Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Pyt

Jakie są dodatki dla pracowników Eltela?

@Pyt

Jest social -13tka, bony świateczne, grusza

Pyt
@Hanek

A to coś się znajdzie to fajnie :)

@Pyt

No znajdzie, znajdzie. Co prawda taki standardowy pakiet, ale grunt, że jest, gdzieniegdzie fizycznym to nic nie dają

@Hanek

No to się zgadzam - każdy teraz mówi że łoo benefity takie to są wszędzie łaski nie robią. No nie robią, bo to nie jest prawda. Nie wszędzie nadal są takie rzeczy jak grusza czy coś..

@Jowisz

Tez tak myślę. Dobrze, że jest. Nie ma co narzkać, że mało, bo nie jest źle.

@Hanek

No o tym właśnie mówię, lepiej doceniać to co się ma, bo można było nie mieć nic

Jowisz

ale jeśli potrzebujesz sobie porozmawiać to możemy porozmawiać :D

@Jowisz

do kogo to pisaleś? bo ciężko ogarnąć o co chodzi

Pytam

W jakich miastach w Pl działa Eltel?

@Pytam

Masz na myśli spółki czy oddziały?

@?

Nie wiedziałem, że tak się on rozróżnia. To najchętniej dowiem się o tych i o tych

@Pytam

spółki są olsztyn kraków i warszawa

@?

A główne? Pewnie Rzeszów, coś jeszcze?

farmero
@Pytam

Na stronie w zakładce kontakt na pewno jest info

@farmero

pewnie tak, ale myślałem że tutaj mi ktoś odpowie

farmero
@Pytam

A co, wyszukiwarka ci nie działa, czy po prostu chciałeś pogadać? :D

@farmero

chciałem sobie pogadać i zobaczyć czy ktoś tu pisze i jaka atmosfera :D

roobson

W jakich krajach się pracuje?

@roobson

Szwecja, Finlandia, Dania, Norwegia, Niemcy i Wielka Brytania

roobson
@odp

a no to jest w czym wybierać jakby nie patrząc

@roobson

no ale to też nie jest tak, że Ty sobie wybierzesz chce jechać tam i pojedziesz..

Dukat

Które najcześciej padają?

@Dukat

a bo ja wiem, ciężko mi to określić w sumie

kol
@odp

no to pracujesz czy nie pracujesz chyba wiesz na jakie projekty jeździsz czy nie

@kol

ale statystyk nie prowadzę, żeby to poprzeć jakoś argumentami to że na jakieś ja jeżdzę, nie znaczy, że wszytscy mają tak samo

kol
@odp

okej więc na jakie Ty jeździsz

@kol

a jakie to ma znaczenie w zasadzie?

Gienek

A powiedzcie mi tak szybko i na temat - polecacie pracę?

Lotek
@Gienek

no w sumie nie ma powodów do narzekań zbytnio przynajmniej w moim przypadku

@Lotek

A długo już pracujesz w eltelu?

Lotek
@Gienek

no trochę już pracuje, kilka lat mam za sobą, nawet nie wiem kiedy zleciało

@Lotek

To w takim razie masz podstawy, żeby się wypowiadać na ten temat, super, dzięki za odp

Gienek

Ja nie pozwalam ani nie zabraniam, nie tak to miało zabrzmieć

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy coś uległo zmianie w firmie o czym powinno być wspomniane tutaj??

Ruben

tzn jakie konkretnie zmiany masz na myśli?

@Ruben

No takie ogólne, czy coś w firmie wygląda teraz inaczej niż dotychczas itd. Cieżko mi zdefiniować, bo sam nie wiem czy coś się pozmieniało, dlatego też pytam.

Ruben

No ja też już nie pracuje, ale póki pracowałem to nie wydaje mi się żeby coś wyjątkowo odbiegało od normy

@Ruben

Rozumiem, dzięki wielkie

Przecież wyjaśniłem o co mi chodziło powyżej

Kuba Guzik

Jaki level angielskiego trzeba realnie mieć na stanowisko Export Managera? B2 styknie, czy raczej celuje się w C1?

Beto
@Kuba Guzik

gdzie znalazłeś taką ofertę pracy? ja nie widzę

@Beto

Na pracuj

Beto
@Kuba Guzik

Nooo to pisze o biegłej znajomości, wydaje mi się że B2 to jest taki komunikatywny

ang
@Beto

B2 to jest raczej podstawa, którą się ma po szkole i to na pewno nie jest biegła znajomość ;>

@ang

Jasne, rozumiem i dziękuję za odpowiedzi :)

@ang

Napisałem, że dziękuję...ale najwyraźniej nie wpasowało się to w standardy i zniknęło nie wiedzieć czemu

Mellow
@Kuba Guzik

no tak, może tutaj teraz kulturalne odpowiedzi są usuwane, a wulgarne zostawiane.. kto to wie :D

Zainteresowana

Mam pytanie :) Przeczytałam na innej stronie, że nexo tech to dawny Eltel, czy to prawda? Jesli tak, chciałam zapytać o stanowisko dyspozytora - zarobki, czas pracy i jak atmosfera. :) Z góry dziękuję :)

@Zainteresowana

Nic mi nie wiadomo o tym, żeby eltel zmieniał nazwę czy coś w tym stylu?????

Zainteresowana
@Toy

Na opiniach na temat nexo-tech ktoś napisał, że to dawny Eltel, dlatego tu napisałam :)

@Zainteresowana

może jakiś fake news, pełno jest teraz takich w internecie

Crimson
@Toy

Nie, to akurat nie fake news, @Zainteresowana ma rację

@Crimson

a skąd takie informacje i co je potwierdza??

Crimson
@Toy

Pracowałem tam, to chyba wiem??

Mirek

No to pracowałeś ale juz nie pracujesz co może stawiać znak zapytania nad tym czy masz aktualne informacje

Hello
@Zainteresowana

Może po tej właściwie zbędnej dyskusji powróćmy do pierwotnego tematu czyli do stanowiska dyspozytora? ktos coś wie może jednak?

kolo
@Hello

atmosfera ogolnie w firmie jest raczej spoko bez jakis dziwnych akcji

Ile jest Elteli w Pl??

Kodo

no z pewnością więcej niż ten jeden :D :D :D

@Kodo

no to to podejrzewam

ja naliczylem 17 plus ten shared service

shared service? pierwsze słyszę

@milek

ELTEL Group Shared Services Centre Centrum Usług Wspólnych Eltel (GSS Gdańsk) jest nową jednostką Eltel Networks w Polsce założoną w czerwcu 2016 roku. - bardzo proszę

Piotrek

wystarczy sobie poczytać jak chcesz się ewentualnie dowiedzieć

@Piotrek

doczytałem, ale tak jak mówię, finanse to nie mój przedmiot zainteresowania

@milek

gdzie jest mój komentarz? zniknął a nic złego tam nie było

@Piotrek

a co tam było bo nie zdążyłem nic przeczytać? (usunięte przez administratora)

Arnold
@milek

Nie przejmujcie się ostatnio wgl sporo wpisów znika bez żadnej przyczyny, chyba nie ma na to reguły, pozdrawiam

@Arnold

Pewnie masz racje, tak czy tak dyskusja bez sensu, lepiej już zostawmy pole do popisu dla info o pracy :p

iber
@milek

póki co z pracą słabo, więc raczej żadne ciekawe info nie wpadnie. przyjęć z tego co wiem już od jakiegoś czasu nie ma

@iber

Też słyszałem takie informacje, ale no co zrobić, może w końcu się zacznie coś pojawiać, a jak nie to o pracy zawsze rozmawiać można :P

Pytanko

Jaki macie staż pracy w Eltelu?

@Pytanko

no trochę już będzie tych lat tutaj nawet czlowiek nie wie kiedy to leci

Mopo
@Pytanko

Ale, ze oczekujesz, że kazdy bedzie podawał swoj staz pracy? To tak z ciekawości czy w jakis celu?

Pytanko
@Mopo

Całkowicie z ciekawości się pytam jak długą drogę już mają niektórzy za sobą ;p nie ma w tym żadnego ukrytego celu

Mopo

A, no to u mnie 2 lata jakoś styknely

Damian

Jakie benefity oferuje pracownikom firma Eltel Networks?

a jakie Cię interesują ;p

Wszystkie :)

@Damian

no to 13tka, dofinansowanie do gruszki, bony na święta też dają ;)

@Bet

Czyli taki standardowy pakiet, że tak powiem. Dziękuję za odpowiedź. :)

@Damian

no w zasadzie to tak, w takich większych firmach to podobnie to raczej wygląda :) bez problemu jakby coś jeszcze to dawaj znać

@Bet

Na razie nic mi nie przychodzi do głowy, ale dzięki za wszelką pomoc

Czy w firmie Eltel Networks praktykuje się "luźne piątki"?

Tim

hmmm.. chyba nie? przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, ale niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli coś takiego się odbywa :D

Medo

wut, czum są te całe "luźne piątki"?

Balon
@Medo

Może w jakiś korpo sie takie coś praktykuje ale w normalnych firmach to nie kojarzę żeby coś takiego było. To prędzej na zachodzie

@Balon

czyli co to w końcu jest?

@Medo

Sprawdziłem w necie, to taka akcja, że w piątek można przyjść luźnie ubranym, zamiast formalnego ubioru. To faktycznie jakieś korpo zwyczaje raczej

@.

a no to zdecydowanie :D na magazyn np to nie przyjdzie się raczej w dresiku, bo nie jest to zbyt bezpieczne dla pracowników ;p

Majka

podejrzewam, że to zależy od firmy, jak traktują całą instytucję ogólnie i jakie są zarządzenia odgórne ;p

Michalina

@dota da się tam Rozwijać ?

Metin
@Michalina

pytasz czy ogólnie w firmie da się rozwinąć, czy masz na myśli jakieś konkretne stanowisko?

@Metin

Brzmi to jak ogólne pytanie o rozwój w firmie

Bolek
@Michalina

Dać się na pewno da, tylko trzeba chcieć

Cynek
@Bolek

no przecież są szkolenia rozwojowe itd, przecież to właśnie pod to podchodzi ;d oczywiście jeśli tak jak mówisz ktoś chce z nich skorzystać

Lubik
@Cynek

no wiadomo, przecież nie robią tego przymusowo, chyba ze te wprowadzajace, ale one to wiadomo ze muszą się odbyć

Korek

Na jakie stanowiska można się załapać w Eltelu?

Billi
@Korek

W tej chwili na żadne niestety...chyba, że pytasz ogólnie?

@Billi

Ogólnie pytam :)

Dota
@Korek

Technik EAZ, Elektromonter, Kierowca, Inżynier budowy, projektant, Kierownik Budowy

@Dota

No i dzięki piękne

Elt
@Korek

a przyszłościowe plany jakieś masz związane z tą firmą?

@Elt

Na razie tylko orient w terenie ;) Póki co wiem, że krucho z ofertami, ale jak się pojawią to pewnie spróbuję

Elt
@Korek

a no wgl krucho z pracą, więc trzeba naprawdę czuwać jak się coś zacznie pojawiać

@Elt

No wiem wiem, dlatego się rozglądam co jakiś czas.

pyt

jak tam w pracy? wszystko spoko?

Eric
@pyt

Jak to w pracy, leci

@Eric

i pracujecie normalnie nie?

Eric
@pyt

Nie będę się za wszystkich wypowiadał

@Eric

ahhha, no okej, to może ktoś inny się odezwie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Eltel Networks?

eltek

jest spoko, nie widzialem zeby ktos narzekal, ani nie slyszalem

demo
@eltek

no i dobre, jak komuś nie pasuje to się zwolni, jak pasuje to pracuje, co tu dużo się rozpisywać

Mariano
@demo

Hehe, proste równanie :D

Normalnie.

hem
@.

czyli w zasadzie dolaczasz sie do tego co pisali wczesniej

@hem

Tak, w zasadzie tak.

hjduid

Jest szansa załapać się na wyjazd za granicę? Jak długo trwa kontrakt?

aber
@hjduid

szansa zawsze jakaś może być ;d

Hator
@aber

A co z drugą częścią pytania?

aber
@Hator

nie wiem, to chyba też zależy od roboty konkretnej

shrek
@aber

a gdzie się jeździ? myślalem że to oddział w Polsce

krewetka
@shrek

Może i w Polsce, ale poza Poslkę też wysyłaja na projekty

Olek

O co chodzi z tym adresem na goworku? Jest wpisana ulica warszawskiej siedziby a miasto jako Poznań?

nikim
@Olek

to jest profil na Warszawe, potwierdzone info

@nikim

Okeej, dziękuję. Nie wiem skąd ta nieścisłość, ale wierzę na słowo

irek
@Olek

no coś im się pomyliło z adresami jak widać ;p

@irek

Kazdemu może się zdarzyć .

Czy grafik jest elastyczny jeśli ktoś studiuje?

szalek
@Marta

Nie sądzę, raczej ciężko...wtedy to może lepiej praktyki rozważyć

@szalek

Dzięki, że napisałeś o tak istotnej sprawie. Nowo przyjęci pracownicy muszą mieć doświadczenie, czy mogą się przeszkolić w firmie przed objęciem stanowiska?

szalek
@Damian

Raczej tu są takie stanowiska, na których bez doświadczenia ciężko

sosik
@szalek

racja - ewentualnie kierowca, ale też znowu nie wiem czy zatrudniliby kogoś bez żadnej praktyki jako kierowca, bo to też praca odpowiedzialna.

kwek
@sosik

nie jest powiedziane, ze nie, bo każdy gdzieś musi zacząć

evo

no zdecydowanie średnio przy takim systemie pracy, lepiej sobie najpierw na spokojnie te studia skończyć

wurt
@evo

a jest możliwy jakiś rozwój? dają perspektywy na przyszłość?

domik

czy to jest praca w większości w delegacji? dobrze slyszalem?

@domik

Widzę, że interesuje Cię praca w Eltel Networks, o jakie stanowisko dokładnie chodzi? Jeśli wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną, to podziel się tu swoimi wrażeniami, takie wpisy są zawsze w cenie.

@Damian

no spoko, ale najpierw chciałbym odpowiedź na moje pytanie, potem się będę wypowiadał o sobie

gall
@domik

no w sumie ta, zjazdy są raz na 10 dni

@gall

aha czyli dobrze słyszałem, ok dzieki

Ian

Czy gdański eltel ma swój profil na goworku? Nie mogę znaleźć, a mam pytanie odnośnie pracy tam.

gogle
@Ian

ma, wystarczy w wyszukiwarke wpisać eltel gdańsk ;>

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA