kogoś kto by wyjaśnił jak tam się dokładnie pracuje jako kierowca i w jakich godzinach - na forach czytałem, że to raczek praca od 2 w nocy do 10/11 za dnia, firma chwali się, że ma ponad 30 nowoczesnych samochodów a na parkingu widziałem z 6-7 sztuk, gdzie reszta? Chyba, że pracuje się na dwie zmiany, jedni kierowcy za dnia drudzy w nocy jeżdżą. Co ciekawe, zastanawia mnie też jak wygląda załadunek, czasami jest tak, że auta są już gotowe a czasami trzeba samemu ładować te prosiaki czy skrzynki z wędlinami. Za dużo pytań, za mało osób do odpowiedzi w tej kwestii. W biurze też mi pewnie nie powiedzą prawdy (jak to wygląda itp.) tylko będą chcieli CV i tyle, nie ma czasu na zastanowienie się czy wejście w pracę.

alk

hej Monti i co byles juz tam w firmie szatan maja tam jakies oferty za koleczko? pozdro

Monti

Cześć, też wybieram się tam jutro z dokumentami do pracy jako kierowca. Mam dość pracy kuriera paczek od 5 do 20.. Pozdrawiam. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.
2.5/5 Na podstawie 263 ocen.
  • Chemiczna 12
    41-200 Sosnowiec

Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.