Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Asam

Co tam się panowie podziało w Poznaniu, że ludzi ściągają?

tom
@Asam

Nowa firma pewnie zaproponowała takie stawki że wszyscy uciekają .

@tom

Standardowe działania firmy wchodzącej w nowe gałęzie rynku. Próbuje zrobić przewagę konkurencyjną na starcie wykupując know how z rynku windując wynagrodzenia dla pracowników. Robi się głośno o firmie w branży, wszyscy zaczynają mówić o nowym graczu ect. W praktyce jednak w większości takich wypadków agresywne działania rynkowe kończą się klapą bez dużego kapitału obrotowego. Pensje pracownikom są obcinane a wymagania i ilość godzin wydłużana. Oczywiście mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej ale coś mi podpowiada, że skoro ludzie w radzie są powiązani z Eltelem, że skoro wymieniono cały zespół menegarów i pracowników niższego szczebla żeby tylko zatrudnić nowych to jest kwestia tylko czasu kiedy te działania o obniżeniu pensji czy kolejnej wymianie kadry się powtórzą.

@tom

@Asam

Patrycja

Firma Eltel Networks szuka pracowników. Poszukują: Inżyniera budowy w Toruniu, Asystent kierownika / koordynatora projektu ze znajomością j. niemieckiego, Projektanta i asystenta projektanta w Toruniu, Operatora dźwigu -kierowcę w Olsztynie, Technika telekomunikacji w Olsztynie, Elektromechanika samochodowego w Olsztynie i Operatora – kierowcę. Czy ktoś pracował na tych stanowiskach i powie czy warto aplikować? Czy są zalety pracy dla tej firmy?

Były J018

Kategoria A doskonała znajomość sieci na kilku grupach technicznych ,2400 było po ostatnich podwyzkach. Praca 12h -- jestem szczęśliwy bo już były eltelowiec. Normalna praca inna branża ale szybko się zaaklimatyzowałem super klimat w pracy, wspaniali współpracownicy. Do pani Admin chce pani kopie SMS od kierownika (mobilizujące do pracy?) Mam w głębokim poważaniu pociąganie Jego i wielu mu podobnych do odpowiedzialności, pomimo że straciłem trochę zdrowia przez nich. Życie ich rozliczy. Ledy Pank o nich już dawno śpiewało taką piosenkę.

Patrycja

@Już były i szczęśliwy a czy ja napisałam, w tym komentarzu, że złamał? Zapytałam o szczegóły, bo takie również jest zadanie moderatora, żeby sprawiać by dyskusja była merytoryczna i zawierała dużo informacji, przydatnych dla innych użytkowników. @ex pracownik nie rzucaj nazwiskami, bo nie taki jest tu tego cel. Jeżeli rzucasz takie oskarżenia w kierunku firmy Eltel Networks to czy jesteś pewien definicji mobbingu? Wiem, że nie każdy dobrze rozumie to pojęcie, dlatego pytam.

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Hb

Czytam Was już od dłuższego czasu i niestety to wszystko prawda.(usunięte przez administratora)ozdr

irekbojdo

Zdrowych radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku , a przede wszystkim nowej lepszej pracy życzy były pracownik Eltela .

Patrycja

@INDIANA JONES ale zawsze tak wyglądały Twoje zarobki w Eltel Networks? Możesz więcej powiedzieć coś więcej o swojej pracy w firmie? Na czym polega? Dlaczego nazywasz pracę w firmie przygodą życia?

pol
@Patrycja

Szkoda słów do tego przedsiębiorstwa to (usunięte przez administratora) zeruje na pracownikach 45 lat pracy i 13 złotych na godzinę wyjeżdżam natychmiast do Anglii

ak
@Patrycja

Opuszczam Eltela zarobki takie same soboty wolne na wszystko mam czas jaka ulga to jest nie doopowiedzenia

Wierny do końca :-)
@Patrycja

Jeżeli ktoś pisze ze PRACA jest do bani to kłamie..pracuje już naprawdę długo ..przez (usunięte przez administratora).no i teraz ta katastrofa..to nie praca jest tu problemem a brak rąk do pracy i zarządzanie przez dyrektorów..prezesów.itp mało ogarniętych panów w BIAŁYCH KOŁNIERZYKACH...jak słyszymy pomysły PANÓW włos jezy się na głowie..tylko GPS i wytrzeszcz oczu dostają..Całkiem niedawno rozliczano nas i opłacano za efekty pracy..a teraz pan dyrektor budzi się z krzykiem w nocy bo jakiś serwisant pojechał do sklepu po Piwo..szok!! jak go na to stać przy tych zarobkach ;-)

Były Pasjonat
@Wierny do końca :-)

Rozumiem ,jesteś Pasjonatem tak jak byłem ,cały czas myślałem będzie lepiej, ta czy inna firma doceni nas w końcu ,że kiedyś będę zarabiał ,moja wiedza będzie godnie wynagradzana.Taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca (usunięte przez administratora)Pracownik jest kosztem ,sprzęt,samochody,siedziba,szkolenia itp.Wszystkie pomysły są skierowane na obniżeniu kosztów a zasoby ludzkie niewyczerpane.Chętni do pracy zawsze się znajdą na moje czy twoje miejsce.Najchętniej to jeszcze by zwolnili więcej osób.Mam wielką nadzieję abyś doświadczył olśnienia i zobaczył jak można pracować 8 godzin,dostać przyzwoitą wypłatę,bez nadgodzin(usunięte przez administratora)

INDIANA JONES

Dziś odebrałem wypłatę..hmmm to wielkie słowo..renta..zapomoga..500+..zarobki raczej pomocowe niż rozwojowe 1950 zł na rękę ..27 lat pracy !!! sieć w małym paluszku... Pracuję bo muszę ..taka sytuacja Mam wrażenie że zarządzają nami żyją w innym wymiarze..jak to pociągnie jeszcze do wiosny to max tak więc jeżeli ktoś ma ochotę liznąć co to znaczy praca w (usunięte przez administratora) to nich spróbuję ...gwarantuję PRZYGODA ŻYCIA !!!!!!

Patrycja

Czy wszystkie komentarze są osób z technicznych działów? @Już były i szczęśliwy jako kto pracowałeś w firmie Eltel Networks? Mimo to w każdym ogłoszeniu o pracę można znaleźć informacje o atrakcyjnym wynagrodzeniu, a Wy w swoich komentarzach temu przeczycie. Ważne, by tą kwestię wyjaśnić, bo jest sporo ofert pracy i pewnie ktoś chciałby z nich skorzystać.http://www.eltelnetworks.com/pl-pl/polska/kariera/kariera/oferty-pracy

Szukający
@Patrycja

Jaka jest obecnie pensja na początek dla nowo zatrudnionych?

prrr
@Szukający

2500zł brutto po 5 latach

@Patrycja

Tylko, że Eltel - a już nie ma. Nowy właściciel to firma NexoTech , co jej zmienia faktu , że nadal to dno. 2200zl brutto to jakieś nieporozumienie. Nie będę pisać gdzie taki problem występuje, niech prezes sam zobaczysz stawki brutto na terenie Polski i wyciągnie wnioski.

niewolnik

Pracowałem w firmie Eltel Networks w Widełce było dobrze dopóki nie została sprzedana Eltelowi straszne oszczędności zabrali wszystko obniżyli stawki godzinowe do najniższych i zwalniają pracowników niedługo Widełka przestanie istnieć jako zakład 3 dni chorobowego nie ma premi ani premi rocznej za dojazdy nie płacą każą robić soboty i niedziele za dojazd a w jakich warunkach pracownicy mieszkają w tych budach to starch nie wiem kto to wszystko robi czy z Olsztyna czy z Finlandii szkoda że to jest pracodawca z Finlandii i musiałem się zwolnić to nie jest firma to jest (usunięte przez administratora) od tej firmy z daleka jak chcesz dożyć emerytury Pracowałem w różnych firmach ale takiej nie widziałem , Praca od rana do nocy i tak cały rok nie ma prawa pracownika

Patrycja

@niewolnik w jaki sposób twoim zdaniem zarząd Eltel Networks "niszczy" pracowników? Pisząc takie oskarżenia powinno się je uargumentować, bo na forum muszą się znajdować tylko i wyłącznie prawdziwe, potwierdzone i rzetelne informacje

m

Chłopie to po co tu jeszcze pracujesz ?

Patrycja

@mnietek nie mam wglądu do niczego, bo nie jestem pracownikiem Eltel Networks. Jestem moderatorem forum, a odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania są pomocne w podejmowaniu decyzji zawodowych. Jesteś pewien, że w firmie występuje mobbing? Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." To właśnie występuje w Eltel Networks?

Co To za różnica którą z firm jak z tego co wywnioskowałem z powyższego to ta sama firma, czy tak ? Możesz napisać coś więcej na temat tej firmy?Widzę, że poszukują specjalistów, a tak się właśnie składa, że zmieniam miejsce zamieszkania i w związku z tym nowego pracodawcy

OP

Nexotech wykupił Eltel, to wciąż ta sama firma. Nieludzkie warunki pracy, nieadekwatne wynagrodzenie do wykonywanej pracy. Jak ktoś napisał wyżej, jak chcesz zmarnować życie to lepiej omijaj Nexotech/Eltel.

Czyli wiem, że nic nie wiem Byłem już na rozmowie i wszystko wyglądało dość przejrzyście i sensownie, więc czego mam się obawiać ?

I Chyba tak zrobię bo i robotę znam, a facet mówił na tyle konkretnie, że mnie zainteresował

Asam

Swoją drogą wiadomo co to w ogóle za firma? Wpisując w przeglądarce (usunięte przez administratora)podstawia się tylko "coś" z siedzibą w Barcelonie? Żadnego profilu na tak popularnym Facebooku, żadnej strony internetowej, kompletnie nic. Kim , lub czym aktualnie jest Eltel?!

Asam

Chyba czas zmienić zakładkę na "opinie o NexoTech - Luboń" ????

Ewelina

Pytanie, czy w Eltelu na strefach praktykuje się fałszowanie list obecności? (np.urlopy) Bo gdyby dochodziło do taki praktyk to jest na to paragraf! Piszcie, pozdrawiam :-)

niewolnik

To jest wstyd dla właściciela Finlandii w tej kwestii może jest winny zarząd polski to on niszczy pracowników A Finlandia ma to gdzieś po co ma wejść w konflikt z pracownikami woli zlecić komuś w tej pracy nie ma tam warunków do pracy nie dożyją do emerytury . Polski zarząd dostał pełną władze od Finlandii którzy się chcą przypodobać i nie chcą płacić za 45 lat pracy zbili mi stawkę 18 na 13 zł . Nie pamiętam takiego zakładu nawet za komuny wolę pójść na bezrobocie albo wyjechać do Anglii pracownika musi coś trzymać a nie żeby myślał o zwolnieniu

ja tu tylko sprzątam

Ja również jestem na urlopie i nie ma żadnych telefonów. Zero stresu mimo iż jestem pracownikiem eltela. Każdy tylko narzeka, ale jak serwisant jest dobry to w godzinach pracy ogarnie sobie uszkodzenia, zakupy do domu, pozałatwia swoje sprawy i nikt się do niego nie dowali. A jeśli jest wystarczająco dobry, to zarówno na Cu jak i na FTTH dorobi sobie na boku, bo wszyscy wiedzą że się da, jeśli się potrafi coś oczywiści i się chce. Pierdzielicie że Ukraińcy budują sieć światłowodowej, tylko dlatego że wam się nie chce, każdy wie że oni tego nie wyspawają, tylko.... Więc nie narzekajcie. Prawda jest taka że w Eltelu siedzą tacy którzy nic nie potrafią (tzw. ochronka, scheda po złotych czasach tepsy) oraz tacy którzy coś potrafią, a nawet więcej i siedzą tam bo potrzebują eltela z jego zapleczem sprzętowym i logistycznym.

robotnik

Nie wiem co teraz się dzieje w Eltelu, ale cieszę się że zmieniłem pracę... Eltel to jeden wielki stress..

Irekbojdo

Jestem na urlopie nad morzem i cieszę się, że to nie Eltel daje mi ten urlop!!!!!! A po urlopie bez żadnego stresu wracam do pracy, czego wszystkim życzę.

Patrycja

@Były serwisant @Były monter Czy moglibyście napisać coś więcej na temat Waszej współpracy z Eltel Networks? Jak wyglądała, jakie warunki proponuje pracodawca?

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA