Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

eltelowiec

Ok z tymi mailami a teraz jak przekazać to do relacom atem eneva wprt itp. Bo tutaj widzę bardzo małą aktywność na forach tych firm .

kaliszak

Przez takich jak ty nigdy nie bedziemy traktowani powaznie. Jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to nie zasmiecaj forum takimi tekstami.

Dość wyzysku

Czy można gdzieś sprawdzić adresy mailowe wszystkich pracowników firmy ???

ASAM
@Dość wyzysku

Tak, jeśli masz dostęp do firmowej korespondencji, to zazwyczaj można stamtąd uzyskać, bo przeważnie te wiadomości to łańcuszki. Zapytaj kierownika.

wb
@Dość wyzysku

Jak wejdziesz przez przeglądarkę na swoją poczte firmową, to masz tam globalną książkę adresową i tam są wszystkie adresy mailowe.

mor
@Dość wyzysku

wyzysk ? a kto was zmusza do tego wyzysku, przecież jaak się nie podoba to możecie zmienić pracodawcę ...

dosc wyzysku

Dziękuję za pomysł . Jesli ktoś chce coś wstawić proszę bardzo . Jeśli boisz się to wyślij na adres dosc.wyzysku@gmail.com . Wszelkie absurdy i łamanie przepisów bhp . Jednak zapraszam do polubienia strony ima Nas więcej tym lepiej .

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
eltlel

To piszcie , bo jeśli nic nie zrobimy to firmy bo nie tylko eltel ale tez atem relacom wprt eneva itp. w każdej ludzie są gno..jeni i traktowani jak śmieci .Czy tylko górnicy mogą domagać się swoich praw ???

Rybon

A może zacząć tam opisywać procedury i wysokości kar za najbardziej błahe przewinienie? Ciekawe jak bedzie wyglądał nps jak zaczna to czytac abonenci. Niech widza ile musimy poswiecic zeby oni mogli korzystac z netu.

@Rybon

@Biała Panda

No,niezły początek. Załużcie sobie jeszcze profil na YouTube i adres mailowy na Gmailu i upowszechnijcie na stronie w celu anonimowego kontaktu, do przesyłania materiałów. Nie wszyscy będą chcieli upubliczniać na stronie posty pod swoin nazwiskiem, ale mogą przesłać do Was i Wy postawicie na stronie. Filmiki jak to Seicento przewozi słupy lub bęben kabla na dachu mile widziane ;)Można też stworzyć galeryjkę zdjęć obrazujących stan sieci "O-peratora naszego kochanego" Powodzenia! Sorry, miało być w odpowiedzi na link zamieszczony przez "wyzysk eltela" :)

Jankel

Chłopaki, komicznie wyglądamy z seicentami w górach. Ostatnio dziadek chyba 70 letni pomagał mi podwieszać kabel i trzymał drabinę. Jest dobrze już abonenci nam współczują.

serwisant
@Jankel

Czekam na szkolenie w sabie - standardy pracy w eltelu.

Kubas
@serwisant

Nasze srajczento to pikuś. Komicznie to dopiero wyglada jak stoisz przed abonentem i dzwonisz przez tecze a on patrzy na ciebie jak na głupka. Mój śp. ojciec zawsze powtarzał, żeby zawsze mówić prawde wiec jak mnie klient pyta co to za szopka to mu szczerze mowie ze wymagaja na nas stosowania takich procedur. Dobrze ze chociaz klienci nas rozumieja i nam wspolczuja bo na kierownictwo nie mamy co liczyć.

Monter

zwolnij się, łaski nikomu nie robisz.

Fred
@Monter

Przez takie podejście jak twoje, czyli brak szacunku dla siebie i innych nasze warunki ciągle się pogarszają. Jeżeli lubisz robić szkolenia w Sabie wieczorami to twoja sprawa. Tak w ogóle to o 7:34 powinieneś być zainteresowany kolejką w ocl, a nie przesiadywać na forum chyba, że jesteś z kadry kierowniczej to przepraszam bo pewnie cierpisz na brak zajęcia.

ASAM

Dobrze, że to w końcu ruszyło.. Jak zobaczyłem najnowszy przelew, to nie wiem czy płakać, czy żonie powiedzieć, że dostałem tylko za pół miesiąca.. porażka... Co do 'dyrektora' Pawła P. .. Jak każdy z dyrektorów stref w Polsce, których miałem okazję poznać, żeby przypodobać się prezesowi, który ma nas w "głębokim poszanowaniu", bo jesteśmy jedynie 'ludzikami' i 'szklaneczkami z wodą' patrzy na słupki i wyniki. Co tam obiecane podwyżki, co tam inwestycje w sprzęt, co tam obiecana nowa flota aut.. skwituje to tak 'byle chajs się zgadza'. Ciekawe ile zarabia Nasz prezes.. :) A w temacie saby... cóż.. obiecować klientom złote góry.. 'panie, teraz może jest 8, ale OPL inwestuje przecież w sieć i za rok bedzie 80 ! ". Byle sprzedać. . .

Biała Panda

Pracodawca ma Was w d…e. puki nogami powłóczycie to wykorzystuje Waszą nędzną sytuację ekonomiczną i drenuje, żerując na tym, że nie macie alternatywy. Orange raczej dewastuje sieć niż w nią inwestuje i nic się nie zmieni puki nie dostaną kopa w j@j@. Jesteście praktycznie niezastąpieni, nikt z marszu, ani nawet po dłuższym wdrożeniu nie podejmie waszych działań nawet w 30% na tym, co zostało z sieci w wielu regionach. Proponuję założyć stronę na np. Facebooku o jakimś dobrym tytule np: „Chcą zabić polską łączność i rozkraść resztę majątku” Upowszechnić poprzez maile i telefony wśród załogi, opisywać tam w sposób zgodny z prawem praktyki „Operatora”, nagłośnić w mediach ogólnopolskich. Jak uzbiera się Wam 500-1000 lajków na stronie i kilkudziesięciu aktywnych działaczy to znaczy, że da się coś zrobić. Jak nie to jesteście w Czarnej d…e, bo nie potraficie się skonsolidować i działać.

DaVe

To nie jest praca, tylko niewolnictwo. Masz pracować 8 godzin, a tutaj po 7 i pół godziny pracy dzwoni ci Kierownik, że zostajesz jeszcze godzinę/ dwie a nawet i cztery! Wydajny nie będziesz, bo gdy chcesz zrobić jak najwięcej, to panom na górze to się nie podoba, bo ważne są tabelki i masz robić wszystko co jest na "+" I jeszcze słuchać ludzi do których przyjeżdżasz z 200-500 godzinnym opóźnieniem, bo panie z góry już wszystkie "+" kazały ci zrobić, więc zostają rzeczy z przedawnieniem tydzień/ miesiąc temu... O dniach wolnych można zapomnieć, bo kierownik z rana ci zadzwoni żebyś przyjechał, a wolne się przeniesie... Dobre żarty

Bolek

Panda! Co wywalczysz tym strajkiem ? Bedziesz więcej zarabiał ? Krócej pracował ? Czy naprawdę nie dostrzegasz źródła swoich problemów ? Podstawowym problemem jest to że właściciel sieci od kilku lat ogranicza wydatki na jej utrzymanie. Testuje w ten sposób wrażliwość firmy utrzymującej tę sieć, a skoro ona nadal ją utrzymuje, oznacza to, że nadal jej sie to opłaca. Skoro tak, to widocznie wydatki na utrzymanie nadal są za wysokie. W takim razie może równolegle z ich przycinaniem warto dołożyć firmie jeszcze więcje obowiązków, jakie pomiary czy inne tematy które do tej pory były domeną pracowników O ? No to dokładamy, a firma utrzymująca sieć nadal trzyma się mocno. Za mało im dołożyliśmy ? To dołóżmy więcej. Może jakieś dodatkowe kary ? I tak ta zabawea w kotka i myszke trwa od dłuższego czasu. Czy ktoś wreszcie się postawi ? Kiedy ta struna peknie i ktoś powie STOP ? Jaki jest prog wrazliwosci naszego pracodawcy ?

eltel

Strajk Panowie jest nas tylu , że spokojnie możemy wywalczyć swoje . nie bójcie się słowa strajk bo to firma powinna się go bać . Dyrektor ma nas gdzieś większość kierowników ważniejsze już są słupki w komputerze od ludzi . To my pracujemy na zarobek tej firmy ale również możemy ją zniszczyć .

alien

ale lipa, doprawdy nie wiem jak to możliwe że to jeszcze sie kreci... ludzie czy wy nie macie za grosz szacunku do samych siebie? Ja od czasu jak (usunięte przez administratora)papierami to mam z każdym dniem tylko lepiej. Nie bójcie się nowych wyzwań i weźcie swój los w własne ręce. Gdzie Wasza GODNOŚĆ???? Pytam się...

