Opinie o Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. w Sosnowiec

Rafi

Odkąd zmienili się kierownicy praca i warunki pracy całkowicie się zmieniły. Jest spokojnie. Szczególnie w oddziale w Będzinie.

RAFI
@Hanna

szybki rozbiór mięsa na bieżąco i w samochód i do klienta. wariacja jak wszędzie tam gdzie świeże produkty. Jak czytam te opinie o starym mięsie to mi się śmiać chce. Na prawdę kontrolują tu świeżość i dbają o klientów, ale każdy może napisać na tym forum co się chce.

Norbik Nowy wpis

Na swojej stronie firma szuka między innymi kierowców z kat. B, C. Oferują wysokie zarobki i wsparcie obcojęzycznego koordynatora. To ukłon w stronę pracowników z zagranicy, czy może praca wiąże się z wyjazdami poza granice Polski i może być potrzebny tłumacz?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Magda

09.02.2024 11:02

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Magdaikona wywiad

Jestem wykrawaczem mięsa białego.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Magdaikona wywiad

Pracuje w systemie akordowym. Oznacza to, że moja wypłata jest uzależniona od moich mocy przerobowych.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Magdaikona wywiad

Tak. Wypłata przychodzi zawsze na czas. Trzeba po prostu robić swoje, wywiązywać się ze swoich obowiązków i wtedy nie ma problemu z szefostwem.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Magdaikona wywiad

Mogę powiedzieć, że jedyny negatywny aspekt, który dostrzegam to niektórzy pracownicy. Uważam, że każda osoba jest inna i szacunek należy się każdemu. Nie warto mieszać się i angażować w nieswoje sprawy. Warto po prostu pracować sumienie. Jestem pewna, że w tej firmie każdy to docenia.

Magdaikona wywiad

Pracuję jako wykrawacz od kilku lat. W tej pracy raczej nie ma możliwości rozwoju.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Magdaikona wywiad

Uważam, że panuje tu taka atmosfera, jak w większości firm. Nie ma miejsc idealnych. Z niektórymi można dogadać się lepiej a z innymi gorzej.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Magdaikona wywiad

Tak. Nie mam w tej kwestii żadnych problemów. Mam takie warunki, jakie ustaliłam z szefem na początku współpracy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.?

On taki

Ludzie zastanówcie się co piszecie bo ten zakład w Będzinie nadaje się do zamknięcia. Smród gnój i ubóstwo. Szkoda że prawda boli ale musicie się z nią zmierzyć. Jestem tu pracownikiem na magazynie i nawet nie umiecie sobie poradzić z tym że pracując z wami a jednak jeden z negatywna opinia. Podejrzewam że po raz kolejny będzie spotkanie w biurze i pytanie kto co gada. No cóż życie jak w końcu zrozumiecie to może zaczniecie myśleć i szanować pracownik ów. A nie traktować jak (usunięte przez administratora) które tylko są do zamiatania wszystkiego pod dywan.

Nadia
@On taki

A mnie ciekawi, jak wygląda kasa dla osób na magazynie? Jaka jest pensja zasadnicza? Wiecie też może, czy sa premie np. frekwencyjne, świąteczne lub inne jakieś?

ZM SZATAN Nowy wpis
@On taki

Chcielibyśmy poinformować, że w oddziale w Będzinie mamy stałych magazynierów, którzy pracują od wielu lat w naszej firmie a szukaliśmy trzeciego. I został zatrudniony. Kolejne kłamstwo.

Magazynier

Praca wiązała się z godzinami nadliczbowymi i w dodatku nie odprowadzany miał być pełny ZUS od wynagrodzenia.

Czy jestem skłonny w początkowym okresie pracować na czarno i w godzinach nadliczbowych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Grześ

Jest na stronie firmy zakładka - kariera. A w niej słów kilka o tym, że przydaliby się magazynierzy oraz kierowcy kat. B,C. Zapewnia się o pomocy w zakwaterowaniu, o bezpłatnym posiłku regeneracyjnym, umowie o pracę i wysokich zarobkach. Jednak, żeby ukrócić niepotrzebne spekulacje, niech ktoś z łaski swojej poda, co to za kwota może być? Zarówno dla magazyniera, jak i kierowcy.

Kornel

Czemu firma w Łagiszy tak dobrze prosperuje. A magazynierzy się zwalniają , a to pewnie dlatego że obiecują kokosy a w kopercie masz wielkie .... Często jestem świadkiem jak wychodzący z zakładu pracy pracownicy są pod wpływem alkoholu. Może to normatywne ale jak widać nie do końca.

Kamil ..aaa.

Ludzie nie wiem co mam tą firmą zrobiła ale ja szczerze sobie chwalę pracuje tam i naprawdę nie mam nikomu nic się zarzucenia. Wszystko gra wypłaty są zawsze do dnia kiedy była umowa. Nie rozumiem ludzi którzy wypowiadają się negatywnie. Szefostwo naprawdę jest wyrozumiałe i konkretne w pozyskaniu pozytywnych informacji. Nie ma nic złego co by można wyłożyć na stół. Sam Pozytywizm

Wanda
@Kamil ..aaa.

Hmmmm nie do końca rozumiem. O co chodzi z tą pozytywnością w pozyskaniu informacji od szefostwa. Co to znaczy konkretnie, bo nie rozumiem? Ciekawa jestem pracy tutaj, ale zastanowiły mnie te słowa.

Ano
@Kamil ..aaa.

Nie wiem dlaczego tak Pani broni tej firmy i całej załogi. A może Pani też musiała cicho siedziec i nie miała Pani słowa głosu. Naprawdę proszę się zastanowić co Pani pisze nie wiem jakie stanowisko Pani zajmowała ale widać że ciężki klimat. A może Ktoś pani kazał napisać pozytywizm tej firmy żeby się wybielić. ŻENADA ŻENADA

Jak
@Kamil ..aaa.

Kamila a czy ty naprawdę tam pracowałaś czy może podszywasz się pod innych pracowników. Bo widzę zalety ale chyba nie za bardzo kumasz sprawy. A może to po prostu co piszesz to tylko zmyślona bajka. Ja krótko i na temat powiem tak pracowałem na magazynie doświadczyłem (usunięte przez administratora) total. Wyzysk człowieka z Będzinie Łagiszy i co najgorsze że trzeba robić na (usunięte przez administratora) Nie chcę być nie uprzejmy ale zmieniłem pracę i w końcu wiem że inna praca lepiej popłaca

Anka

O czym piszesz? Jakiś taki trochę zagadkowy ten twój komentarz. Możesz też napisać czy często się pracownicy zmieniają? Duża jest rotacja?

Jacek
@Anka

Nie ma rotacji. Jestem pracownikiem od 15 lat. To są komentarze jednej osoby, która się zwolniła i udaje klienta albo byłego pracownika, żeby się zemścić. Nawet nie zdaje sobie sprawy kto kontroluje takiego typu firmy. Paranoja.

Anusia
@Jacek

A dlaczego tak myślicie. Że akurat jedna osoba . To wcale nie jest zemsta . Uważam że prawda które została wyrażona na wasz temat bardzo boli zakład. Zdarzają się opinie negatywne i pozytywne ale skoro macie bardzo dużo negatywnych to świadczy o pracodawcy.

@Jacek

15 lat pracy w tym zakładzie to super staż tylko chwała bohaterom. Szkoda tylko że przez te lata tak szybko się zmieniali kierownicy. Ciekawe o czym to świadczy. Pracownik do wymiany czy kierownik (usunięte przez administratora) wart.

Z.M. SZATAN
@Ania

Szanowna Pani przez 15 lat mieliśmy dwóch kierowników z czego drugi nadal pracuje. Pozdrawiamy.

asdf

Jasne i tak tego nie ustalimy mam wrażenie. Zamiast tego może się chociaż dowiem, czy na magazynie jest robota, i za jaką stawkę wyjściową oraz, czy są premie za pracę?

@asdf

Jak się chcesz przyjąc to obiecują ci kokosy premię wielką a w kopercie dostajesz wielkie (usunięte przez administratora) Rób (usunięte przez administratora) za niby kierownika magazynu chyba Igor ma na imię a w zamian dostajesz (usunięte przez administratora) i wielkie nic. Chyba że dogadasz się z tymi co są na taśmie to może oni tobie pomogą

Czy pracodawca Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Hania

Tak motywuje . Odbierając telefon i jest (usunięte przez administratora) i co chwila w słuchawce bo.to podobno taki pozytywizm firmy szefa. Może osoba odbierająca telefon powinna być milsza a nie słownictwo które od razu wypada z hamskiego mniemania o sobie.

Rob
@Hania

Nie znam człowieka, ani sytuacji z nim związanych. Możesz więcej napisać o jego zachowaniu się względem pracowników i wpływie na otoczenie?

Były_szatanista
@Rafi

A co się zmieniło w Będzinie? Bo wychodzi na to, że musieliby wyrzucić tych wszystkich buraków tam

Pawko
@Były_szatanista

Buraków już zwolnili były szatanisto. Ha ha. I się zmieniło.

Klient
@Pawko

Kupuję w Będzinie mięso już od wielu lat i z czystym sumieniem mogę potwierdzić, że wiele od roku się zmieniło, tzn. obsługa oraz jakość mięsa. Wreszcie postawiono na jakość, a nie na ilość. Oby tak dalej.

@Klient

Ale co lepszego jest w tym mięsie? Sprzedają dokładnie to samo ale bardziej smakuje czy zmienili odrobinę asortyment u siebie? Bo obsługa to rozumiem, że milsza po prostu? ;)

pawko
@Ilona

Zmienili i asortyment i zarządzanie, a to jest bardzo ważne.

@pawko

Czyli nastawiają się tu na większy obrót skoro taki efekt? Będą może tworzyć nowe stanowiska?

@Ilona

Oczywiście, że się rozwijamy a tym samym tworzymy nowe stanowiska pracy. Rozpatrujemy każdą ofertę pracy. Panią również zapraszamy. A jeżeli chodzi o to czy ktoś u nas pracuje lub przestał pracować, to każdy wniósł coś dobrego dla naszego zakładu, za co wszystkim byłym i obecnym pracownikom serdecznie dziękujemy.

@Kamil

Nad jakimi nowymi stanowiskami teraz na przykład firma pracuje?

@Ewa

Poszukujemy magazyniera oraz rozbieraczy.

@Kamil

Kobiety na magazynie mają ciężko?

Magda
@Rafi

Pracuje tu właśnie od czasu zmian i jest ok. Też niewiem co mają do zarzucenia. Robię swoje i problemów nie mam.

Hanna
@Magda

To bardzo fajnie, a z kasy jestes zadowolona i ogólnie z atmosfery i traktowania pracowników? A jak zmieniły się umowy, też na lepsze, wszyscy mają umowę o pracę?

@Hanna

Kasa nienajgorsza, mogłaby być lepsza. ale przede wszystkim spokój pracy, bez agresywności kierownika i kierowniczki. można się dogadać. wariacja jak to w branży mięsnej, ale dość poukładane zadania.

@Hanna

Umów pilnują. To na 100%. Badania itp. każą robić i ciągle marudzą, ale to chyba dobrze.

Hanna
@Rafi

A ile dokładnie płacą, dużo więcej niż najniższa krajowa? Ja właśnie uważam, że spokój jest najważniejszy, wtedy jakoś tak łatwiej się przychodzi do zakładu. Co masz dokładnie na myśli przez tą wariację? Pracowałam kiedyś w branży mięsnej i nie bardzo wiem o czym piszesz.

RAFI

Nowak

Magazynierzy od paru miesięcy kupowałem mięso i czekając w kolejce słyszałem jak się wyrażacie negatywnie o firmie. Czyżby was strach ogarnął. Paląc papierosa naprawdę uwierzcie wszystko było słychać przy otwartym oknie w samochodzie. Zastanawia mnie fakt iż skoro macie taki duży problem z kierownictwem i właścicielem to czemu tego nie zgłosicie. Może jesteście zastraszani albo się boicie odezwac. Naprawdę za głośno mówicie o swoich problemach w pracy. Ja jako klient już były bo straciłem zaufanie naprawdę aż nie miło było tego słuchać udając że śpię w aucie a czekając w kolejce aby podjechać pod rampę.

Witam chciałem wszystkich ostrzec przed tą firmą . Firma mieszcząca się w lagiszy to masaże sami alkoholicy, już przed pracą się spotykają i pije wódkę. Pracowałem tam i ogólnie to szkoda gadać trzeba siedzieć cicho bo wiadome to że jak nowy nie ma prawa głosu ale po długim stażu mojej pracy to szczerze sam jestem w szoku jak mogłem tyle wytrzymać. Śmierdzi mięso nie świeże co z podłogi to do chłodni i na nowo przejdzie klient nie zauważy a tak musi być. Pani obsługująca klientów to porażka bezczel zieb total. Szkoda tylko że Sam szef co ma siedzibę w Sosnowcu nie raczy nic z tym nic zrobić a wiadome czego gdyż pieniążki to rola przednia. Masaże śmierdzi od was na kilometr

YYYYY

Widziałeś to wszystko o czym piszesz? Zgłosiłeś to gdzieś wyżej? Pracownicy chyba mają badania sanepidowskie przy pracy z tym mięsem? Sprawdzają to przy zatrudnieniu?

Anonimo
@YYYYY

Pracowałem u was na magazynie widziałem jak na wszystko przymykaliscie oko. Badania ciekawe sam pracując u was wysłaliście mnie do przychodni obok gdzie lekarz bez żadnych badań podbił książeczkę . Tylko kasa się.liczyla. i co bardzo wam jest ciężko to zrozumieć. Będzin i Sosnowiec to hańba smród gnój . Wielks kasa leci a smród na odległość

Ano

Dlaczego usuwacie komentarze co boicie się prawdy. Szefostwo zastanówcie się co robicie i jak ludzi traktujecie. Dobrze że sami żyjecie w kłamstwie smrodzie i z alkoholikami. Zresztą byłem waszym klientem ale wstyd i hańba to co dostawałem od was smród mięsa a i zapomniałem dodać śmierdzące pojemniki

Pracownicy maja jakiś problem z alkoholem? I nikt na to nie reaguje?

Jaruzelski

To nie jest zakład mięsny tylko Rozlewnia ze spożyciem na miejscu hehehe..

Kamil

wpis żenada. Co jeszcze wymyślicie? ha, ha, ha.

Łucja
@Jaruzelski

Mówisz poważnie? Jak często to w takim razie się zdarza i czy coś ktoś z tym robi?

Łukasz soswa

Wszystko pod stołem

Katarzyna
@Łukasz soswa

ale co wszystko ???

Szatanek

Nie trawie tylko gościa soswy który robi szefa w trąbę :) ale skoro się daje to jego sprawa i zakład .

Grzegorz
@Szatanek

Skąd masz to info? Widziałeś sam jakieś akcje osobiście? I na czym polega to robienie w trąbę? :D

Soswa
@Szatanek

Kłamiesz

Szatanem

Pracuje tam z jakimś buraczkiem kierownikiem magazynu Łukaszem s . Tragedia co za (usunięte przez administratora) Proponuje go zwolnić dla dobra zakładu

@Szatanem

Jest to ten co jeździ czarna stara oplem vectra to zgadzam się

Zeus
@Szatanem

Witam , a buraczek to rozumiem wszystko co masz do zarzucenia ? Czy jakieś kokretniejsze zarzuty . Bo ta opinia jest tak konstruktywna jak automatycz A skrzynia do alfy .

@Zeus

Już pomijając opinię, to ta propozycja jest jakaś taka bezsensowna. Może jakieś uzasadnienie, co się takiego konkretnie stanie "dla dobra" zakładu?

Łukasz

Dokładnie , ja tez dostaje pod stołem

Mat

Dokladnie mam taką samą opinie . Szef jest typowym burakiem który nie szanuje pracowników. Ja pracowałem w tym (usunięte przez administratora) nie długo. Wypłata pod stołem i brak dotrzymania ustaleń. Proponują wypłatę żeby złapać ludzi do pracy a gdy przepracujesz miesiąc ( jakieś 200 godz ) nie wolno wpisywać na liście nadgodzin i dowiadujesz się ze zaproponowana wypłata przy rozmowie nie obowiązuje i zarobisz jednak mniej bo słaby zbyt , pandemia itd. Nie polecam

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w „Dystrybucja mięsa i wędlin A.,D.Szatan”?

hahaha

Nie wiem czy szefostwo w ogóle zna j. Angielski :D

Issa
@hahaha

Za to szef ,o czym dzis się przekonałam perfekcyjnie zna łacinę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.
2.5/5 Na podstawie 263 ocen.
  • Chemiczna 12
    41-200 Sosnowiec

Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.