scyzor

Ta a klient po tym jak mu zostawisz kwit asysty uszkodzeniowej za kilkadziesiąt złotych będzie wniebowzięty i podczas kontroli ze strony Orange będzie wniebowzięty i wystawi ci same 5 .

maczeta

Wczoraj z okazji rocznicy wyzwolenia Auschwitz ogladałem film dokumentalny o traktowaniu wiezniow przez straznikow obozowych. Za najmniejsze przewinienie była sroga kara. Zobaczcie jak jest u nas. Brak teczy = kara, brak nvata = kara, brak stida = kara, pomylka w przebiegu = kara, brak stosowania jakiegoś punktu procedury = kara. Tylko kara, kara, kara. Już przestałem liczyc ile za jeden wyjazd na uszkodzenie mogę kar zaliczyć. Chlopaki robiący instalacje maja jeszcze gorzej bo u nich stawki sa dużo większe. A nasz partner, choc definicja słowa partnerstwo od dawna tu nie pasuje, myśli ze zestresowany monter u klienta będzie w pełni usmiechniety i jak lew będzie walczyl o jego rekomendacje. Kpina

taki tam
@maczeta

Tak!!Nie jesteśmy w szkole, żeby nas oceniali, nie jesteśmy przestępcami, żeby nas karali. Wszystkie tego typu zabiegi są po to, aby wzbudzić w nas poczucie winy i zaciemnić obraz ważniejszych spraw jakimi są podwyżki wynagrodzeń czy warunki pracy.

Biała Panda

Kary mają wliczone w koszty, to taki deal z Orange żeby zrobić spin wśród załogi. Nie dajcie się tym zastraszać. Szczerze odradzam pracę w Eltel, za 2000 brutto i poziom stresu sięgający zenitu- nie warto. Jedyny pozytywny aspekt to to, że płacą w terminie.

emeryt

przepraszam , ale chyba zrobiłem błąd odchodząc z eltelnetworks ... pięc lat za późno.

pendolino
@emeryt

Nie ma sie co dziwic, ze w tych NIemczech dostali w kosc no bo wreszcie poczuli co to jest prawdziwa praca, a nie sciemnianie i byle do 10-tego. Pracowalem w Eltelu przez 6 lat i z czystym sumieniem moge powiedziec ze efektywnej pracy to sa moze z 2-3 godziny na dzien, a reszta to sciemnianie, fuchy i zalatwianei spraw na miescie.

monter
@pendolino

z twojej opinii wynika że nigdy nie byłeś na stanowisku serwisanta czy kablarza,(usunięte przez administratora)

Monter HC
@monter

Zgadzam się z podsumowaniem:)

obserwatorserwisant

Witam. Jak słyszałem powraca temat kar dla serwisantów. Eltel rozsyła do serwisantów listy z powiadomieniami że taki a taki serwisant naraził firmę na straty finansowe. Nie dajcie się wmanewrować w te gierki. To nie serwisanci podpisywali te niekorzystne umowy , oraz wszystkie bzdury narzucone przez tak zwanego „partnera” tylko przedstawiciele firmy i to oni są za to odpowiedzialni. Zgadzając się na to wszystko musieli brać pod uwagę , że kary są nie uniknione. Jeśli za każdą dodatkową procedurą nie idą dodatkowe pieniądze to Eltel świadomie naraża swoją firmę na straty . Jeśli zaś są za to dodatkowe profity to mają na pokrycie kar. Próba egzekwowania takiej kary z wynagrodzenia jest bezprawna. Teraz jest to tylko zastraszanie, co również jest nie dopuszczalne w takiej formie. Pracodawca może pewne uchybienia pracownika karać poprzez ograniczanie premiowania lub całkowicie wstrzymanie takowej premii. A że firma od lat nie płaci większości pracownikom żadnej premii (z nielicznymi wyjątkami) sami wyegzekwowali sobie te pieniądze już dawno i to z naddatkiem. Jeśli macie jakieś dokumenty dotyczące zastraszania karami proszę je sobie zachować mogą się przydać bo sprawa niebawem trafi do PIP.

serwisant

O podwyżkach zapomnij... Od 3 lat pracuje za stawkę 2tys. A jak chce podwyżkę to całą strefa musi podnieść się w tabelkach itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA